Sari peste



PARIURI SPECIALE - SUPER COTA

Super Cota DATASC-1SC-XSC-2SC-1XSC-X2SC-12
4364 TENIS: A.Rublev·D.Shapovalov vin 20:30 2.10-1.90---
2906 FOTBAL: Univ.Craiova·Astra vin 21:00 1.923.604.951.252.101.37
Se pot combina cu orice alt meci. Se pot juca pe bilet mai multe Super Cote.

PARIURI SPECIALE - SUPER EXTRA

Super Extra DATASE-1SE-XSE-2SE-1XSE-X2SE-12
2908 FOTBAL: Poli Iasi·Chindia Targ. vin 18:00 1.773.806.001.202.301.35
1480 TENIS: Kubot/Melo·J.Murray/N.Skupski vin 18:00 1.65-2.60---
4643 FOTBAL: Haka V.·KTP vin 18:30 1.425.508.801.133.851.22
1754 FOTBAL: Sigma O.·Teplice vin 19:00 1.923.704.801.252.101.37
2679 FOTBAL: Aue·Stuttgart vin 19:30 4.604.001.882.151.281.33
1195 TENIS: J.Millman·S.Johnson vin 19:30 2.45-1.70---
1874 TENIS: K.Flipkens·J.Larsson vin 19:30 1.42-3.50---
1913 TENIS: I.Shinikova·A.Bogdan vin 19:30 4.15-1.32---
2224 TENIS: P.Lorenzi·J.Vesely vin 19:30 3.20-1.47---
1127 HANDBAL: Kolding·Aalborg vin 19:30 5.5011.01.373.701.22-
2691 FOTBAL: Ingolstadt·Hansa R. vin 20:00 1.674.206.201.182.501.30
3728 FOTBAL: Ried·Grazer AK vin 20:10 1.455.408.001.143.221.23
1276 FOTBAL: Besiktas ·Goztepespor vin 20:30 1.634.406.301.182.581.28
1042 FOTBAL: Granada ·Sevilla vin 21:00 4.153.702.051.951.321.37
2832 FOTBAL: Graafschap·Volendam vin 21:00 1.774.255.001.252.301.31
2846 FOTBAL: G.A. Eagles·Utrecht Tin. vin 21:00 1.425.758.201.143.381.21
4646 FOTBAL: Le Havre·Grenoble vin 21:00 2.003.305.201.232.001.43
2327 TENIS: V.Lepchenko·T.Babos vin 21:00 3.20-1.47---
1316 VOLEI: Slovacia (F)·Spania (F) vin 21:00 1.75-2.35---
2505 FOTBAL: FC Koln·Dortmund vin 21:30 6.704.901.552.821.181.25
2725 FOTBAL: Genk·Anderlecht vin 21:30 2.003.954.051.332.001.34
1714 FOTBAL: Bala T.·TNS vin 21:45 7.255.501.473.101.151.22
1181 FOTBAL: UC Dublin·St.Patrick's vin 21:45 10.86.001.353.851.081.20
1034 FOTBAL: Bohemians D.·Longford T. vin 21:45 1.356.0010.81.083.851.20
1013 FOTBAL: Aston Villa·Everton vin 22:00 3.303.602.401.701.431.38
2726 FOTBAL: Rio Ave·Aves vin 23:15 1.953.804.501.282.051.35
Pe bilet vor fi jucate MINIM 6 meciuri (Super Extra+alte 5 meciuri MINIM), si poate fi combinata cu meciuri de la Super Cota.

CELE MAI PARIATE EVENIMENTE

Final DATA1X21XX212
2505 FC Koln·Dortmund vin 21:30 6.204.701.502.671.141.21
2908 Poli Iasi·Chindia Targ. vin 18:00 1.703.605.451.152.171.30
1042 Granada ·Sevilla vin 21:00 4.003.601.971.871.251.31
2906 Univ.Craiova·Astra vin 21:00 1.853.404.701.201.971.33
2725 Genk·Anderlecht vin 21:30 1.903.803.851.271.911.27
1013 Aston Villa·Everton vin 22:00 3.153.452.301.651.381.33
1471 Levante ·Villarreal vin 23:00 2.653.552.651.521.521.33
1276 Besiktas ·Goztepespor vin 20:30 1.554.206.001.132.471.23
2679 Aue·Stuttgart vin 19:30 4.103.851.781.991.221.24
1424 Manchester Utd·Crystal Palace sâm 17:00 1.375.009.001.083.211.19

FOTBAL: Romania - Liga I SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2908 Poli Iasi·Chindia Targ.   vin 18:00 1.703.605.451.152.171.30
2906 Univ.Craiova·Astra   vin 21:00 1.853.404.701.201.971.33

FOTBAL: Romania - Liga III - Seria 2

Final DATA1X21XX212
2054 FCSB II·Agricola Borcea vin 18:00 1.405.504.001.122.321.04
2464 Inainte Modelu·Axio.Cernavodă vin 18:00 1.754.853.001.291.851.11

FOTBAL: Romania - Liga III - Seria 3

Final DATA1X21XX212
2318 Voluntari II·Unirea Bascov vin 18:00 2.253.752.501.411.501.18
3507 Flacăra Moreni·Cetate Rasnov vin 18:00 2.703.752.101.581.351.19
3508 CSM Slatina·Sp.Roșiori vin 18:00 1.305.506.251.052.931.08
3523 Univ.Craiova II·CS Balotești vin 18:00 1.504.504.501.132.251.13

FOTBAL: Romania - Liga III - Seria 4

Final DATA1X21XX212
3451 Șoimii Lipova·FC U Craiova 1948 vin 18:00 6.755.701.273.091.041.07
3481 ACS Dumbravita·Cetate Deva vin 18:00 1.206.508.001.013.601.04

FOTBAL: Romania - Liga III - Seria 5

Final DATA1X21XX212
3201 Viitorul Selimbar·Un.Alba Iulia vin 18:00 1.405.254.851.112.521.09
3403 Avantul Reghin·Odorheiu Secuiesc vin 18:00 1.504.504.501.132.251.13
3543 CFR Cluj II·ACS Ind.Galda vin 18:00 1.803.903.301.231.801.17
3552 Ariesul Turda·Minaur Baia Mare vin 18:00 3.453.751.801.801.221.18

FOTBAL: Anglia - Premier League SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1013 Aston Villa·Everton   vin 22:00 3.153.452.301.651.381.33

FOTBAL: Spania - LaLiga SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1042 Granada ·Sevilla   vin 21:00 4.003.601.971.871.251.31
1471 Levante ·Villarreal   vin 23:00 2.653.552.651.521.521.33

FOTBAL: Germania - Bundesliga SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2505 FC Koln·Dortmund   vin 21:30 6.204.701.502.671.141.21

FOTBAL: Africa de Sud - Divizia II

Final DATA1X21XX212
3772 Cape Umoya Utd·Maccabi FC vin 16:00 2.552.852.801.351.411.33

FOTBAL: Algeria - Liga 2

Final DATA1X21XX212
3873 Ol. Medea·USM EL Harrach vin 19:00 1.673.554.601.142.001.23
3874 OM Arzew·A Boussaada vin 19:00 1.923.054.001.181.731.30
3876 RC Arbaa·JSM Skikda vin 19:00 1.603.256.001.072.111.26
3882 RC Relizane·MC Saida vin 19:00 1.403.858.001.032.601.19
4756 MC EL Eulma·ASM Oran vin 22:00 1.453.657.401.042.441.21

FOTBAL: Algeria - Liga 2 U21

Final DATA1X21XX212
3836 Oly.Medea U21·USM El Harrach U21 vin 17:00 1.633.804.301.142.021.18

FOTBAL: Anglia - U23 Premier League 2 - Div.1

Final DATA1X21XX212
4299 Arsenal U23·Everton U23 vin 21:00 2.203.402.851.341.551.24
4300 Leicester U23·Brighton & H. U23 vin 21:00 2.453.352.551.421.451.25
4302 Blackburn U23·Wolves U23 vin 21:00 2.453.352.551.421.451.25
4315 Man.City U23·Chelsea U23 vin 21:00 2.453.352.551.421.451.25

FOTBAL: Anglia - U23 Premier League 2 - Div.2

Final DATA1X21XX212
3764 Middlesbrough U23·Swansea U23 vin 15:00 2.003.403.301.261.671.25
4210 WBA U23·Sunderland U23 vin 21:00 1.753.803.801.201.901.20
4318 Newcastle U23·Man.Utd. U23 vin 21:00 3.003.752.001.671.301.20
4397 West Ham U23·Reading U23 vin 21:00 1.704.003.851.191.961.18

FOTBAL: Anglia - U23 Prof.Development League

Final DATA1X21XX212
3766 Watford U23·Sheffield Wed. U23 vin 15:00 1.903.703.351.261.761.21

FOTBAL: Arabia Saudita - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
4622 Al Hilal R.·Abha vin 19:00 1.088.0021.0-5.791.03
4623 Al Taawon·Al Hazem vin 19:10 1.404.456.251.062.601.14
4621 Al-Ittihad·Al Raed vin 20:50 1.354.657.051.052.801.13

FOTBAL: Argentina - Prim. B Apertura

Final DATA1X21XX212
4748 Tristan Suarez·CA Fenix vin 21:30 2.252.953.351.281.571.35

FOTBAL: Argentina - Prim. B Nacional - Gr.B

Final DATA1X21XX212
4765 Atl.Rafaela·Tigre sâm 01:05 2.603.002.751.391.431.34

FOTBAL: Argentina - Prim. C Metro

Final DATA1X21XX212
4753 El Porvenir·Dep.Laferrere vin 21:30 2.703.052.501.431.371.30
4754 Sport.Italiano·S.M. de Burzaco vin 21:30 1.953.103.801.201.711.29
4755 Leandro N.Alem·Dep.Merlo vin 21:30 2.652.902.651.381.381.33

FOTBAL: Argentina - Superliga

Final DATA1X21XX212
1743 Arsenal S.·San Lorenzo sâm 03:00 2.752.952.751.421.421.38

FOTBAL: Australia - NPL - Queensland

Final DATA1X21XX212
4831 Redlands Utd·Queen.Lions sâm 10:00 12.08.301.124.85-1.02
4833 Peninsula P.·Gold Coast Utd sâm 10:00 1.325.806.001.082.951.08

FOTBAL: Austria - Liga 2

Final DATA1X21XX212
3317 Austria V. (Am.)·SV Lafnitz vin 20:10 3.653.751.851.851.241.23
3318 W.Innsbruck·Amstetten vin 20:10 2.103.403.251.301.661.28
3319 FC Juniors ·A.Lustenau vin 20:10 3.853.701.821.891.221.24
3727 FAC Viena·Liefering vin 20:10 2.353.502.701.411.521.26
3728 Ried·Grazer AK vin 20:10 1.374.707.251.062.851.15
3729 Horn·Vorwarts S. vin 20:10 2.103.503.151.311.661.26

FOTBAL: Austria - Reg. Centru

Final DATA1X21XX212
3939 SC Weiz·WSC Hertha vin 20:00 2.653.602.251.531.381.22
3940 Bad Gleichenberg·USV Weindorf AA vin 20:00 2.853.702.101.611.341.21
3941 SC Gleisdorf·Deutschlandsber. vin 20:00 2.003.803.001.311.681.20
3953 U.Vocklamarkt·Allerheiligen vin 20:00 1.634.104.151.172.061.17
3954 Wels·Sturm (Am.) vin 20:00 8.506.001.233.521.021.07

FOTBAL: Austria - Reg. Est

Final DATA1X21XX212
3925 Traiskirchen(Am.)·ASV Drassburg vin 19:30 2.203.702.701.381.561.21
3942 Mattersburg (Am.)·Wiener Neustadt vin 20:00 2.253.602.651.381.531.22
3947 SC Neusiedl·Marchfeld D. vin 20:00 2.703.552.251.531.381.23
3950 Rapid V. (Am.)·Wiener Viktoria vin 20:00 1.374.856.151.072.711.12
4048 Admira Wac. (Am.)·Mauerwerk vin 20:30 3.103.652.001.681.291.22

FOTBAL: Azerbaidjan - Liga II

Final DATA1X21XX212
3767 Fk Sabayil 2·Turan Tovuz vin 15:30 2.003.603.101.291.671.22
3770 Zaqatala·Sabah 2 vin 15:30 1.534.254.501.132.191.14
3771 Zira FK 2·AGSU vin 15:30 2.353.402.551.391.461.22

FOTBAL: Belarus - Vysshaya League

Final DATA1X21XX212
3853 Isloch·Slutsk vin 18:00 1.553.755.551.102.241.21
4624 Dnyapro M.·FC Minsk vin 19:45 2.553.202.601.421.431.29

FOTBAL: Belgia - Liga Pro SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2725 Genk·Anderlecht   vin 21:30 1.903.803.851.271.911.27

FOTBAL: Belgia - Super League (F)

Final DATA1X21XX212
4750 Gent (F)·Standard L.(F) vin 21:30 2.303.752.451.431.481.19
4751 Oud-Heverlee (F)·Genk (F) vin 21:30 4.704.801.452.371.111.11

FOTBAL: Brazilia - Paulista U20 - Div.1

Final DATA1X21XX212
4401 Rio Preto EC U20·XV Novembro U20 vin 21:00 2.353.452.601.401.481.23
4402 CA Juventus U20·Sao Bernardo U20 vin 21:00 1.753.753.851.191.901.20
4403 Ituano U20·RB Brasil U20 vin 21:00 1.653.904.251.162.031.19

FOTBAL: Brazilia - Serie B

Final DATA1X21XX212
4625 Atletico GO·Brasil de Pelotas sâm 01:15 1.673.355.451.112.071.28
3902 Cuiaba EC MT·Botafogo SP sâm 03:30 2.053.053.801.231.691.33

FOTBAL: Bulgaria - A PFG

Final DATA1X21XX212
2678 Tsarsko Selo·Beroe vin 18:00 5.103.451.652.061.121.25
2701 Arda K.·Cherno More vin 20:30 3.753.201.951.731.211.28

FOTBAL: Cehia - 1.Liga

Final DATA1X21XX212
1754 Sigma O.·Teplice vin 19:00 1.823.554.301.201.941.28
1757 Banik O.·Slovacko vin 19:00 2.153.253.451.291.671.32

FOTBAL: Cehia - FNL

Final DATA1X21XX212
2549 Hradec Kralove·Chrudim vin 19:00 1.633.704.801.132.091.22
2569 Jihlava·Lisen vin 19:00 1.334.608.101.032.931.14
2571 Brno·Vitkovice vin 20:00 1.156.7013.5-4.481.06

FOTBAL: Cehia - MSFL

Final DATA1X21XX212
3842 Otrokovice·Banik Ostrava B vin 17:30 2.103.752.701.351.571.18
3852 Velke Mezirici·SFK Vrchovina vin 18:00 1.654.003.951.171.991.16
3866 S.Kromeriz·Unicov vin 18:30 1.853.803.251.241.751.18

FOTBAL: Cehia -CFL- Gr. A

Final DATA1X21XX212
3906 Kraluv Dvur·Pisek vin 19:00 1.674.103.751.191.961.16

FOTBAL: Chile - Primera Division

Final DATA1X21XX212
4767 U.Espanola·O'Higgins sâm 02:30 2.403.202.851.371.511.30

FOTBAL: Cipru - Divizia I

Final DATA1X21XX212
2511 Nea Salamina·Pafos vin 19:00 2.153.203.101.291.571.27

FOTBAL: Croatia - 2.HNL

Final DATA1X21XX212
3857 Sesvete·Solin vin 18:30 1.623.555.001.112.081.22
3859 Dragovoljac·Medimurje vin 18:30 2.453.352.551.411.441.25

FOTBAL: Danemarca - Div.3 - Gr.1

Final DATA1X21XX212
3900 Taarnby FF·Herlev vin 19:00 4.504.351.522.211.131.14
3918 Taastrup·Fremad Valby vin 19:30 2.003.852.851.321.641.18

FOTBAL: Danemarca - Div.3 - Gr.2

Final DATA1X21XX212
3948 AB Taarnby·Frederikssund vin 20:00 1.923.703.151.261.701.19

FOTBAL: Danemarca - Div.3 - Gr.3

Final DATA1X21XX212
3917 BK Marienlyst·Tarup-Paarup IF vin 19:30 2.004.252.651.361.631.14
3926 Odder IGF·Varde IF vin 19:45 2.203.902.501.411.521.17

FOTBAL: Danemarca - Superliga

Final DATA1X21XX212
2699 Hobro ·Odense vin 20:00 3.703.551.951.811.261.28

FOTBAL: EAU - Cupa Ligii - Gr. A

Final DATA1X21XX212
3856 Al-Nasr Dubai·Ittihad Kalba vin 18:15 1.524.354.701.132.261.15
4025 AL Ain·Al-Ahli Dubai vin 20:30 2.203.552.701.361.531.21
Faza grupelor!

FOTBAL: EAU - Cupa Ligii - Gr. B

Final DATA1X21XX212
3855 Al Wahda (UAE)·Ahli Al-Fujirah vin 18:15 1.684.203.751.201.981.16
Faza grupelor!

FOTBAL: Ecuador - Serie A

Final DATA1X21XX212
4770 Aucas·Olmedo sâm 03:15 1.573.705.551.102.221.22

FOTBAL: Elvetia - Challenge League

Final DATA1X21XX212
4399 Grasshoppers ·Winterthur vin 21:00 1.873.653.701.241.841.24

FOTBAL: Estonia - Esiliiga A

Final DATA1X21XX212
3860 JK Jarve·T. JK Legion vin 18:30 6.505.701.283.041.051.07
3861 Rakvere JK T.·Elva vin 18:30 5.505.301.352.701.081.08
3862 T.Flora II·Parnu Vaprus vin 18:30 3.003.602.001.641.291.20

FOTBAL: Estonia - Meistriliiga

Final DATA1X21XX212
3872 Kuressaare·Jalg.Tammeka vin 18:45 6.004.651.402.621.081.14

FOTBAL: Finlanda - Kakkonen - Gr.B

Final DATA1X21XX212
3863 Jazz·Honka/Akatemia vin 18:30 2.453.652.401.471.451.21
3865 Salpa·P-Iirot vin 18:30 1.454.355.701.092.471.16

FOTBAL: Finlanda - Veikkausliiga

Final DATA1X21XX212
1621 HIFK·Ilves vin 18:30 3.603.202.101.691.271.33

FOTBAL: Finlanda - Ykkonen

Final DATA1X21XX212
4643 Haka V.·KTP vin 18:30 1.325.157.751.053.091.13

FOTBAL: Franta - Ligue 2 SPECIALE

Final DATA1X21XX212
4644 AC Ajaccio·Paris FC vin 21:00 2.352.803.551.281.571.41
4645 Chambly ·Chateauroux vin 21:00 1.883.204.551.181.881.33
4646 Le Havre·Grenoble vin 21:00 1.903.154.501.191.851.34
4647 Sochaux·Nancy vin 21:00 2.602.853.051.361.471.40
4650 Clermont·Auxerre   vin 21:00 2.253.053.401.291.611.35
4651 Rodez·Orleans vin 21:00 2.253.053.401.291.611.35
4652 Niort·Caen vin 21:00 2.352.903.401.301.571.39
4653 Le Mans·Lorient vin 21:00 3.553.252.101.691.281.32

FOTBAL: Franta - National

Final DATA1X21XX212
4655 Lyon Duchere·Laval vin 21:00 2.252.953.251.281.551.33
4656 Boulogne ·Concarneau vin 21:00 1.953.103.901.201.731.30
4657 Red Star·Dunkerque vin 21:00 2.253.053.151.291.551.31
4658 Le Puy·Avranches vin 21:00 2.502.902.901.341.451.34
4659 Cholet·Creteil vin 21:00 2.852.952.501.451.351.33
4660 Beziers·Pau vin 21:00 2.103.003.551.241.631.32
4661 Quevilly R.·Villefranche SS vin 21:00 2.802.852.601.411.361.35
4662 GFCO Ajaccio·Bastia Borgo vin 21:00 2.053.103.551.231.651.30
4663 Toulon·Bourg P. vin 21:00 2.552.802.951.331.441.37

FOTBAL: Georgia - Liga Erovnuli

Final DATA1X21XX212
3817 Sioni Bolnisi·Dinamo Batumi vin 16:00 4.954.001.552.211.121.18

FOTBAL: Georgia - National League 2

Final DATA1X21XX212
3818 Shukura·Zugdidi vin 16:00 1.235.3010.5-3.521.10

FOTBAL: Germania - Bundesliga 2 SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2679 Aue·Stuttgart   vin 19:30 4.103.851.781.991.221.24
2684 Darmstadt ·Dyn.Dresda   vin 19:30 2.403.302.901.391.541.31

FOTBAL: Germania - Liga 3

Final DATA1X21XX212
2691 Ingolstadt·Hansa R. vin 20:00 1.574.005.251.132.271.21

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Bavaria

Final DATA1X21XX212
3909 Bayreuth·1860 Rosenheim vin 19:15 1.554.255.001.142.301.18
3938 SV Heimstetten·Schalding H. vin 20:00 2.303.702.651.421.541.23

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Nord

Final DATA1X21XX212
3908 SC Weiche 08 ·Hamburger II vin 19:15 2.003.603.301.291.721.25
3915 Heider SV·Drochtersen/Assel vin 19:15 6.704.601.402.731.071.16

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Nord-Est

Final DATA1X21XX212
3955 Hertha II·Berliner 07 vin 20:00 2.253.602.801.381.581.25
3962 Lok.Leipzig·Optik Rathenow vin 20:00 1.206.5010.71.014.041.08
4077 En.Cottbus·Auerbach vin 20:30 1.554.255.001.142.301.18

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Vest

Final DATA1X21XX212
3929 TUS Haltern·Dortmund II vin 19:45 4.453.751.702.041.171.23
3936 Verl·Bonner SC vin 20:00 1.773.704.101.201.941.24
3994 RW Essen·Wattenscheid 09 vin 20:30 1.374.757.101.062.851.15
4049 Wuppertaler SV·Koln II vin 20:30 2.753.552.301.551.401.25

FOTBAL: Gibraltar - Prima Divizie

Final DATA1X21XX212
4749 FCB Magpies·Lions Gib. vin 21:30 1.305.406.401.052.931.08

FOTBAL: INT.- Cupa CAF Confederatiei

Final DATA1X21XX212
4492 KMC (0:0) AS Kigali vin 21:00 1.753.155.051.131.941.30
Calificari. Retur.

FOTBAL: Iran - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
3820 Machine S.Tabriz·Esteg.Tehran vin 16:30 6.053.051.672.031.081.31
3844 Peykan·Padideh Khorasan vin 17:40 3.002.802.501.451.321.36
3871 Foolad K.·Sanat Naft A. vin 18:45 2.202.853.501.241.571.35

FOTBAL: Irlanda - Cupa FAI

Final DATA1X21XX212
1034 Bohemians D.·Longford T. vin 21:45 1.255.509.001.023.411.10
1177 Galway Utd·Cork City vin 21:45 5.304.001.532.281.111.19
1181 UC Dublin·St.Patrick's vin 21:45 9.005.501.253.411.021.10
1461 Derry City·Dundalk vin 21:45 4.103.601.751.921.181.23
1171 Shamrock R.·Drogheda Utd vin 22:00 1.206.2010.21.013.861.07
Optimi. Un singur meci.

FOTBAL: Islanda - 1 deild

Final DATA1X21XX212
1676 Vik.Olafsvik·Fjolnir Reyk. vin 21:00 3.103.402.101.621.301.25
1738 Grotta·Fram R. vin 22:15 1.803.803.651.221.861.21
1741 Throttur Reyk.·Keflavik IF vin 23:00 1.953.703.251.281.731.22

FOTBAL: Islanda - 1 deild (F)

Final DATA1X21XX212
4398 IA Akranes (F)·Throttur R. (F) vin 21:00 10.48.201.124.58-1.01
4423 Hafnarfjordur (F)·Haukar (F) vin 21:00 1.374.805.801.072.631.11
4758 Afturelding/F (F)·Augnablik (F) vin 22:15 1.574.104.351.142.111.15

FOTBAL: Islanda - 3 deild

Final DATA1X21XX212
4760 KV Vesturbaer·Skallagrimur vin 21:00 1.177.008.80-3.901.03

FOTBAL: Italia - Serie B

Final DATA1X21XX212
1383 Pisa·Benevento vin 22:00 3.703.252.051.731.261.32

FOTBAL: Japonia - Liga 1

Final DATA1X21XX212
2764 C.Sapporo·FC Tokyo sâm 07:00 2.453.352.801.421.531.31

FOTBAL: Lituania - A Liga

Final DATA1X21XX212
1673 FK Panevezys·Vilniaus R. vin 18:00 3.303.402.001.671.261.25

FOTBAL: Malaysia - Cupa

Final DATA1X21XX212
3803 Johor D.T.·PKNP FC vin 16:00 1.256.007.001.033.231.06
3810 Negeri Sembilan·Terengganu vin 16:00 4.153.701.671.961.151.19

FOTBAL: Malta - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
3919 Gzira Utd·Hamrun vin 19:30 2.253.552.701.381.531.23
4774 Sirens·Senglea Ath. vin 19:30 2.453.652.401.471.451.21
4775 Birkirkara·Floriana vin 21:30 2.253.602.651.381.531.22
4830 Valletta·St Lucia vin 21:45 1.226.008.901.013.581.07

FOTBAL: Mexic - Primera Division - Apertura

Final DATA1X21XX212
3730 Veracruz·Atl.San Luis sâm 03:00 3.003.302.251.571.341.29
3732 Monarcas·UNAM Pumas sâm 05:00 2.403.352.751.401.511.28
3733 Santos Laguna·Monterrey sâm 05:00 2.603.352.501.461.431.27

FOTBAL: Mexic - U20 - Apertura

Final DATA1X21XX212
3826 Morelia U20·Pumas U20 vin 17:00 1.653.604.401.131.981.20
3828 Veracruz U20·Atl.San Luis U20 vin 17:00 3.553.651.801.801.211.19
3905 Santos U20·Monterrey U20 vin 19:00 2.203.502.701.351.521.21

FOTBAL: Norvegia - Divizia 3 - Gr.6

Final DATA1X21XX212
3965 Floya·Skjervoy vin 20:15 1.754.253.301.241.861.14

FOTBAL: Olanda - Eerste Divisie

Final DATA1X21XX212
1940 Roda ·NEC vin 21:00 2.853.502.251.571.371.26
2593 Den Bosch·Eindhoven vin 21:00 2.803.502.301.561.391.26
2815 Helmond·Almere vin 21:00 3.553.801.871.841.251.22
2823 Dordrecht·Ajax Tin. vin 21:00 4.454.351.602.201.171.18
2832 Graafschap·Volendam vin 21:00 1.674.004.301.182.071.20
2846 G.A. Eagles·Utrecht Tin. vin 21:00 1.355.107.051.072.961.13
2849 Telstar·Excelsior vin 21:00 2.753.452.351.531.401.27
2850 Oss·AZ Alkmaar Tin. vin 21:00 2.103.453.201.311.661.27
2851 NAC Breda·Cambuur vin 21:00 2.103.553.101.321.651.25

FOTBAL: Olanda - Eredivisie (F)

Final DATA1X21XX212
4050 Zwolle (F)·Den Haag (F) vin 20:30 2.954.101.901.721.301.16
4052 Heerenveen (F)·PSV (F) vin 20:30 8.106.501.203.611.011.05

FOTBAL: Paraguay - Primera Division - Clausura

Final DATA1X21XX212
4777 River Plate A.·Sp.Luqueno sâm 02:00 2.153.253.151.291.601.28

FOTBAL: Peru - Primera Division - Clausura

Final DATA1X21XX212
4683 Melgar·R.Garcilaso sâm 04:00 1.753.604.101.181.921.23

FOTBAL: Peru - Segunda Division

Final DATA1X21XX212
4762 Comerc.Unidos·Alianza Atl. vin 23:30 2.003.303.401.251.671.26

FOTBAL: Polonia - Ekstraklasa SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2724 Jagiellonia·Wisla C.   vin 21:30 1.833.754.201.231.981.27

FOTBAL: Portugalia - Campionatul U23

Final DATA1X21XX212
3851 Belenenses U23·Estoril U23 vin 18:00 4.154.001.652.041.171.18
3951 V.Guimaraes U23·Sporting L. U23 vin 20:00 6.355.001.352.801.061.11
4757 Famalicao U23·Braga U23 vin 22:15 2.903.652.101.621.331.22

FOTBAL: Portugalia - Primeira Liga

Final DATA1X21XX212
2702 Setubal·Moreirense vin 21:00 2.553.053.001.391.511.38
2726 Rio Ave·Aves vin 23:15 1.853.604.301.221.961.29

FOTBAL: Portugalia - Segunda Liga

Final DATA1X21XX212
1674 Benfica B·UD Oliveirense vin 21:00 1.703.504.851.142.031.26

FOTBAL: Qatar - Stars League

Final DATA1X21XX212
3841 Al Arabi Doha·Al Ahli Doha vin 17:20 2.603.452.351.481.401.23
3921 Al Rayyan·Umm Salal vin 19:30 1.404.506.151.072.601.14

FOTBAL: Rusia - PFL Centru

Final DATA1X21XX212
3845 Din.Bryansk·Khimki-M vin 18:00 1.205.4011.0-3.621.08
3846 Zorkij Kras.·Kvant Obninsk vin 18:00 1.903.403.451.221.711.23
3850 Saratov·Rotor V. II vin 18:00 1.107.0016.9-4.951.03
3878 Saturn Ram.·Metal.Lipetsk vin 19:00 4.003.301.801.801.161.24

FOTBAL: Rusia - PFL Sud

Final DATA1X21XX212
3899 SKA Rostov·Din.Stavropol vin 19:00 2.103.602.801.331.581.20

FOTBAL: Rusia - PFL Ural Povolzhye

Final DATA1X21XX212
3773 Chelyabinsk·Ulyanovsk vin 16:00 2.203.003.101.271.521.29
3781 Lada SOK·Lada T. vin 16:00 1.753.503.951.171.861.21
3790 Nosta N.·Zenit Izhevsk vin 16:00 2.453.402.451.421.421.23
3796 Zvezda Perm·Ufa 2 vin 16:00 1.255.308.201.013.221.08

FOTBAL: Rusia - PFL Vest

Final DATA1X21XX212
3797 Rodina Moscova·Tor.Vladimir vin 16:00 3.803.451.801.811.181.22
3821 Olimp Khimki·Dolgoprudny vin 17:00 3.453.401.901.711.221.23
3823 Pskov-747·Zenit II vin 17:00 3.703.551.851.781.191.22
3858 Luki-Energiya·Zvezda St Peters. vin 18:30 1.354.506.751.042.701.13
4319 Lok.Kazanka·Znamya Truda vin 21:00 1.653.704.301.141.991.19

FOTBAL: Scotia - Championship

Final DATA1X21XX212
2712 Morton·Partick T. vin 21:05 3.003.352.251.581.351.29

FOTBAL: Serbia - Prva Liga

Final DATA1X21XX212
4739 Kolubara ·Novi Pazar vin 21:00 2.053.203.451.251.661.29

FOTBAL: Slovacia - Liga 1 U19

Final DATA1X21XX212
3765 Z.Michalovce U19·Dun.Streda U19 vin 15:00 3.303.701.871.741.241.19
3854 Nitra U19·Ruzomberok U19 vin 18:00 2.203.352.801.331.531.23

FOTBAL: Slovacia - Liga 2

Final DATA1X21XX212
3937 Podbrezova·B.Bystrica vin 20:00 2.103.452.901.311.581.22

FOTBAL: Slovacia - Superliga

Final DATA1X21XX212
3146 Senica·Z.Moravce vin 20:00 2.003.453.401.271.711.26

FOTBAL: Spania - LaLiga 2 SPECIALE

Final DATA1X21XX212
4704 Albacete ·Girona   vin 23:00 2.703.002.751.421.431.36

FOTBAL: Spania - Tercera Div. - Gr. 02

Final DATA1X21XX212
3927 R.Aviles·CD Covadonga vin 19:45 3.304.001.801.811.241.16

FOTBAL: SUA - MLS

Final DATA1X21XX212
2735 Orlando C.·Atlanta Utd sâm 03:00 3.153.702.101.701.341.26
2736 Portland T.·Seattle S. sâm 05:00 1.953.703.551.281.811.26

FOTBAL: SUA - USL

Final DATA1X21XX212
4766 Pittsburgh R.·Loudoun Utd sâm 02:00 1.354.706.901.052.801.13
4772 Phoenix R.·Sacramento Rep. sâm 05:30 1.424.406.001.072.541.15

FOTBAL: SUA - USL - Liga 1

Final DATA1X21XX212
4759 Toronto II·Greenville T. vin 23:00 2.753.202.301.481.341.25

FOTBAL: Suedia - Divizia 2 - Gotaland Vest

Final DATA1X21XX212
3964 Hittarps IK·Stafsinge IF vin 20:15 1.574.304.401.152.171.16

FOTBAL: Ţara Galilor - Premier League

Final DATA1X21XX212
1680 Penybont·Cardiff Met Uni. vin 21:45 2.703.552.301.531.401.24
1694 Barry T.·Aberystwyth T. vin 21:45 1.524.305.201.122.351.18
1695 Cefn Druids ·Airbus vin 21:45 1.853.753.601.241.841.22
1714 Bala T.·TNS vin 21:45 6.354.901.382.771.081.13
1719 Caernarfon T.· Connah's Q. vin 21:45 3.653.951.801.901.241.21
1725 Carmarthen T.·Newtown vin 22:00 2.253.402.901.351.571.27

FOTBAL: Turcia - 1.Liga

Final DATA1X21XX212
3963 Boluspor·Adana Demir vin 20:00 2.403.102.851.351.481.30

FOTBAL: Turcia - Superliga SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1276 Besiktas ·Goztepespor   vin 20:30 1.554.206.001.132.471.23

FOTBAL: Ucraina - Persha Liga

Final DATA1X21XX212
3819 Girnik-Sport·Ingulets vin 16:00 3.603.301.951.721.231.26
3839 Minaj·Kremin K. vin 17:00 1.753.504.151.171.901.23
3840 Agrobiznes V.·Rukh Vinnyky vin 17:00 3.703.451.881.791.221.25
3870 Prykarpattya I.F.·Mykolaiv vin 18:30 1.903.503.501.231.751.23

FOTBAL: Uruguay - Segunda Division

Final DATA1X21XX212
4764 Atenas San Car.·Bella Vista sâm 01:00 1.903.403.451.221.711.23

FOTBAL: Venezuela - Primera Div. - Clausura

Final DATA1X21XX212
4761 Aragua·Monagas SC vin 23:00 2.103.103.351.251.611.29

TENIS: ATP - Winston Salem (SUA)

Final DATA12
1195 J.Millman·S.Johnson vin 19:30 2.301.62
2165
B.Paire·P.Carreno B.
vin 19:30 1.951.85
4364 A.Rublev·D.Shapovalov vin 20:30 2.001.80
4365 F.Tiafoe·H.Hurkacz vin 21:00 1.901.90
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ATP - Winston Salem (SUA) - Dublu

Final DATA12
1480 Kubot/Melo·J.Murray/N.Skupski vin 18:00 1.572.35
1484 Gille/Vliegen·Monroe/Sandgren vin 18:00 1.572.35
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ATP - US Open (SUA) - Calificari

Final DATA12
1059 M.Basic·S.Giraldo vin 18:00 1.722.00
1310 E.Benchetrit·K.Coppejans vin 18:00 2.151.62
1510 S.W.Kwon·S.Diez vin 18:00 1.303.20
1546 T.Kamke·L.Lacko vin 18:00 2.401.50
1575 G.Barrere·D.Galan R. vin 18:00 1.622.15
1595 Ped.Martinez ·J.Brooksby vin 18:00 1.901.80
1515 D.Koepfer·Y.Uchiyama vin 19:30 1.532.35
1555 M.Ymer·Hy.Chung vin 19:30 2.851.37
2218 J.Menezes·S.Nagal vin 19:30 1.502.40
2220 L.Rosol·E.Gerasimov vin 19:30 2.101.65
2224 P.Lorenzi·J.Vesely vin 19:30 2.751.40
2231 K.Majchrzak·I.Ivashka vin 19:30 2.051.70
2260 T.Griekspoor·M.Trungelliti vin 19:30 1.502.40
2264 C.Lestienne·G.Garcia L. vin 20:35 1.771.95
2271 D.King·E.Donskoy vin 21:00 2.151.62
2273 M.Vilella M.·J.Sinner vin 21:00 2.751.40
Suprafata de joc: Hard

TENIS: WTA - US Open - Calificari

Final DATA12
1465 V.Gracheva·R.Hogenkamp vin 18:05 1.502.40
1607 E.Rybakina·L.Cabrera vin 18:05 1.273.40
1618 E.Ruse·Xin.Wang vin 18:05 1.901.80
1620 P.Badosa G.·M.Frech vin 18:05 1.602.20
1656 K.Kucova·T.Martincova vin 18:05 1.951.75
1659 J.Cepelova·J.Fourlis vin 18:05 1.372.85
1660 D.Allertova·P.Hon vin 19:30 2.001.72
1706 T.Townsend·N.Stojanovic vin 19:30 1.422.65
1874 K.Flipkens·J.Larsson vin 19:30 1.352.95
1876 Ca.Dolehide·A.Friedsam vin 19:30 1.602.20
1913 I.Shinikova·A.Bogdan vin 19:30 3.551.25
2276 M.Bolkvadze·Sh.Xu vin 21:00 1.851.85
2327 V.Lepchenko·T.Babos vin 21:00 2.751.40
2329 Xi.Wang·H.Dart vin 21:00 1.472.50
2350 As.Muhammad·A.Kalinskaya vin 21:00 3.551.25
2352 S.Peng·N.Gibbs vin 21:00 1.552.30
Suprafata de joc: Hard

TENIS: WTA - New York (SUA)

Final DATA12
2274 M.Linette·K.Siniakova vin 20:10 2.201.67
1969 Q.Wang·C.Giorgi vin 21:40 1.851.95
Suprafata de joc: Hard

TENIS: WTA - New York (SUA) - Dublu

Final DATA12
2281 Gaspar./Niculescu·Jurak/Martinez-S. vin 18:10 1.851.90
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - L'Aquila (ITA)

Final DATA12
1089 A.Vukic·C.Taberner vin 15:00 3.401.27
1097 D.Popko·J.Haerteis vin 15:00 1.303.20
1122 And.Martin·G.Clezar vin 16:20 1.572.25
1583 A.Collarini·F.Cerundolo vin 16:20 1.751.95
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: Challenger - L'Aquila (ITA) - Dublu

Final DATA12
1009 Brkic/Pavic·Cacic/Sancic vin 17:40 1.652.10
3291 Margaroli/Vavassori·Begemann/Mergea vin 17:40 2.001.72
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Braunschweig (GER)

Final DATA12
2537 J.Niemeier·R.L.Jani vin 15:00 1.502.40
2540 K.Gerlach·C.Ferrando vin 15:00 1.402.75
2543 C.Buyukakcay·N.Parrizas-D. vin 17:30 1.552.30
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Braunschweig (GER) - Dublu

Final DATA12
1098 Klasen/Koelzer·Leykina/Partaud vin 16:30 2.101.65
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Guayaquil (ECU)

Final DATA12
2544 A.Osborne·M.Osorio S. vin 18:30 7.801.05
2942 C.Hsu·C.Roemer vin 18:30 1.652.10
2545 A.R.Villarreal·K.Stewart vin 20:00 10.01.02
2943 M.Zacarias·G.Talaba vin 20:00 1.502.40
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Guayaquil (ECU) - Dublu

Final DATA12
1807 Lizarazo/Osorio S.·Gatica/Pereira vin 21:30 2.201.60
1808 Stewart/Talaba·Carle/Escauriza vin 22:30 1.452.55
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Lambare (PAR)

Final DATA12
1732 S.Leon·A.Morgina vin 17:00 3.551.25
1734 F.Brito·S.Luini vin 17:00 1.154.75
1735 N.Zeballos·I.Martinich vin 18:30 1.372.85
3464 T.Mar·M.Gonzalez vin 18:30 11.0-
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Lambare (PAR) - Dublu

Final DATA12
1129 Britto/Luini·Koklina/Morgina vin 20:00 1.204.05
1771 Leon/Mar·Gonzalez/N.Zeballos M. vin 21:30 9.101.03
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Tabarka (TUN) - Dublu

Final DATA12
2962 Prisacariu/Viviani·Dmitrich./Rudiuk. vin 17:30 1.303.20
2964 Bouzo Z./Crescenzi·Karunar./Vojcinakova vin 17:30 1.722.00
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Wanfercee-B. (BEL) - Dublu

Final DATA12
1036 Kajevic/Vanlangen.·Anil/Yudanov vin 16:00 1.851.85
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Curtea De Arges (ROM) - Dublu

Final DATA12
3457 Lazarov/Manda·Korovin/Prihodko vin 16:00 2.201.60
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Lambare (PAR)

Final DATA12
2048 F.Tenti·M.Echazu vin 17:00 2.651.42
2068 G.Villanueva·J.Panta H. vin 17:00 1.204.05
2368 F.Zeballos·G.A.Hidalgo vin 18:30 1.652.10
3460 J.L.Reis D.S.·A.Miele vin 18:30 1.502.40
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Lambare (PAR) - Dublu

Final DATA12
2475 Echazu/Panta·Estevez/Villanueva vin 20:00 2.551.45
2477 Arias/Zeballos·Monzon/Tenti vin 21:30 1.323.10
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Lambermont (BEL)

Final DATA12
2483 M.Perchicot·C.Schmitz vin 16:30 1.851.85
2479 G.Petit·C.Geens vin 18:30 2.201.60
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Lambermont (BEL) - Dublu

Final DATA12
3462 Uryson/Vilaro ·Added/Bovy vin 18:30 3.351.28
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Poznan (POL)

Final DATA12
3443 D.Yevseyev·V.Safranek vin 15:00 2.301.55
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Poznan (POL) - Dublu

Final DATA12
2487 Olivieri/Ugo·Hidalgo/Sakamoto vin 15:00 1.851.85
2488 Kowalcz./Matuszew.·Kopriva/Velotti vin 17:00 2.201.60
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Santander (SPA)

Final DATA12
2502 I.Lopez M.·T.Skatov vin 19:00 2.351.53
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Santander (SPA) - Dublu

Final DATA12
2453 Roglan/Winter·Gakhov/Pla Malfe. vin 17:00 2.301.55
2484 Luz/Matos·Barran.C./Esteve vin 17:00 1.652.10
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Schlieren (ELV)

Final DATA12
3455 R.Slobodchikov·L.Grigelis vin 15:30 2.551.45
2939 Mir.Martinez·D.Masur vin 18:00 6.451.08
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Schlieren (ELV) - Dublu

Final DATA12
3454 Ehrat/Wenger·Johnson/Johnson vin 15:30 2.301.55
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Sintra (POR)

Final DATA12
2499 F.Gil·F.Cabral vin 16:00 1.154.75
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Sintra (POR) - Dublu

Final DATA12
2501 Goncalves/Maia·Escoffier/Tchoutakian vin 16:00 5.301.12
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Tabarka (TUN) - Dublu

Final DATA12
2940 Fernand.Fl./Potenza·Bruna/Etcheverry vin 17:30 2.301.55
2941 Lipovsek P./Zukas·Feitt/Justo vin 17:30 1.303.20
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Ueberlingen (GER)

Final DATA12
2506 J.Trinker·K.Wehnelt vin 16:00 2.751.40
3060 L.Ollert·B.Santanna vin 18:00 2.301.55
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Ueberlingen (GER) - Dublu

Final DATA12
3105 Veldheer/Zima·Prinoth/Troebinger vin 15:30 1.402.75
3187 Heger/Hoffmann·Guenther/Wessels vin 17:00 2.151.62
Suprafata de joc: Zgură

BASCHET: SUA - WNBA

Final DATA1X21XX2
2992 New York (F)·Atlanta (F) sâm 02:30 1.5016.02.851.372.42
2993 Connecticut (F)·Las Vegas (F) sâm 02:30 1.7015.02.351.532.03
2994 Chicago (F)·Washington (F) sâm 03:00 2.3515.01.702.031.53

BASCHET: Bolivia - Libobasquet - Playoffs

Final DATA1X21XX2
2995 Can Oruro (0:2) Nacional Potosi sâm 03:00 3.0016.01.452.531.33
2996 Rubair Q. (0:2) Pichincha Potosi sâm 04:00 9.5521.01.076.561.02
Semifinale. Cel mai bun din 5 meciuri.

BASCHET: Brazilia - Campionatul Paulista U19

Final DATA1X21XX2
2983 Team Jundiai U19·CA Paulistano U19 vin 23:00 8.7023.01.056.31-

BASCHET: Filipine - MPBL

Final DATA1X21XX2
2981 Muntinlupa C.·Bicol V. vin 15:30 3.5517.01.302.941.21
Se pot juca pe teren neutru.

BASCHET: INT. - Meciuri amicale

Final DATA1X21XX2
2997 Australia·SUA sâm 07:00 7.7521.01.075.661.02
Meciurile se pot juca pe teren neutru!

BASCHET: Uganda - NBL

Final DATA1X21XX2
2982 Kiu Titans·JKL Dolphins vin 20:30 2.8016.01.452.381.33
Se pot juca pe teren neutru.

BASCHET: Uruguay - El Metro - Turul castigatorilor

Final DATA1X21XX2
2985 Penarol·Union Atletica sâm 02:15 1.2518.03.901.173.21
2986 Tabare·Colon sâm 02:30 1.8515.02.001.651.76
2989 A.Cordon·CA 25 De Agosto sâm 02:30 1.1220.05.951.064.59
2991 Miramar ·L.Borges sâm 02:30 1.5516.02.551.412.20
Locurile 1-8.

HANDBAL: Danemarca - Cupa (F)

Final DATA1X2X2
1308 Horsens (F)·Herning-Ikast (F) vin 19:30 10.017.01.05-
Optimi. Un singur meci.

HANDBAL: Danemarca - Cupa (M)

Final DATA1X2X2
1127 Kolding·Aalborg vin 19:30 4.459.501.281.13
Optimi. Un singur meci.

HANDBAL: INT. - Amicale intercluburi (F)

Final DATA1X2X2
1968 Erdi (F)·FTC (F) vin 17:00 5.1512.01.201.09
Meciurile se pot juca pe teren neutru!

HANDBAL: INT. - Amicale intercluburi (M)

Final DATA1X2X2
1216 Massy E.·Limoges vin 17:00 1.678.502.551.96
1441 CSM Bucuresti·Steaua B. vin 17:30 2.007.502.101.64
1086 Wisla Plock·SKA Minsk vin 18:00 1.1712.05.803.91
1885 Creteil·Pontault vin 19:00 1.3010.04.152.93
1966 Met.Skopje·A.s R. Hasharon vin 19:00 1.758.002.401.85
1560 Cehovski M.·Benfica vin 19:15 4.259.501.301.14
1087 Nantes·Elverum vin 21:30 1.2012.05.153.60
Meciurile se pot juca pe teren neutru!

HANDBAL: Ungaria - NB I (M)

Final DATA1X2X2
2971 Veszprem·Dabas VSE vin 19:00 -25.020.011.1

HOCHEI: Australia - AIHL

Final DATA1X21XX212
3407 Melbourne I.·Perth Th. sâm 10:00 7.457.001.203.611.021.03
4351 Sydney B.·Adelaide A. sâm 10:00 1.129.009.35-4.59-
4352 Newcastle N.S.·Melbourne M. sâm 10:00 1.954.752.601.381.681.11
Prima si a doua perioada se joaca in format de 15 minute, iar a treia perioada se joaca in format de 20 de minute!

HOCHEI: INT. - Amicale intercluburi

Final DATA1X21XX212
3142 Omsk·Jokerit vin 15:00 2.303.702.451.421.471.19
3144 Cracovia ·DVTK vin 16:00 2.554.002.151.561.401.17
3172 Kookoo K.·Jyvaskyla vin 16:00 2.854.301.901.711.321.14
3223 Pardubice·Zvolen vin 17:00 1.574.703.851.182.121.12
3236 Salzburg·Malmo vin 17:00 2.854.001.951.661.311.16
3242 Magnitogorsk·Kunlun vin 17:00 1.405.105.001.102.521.09
3267 HV 71·Sparta Praga vin 17:00 1.954.102.851.321.681.16
3270 Villach·Fehervar vin 17:30 3.604.801.602.061.201.11
3280 Prostejov·Tychy vin 18:00 1.904.602.751.341.721.12
3307 Torax P.·Dubnica vin 18:00 1.206.508.141.013.611.05
3313 Kassel H.·Crimmitschau vin 18:00 1.804.702.951.301.811.12
3314 Lahti·Vaxjo vin 18:30 2.254.402.301.491.511.14
3380 Nitra·Ferencvaros vin 19:00 1.256.306.601.043.221.05
3381 SKA St.Peters.·HC Sochi vin 19:30 1.375.005.501.082.621.10
3382 Farjestads ·Leksands vin 20:00 1.554.604.051.162.151.12
3383 Skelleftea· Bjorkloven vin 20:00 1.405.105.001.102.521.09
3384 Karlskoga· Vita Hasten vin 20:00 1.704.303.451.221.911.14
3385 Poprad·Michalovce vin 20:00 1.405.005.101.092.521.10
3387 Innsbruck·Ravensburg vin 20:15 1.654.803.351.231.971.11
3388 Viena C.·Eisbaren vin 20:30 2.304.402.251.511.491.14
3389 Mannheim·Servette vin 20:30 1.754.503.151.261.851.13
3395 Augsburg·Linz vin 20:30 1.504.804.251.142.251.11
3397 Iserlohn·Dusseldorf vin 20:30 2.254.502.251.501.501.13
3399 Bern·Biel vin 20:30 1.604.503.801.182.061.13
3406 Zug·Schwenninger vin 20:45 1.504.804.251.142.251.11
Meciurile se pot juca pe teren neutru! Daca nu se joaca in format de 3 reprize X 20 min, toate pariurile vor primi cota 1

HOCHEI: INT. - Amicale Internationale (F)

Final DATA1X21XX212
3716 Japonia (F)·Finlanda (F) vin 15:00 9.006.001.203.60-1.06
3739 Rusia (F)·Cehia (F) vin 15:15 1.354.506.751.042.701.13

HOCHEI: Internaţional - U20 - Meci amical

Final DATA1X21XX212
3409 Rusia U20·Cehia U20 vin 16:00 1.485.004.251.142.301.10
Meciurile se pot juca pe teren neutru!

HOCHEI: Kazahstan - Cupa

Final DATA1X21XX212
3166 Almaty· Temirtau vin 16:00 1.454.505.001.102.371.12

VOLEI: INT. - CE (F) - Grupa A

Final DATA12
1096 Serbia (F)·Finlanda (F) vin 17:00 1.0116.0
1125 Turcia (F)·Grecia (F) vin 20:00 1.0214.0
În Turcia.

VOLEI: INT. - CE (F) - Grupa B

Final DATA12
1183 Belgia (F)·Ucraina (F) vin 15:00 1.552.45
1184 Italia (F)·Portugalia (F) vin 18:30 1.0116.0
1196 Polonia (F)·Slovenia (F) vin 21:30 1.0510.0
În Polonia.

VOLEI: INT. - CE (F) - Grupa C

Final DATA12
1209 Croaţia (F)·Azerbaidjan (F) vin 16:00 2.351.60
1197 Olanda (F)·România (F) vin 18:30 1.0510.0
1245 Ungaria (F)·Estonia (F) vin 21:30 1.078.45
În Ungaria.

VOLEI: INT. - CE (F) - Grupa D

Final DATA12
1334 Elveţia (F)·Germania (F) vin 15:30 12.01.03
1307 Belarus (F)·Rusia (F) vin 18:00 8.501.07
1316 Slovacia (F)·Spania (F) vin 21:00 1.682.20
În Slovacia.

VOLEI: INT. - CM U19 (M) - Grupa A

Final DATA12
1411 Brazilia U19·Tunisia U19 vin 21:30 1.273.40
În Tunisia.

VOLEI: INT. - CM U19 (M) - Grupa B

Final DATA12
1271 Cehia U19·Iran U19 vin 15:00 9.101.03
1381 Colombia U19·Italia U19 vin 18:30 11.01.01
În Tunisia.

VOLEI: INT. - CM U19 (M) - Grupa C

Final DATA12
1130 Germania U19·Argentina U19 vin 15:00 1.372.85
În Tunisia.

VOLEI: INT. - CM U19 (M) - Grupa D

Final DATA12
1347 Coreea de Sud U19·Rusia U19 vin 18:30 5.301.12
1511 Nigeria U19·SUA U19 vin 21:30 2.001.72
În Tunisia.

FOTBAL AMERICAN: Canada - CFL

Final DATA1X21XX2
1221 Edmonton·Winnipeg sâm 04:00 1.3716.03.051.332.85

FOTBAL AMERICAN: SUA - NFL Presezon

Final DATA1X21XX2
4125 Tampa Bay ·Cleveland sâm 02:30 2.3515.01.702.051.55
4126 Detroit·Buffalo sâm 03:00 2.2015.01.801.901.60
Meciurile se pot juca pe teren neutru

BASEBALL: SUA - MLB

Final DATA12
2248 Chicago Cubs·Washington vin 21:20 1.802.00
2998 Pittsburgh ·Cincinnati sâm 02:05 1.901.90
3001 Cleveland ·Kansas City sâm 02:10 1.552.45
3002 Miami ·Philadelphia sâm 02:10 2.451.55
3003 N.Y.Mets·Atlanta sâm 02:10 1.502.60
3004 Houston ·L.A.Angels sâm 03:10 1.303.50
3005 Chicago W.Sox·Texas sâm 03:10 2.201.67
3006 Milwaukee ·Arizona sâm 03:10 1.622.30
3007 Minnesota ·Detroit sâm 03:10 1.452.75
3008 St.Louis·Colorado sâm 03:15 1.452.75
3009 L.A.Dodgers·N.Y.Yankees sâm 05:10 1.652.25
3011 Seattle ·Toronto sâm 05:10 1.951.85
3012 San Diego ·Boston sâm 05:10 1.951.85

TENIS DE MASA: Czech Open (F)

Final DATA12
3691 H.Suh·J.Jeon vin 19:50 3.401.27
3692 Y.Feng·H.Sato vin 19:50 1.303.20
3693 S.Shibata·S.Polcanova vin 20:40 1.402.70
3694 X.Chen·M.Ito vin 20:40 1.652.10

TENIS DE MASA: Czech Open (M)

Final DATA12
3665 D.Ovtcharov·V.Samsonov vin 18:00 1.402.75
3666 P.Franziska·J.Mizutani vin 18:00 2.551.45
3667 A.Shibaev·T.Ma vin 19:00 2.301.55
3668 S.Gnanasek.·H.Calderano vin 19:00 3.101.32

TENIS DE MASA: Rusia - Liga Pro

Final DATA12
3038 O.Suharkov·M.Kozhemyakin vin 15:00 1.572.25
3043 V.Krokhin·M.Tormozov vin 15:30 2.001.72
3045 M.Kozhemyakin·B.Bekbolotov vin 16:00 1.572.25
3048 A.Anisimov·A.Burdin vin 18:00 2.201.60
3062 M.Efimov·P.Pulnyi vin 18:30 2.201.60
3066 A.Burdin·S.Medvedev vin 19:00 2.001.72
3067 A.Anisimov·M.Efimov vin 19:30 1.801.90
3068 S.Medvedev·P.Pulnyi vin 20:00 1.572.25
3069 A.Burdin·M.Efimov vin 20:30 1.552.30
3071 P.Pulnyi·A.Anisimov vin 21:00 1.652.10
3073 M.Efimov·S.Medvedev vin 21:30 2.401.50
3074 P.Pulnyi·A.Burdin vin 22:00 2.101.65
3075 S.Medvedev·A.Anisimov vin 22:30 1.552.30

TENIS DE MASA: Rusia - Liga Pro-FNTR - Moscova Open

Final DATA12
3467 A.Yakovlev·V.Zhigalov vin 15:00 1.602.20
3468 A.Bogomolov·A.Andreev vin 15:30 1.901.80
3469 V.Zhigalov·A.Bogomolov vin 16:00 2.001.72
3472 A.Andreev·A.Yakovlev vin 16:30 2.201.60
3491 A.Yakovlev·A.Bogomolov vin 17:00 1.602.20
3513 V.Zhigalov·A.Andreev vin 17:30 1.901.80
3518 Y.Troyanov·S.Bilyuga vin 19:00 1.572.25
3529 V.Ivanov·S.Vakar vin 19:30 2.251.57
3530 S.Bilyuga·V.Ivanov vin 20:00 1.901.80
3519 S.Vakar·Y.Troyanov vin 20:30 1.722.00
3534 Y.Troyanov·V.Ivanov vin 21:00 2.201.60
3528 S.Bilyuga·S.Vakar vin 21:30 2.201.60

RUGBY: RL - Campionatul RFL 1

Final DATA1X21XX2
1981 London S.·Hunslet vin 21:00 3.0023.01.422.651.34

RUGBY: RL - NRL

Final DATA1X21XX2
2049 Cronulla ·New Zealand W. sâm 08:00 1.4022.03.101.322.72

RUGBY: RU - Franţa - Pro D2

Final DATA1X21XX2
1984 Carcassonne·Vannes vin 21:00 1.4020.03.151.312.72
2251 Nevers·S.Angouleme vin 21:00 1.3021.03.751.223.18
3218 Mont-de-Marsan·Provence vin 21:00 1.2323.04.451.173.73
3673 Montauban·Rouen vin 21:00 1.1626.05.651.114.64
3674 Oyonnax·VRDR vin 21:00 1.0355.010.51.018.82
3675 Grenoble·Colomiers vin 21:45 1.1227.06.601.085.30

RUGBY: RU - NPC

Final DATA1X21XX2
2609 Tasman·Manawatu sâm 05:35 1.0250.012.4-9.94
2637 Auckland·Bay of Plenty sâm 08:05 1.2125.04.651.153.92

HOCHEI PE IARBA: EH Championship (F) - Playoff

Final DATA1X21XX212
2115 Anglia (F)·Olanda (F) vin 19:00 6.505.801.302.951.051.07
2184 Spania (F)·Germania (F) vin 21:30 4.004.201.701.901.151.15
Semifinale!

HOCHEI PE IARBA: EH Championship (F) - Pool C

Final DATA1X21XX212
1890 Belgia (F)·Irlanda (F) vin 16:45 1.704.403.601.201.951.13

FOTBAL AUSTRALIAN: Australia - AFL

Final DATA12
1151 Sydney S.·ST Kilda S. sâm 06:45 1.402.75
1265 North Melb. K.·Melbourne D. sâm 07:10 1.273.40
1269 Geelong C.·Carlton B. sâm 09:35 1.174.40

BADMINTON: CM 2019 - Mixt Dublu

Final DATA12
3655 Tabeling/Piek ·Puavara./Taeratt. vin 19:00 4.051.20
3656 Tang/Tse·Wang/Huang vin 19:00 5.801.10
În Elveția.

BADMINTON: CM 2019 (F)

Final DATA12
3645 M.Blichfeldt·Y.Chen vin 18:00 5.301.12
3647 J.Yeo·R.Intanon vin 18:00 3.551.25
În Elveția.

BADMINTON: CM 2019 (F) - Dublu

Final DATA12
3649 Matsum./Nagahara·Tanaka/Yonemoto vin 18:20 1.352.95
În Elveția.

BADMINTON: CM 2019 (M)

Final DATA12
3650 K.Wangcharoen·T.Chou vin 18:40 3.051.33
3657 A.Antonsen·L.Chen vin 19:20 2.101.65
În Elveția.

BADMINTON: CM 2019 (M) - Dublu

Final DATA12
3648 Ahsan/Setiawan·M.C.Liao/C.H.Su vin 18:20 1.253.55
3651 C.Liu/N.Zhang·Li/Liu vin 18:40 3.201.30
3658 Choi/Seo·Alfian/Ardianto vin 19:20 1.951.75
În Elveția.

PESAPALLO: Finlanda - Superpesis (F) - Playoff

Final DATA1X2
3811 Lapua (F)·Jyvaskyla (F) vin 17:30 2.952.602.65
3816 Pori (F)·Tampere (F) vin 17:30 1.304.2012.0
Semifinale. Cel mai bun din 5 meciuri.

BOX: BOX - Partide (M)

Final (1,X,2) DATA1X2
1004
S.Ergashev·A.Ramirez
sâm 05:00 1.0530.010.5

SAH: Sinquefield Cup

Final DATA1X2
2694 I.Nepomniachtchi·L.Ding vin 21:00 4.801.455.80
2695 H.Nakamura·M.Carlsen vin 21:00 8.101.453.90
2697 S.Karjakin·L.Aronian vin 21:00 5.001.307.00
2706 S.Mamedyarov·W.So vin 21:00 5.001.307.00
2771 F.Caruana·M.Vachier L. vin 21:00 4.501.3013.0
2772 V.Anand·A.Giri vin 21:00 7.001.2011.0
Runda 6. Se joaca la St.Louis (SUA).