Sari peste

FOTBAL: Algeria - Liga 2 U21

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3580 MC El Eulma U21·Asm Oran U21 23.08 11:00 1:0(:)1
3553 OM Arzew U21·A.B. Saada U21 23.08 11:00 2:1(:)
3555 RC Arba U21·JSM Skikda U21 23.08 11:00 3:3(:)
3571 RC Relizane U21·MC Saida U21 23.08 11:00 1:1(:)

FOTBAL: Argentina - Prim. B Nacional - Gr.B

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
4531 Inst.Cordoba·Sarmiento 23.08 01:15 2:3(2:3)2

FOTBAL: Australia - South Australia - State League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3750 White City W.·Western Strikers 23.08 12:30 0:1(0:0)2

FOTBAL: Brazilia - Brasileiro U20

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
4529 Corinthians U20·Sao Paulo U20 23.08 01:00 2:0(1:0)1

FOTBAL: Brazilia - Brasilero Serie C - Gr.B

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
4530 Boa EC·Tombense MG 23.08 01:00 0:1(0:0)2

FOTBAL: Brazilia - Serie B

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
4532 Bragantino SP·Coritiba PR 23.08 03:30 1:1(1:0)1

FOTBAL: Cehia - Div.1 U19

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3695 Opava U19·Ml.Boleslav U19 23.08 11:30 2:0(0:0)1

FOTBAL: Columbia - Primera A - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3310 Jaguares·Ali.Petrolera 23.08 00:00 0:0(0:0)-
3311 Indep.Medellin·Aguilas D. 23.08 02:00 1:2(1:1)1
3316 Ind.Santa Fe·America de Cali 23.08 04:00 1:2(0:0)2

FOTBAL: Columbia - Primera B - Clausura

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3312 Real Cartagena·Barranquilla 23.08 02:00 2:1(1:0)1

FOTBAL: Coreea de Sud - National League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3573 Daejeon Korail·Cheonan 23.08 11:00 3:2(1:1)

FOTBAL: Indonezia - Liga 2

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2466 Sulut Utd·Madura FC 23.08 10:30 0:0(0:0)-
3743 Babel Utd.·Cilegon Utd 23.08 11:30 3:0(:)1
3744 Blitar Utd·Pscs Cilacap 23.08 11:30 0:1(:)2
3745 Persis Solo·Mitra Kukar 23.08 11:30 1:1(:)

FOTBAL: Indonezia - Super League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1671 Barito Putera·Persipura J. 23.08 11:30 0:4(0:1)2

FOTBAL: INT. - CONCACAF League

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
4528 Waterhouse·CS Herediano 23.08 01:00 1:1(1:1)

FOTBAL: INT. - Cupa Libertadores

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
1109 River Plate·Cerro Porteno 23.08 01:15 2:0(1:0)1

FOTBAL: INT.- Cupa Sudamericana

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2656 Corinthians SP·Fluminense RJ 23.08 03:30 0:0(0:0)-

FOTBAL: Rusia - Liga de Tineret

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3748 Ufa Tin.·Zenit Tin. 23.08 12:00 0:2(0:1)2

FOTBAL: SUA - MLS

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
2676 Kansas C.·Minnesota Utd 23.08 04:30 1:0(0:0)1

FOTBAL: Ucraina - Liga U21

COD EVENIMENT   DATA RF1RPG
3749 Oleksandria U21·D. Chernihiv U21 23.08 12:00 5:0(2:0)1

TENIS: WTA - New York (SUA)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
4367 Q.Wang·A.Blinkova 23.08 00:00 2:1(0:6)12:11

TENIS: ITF (F) - Guiyang (CHN)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1853 X.L.Sun·Zi.Sun 23.08 05:00 2:1(6:4)13:15
1434 S.J.Jang·Dab.Kim 23.08 06:30 2:0(6:2)12:4
1442 F.Y.Xun·S.Guo 23.08 08:00 2:0(6:1)12:5

TENIS: ITF (F) - Guiyang (CHN) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1108 Chong/Sutjiadi·Bhosale/Muramat. 23.08 06:30 2:0(6:4)12:6

TENIS: ITF (F) - Lambare (PAR) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1828 Leon/Mar·Molina P./Riera 23.08 00:00 2:0(6:3)12:6

TENIS: ITF (F) - Moscova (RUS)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2554 V.Yushchenko·E.Avanesyan 23.08 10:00 0:2(5:7)9:13
2557 M.Shusharina·A.Anshba 23.08 10:00 0:2(4:6)5:12
2558 T.Pachkaleva·A.Zakharova 23.08 10:00 0:2(0:6)4:12
2559 E.Levashova·V.Koval 23.08 11:30 0:2(2:6)6:12

TENIS: ITF (F) - Tabarka (TUN)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2562 Y.Dmitrichenko·A.Prisacariu 23.08 11:00 0:2(1:6)2:12

TENIS: ITF (F) - Tsukuba (JAP)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1572 N.Hanatani·C.Zhao 23.08 03:30 0:2(3:6)7:12
1573 A.Omae·K.Okamura 23.08 04:00 2:0(6:2)12:3
1576 M.Kobori·M.Hontama 23.08 04:30 2:0(6:2)12:4
1627 N.Sato·H.Kaji 23.08 05:00 0:2(2:6)5:12

TENIS: ITF (F) - Tsukuba (JAP) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1891 Akita/Hanatani ·Kajitani/Ozeki 23.08 06:30 0:2(3:6)5:12

TENIS: ITF (F) - Wanfercee-B. (BEL)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3463 C.A.Mitu·E.Vanlangen. 23.08 12:00 2:0(6:1)12:2

TENIS: ITF (M) - Cancun (MEX) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1549 Olivares/Villar·Daly W./Sinclair 23.08 00:00 1:2(6:3)12:19

TENIS: ITF (M) - Curtea De Arges (ROM)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3417 H.Casanova·G.Donev 23.08 11:00 2:0(6:2)12:2

TENIS: ITF (M) - Curtea De Arges (ROM) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
3224 Manole/Pavel·Luncanu/Palosi 23.08 11:00 0:2(6:7)9:13

TENIS: ITF (M) - Helsinki (FIN)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1617 F.Comesana·J.M.Cerundolo 23.08 11:00 0:2(3:6)3:12
2112 C.Denolly·A.Weis 23.08 11:00 2:0(6:4)13:10

TENIS: ITF (M) - Hua Hin (THA)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1293 S.C.Hong·Chuk.Wang 23.08 07:00 2:0(6:1)12:5
1306 B.Mousley·Y.H.Hsu 23.08 07:00 2:1(6:4)13:14
1378 R.Peniston·Yo.H.Jeong 23.08 08:30 2:0(6:4)13:9

TENIS: ITF (M) - Hua Hin (THA) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1112 Kerdlap./Trongch.·Mousley/Rai 23.08 10:00 0:2(3:6)6:12

TENIS: ITF (M) - Jakarta (IDN)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
1267 A.Crnokrak·D.H.Boyer 23.08 05:30 1:2(3:6)14:18
1272 A.Schmid·J.Yamasaki 23.08 05:30 0:2(6:7)11:14
1287 R.Tokuda·H.Bava 23.08 05:30 2:0(6:4)12:7
1290 K.Ogura·R.Purcell 23.08 05:30 0:2(3:6)5:12

TENIS: ITF (M) - Jakarta (IDN) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2373 Gray/Yamasaki·Y.H.Chiu/H.Liu 23.08 10:30 2:1(3:6)20:20
1895 Ehara/Shimabu.·Barki/Roelofse 23.08 10:30 2:0(6:2)13:8

TENIS: ITF (M) - Kiryat Shmona (ISR)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2380 M.Deviatiarov·G.Ricca 23.08 10:30 2:1(2:6)15:13
3047 F.Vilardo·A.Gaponenko 23.08 10:30 2:0(6:3)12:7
2381 M.Ilhan·Y.Zemel 23.08 10:30 2:0(7:5)13:7
2384 A.Bega·R.Maiga 23.08 10:30 (6:4)6:4

TENIS: ITF (M) - Minsk (BLR)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2391 D.Poljak·V.Ursu 23.08 10:00 0:2(2:6)8:13
2399 I.Liutarevich·O.Krstev 23.08 10:00 2:0(6:3)12:6
2405 D.Volfson·M.Konecny 23.08 11:30 2:0(6:3)12:7
2407 A.Dubrivnyy·A.Zgirovsky 23.08 11:30 2:0(6:3)12:5

TENIS: ITF (M) - Moscova (RUS)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2929 A.Zhurbin·M.Haliak 23.08 10:00 2:1(7:5)14:13
2431 K.Kravchuk·D.Glinka 23.08 11:30 2:0(6:4)13:9
2934 A.Avidzba·S.Fayziev 23.08 11:30 1:2(3:6)12:13

TENIS: ITF (M) - Moscova (RUS) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2408 Ratniuk/Shevchen.·Korolev/Uvarov 23.08 13:00 2:0(6:1)12:5

TENIS: ITF (M) - Schlieren (ELV)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2935 S.Ehrat·J.Paul 23.08 12:30 2:0(6:2)12:2

TENIS: ITF (M) - Tabarka (TUN)

COD EVENIMENT   DATA RF1STG
2529 T.Lipovsek P.·F.Iannaccone 23.08 11:00 2:0(6:1)12:4

BASCHET: SUA - WNBA

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
1477 Minnesota (F)·Dallas (F) 23.08 03:00 86:70(47:32)1
1740 Los Angeles (F)·Indiana (F) 23.08 05:30 98:65(43:31)1

BASCHET: Brazilia - Liga Paulista

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
4375 Corinthians·Sao Jose 23.08 01:30 74:68(30:30)1
4376 Franca SP·Liga Sorocabana 23.08 02:10 84:63(:)1

BASCHET: Filipine - MPBL

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
2225 Mindoro T.·Socsargen 23.08 11:00 91:87(:)1

BASCHET: Filipine - NCAA - Seniors

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
1204 SBC Red Lions·CSB Blazers 23.08 07:00 88:57(:)1
1225 SSCR Stags·UPHSD Altas 23.08 09:00 107:90(:)1
1631 AU Chiefs·LPU Pirates 23.08 11:00 87:81(:)1

BASCHET: INT. - Meciuri amicale

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
1330 Germania·Tunisia 23.08 11:00 89:70(42:35)1

BASCHET: Uruguay - El Metro - Retrogradare

COD EVENIMENT   DATA RFPRCM
4379 Danubio·Lagomar 23.08 02:15 72:72(42:41)2
4377 Verdirrojo·Stockolmo 23.08 02:30 88:95(21:44)2

HOCHEI: Kazahstan - Cupa

COD EVENIMENT   DATA RF1PCM
3077 Pavlodar· Astana 23.08 10:00 8:1(2:0)1

VOLEI: INT. - CM U19 (M) - Grupa A

COD EVENIMENT   DATA RFPSTP
1068 Taiwan U19·Cuba U19 23.08 12:00 1:3(18:25)174

VOLEI: INT. - CM U19 (M) - Grupa C

COD EVENIMENT   DATA RFPSTP
1033 Egipt U19·Japonia U19 23.08 12:00 3:2(25:19)44

FOTBAL AMERICAN: SUA - NFL Presezon

COD EVENIMENT   DATA RF1r
2024 Cincinnati·NY Giants 23.08 02:00 23:25(10:10)
4120 Philadelphia·Baltimore 23.08 02:30 15:26(:)
4121 New England·Carolina 23.08 02:30 10:3(7:0)
4122 Atlanta·Washington 23.08 02:30 7:19(7:6)
4123 Miami·Jacksonville 23.08 03:00 22:7(6:7)
4124 Oakland·Green Bay 23.08 03:00 22:21(10:21)

BASEBALL: SUA - MLB

COD EVENIMENT   DATA RF1INN
2588 Baltimore ·Tampa Bay 23.08 02:05 2:5(:)
2800 Pittsburgh ·Washington 23.08 02:05 1:7(0:2)
2914 N.Y.Mets·Cleveland 23.08 02:10 :(:)
3586 Atlanta ·Miami 23.08 02:20 3:2(0:0)
3587 Houston ·Detroit 23.08 03:10 6:3(0:0)
3589 Chicago W.Sox·Texas 23.08 03:10 6:1(0:0)
3592 Oakland ·N.Y.Yankees 23.08 04:37 5:3(3:0)
3593 L.A.Dodgers·Toronto 23.08 05:10 3:2(0:0)

BASEBALL: Mexic - Liga Mexicana

COD EVENIMENT   DATA RF1INN
1994 Puebla·Yucatan 23.08 03:00 4:14(:)
2003 Quintana Roo·Oaxaca 23.08 03:00 7:1(:)
2040 Bravos de L.·Tabasco 23.08 03:15 :(:)
2043 Gen.De Durango·Monterrey 23.08 03:30 5:19(:)
2090 Laguna·Monclova 23.08 03:30 3:11(:)
2102 Laredos·Aguascalientes 23.08 04:00 1:7(:)
2106 Quintana Roo·Oaxaca 23.08 05:30 0:2(:)
2118 Tijuana·Saltillo 23.08 05:35 7:6(:)

DARTS: INT. - Noua Zeelanda Masters

COD EVENIMENT   DATA RF
2019 J.Wade·C.Caldwell 23.08 09:15 6:5
2376 S.Whitlock·B.Robb 23.08 09:45 4:6
3100 D.Gurney·D.Platt 23.08 10:15 6:2
3499 R.Cross·W.Parry 23.08 10:45 6:2
3501 G.Anderson·H.Puha 23.08 11:15 6:3
3504 P.Wright·D.Heta 23.08 11:45 6:1
3506 M.Van Gerwen·K.Anderson 23.08 12:15 6:5
3509 R.Van Barneveld·C.Harris 23.08 12:45 6:5

TENIS DE MASA: Czech Open - Dublu Mixt

COD EVENIMENT   DATA RF1s
3699 Apolonia/Shao ·Fegerl/Polcanova 23.08 11:00 0:3(:)
3700 Ma/Wu ·Cho/Shin 23.08 11:00 1:3(11:4)
3701 Tsuboi/Takahashi ·Qiu/Mittelham 23.08 11:00 3:0(11:8)
3712 Mizutani/Ito·Zhu/He 23.08 11:00 3:0(11:8)

TENIS DE MASA: Czech Open (F) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1s
3669 Loeuillette/Zarif ·Chen/Cheng 23.08 12:40 1:3(7:11)
3670 Gu/Mu ·Lin/Yu 23.08 12:40 3:0(11:6)
3671 Kim/Lee ·Balazova/Matelova 23.08 12:40 3:1(12:10)
3672 Hirano/Shibata·Bajor/Partyka 23.08 12:40 3:2(9:11)

TENIS DE MASA: Czech Open (M) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF1s
3539 Cho/Lee ·Zhao/Zhu 23.08 12:00 3:0(11:8)
3540 Ho/Wong·Gardos/Habesohn 23.08 12:00 1:3(8:11)
3545 Flore/Lebesson·Liao/Lin 23.08 12:00 0:3(6:11)
3551 Ecseki/Szudi·Allegro/Lambiet 23.08 12:00 3:1(11:5)

TENIS DE MASA: Rusia - Liga Pro

COD EVENIMENT   DATA RF1s
3013 A.Pravednov·M.Dulatov 23.08 08:00 0:3(14:16)
3014 S.Ogai·D.Ignatiev 23.08 08:30 2:3(11:8)
3017 D.Ignatiev·M.Dulatov 23.08 09:00 1:3(11:7)
3018 A.Pravednov·S.Ogai 23.08 09:30 2:3(12:10)
1083 B.Bekbolotov·M.Tormozov 23.08 11:15 3:1(12:10)
1139 O.Suharkov·V.Krokhin 23.08 12:00 1:3(10:12)
2132 M.Tormozov·M.Kozhemyakin 23.08 12:30 1:3(11:5)
3022 B.Bekbolotov·O.Suharkov 23.08 13:00 3:1(7:11)
3023 M.Kozhemyakin·V.Krokhin 23.08 13:30 3:1(10:12)

RUGBY: RL - NRL

COD EVENIMENT   DATA RF
2038 N.Queensland·Penrith P. 23.08 11:00 24:10

RUGBY: RU - NPC

COD EVENIMENT   DATA RF
2524 Wellington·Canterbury 23.08 10:35 23:22

VOLEI PE PLAJA: FIVB Jurmala 2019

COD EVENIMENT   DATA RF
1535 Koekelk./van Walle·Regza/Smedins 23.08 10:00 2:0
1577 Allen/Slick ·Pfretzsch./Westphal 23.08 10:00 2:0
1630 Breer/Metral ·Dziadkou/Piatrushka 23.08 10:00 0:2
1693 Aye/Gauthier-Rat·Inkiew/Padsawud 23.08 10:50 2:0
1717 Erdmann/Winter·Dollinger/Stadie 23.08 10:50 2:1
1731 Berntsen/Mol·Juchnevic/Vasiljev 23.08 10:50 2:1
1835 Bergmann/Harms·Rosager/Brinck 23.08 11:40 2:1
2133 Evans/Kolinske·M.Samoil./Solovejs 23.08 11:40 2:1
2134 Nolvak/Tiisaar·Pastor.A/Ortego.C.M. 23.08 11:40 2:0
2135 Budinger/Patterson ·Bergerud/Retterholt 23.08 12:30 2:0
2136 Jongklang/Khaolum.·Sekerci/Urlu 23.08 12:30 1:2
2137 Beeler/Krattiger·Bozenk/Jakopin 23.08 12:30 2:0
2143 Kazdailis/Rumsev.·Dumek/Bercik 23.08 13:20 2:0
2147 Plavins/Tocs·Tammearu/Lohmus 23.08 13:20 2:1

VOLEI PE PLAJA: FIVB Rubavu 2019

COD EVENIMENT   DATA RF
2151 Ikeda/Koshikawa·F.Bialo./M.Garcia-K. 23.08 09:30 2:0
2152 Murakami/Shimizu·Opsahl/Oefstaas 23.08 09:30 2:1
2153 Shoji/Kurasaka·Gatsinzi/Habanzint. 23.08 10:30 2:0
2154 Tellnes/Iversen·Chrysost./Liotatis 23.08 10:30 0:2

VOLEI PE PLAJA: FIVB Rubavu 2019 (F)

COD EVENIMENT   DATA RF
2158 Van Driel/Reinders·Nyiraruk./Umulisa 23.08 11:30 2:0
2168 Olsen K./Zibrandt.·Fieny/Miessan 23.08 12:20 2:0
2171 Nzayisen./Hakizim.·Muhoza/Musabyim. 23.08 13:10 2:0

VOLEI PE PLAJA: FIVB Zhongwei Open 2019 (F)

COD EVENIMENT   DATA RF
3228 Wen/Wang·Jancar/Kotnik 23.08 10:00 2:0
3713 Mizoe/Koshikawa ·Chen/Zhu 23.08 10:00 2:0
3714 Suzuki/Sakaguchi·Lin/Zeng 23.08 10:50 1:2
3715 Futami/Hasegawa·Udomcha./Numwong 23.08 10:50 2:0
1040 Jiang/Zhao·Gusarova/Zempyla 23.08 11:40 2:1
1358 Sinisalo/Rantala·Y-H.Yu/T-Y.Pan 23.08 11:40 0:2
1327 Chen/Wang·Olivova/Rehackova 23.08 12:30 0:2
1458 Lindstrom/Malmstrom·Bai/Yuan 23.08 12:30 0:2

BADMINTON: CM 2019 - Mixt Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF
3557 Watanabe/Higashino·Chan/Goh 23.08 12:00 2:1

BADMINTON: CM 2019 (F) - Dublu

COD EVENIMENT   DATA RF
3562 S.Lee/Shin·Fukushima/Hirota 23.08 12:00 1:2

BADMINTON: CM 2019 (M)

COD EVENIMENT   DATA RF
3636 K.Momota·Z.J.Lee 23.08 12:20 2:0