Sari peste

FOTBAL: Meciuri duel fantezie

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1877 Isloch·Neman G. 29.03 15:00 1:2(1:0)1
1924 Vitebsk·Smolevichi STI 29.03 15:00 0:0(0:0)-

FOTBAL: Belarus - Vysshaya League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1194 Smolevichi STI·Isloch 29.03 14:00 :(:)
1094 Isloch·Smolevichi STI 29.03 16:00 1:0(1:0)1
1209 Neman G.·Vitebsk 29.03 18:00 2:0(0:0)1

FOTBAL: INT.- Amicale intercluburi

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1122 Vraango IF·Knippla IK 29.03 13:00 3:1(1:0)1
1439 BK Sport U19·IK Franke U19 29.03 14:00 2:4(1:2)1
1115 Myresjo IF·Vimmerby IF 29.03 14:30 1:6(0:2)2
1347 Lilla Tjarby·IF Leikin 29.03 16:00 3:1(1:0)1
1286 Sundbyberg IK·Vasterhaninge 29.03 17:00 3:2(1:0)1
1419 Bjorkviks IF·Ericsbergs GOIF 29.03 17:00 1:12(1:4)
1701 Sodra Sandby·Kosova Zurich 29.03 19:00 4:3(2:1)2

FOTBAL: Australia - A League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3032 Western Utd·Sydney W. 29.03 08:00 :(:)

FOTBAL: Belarus - Afl Championship - Vysshaya Liga

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1815 Syabar Berton Li·Zapad 3 29.03 19:00 2:1(0:0)

FOTBAL: Belarus - Supercupa (F)

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1996 FC Minsk (F)·Zorka-BDU (F) 29.03 14:00 5:0(3:0)1

FOTBAL: Burundi - Cupa

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2712 Vital'O·Musongati FC 29.03 16:00 0:0(0:0)-

FOTBAL: ESport Leagues - FIFA 20 QuaranTeam

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2283 Newcastle·Sion 29.03 18:00 0:0(0:0)-

FOTBAL: ESport Leagues - FIFA Liga Pro

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2165 TES Tundra·PSG Shemyakin Onze 29.03 11:00 2:5(2:1)
2652 RUB Kazan·Team Ruspro R11 29.03 11:25 3:0(2:0)1
2658 TES Tundra·NFC Nyancat 29.03 11:50 0:2(0:0)2
2681 PSG Shemyakin Onze·Team Ruspro R11 29.03 12:15 0:1(0:0)2
2682 NFC Nyancat·RUB Kazan 29.03 12:40 0:3(0:1)2
2683 Team Ruspro R11·TES Tundra 29.03 13:05 4:1(1:1)
2684 NFC Nyancat·PSG Shemyakin Onze 29.03 13:30 1:0(0:0)1
2686 RUB Kazan·TES Tundra 29.03 13:55 2:0(2:0)1
2687 PSG Shemyakin Onze·RUB Kazan 29.03 14:20 1:2(0:1)2
2688 Team Ruspro R11·NFC Nyancat 29.03 14:45 5:1(2:1)
1248 PWR Pele Warriors·VEG Vega Squadron 29.03 17:00 1:1(0:1)2
1249 FRZ Forze·CFC Catalonia 29.03 17:25 0:5(0:2)2
1319 PWR Pele Warriors·RLB Royal Bears 29.03 17:50 1:1(1:1)
1878 VEG Vega Squadron·CFC Catalonia 29.03 18:15 2:0(1:0)1
1895 RLB Royal Bears·FRZ Forze 29.03 18:40 2:1(2:0)1
1897 CFC Catalonia·PWR Pele Warriors 29.03 19:05 6:1(4:0)1
1900 RLB Royal Bears·VEG Vega Squadron 29.03 19:30 1:4(0:1)2
1908 FRZ Forze·PWR Pele Warriors 29.03 19:55 0:6(0:4)2
1910 VEG Vega Squadron·FRZ Forze 29.03 20:20 2:0(2:0)1
1912 CFC Catalonia·RLB Royal Bears 29.03 20:45 1:1(1:0)1

FOTBAL: FIFA 20 - Bundesliga Home Challenge

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2692 Werder Bremen·FC Nurnberg 29.03 16:30 4:5(:)
2693 RB Leipzig·Hamburger SV 29.03 17:20 1:2(:)
2697 Union Berlin·Jahn Regensburg 29.03 18:10 5:1(:)
2699 Arminia Bielefeld·Holstein Kiel 29.03 19:00 4:8(:)
2701 SC Freiburg·SV Wehen W. 29.03 19:50 5:5(:)

FOTBAL: FIFA 20 - Bundesliga Home Challenge - Meciul 1

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1223 Werder Bremen (Michael Bittner)·FC Nurnberg (Felix Schimmel) 29.03 16:30 3:1(3:0)1
1295 RB Leipzig (Cihan Yasarlar)·Hamburger SV (Umut Gultekin) 29.03 17:20 1:1(0:1)2
1317 Union Berlin (Julius Kade)·Jahn Regensburg (Federico Palacios) 29.03 18:10 4:0(2:0)1
1501 Arminia Bielefeld (Andreas Voglsammer)·Holstein Kiel (Bennet Rohwedder) 29.03 19:00 0:6(0:2)2
1508 SC Freiburg (Mark Flekken)·SV Wehen W. (Nico Dernek) 29.03 19:50 3:3(2:1)

FOTBAL: FIFA 20 - Bundesliga Home Challenge - Meciul 2

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1733 Werder Bremen (Maximilian Eggestein)·FC Nurnberg (Tim Handwerker) 29.03 16:30 1:4(0:0)
1761 RB Leipzig (Nordi Mukiele)·Hamburger SV (Sonny Kittel) 29.03 17:20 0:1(0:1)2
1780 Union Berlin (Keven Schlotterbeck)·Jahn Regensburg (Tom Baack) 29.03 18:10 1:1(1:1)1
1799 Arminia Bielefeld (Marcel Hartel)·Holstein Kiel (Dominik Schmidt) 29.03 19:00 4:2(2:1)2
1873 SC Freiburg (Nico Schlotterbeck)·SV Wehen W. (Sascha Mockenhaupt) 29.03 19:50 2:2(1:1)

FOTBAL: Honduras - Liga Nationala - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2907 Real Espana·Marathon 29.03 04:00 :(:)

FOTBAL: INT. - Amicale Intercluburi (F)

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2726 IF Vellinge (F)·Sjobo IF (F) 29.03 13:00 3:5(0:1)2
2149 Umea Sodra (F)·Mariehem SK (F) 29.03 16:15 2:1(1:0)1
2622 Ragsveds IF (F)·FC Djursholm (F) 29.03 17:00 3:1(3:0)1
1663 Askims IK (F)·IK Kongahalla (F) 29.03 17:00 2:4(1:1)2
2627 Utbynas SK (F)·IFK Goteborg (F) 29.03 17:00 0:5(0:4)2
2629 Alvesta GoIF (F)·Tingsryd Utd (F) 29.03 18:00 3:5(2:1)1
2635 Savedalens IF (F)·Torslanda IK (F) 29.03 19:30 5:0(1:0)1

FOTBAL: Nicaragua - Primera Division

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2092 Managua FC·Diriangen 29.03 02:00 2:1(1:1)
1806 Real Madriz·Dep. Ocotal 29.03 04:00 2:0(1:0)1
2110 Real Esteli·Las Sabanas CF 29.03 04:00 1:0(0:0)1

FOTBAL: Nicaragua - U20 Liga Primera Juvenil

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2369 Real Esteli U20·Las Sabanas U20 29.03 00:30 7:1(2:0)1
2368 Real Madriz U20·CD Ocotal U20 29.03 00:30 2:0(0:0)1

TENIS: Rusia - Masters

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1121 R.Sakhabutdinov·D.Kim 29.03 08:30 1:3(6:2)12:20
1405 V.Tsirkin·O.Migachev 29.03 10:30 1:3(6:7)23:25
1774 M.Bogdanov·D.Kim 29.03 13:30 0:3(3:6)8:18
2776 V.Davidov·D.Lelyakov 29.03 15:30 3:1(1:6)19:17

TENIS: Rusia - Masters (F)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2785 E.Kozlova·V.Kalinina 29.03 09:30 2:0(6:3)12:5
2786 A.Nikulshina·M.Letneva 29.03 11:00 (6:2)6:2
2788 A.Anufryieva·A.Fedorova 29.03 12:30 2:0(7:5)13:9

BASCHET: Tadjikistan - Divizia 1

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
1703 Berkut·Diesel Power 29.03 08:00 50:71(24:36)2
1743 Dushanbe·Zuhro 29.03 09:45 100:51(58:24)1
1755 Faiton·Legends 29.03 11:30 82:81(36:32)1

BASCHET: Taiwan - SBL

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
2128 Jeoutai T.·Taiwan Beer 29.03 12:00 70:89(30:47)2
1288 Yulon L.D.·Bank of Taiwan 29.03 14:00 94:89(36:55)1

HOCHEI: Rusia - Liga Pro

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
1712 Chetyre Ronina·Rakety 29.03 01:00 3:4(0:1)2
1500 Ledyanie Voyni·Boevye Lisy 29.03 01:00 5:3(3:1)1
1016 Broneboytsy·Kings Town 29.03 15:50 2:0(0:0)1
1421 Serp i Molot·Reactivatory 29.03 16:50 3:1(0:0)1
1425 Reactivatory·Broneboytsy 29.03 18:00 3:2(1:0)1
1715 Kings Town·Serp i Molot 29.03 19:00 6:3(2:1)1
1718 Kings Town·Reactivatory 29.03 20:05 2:5(0:1)2

VOLEI: Belarus - MVL - Mixt

COD EVENIMENT   DATA RFPSTP
1330 Komanda 48 (mixt)·Sportiki M. (mixt) 29.03 15:20 3:1(25:19)187
1372 Santiago M. (mixt)·Liberti M. (mixt) 29.03 16:50 0:3(19:25)129
1540 Hands Up (mixt)·A10SPORT (mixt) 29.03 18:20 3:0(25:11)117

VOLEI: Rusia - Liga Regionala

COD EVENIMENT   DATA RFPSTP
1049 Academy U.·Air Force U. 29.03 09:30 2:3(25:21)186
1193 Military Ural·University Ural 29.03 11:00 3:2(19:25)191

VOLEI: Rusia - Liga Regionala (F)

COD EVENIMENT   DATA RFPSTP
1326 Ural Mountains (F)·Ural Stars (F) 29.03 06:00 3:1(25:22)177
1747 Red Fox (F)·Energy (F) 29.03 07:30 0:3(18:25)134
1740 Andromeda (F)·Pro Sport (F) 29.03 11:50 3:1(25:14)170

FUTSAL: Belarus - Bobruisk - Divizia 1

COD EVENIMENT   DATA RF
1128 Titan V.·Mosty 29.03 13:00 4:5
1136 Pensiya·Kryvia 29.03 13:55 7:2
1195 Avtomobilist B.·Olimpik B. 29.03 14:00 15:4
1215 MONP·Energetik M. 29.03 14:00 3:2
1782 101/112·Dorozhnik B. 29.03 15:00 3:9
1360 Eskulap·Starko 29.03 16:00 8:1
1773 Mogilevliftmash·BRUX-T. 29.03 16:00 5:2
1776 S-Group·Nanodent G. 29.03 16:00 6:4
1779 United R.·Eagles M. 29.03 16:00 4:5
1259 SKA B.·Ecover-Pro 29.03 17:00 3:2

FUTSAL: Rusia - Liga amatorilor

COD EVENIMENT   DATA RF
1391 SSSR SP·Red Team 29.03 10:20 6:7
1486 Spirit·Otdal-Otkrylsya 29.03 11:10 5:4
1494 Zvezda SP·LFK Tekhprbor 29.03 12:00 0:11

BASEBALL: Nicaragua - GPO

COD EVENIMENT   DATA RF1INN
1655 Dantos·Chontales 29.03 00:00 3:6(0:0)

TENIS DE MASA: Rusia - Liga Pro

COD EVENIMENT   DATA RF1s
2400 S.Bychkov·S.Myagkov 29.03 00:00 0:3(9:11)
2402 V.Ivanov·O.Nikiforov 29.03 00:00 2:3(11:9)
2399 I.Smirnov·V.Nemashkalo 29.03 00:30 2:3(11:5)
2427 D.Rutko·A.Yanshaev 29.03 00:30 3:1(9:11)
1418 A.Sadkov·V.Smaglyukov 29.03 01:59 3:2(11:2)
1497 E.Mishutin·P.Korolev 29.03 01:59 2:3(6:11)
1510 S.Kuzmin·V.Shirshov 29.03 01:59 2:3(13:11)
1553 V.Bazilevsky·D.Redenkov 29.03 01:59 1:3(6:11)
1566 P.Korolev·V.Bazilevsky 29.03 04:00 3:2(13:11)
1758 A.Sadkov·S.Kuzmin 29.03 04:00 3:2(6:11)
1765 E.Mishutin·V.Bazilevsky 29.03 04:00 3:1(11:6)
1766 D.Redenkov·E.Mishutin 29.03 04:30 3:2(11:8)
1768 V.Shirshov·A.Sadkov 29.03 04:30 3:2(11:7)
1775 P.Korolev·D.Redenkov 29.03 04:30 2:3(11:7)
1789 V.Smaglyukov·V.Shirshov 29.03 04:30 0:3(5:11)
1584 V.Smaglyukov·V.Shirshov 29.03 05:30 0:3(5:11)
1328 A.Sadkov·S.Kuzmin 29.03 06:00 3:2(6:11)
1545 E.Mishutin·V.Bazilevsky 29.03 06:00 3:1(11:7)
1565 P.Korolev·D.Redenkov 29.03 06:30 3:1(11:8)
1767 A.Petrov·T.Arteev 29.03 07:00 3:1(11:7)
1770 I.Novikov·I.Ramenskiy 29.03 07:00 3:1(11:2)
1860 A.Gribkov·D.Kolesnikov 29.03 07:30 3:2(9:11)
1861 E.Ilyukhin·A.Ermilov 29.03 07:30 3:0(11:8)
1974 I.Ramenskiy·E.Ilyukhin 29.03 08:00 0:3(7:11)
1977 T.Arteev·A.Gribkov 29.03 08:00 2:3(9:11)
1988 A.Ermilov·I.Novikov 29.03 08:30 0:3(10:12)
1999 D.Kolesnikov·A.Petrov 29.03 08:30 2:3(11:5)
2212 A.Petrov·A.Gribkov 29.03 09:00 1:3(8:11)
2225 I.Novikov·E.Ilyukhin 29.03 09:00 1:3(8:11)
2230 I.Ramenskiy·A.Ermilov 29.03 09:30 3:2(11:4)
2236 T.Arteev·D.Kolesnikov 29.03 09:30 3:0(11:7)
1064 A.Aronov·V.Shirshov 29.03 11:00 1:3(9:11)
1260 D.Redenkov·P.Korolev 29.03 11:00 3:0(11:7)
1325 E.Mishutin·A.Trushkin 29.03 11:30 3:0(11:5)
1447 V.Smaglyukov·S.Kuzmin 29.03 11:30 0:3(8:11)
1720 P.Korolev·E.Mishutin 29.03 12:00 0:3(6:11)
2387 V.Shirshov·V.Smaglyukov 29.03 12:00 3:2(9:11)
2634 A.Trushkin·D.Redenkov 29.03 12:30 3:2(8:11)
2812 S.Kuzmin·A.Aronov 29.03 12:30 0:3(7:11)
2813 D.Redenkov·E.Mishutin 29.03 13:00 3:1(11:8)
2815 A.Aronov·V.Smaglyukov 29.03 13:00 3:1(11:3)
2817 P.Korolev·A.Trushkin 29.03 13:30 3:0(11:8)
2818 V.Shirshov·S.Kuzmin 29.03 13:30 3:1(11:8)
2819 O.Shagarov·S.Bychkov 29.03 15:00 3:1(11:7)
2823 A.Yanshaev·Y.Merkushin 29.03 15:00 3:0(11:7)
2825 D.Rutko·V.Ivanov 29.03 15:30 3:2(7:11)
2826 V.Nemashkalo·I.Smirnov 29.03 15:30 1:3(11:7)
2828 Y.Merkushin·D.Rutko 29.03 16:00 2:3(10:12)
2829 S.Bychkov·V.Nemashkalo 29.03 16:00 3:2(11:6)
2830 I.Smirnov·O.Shagarov 29.03 16:30 3:1(8:11)
2832 V.Ivanov·A.Yanshaev 29.03 16:30 3:1(7:11)
2833 A.Yanshaev·D.Rutko 29.03 17:00 3:2(11:3)
2835 O.Shagarov·V.Nemashkalo 29.03 17:00 2:3(11:7)
2836 S.Bychkov·I.Smirnov 29.03 17:30 1:3(10:12)
2837 Y.Merkushin·V.Ivanov 29.03 17:30 3:1(8:11)
2838 A.Volkov·A.Gribkov 29.03 19:00 3:1(11:7)
2839 I.Novikov·E.Ilyukhin 29.03 19:00 3:2(9:11)
2840 O.Kutuzov·I.Ramenskiy 29.03 19:30 1:3(6:11)
2844 D.Kolesnikov·A.Petrov 29.03 19:30 3:0(11:5)
2845 E.Ilyukhin·O.Kutuzov 29.03 20:00 0:3(6:11)
2846 A.Gribkov·D.Kolesnikov 29.03 20:00 1:3(5:11)

TENIS DE MASA: Setka Cup Ucraina (F)

COD EVENIMENT   DATA RF1s
1389 V.Pryshchepa·A.Mydvetskaya 29.03 08:15 :(:)
2771 O.Stefanuk·A.Stefanyuk 29.03 08:35 3:0(11:9)
2772 S.Yureneva·Y.Mikhailik 29.03 08:45 :(:)
2773 I.Grushko·A.Lapa 29.03 09:05 2:3(12:10)
2774 V.Pryshchepa·Y.Mikhailik 29.03 09:15 :(:)
2775 A.Krasikova·A.Stefanyuk 29.03 09:35 2:3(9:11)
2780 S.Yureneva·A.Mydvetskaya 29.03 09:45 :(:)
2782 A.Lapa·A.Helshtein 29.03 10:05 3:0(11:8)
1709 V.Pryshchepa·S.Yureneva 29.03 10:15 :(:)
2783 O.Stefanuk·I.Grushko 29.03 10:35 0:3(11:13)
2784 Y.Mikhailik·A.Mydvetskaya 29.03 10:45 :(:)
1417 A.Krasikova·A.Lapa 29.03 11:05 2:3(7:11)
1823 S.Yureneva·V.Pryshchepa 29.03 11:15 :(:)
2789 I.Grushko·A.Stefanyuk 29.03 11:35 3:0(11:5)
2790 A.Mydvetskaya·Y.Mikhailik 29.03 11:45 :(:)
2791 O.Stefanuk·A.Helshtein 29.03 12:05 3:0(11:8)
2795 A.Mydvetskaya·S.Yureneva 29.03 12:15 :(:)
2796 A.Krasikova·I.Grushko 29.03 12:35 1:3(12:10)
2797 Y.Mikhailik·V.Pryshchepa 29.03 12:45 :(:)
2798 O.Stefanuk·A.Lapa 29.03 13:05 3:2(14:12)
2799 A.Mydvetskaya·V.Pryshchepa 29.03 13:15 :(:)
2800 A.Stefanyuk·A.Helshtein 29.03 13:35 3:0(11:9)
2801 Y.Mikhailik·S.Yureneva 29.03 13:45 :(:)
2803 A.Krasikova·O.Stefanuk 29.03 14:05 1:3(11:5)
2804 I.Grushko·A.Helshtein 29.03 14:35 3:1(9:11)
2807 A.Lapa·A.Stefanyuk 29.03 15:05 3:1(11:8)

TENIS DE MASA: Setka Cup Ucraina (M)

COD EVENIMENT   DATA RF1s
2745 L.Boiko·V.Voronenkov 29.03 10:00 :(:)
2746 A.Nadoporozhsky·E.Kopot 29.03 10:10 :(:)
2747 P.Kilyakin·A.Ivashkin 29.03 10:30 :(:)
2748 M.Teteruk·O.Zhyrnov 29.03 10:40 :(:)
2753 N.Korniyenko·V.Voronenkov 29.03 11:00 :(:)
2754 R.Kapinus·A.Nadoporozhsky 29.03 11:10 :(:)
2757 L.Boiko·P.Kilyakin 29.03 11:30 :(:)
2759 O.Zhyrnov·A.Kozachenko 29.03 11:40 :(:)
2760 V.Voronenkov·A.Ivashkin 29.03 12:00 :(:)
2761 M.Teteruk·E.Kopot 29.03 12:10 :(:)
2762 L.Boiko·N.Korniyenko 29.03 12:30 :(:)
2763 R.Kapinus·O.Zhyrnov 29.03 12:40 :(:)
2764 M.Teteruk·A.Nadoporozhsky 29.03 13:10 :(:)
2765 A.Kozachenko·E.Kopot 29.03 13:40 :(:)
2766 R.Kapinus·M.Teteruk 29.03 14:10 :(:)
2768 O.Zhyrnov·E.Kopot 29.03 14:40 :(:)
2770 A.Nadoporozhsky·A.Kozachenko 29.03 15:10 :(:)
1067 A.Borodachev·I.Oranskiy 29.03 15:35 1:3(9:11)
1298 A.Likhitsky·A.Naida 29.03 16:05 3:0(11:4)
1423 R.Solomko·S.Tkachev 29.03 16:35 1:3(11:8)
1489 A.Borodachev·A.Naida 29.03 17:05 0:3(7:11)
1542 S.Tkachev·I.Oranskiy 29.03 17:35 3:2(11:9)
1793 A.Likhitsky·R.Solomko 29.03 18:05 2:3(11:5)
1800 A.Borodachev·S.Tkachev 29.03 18:35 0:3(7:11)
1805 R.Solomko·A.Naida 29.03 19:05 2:3(6:11)
1807 A.Likhitsky·I.Oranskiy 29.03 19:35 3:0(11:4)
1824 A.Borodachev·R.Solomko 29.03 20:05 0:3(7:11)

TENIS DE MASA: TT Cup Ucraina (M)

COD EVENIMENT   DATA RF1s
2162 R.Ivanov·E.Rubtsov 29.03 00:00 3:2(7:11)
2168 R.Ivanov·O.Mishchenko 29.03 00:30 3:1(11:6)
2178 S.Skachenko·E.Rubtsov 29.03 01:00 0:3(8:11)
2180 R.Ivanov·S.Skachenko 29.03 01:30 3:2(10:12)
2184 E.Rubtsov·O.Mishchenko 29.03 01:59 1:3(11:13)
2185 R.Ivanov·E.Rubtsov 29.03 01:59 1:3(5:11)
2204 S.Skachenko·O.Mishchenko 29.03 04:00 1:3(8:11)
2208 R.Ivanov·O.Mishchenko 29.03 04:00 0:3(6:11)
2428 S.Skachenko·E.Rubtsov 29.03 04:30 1:3(11:8)
2431 S.Skachenko·R.Ivanov 29.03 04:30 2:3(8:11)
1308 E.Pismenniy·N.Telnoy 29.03 07:50 0:3(5:11)
1504 I.Fashchevskiy·R.Dereha 29.03 07:55 3:2(11:8)
1760 I.May·S.Boiko 29.03 08:25 3:1(11:8)
1787 S.Kubrak·O.Tytyunnik 29.03 08:30 3:0(11:5)
1847 S.Tsybulin·A.Krutko 29.03 09:00 2:3(7:11)
2502 I.Fashchevskiy·O.Tytyunnik 29.03 09:05 3:1(11:13)
2167 P.Puhach·V.Volokhov 29.03 09:05 3:0(11:7)
2231 E.Pismenniy·S.Boiko 29.03 09:35 3:1(11:7)
2503 A.Krutko·N.Telnoy 29.03 10:10 2:3(11:8)
2504 V.Volokhov·R.Dereha 29.03 10:15 1:3(4:11)
2505 I.May·S.Tsybulin 29.03 10:45 2:3(8:11)
2506 S.Kubrak·P.Puhach 29.03 10:50 0:3(9:11)
2507 E.Pismenniy·A.Krutko 29.03 11:20 3:2(8:11)
2508 I.Fashchevskiy·V.Volokhov 29.03 11:25 3:0(12:10)
2510 S.Tsybulin·S.Boiko 29.03 11:55 0:3(4:11)
2511 P.Puhach·O.Tytyunnik 29.03 12:00 3:0(13:11)
2512 E.Panichev·T.Kasianov 29.03 12:05 3:1(11:9)
2513 I.May·N.Telnoy 29.03 12:30 3:0(11:7)
2515 S.Kubrak·R.Dereha 29.03 12:35 1:3(3:11)
2516 M.Troianov·M.Polosa 29.03 12:40 0:3(8:11)
2517 E.Pismenniy·S.Tsybulin 29.03 13:05 3:2(11:7)
2521 I.Fashchevskiy·P.Puhach 29.03 13:10 1:3(8:11)
2527 D.Rusin·T.Kasianov 29.03 13:15 1:3(11:7)
2528 I.May·A.Krutko 29.03 13:40 1:3(8:11)
2529 S.Kubrak·V.Volokhov 29.03 13:45 3:0(11:7)
2530 E.Panichev·M.Troianov 29.03 13:50 2:3(3:11)
2531 S.Boiko·N.Telnoy 29.03 14:15 1:3(11:6)
2532 O.Tytyunnik·R.Dereha 29.03 14:20 3:2(12:10)
2533 D.Rusin·M.Polosa 29.03 14:25 3:1(11:6)
2536 E.Pismenniy·I.May 29.03 14:50 0:3(4:11)
2537 I.Fashchevskiy·S.Kubrak 29.03 14:55 2:3(8:11)
2539 M.Troianov·T.Kasianov 29.03 15:00 1:3(6:11)
2540 S.Tsybulin·N.Telnoy 29.03 15:25 1:3(8:11)
2542 P.Puhach·R.Dereha 29.03 15:30 2:3(11:7)
2544 D.Rusin·M.Troianov 29.03 15:35 3:0(11:3)
1124 V.Verbyany·N.Kovalchuk 29.03 15:40 0:3(9:11)
2546 A.Krutko·S.Boiko 29.03 16:00 2:3(2:11)
1928 V.Volokhov·O.Tytyunnik 29.03 16:05 0:3(8:11)
2547 E.Panichev·M.Polosa 29.03 16:10 1:3(3:11)
1929 I.Krivoy·A.Matcyk 29.03 16:15 3:1(11:4)
1931 V.Kushnyr·A.Gordiy 29.03 16:15 3:0(11:8)
2548 D.Rusin·E.Panichev 29.03 16:45 3:1(11:2)
1933 M.Treschetka·A.Michalus 29.03 16:50 3:2(9:11)
1934 N.Danilyuk·N.Kovalchuk 29.03 16:50 0:3(8:11)
2549 M.Polosa·T.Kasianov 29.03 17:20 3:0(11:9)
1935 V.Gerashenko·A.Matcyk 29.03 17:25 :(:)
1125 I.Krivoy·M.Treschetka 29.03 17:25 2:3(11:8)
1936 V.Verbyany·V.Kushnyr 29.03 17:25 2:3(11:9)
1340 M.Treschetka·A.Matcyk 29.03 18:00 3:1(11:3)
1168 N.Danilyuk·A.Gordiy 29.03 18:00 3:1(11:6)
1520 A.Zaitsev·D.Arzanov 29.03 18:20 2:3(10:12)
1665 N.Zaitsev·Y.Kolesnik 29.03 18:25 0:3(8:11)
1683 D.Rusin·M.Polosa 29.03 18:30 2:3(16:14)
1225 V.Gerashenko·A.Michalus 29.03 18:35 :(:)
1837 I.Krivoy·A.Michalus 29.03 18:35 2:3(8:11)
1335 V.Kushnyr·N.Kovalchuk 29.03 18:35 3:2(6:11)
1820 M.Kolos·O.Semenets 29.03 18:55 3:2(9:11)
1953 A.Zaitsev·Y.Kolesnik 29.03 19:00 2:3(11:7)
1944 A.Michalus·A.Matcyk 29.03 19:10 3:0(11:6)
1502 N.Danilyuk·V.Kushnyr 29.03 19:10 3:2(12:14)
1955 O.Semenets·D.Arzanov 29.03 19:30 1:3(5:11)
1958 N.Zaitsev·M.Kolos 29.03 19:35 1:3(5:11)
1828 V.Verbyany·A.Gordiy 29.03 19:45 3:1(7:11)
1959 A.Zaitsev·O.Semenets 29.03 20:05 2:3(11:9)
1960 M.Kolos·Y.Kolesnik 29.03 20:10 2:3(1:11)
1843 N.Danilyuk·V.Verbyany 29.03 20:20 1:3(2:11)
1961 M.Treschetka·A.Matcyk 29.03 20:20 2:3(9:11)

RUGBY: RL - NRL

COD EVENIMENT   DATA RF
1578 Wests Tigers·Canterbury B. 29.03 08:05 :
1648 Gold Coast T.·Brisbane B. 29.03 10:15 :

BOX: BOX - Partide (M)

COD EVENIMENT   DATA RF
4842 D.Avanesyan·J.Kelly 29.03 00:00 :

MMA: UFC Fight Night - Columbus

COD EVENIMENT   DATA RF
1341 L.Smolka·D.Grant 29.03 00:00 :
5605 C.Stamann·Ra.Barcelos 29.03 00:20 :
1178 K.Rountree·S.Alvey 29.03 01:00 :
4972 R.Assuncao·C.Garbrandt 29.03 01:00 :
4971 G.Hardy·Y.De Castro 29.03 01:20 :
1157 M.Brown·M.Baeza 29.03 01:40 :
4970 As.Ladd·J.Pena 29.03 02:00 :
4973 F.Ngannou·J.Rozenstruik 29.03 02:40 :