Sari peste



FOTBAL: UEFA - Liga Campionilor

Final DATA1X21XX212
1215 Atl.Madrid·Liverpool 18.02. 22:00 2.953.252.501.551.411.35
1477 Dortmund·PSG 18.02. 22:00 3.053.702.201.671.381.28
1030 Tottenham ·RB Leipzig 19.02. 22:00 2.253.503.101.371.641.30
1406 Atalanta ·Valencia 19.02. 22:00 2.003.653.651.291.831.29
1013 Napoli·Barcelona 25.02. 22:00 3.503.602.051.771.311.29
1110 Chelsea·Bayern M. 25.02. 22:00 3.503.602.051.771.311.29
1064 Lyon·Juventus 26.02. 22:00 4.403.701.802.011.211.28
1454 Real Madrid·Man.City 26.02. 22:00 2.703.602.501.541.481.30
Optimi. Tur.

FOTBAL: UEFA - Europa League

Final DATA1X21XX212
1623 Rangers·Braga 20.02. 22:00 1.953.454.001.251.851.31
1643 Wolfsburg·Malmo FF 20.02. 22:00 1.583.956.001.132.381.25
1663 Shakhtar D.·Benfica 20.02. 22:00 2.253.353.251.351.651.33
1667 Eintracht F.·Salzburg 20.02. 22:00 2.203.703.051.381.671.28
1706 Ludogorets·Inter M. 20.02. 22:00 4.703.651.772.051.191.29
1711 Club Brugge·Manchester Utd 20.02. 22:00 3.003.402.401.591.411.33
1721 AZ Alkmaar·LASK 20.02. 22:00 1.953.603.851.261.861.29
1736 Olympiacos·Arsenal 20.02. 22:00 3.153.452.251.651.361.31
1740 CFR Cluj·Sevilla 20.02. 22:00 4.153.451.921.881.231.31
1745 Apoel N.·Basel 20.02. 22:00 2.953.202.501.531.401.35
1756 FC Copenhaga·Celtic 20.02. 22:00 2.903.202.551.521.421.36
1758 Leverkusen·Porto 20.02. 22:00 1.953.504.001.251.871.31
1765 Getafe·Ajax 20.02. 22:00 2.653.452.601.501.481.31
1768 Sporting L.·Basaksehir 20.02. 22:00 1.753.704.751.192.081.28
1775 Wolverhampton·Espanyol 20.02. 22:00 1.653.855.351.162.241.26
1801 Roma·Gent 20.02. 22:00 1.454.606.901.102.761.20
1/16 finala. Tur.

FOTBAL: INT. - EURO 2020 - Playoff

Final DATA1X21XX212
2605 Slovacia·Irlanda 26.03. 20:00 2.203.253.301.311.641.32
2627 Bosnia&Hert.·Irlanda de N. 26.03. 20:00 1.803.504.501.191.971.29
2741 Norvegia·Serbia 26.03. 20:00 2.603.252.701.441.471.32
2746 Macedonia de N.·Kosovo 26.03. 20:00 2.503.302.751.421.501.31
2762 Georgia·Belarus 26.03. 20:00 2.353.253.001.361.561.32
2844 Islanda·Romania 26.03. 20:00 2.203.303.551.321.711.36
2847 Bulgaria·Ungaria 26.03. 20:00 3.203.252.251.611.331.32
2854 Scotia·Israel 26.03. 20:00 1.853.504.201.211.911.28
Semifinale. Un singur meci.

FOTBAL: INT. - EURO 2020 - Gr.A

Final DATA1X21XX212
1036
Turcia·Italia
12.06. 22:00 6.453.901.532.431.101.24
1119
Ţara Galilor·Elvetia
13.06. 16:00 3.253.102.301.591.321.35

FOTBAL: INT. - EURO 2020 - Gr.B

Final DATA1X21XX212
1234
Danemarca·Finlanda
13.06. 19:00 1.534.006.151.112.421.23
1291
Belgia·Rusia
13.06. 22:00 1.803.604.301.201.961.27

FOTBAL: INT. - EURO 2020 - Gr.C

Final DATA1X21XX212
1366
Olanda·Ucraina
14.06. 22:00 1.574.005.601.132.331.23

FOTBAL: INT. - EURO 2020 - Gr.D

Final DATA1X21XX212
1300
Anglia·Croatia
14.06. 16:00 1.753.554.701.172.021.28

FOTBAL: INT. - EURO 2020 - Gr.E

Final DATA1X21XX212
1368
Spania·Suedia
15.06. 22:00 1.354.758.751.053.081.17

FOTBAL: INT. - EURO 2020 - Gr.F

Final DATA1X21XX212
1488
Franţa·Germania
16.06. 22:00 2.953.152.451.521.381.34

FOTBAL: Romania - Liga I

Final DATA1X21XX212
2208 Univ.Craiova·Gaz Metan vin 20:00 1.953.304.201.231.851.33
2207 Acad.Clinceni·Voluntari 01.02. 13:00 2.203.253.451.311.671.34
2205 Hermannstadt·Sepsi 01.02. 15:00 2.553.103.001.401.521.38
2204 Dinamo B.·Astra 01.02. 20:00 2.903.202.551.521.421.36
2203 Chindia Targ.·Botosani 02.02. 17:00 3.453.252.201.671.311.34
2202 CFR Cluj·FCSB 02.02. 20:00 2.453.153.101.381.561.37
2201 Poli Iasi·Viitorul 03.02. 20:00 3.553.302.151.711.301.34
5110 Voluntari·FCSB 06.02. 20:00 7.104.501.452.761.101.20
5114 Astra·Chindia Targ. 07.02. 20:30 1.603.905.851.132.341.26
5117 Gaz Metan·CFR Cluj 08.02. 20:00 3.603.252.151.701.291.34
5111 Sepsi·Poli Iasi 09.02. 14:30 2.203.253.451.311.671.34
5115 Voluntari·Dinamo B. 09.02. 17:00 3.553.402.101.731.301.32
5112 Viitorul ·Univ.Craiova 09.02. 20:00 2.403.303.001.391.571.33
5113 Botosani·Hermannstadt 10.02. 17:30 1.903.504.151.231.901.30
5116 FCSB·Acad.Clinceni 10.02. 20:00 1.255.7512.71.033.961.14

FOTBAL: Anglia - Premier League

Final DATA1X21XX212
3501 West Ham·Liverpool mie 21:45 7.805.151.373.101.081.17
3487 Leicester ·Chelsea 01.02. 14:30 2.603.702.551.531.511.29
3463 West Ham·Brighton 01.02. 17:00 2.553.302.851.441.531.35
3464 Watford·Everton 01.02. 17:00 2.853.302.551.531.441.35
3473 Newcastle ·Norwich 01.02. 17:00 2.253.353.251.351.651.33
3484 Liverpool·Southampton 01.02. 17:00 1.305.709.401.063.551.14
3494 Crystal Palace·Sheffield Utd 01.02. 17:00 3.153.102.451.561.371.38
3500 Bournemouth·Aston Villa 01.02. 17:00 2.153.603.301.351.721.30
3476 Manchester Utd·Wolverhampton 01.02. 19:30 2.103.253.801.281.751.35
3498 Burnley·Arsenal 02.02. 16:00 3.553.452.101.751.311.32
3470 Tottenham ·Manchester City 02.02. 18:30 5.604.601.532.531.151.20

FOTBAL: Anglia - EFL Cup

Final DATA1X21XX212
1955 Aston Villa (1:1) Leicester mar 21:45 4.204.101.752.071.231.24
1958 Manchester City (3:1) Manchester Utd mie 21:45 1.355.457.801.083.211.15
Semifinale. Retur.

FOTBAL: Anglia - Cupa FA

Final DATA1X21XX212
3118 Brentford·Leicester sâm 14:45 4.803.801.722.121.181.27
3120 Reading·Cardiff sâm 17:00 2.503.302.851.421.531.33
3124 Portsmouth·Barnsley sâm 17:00 2.253.303.301.341.651.34
3129 West Ham·WBA sâm 17:00 1.853.604.051.221.911.27
3135 Millwall·Sheffield Utd sâm 17:00 3.453.152.251.651.311.36
3137 Burnley·Norwich sâm 17:00 1.953.454.001.251.851.31
3138 Newcastle·Oxford Utd sâm 17:00 1.504.157.001.102.611.24
3139 Coventry ·Birmingham sâm 17:00 2.903.252.501.531.411.34
3140 Southampton·Tottenham sâm 17:00 2.753.402.551.521.461.32
3156 Hull ·Chelsea sâm 19:30 6.704.501.472.691.111.21
3316 Manchester City·Fulham dum 15:00 1.1010.023.0-6.971.05
5178 Tranmere·Manchester Utd dum 17:00 8.155.001.373.101.081.17
3354 Shrewsbury·Liverpool dum 19:00 6.555.001.432.841.111.17
3380 Bournemouth ·Arsenal lun 22:00 4.003.601.901.891.241.29
1/16 finala. In caz de egalitate se rejoaca.

FOTBAL: Spania - LaLiga SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2925 Espanyol ·Ath.Bilbao   sâm 14:00 2.503.003.251.361.561.41
2926 Valencia·Barcelona   sâm 17:00 4.854.251.672.271.201.24
2934 Alaves·Villarreal   sâm 19:30 2.853.202.651.511.451.37
2935 Sevilla·Granada   sâm 22:00 1.384.759.351.073.151.20
2937 Atl.Madrid·Leganes dum 13:00 1.454.208.801.082.841.24
2939 Celta ·Eibar dum 15:00 2.103.303.701.281.741.34
2943 Getafe·Betis dum 17:00 2.053.253.901.261.771.34
2945 Sociedad·Mallorca dum 19:30 1.484.506.501.112.661.21
2969 Valladolid·Real Madrid dum 22:00 7.254.901.432.921.111.19
3571 Villarreal·Osasuna vin 22:00 1.903.604.051.241.911.29
3586 Granada ·Espanyol 01.02. 14:00 2.453.103.101.371.551.37
3582 Real Madrid·Atl.Madrid 01.02. 17:00 1.953.504.001.251.871.31
3583 Mallorca·Valladolid 01.02. 19:30 2.253.253.401.331.661.35
3579 Valencia·Celta 01.02. 22:00 1.853.554.401.221.961.30
3585 Leganes·Sociedad 02.02. 13:00 3.003.152.501.541.391.36
3587 Eibar·Betis 02.02. 15:00 2.453.402.901.421.571.33
3593 Ath.Bilbao·Getafe 02.02. 17:00 2.352.953.501.311.601.41
3580 Sevilla·Alaves 02.02. 19:30 1.355.108.701.073.221.17
3592 Barcelona·Levante 02.02. 22:00 1.1010.023.0-6.971.05

FOTBAL: Italia - Serie A SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2291 Spal·Bologna   sâm 16:00 2.903.352.551.551.451.36
2349 Fiorentina·Genoa   sâm 19:00 1.753.755.001.192.141.30
2311 Torino·Atalanta   sâm 21:45 4.403.951.782.081.231.27
2310 Inter M.·Cagliari dum 13:30 1.335.509.301.073.461.16
2315 Parma·Udinese dum 16:00 2.403.253.151.381.601.36
2337 Verona·Lecce dum 16:00 1.634.105.451.172.341.25
2345 Sampdoria·Sassuolo dum 16:00 2.303.403.201.371.651.34
2290 Roma·Lazio dum 19:00 2.803.702.401.591.461.29
2297 Napoli·Juventus dum 21:45 3.453.652.101.771.331.31
4259 Bologna·Brescia 01.02. 16:00 1.753.904.451.212.081.26
4258 Cagliari ·Parma 01.02. 19:00 2.153.503.301.331.701.30
4260 Sassuolo·Roma 01.02. 21:45 4.103.951.802.011.241.25
4252 Juventus ·Fiorentina 02.02. 13:30 1.374.908.451.073.101.18
4254 Atalanta ·Genoa 02.02. 16:00 1.305.509.851.053.531.15
4256 Lazio·Spal 02.02. 16:00 1.256.0011.61.033.951.13
4257 AC Milan·Verona 02.02. 16:00 1.603.806.101.132.341.27
4253 Lecce·Torino 02.02. 19:00 3.203.502.201.671.351.30
4249 Udinese ·Inter M. 02.02. 21:45 5.754.001.602.361.141.25
4251 Sampdoria·Napoli 03.02. 21:45 3.753.502.001.811.271.30

FOTBAL: Italia - Cupa

Final DATA1X21XX212
4942 Milan·Torino mar 21:45 1.903.504.001.231.871.29
4943 Inter M. ·Fiorentina mie 21:45 1.484.356.251.102.561.20
Sferturi. Un singur meci.

FOTBAL: Germania - Bundesliga SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2028 Union Berlin·Augsburg   sâm 16:30 2.153.553.401.341.741.32
2569 Freiburg·Paderborn   sâm 16:30 1.754.154.401.232.141.25
2574 Eintracht F.·RB Leipzig   sâm 16:30 4.404.451.702.211.231.23
2575 Wolfsburg·Hertha   sâm 16:30 1.803.754.601.222.071.29
2620 M'gladbach·Mainz   sâm 16:30 1.524.656.001.152.621.21
2644 Bayern M.·Schalke   sâm 19:30 1.207.6013.01.044.801.10
2692 Werder ·Hoffenheim dum 16:30 2.453.652.801.471.581.31
2768 Leverkusen·F.Dusseldorf dum 19:00 1.405.207.401.103.051.18
3557 Hertha·Schalke vin 21:30 2.753.352.601.511.461.34
3553 Augsburg·Werder 01.02. 16:30 2.303.702.901.421.631.28
3555 Mainz·Bayern M. 01.02. 16:30 12.57.201.204.571.031.09
3560 F.Dusseldorf·Eintracht F. 01.02. 16:30 3.253.652.151.721.351.29
3562 Hoffenheim·Leverkusen 01.02. 16:30 3.203.702.151.721.361.29
3566 Dortmund·Union Berlin 01.02. 16:30 1.256.2510.81.043.961.12
3563 RB Leipzig·M'gladbach 01.02. 19:30 1.554.405.551.152.451.21
3523 FC Koln·Freiburg 02.02. 16:30 2.153.553.351.341.721.31
3521 Paderborn·Wolfsburg 02.02. 19:00 4.104.001.802.021.241.25

FOTBAL: Germania - Cupa

Final DATA1X21XX212
1276 Eintracht F.·RB Leipzig 04.02. 19:30 3.203.802.051.741.331.25
1616 Kaiserslautern·F.Dusseldorf 04.02. 19:30 4.603.601.752.021.181.27
1620 Werder·Dortmund 04.02. 21:45 4.054.151.732.051.221.21
1626 Schalke ·Hertha 04.02. 21:45 1.973.453.751.251.801.29
1766 SC Verl·Union Berlin 05.02. 19:30 6.004.501.482.571.111.19
2439 Leverkusen·Stuttgart 05.02. 19:30 1.434.606.701.092.731.18
2475 Saarbrucken·Karlsruher 05.02. 21:45 3.253.402.151.661.321.29
2486 Bayern M.·Hoffenheim 05.02. 21:45 1.236.3010.61.033.951.10
Optimi. Un singur meci.

FOTBAL: Franta - Ligue 1 SPECIALE

Final DATA1X21XX212
4757 Marseille·Angers   sâm 18:30 1.833.654.501.222.021.30
4758 St.Etienne·Nimes   sâm 21:00 1.783.654.851.202.081.30
4759 Reims·Metz   sâm 21:00 2.003.054.701.211.851.40
4760 Montpellier·Dijon   sâm 21:00 1.673.705.501.152.211.28
4761 Monaco·Strasbourg   sâm 21:00 1.624.155.501.172.371.25
4764 Brest·Amiens   sâm 21:00 2.153.353.601.311.741.35
4765 Lyon·Toulouse dum 16:00 1.305.8010.01.063.671.15
4766 Nantes·Bordeaux dum 18:00 1.953.254.551.221.901.37
4767 Lille·PSG dum 22:00 6.605.001.452.841.121.19
3520 Rennes·Nantes vin 21:45 2.252.953.751.281.651.41
3511 PSG·Montpellier 01.02. 18:30 1.138.5020.0-5.961.07
3508 Amiens·Toulouse 01.02. 21:00 2.053.353.801.271.781.33
3509 Strasbourg·Lille 01.02. 21:00 2.853.002.751.461.431.40
3510 Angers·Reims 01.02. 21:00 2.103.054.051.241.741.38
3512 Nimes·Monaco 01.02. 21:00 4.503.901.752.091.211.26
3515 Dijon·Brest 01.02. 21:00 2.053.403.751.281.781.33
3519 Nice·Lyon 02.02. 16:00 3.303.552.151.711.341.30
3504 Metz·St.Etienne 02.02. 18:00 2.753.002.851.431.461.40
3507 Bordeaux ·Marseille 02.02. 22:00 3.453.202.251.661.321.36

FOTBAL: Anglia - Championship

Final DATA1X21XX212
2045 Stoke·Swansea sâm 17:00 2.053.403.701.281.771.32
2451 Wigan ·Sheffield Wed. mar 21:45 2.953.102.551.511.401.37
2452 Luton·Derby mar 21:45 3.003.502.301.621.391.30
2453 Leeds ·Millwall mar 21:45 1.504.057.201.092.591.24
2459 Hull·Huddersfield mar 21:45 2.003.453.801.271.811.31
2460 Cardiff ·WBA mar 21:45 2.953.302.451.561.411.34
2461 Brentford·Nott.Forest mar 21:45 1.703.655.251.162.151.28
3458 Blackburn ·QPR mar 21:45 2.053.503.601.291.771.31
3456 Reading·Bristol City mar 22:00 2.253.403.201.351.651.32

FOTBAL: Anglia - League 1

Final DATA1X21XX212
4998 Rochdale·Gillingham sâm 17:00 3.603.202.101.691.271.33
4999 Peterborough ·Rotherham sâm 17:00 2.853.402.401.551.411.30
5000 Ipswich ·Lincoln City sâm 17:00 2.053.203.751.251.731.33
5011 Burton A.·Accrington sâm 17:00 2.003.353.751.251.771.30
5013 Bristol R.·Fleetwood sâm 17:00 3.653.452.001.771.271.29

FOTBAL: Anglia - League 2

Final DATA1X21XX212
5015 Swindon·Port Vale sâm 17:00 1.873.404.251.211.891.30
5016 Stevenage ·Plymouth sâm 17:00 4.103.401.901.861.221.30
5017 Scunthorpe Utd·Crewe sâm 17:00 2.853.502.351.571.411.29
5018 Salford C.·Oldham sâm 17:00 2.053.353.601.271.741.31
5019 Morecambe·Cambridge Utd sâm 17:00 2.653.202.651.451.451.33
5020 Mansfield·Bradford C. sâm 17:00 2.453.202.901.391.521.33
5022 Macclesfield·Forest Green sâm 17:00 3.553.252.101.701.281.32
5023 Leyton O.·Newport sâm 17:00 2.803.202.551.491.421.33
5024 Exeter ·Colchester sâm 17:00 2.103.303.501.281.701.31
5025 Crawley·Grimsby sâm 17:00 2.103.203.601.271.691.33
5026 Carlisle·Walsall sâm 17:00 2.653.252.651.461.461.33

FOTBAL: Anglia - Conferinta Nationala

Final DATA1X21XX212
1216 Chesterfield·AFC Fylde sâm 17:00 3.003.302.251.571.341.29
3454 Torquay·Ebbsfleet sâm 17:00 1.783.654.101.201.931.24
4982 Hartlepool·Stockport sâm 17:00 2.053.353.401.271.691.28
4984 Dag & Red·Notts County sâm 17:00 2.853.202.401.511.371.30
4985 Bromley·Barnet sâm 17:00 2.103.353.301.291.661.28
4986 Sutton Utd·Solihull Moors sâm 17:00 2.503.152.751.391.471.31
4987 Harrogate·Wrexham sâm 17:00 1.903.453.801.231.811.27
4989 Chorley·Halifax sâm 17:00 2.403.102.951.351.511.32
4990 Woking·Yeovil sâm 17:00 3.053.352.201.601.331.28
4991 Maidenhead Utd·Eastleigh sâm 17:00 3.103.302.201.601.321.29
4992 Boreham W.·Barrow sâm 17:00 3.003.202.301.551.341.30
4993 Dover·Aldershot sâm 17:00 2.103.203.451.271.661.31

FOTBAL: Africa de Sud - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
3719 Stellenbosch·Polokwane C. sâm 15:30 1.953.253.701.221.731.28
3728 Golden Arrows·Kaizer Chiefs sâm 15:30 4.253.501.751.921.171.24
3729 Orlando P.·Amazulu sâm 18:00 1.384.257.551.042.721.17
3736 Baroka·Maritzburg Utd dum 15:30 2.853.252.301.521.351.27

FOTBAL: Anglia - Conferinta Nord

Final DATA1X21XX212
2871 Blyth S.·Kings Lynn sâm 17:00 5.454.401.482.431.111.16
4892 York·Kettering T. sâm 17:00 1.583.855.151.122.201.21
4894 Chester ·Darlington sâm 17:00 1.853.553.801.221.841.24
4895 Gloucester ·Southport sâm 17:00 2.353.402.701.391.501.26
4896 Brackley ·Guiseley sâm 17:00 1.504.005.901.092.381.20
4897 Spennymoor T.·Leamington sâm 17:00 1.903.503.651.231.781.25
4898 Altrincham·Bradford PA sâm 17:00 1.335.107.201.052.991.12
4899 Farsley C.·AFC Telford sâm 17:00 2.153.453.051.321.621.26
4900 Boston Utd·Kidderminster sâm 17:00 1.853.503.851.211.831.25
4901 Hereford·Curzon A. sâm 17:00 2.203.403.001.341.591.27
4902 Alfreton T.·Gateshead sâm 17:00 2.703.352.401.501.401.27

FOTBAL: Anglia - Conferinta Sud

Final DATA1X21XX212
4866 Weymouth·Dorking W. sâm 17:00 2.053.553.151.301.671.24
4872 Chippenham T.·Havant&Water sâm 17:00 4.554.001.622.131.151.19
4875 Hungerford T.·Chelmsford sâm 17:00 3.853.701.801.891.211.23
4878 Eastbourne B.·Concord R. sâm 17:00 2.553.402.501.461.441.26
4888 Wealdstone·Bath City sâm 17:00 2.303.302.901.361.541.28
4889 Braintree T.·Slough T. sâm 17:00 4.153.901.702.011.181.21
4891 Hemel H.·Welling Utd sâm 17:00 1.923.553.551.251.781.25
4903 Dartford·Dulwich Hamlet sâm 17:00 1.953.553.451.261.751.25
4904 Maidstone Utd·Oxford City sâm 17:00 1.823.753.701.231.861.22
4905 Billericay T.·Tonbridge sâm 17:00 2.053.503.201.291.671.25
4906 Hampton&Rich.·St Albans sâm 17:00 2.003.553.301.281.711.25

FOTBAL: Anglia - Isthmian League - PD

Final DATA1X21XX212
2900 Margate·Haringey Bor. sâm 17:00 2.153.552.851.341.581.23
2906 Kingstonian·Carshalton Ath. sâm 17:00 2.453.502.451.441.441.23
2907 Wingate&Finchley·Brightlingsea sâm 17:00 2.303.502.651.391.511.23
2910 Enfield T.·Cray W. sâm 17:00 2.053.702.951.321.641.21
2911 Lewes·East Thurrock Utd sâm 17:00 2.753.502.251.541.371.24
2912 Horsham·Bishop's S. sâm 17:00 1.504.005.501.092.321.18
2915 Potters Bar T.·Bognor Regis sâm 17:00 2.303.502.651.391.511.23
2916 Bowers&Pitsea·Hornchurch sâm 17:00 2.853.552.151.581.341.23
2917 Leatherhead·Merstham sâm 17:00 1.634.004.251.162.061.18
2919 Worthing·Cheshunt sâm 17:00 1.474.205.601.092.401.16
2929 Folkestone Inv.·Corinthian C. sâm 17:00 1.404.506.151.072.601.14

FOTBAL: Anglia - Northern Premier L. - PD

Final DATA1X21XX212
2878 Warrington T.·Whitby T. sâm 17:00 1.853.603.551.221.791.22
2879 Stafford R.·Scarborough Ath. sâm 17:00 2.453.552.451.451.451.23
2880 South Shields·Witton Albion sâm 17:00 1.504.305.001.112.311.15
2881 Hyde Utd·Grantham T. sâm 17:00 1.803.853.551.231.851.19
2882 Buxton·Utd of Man. sâm 17:00 2.903.652.101.621.331.22
2885 Basford Utd·Morpeth T. sâm 17:00 1.903.603.401.241.751.22
2888 Ath.Collieries·Gainsborough Tr. sâm 17:00 2.303.602.601.401.511.22
2889 Ashton Utd·Lancaster C. sâm 17:00 3.053.702.001.671.301.21
2890 Stalybridge C.·Nantwich T. sâm 17:00 2.253.602.651.381.531.22
2893 Mickleover·Matlock T. sâm 17:00 1.903.703.301.261.741.21
2897 Bamber Bridge·Radcliffe sâm 17:00 2.453.552.451.451.451.23

FOTBAL: Anglia - Southern League - PD Central

Final DATA1X21XX212
2995 Peterborough Sp.·Tamworth sâm 17:00 2.053.802.901.331.641.20
2996 Hitchin T.·Alvechurch sâm 17:00 1.703.854.001.181.961.19
2997 Royston T.·Banbury Utd sâm 17:00 1.753.903.701.211.901.19
2999 Barwell·Lowestoft T. sâm 17:00 1.754.003.601.221.891.18
3002 Nuneaton Bor.·Rushden&Diam. sâm 17:00 1.853.603.551.221.791.22
3003 Hednesford T.·Stourbridge sâm 17:00 2.153.602.801.351.581.22
3004 Redditch Utd·Needham M. sâm 17:00 4.254.401.572.161.161.15
3005 Leiston·Rushall Ol. sâm 17:00 3.804.251.672.011.201.16
3007 St Ives T.·Biggleswade T. sâm 17:00 3.504.001.781.871.231.18
3011 Bromsgrove Sp.·Coalville Town sâm 17:00 2.003.503.201.271.671.23

FOTBAL: Anglia - Southern League - PD Sud

Final DATA1X21XX212
2931 Swindon S.·Truro C. sâm 17:00 2.303.802.501.431.511.20
2941 Gosport Bor.·Merthyr T. sâm 17:00 2.303.652.551.411.501.21
2967 Weston S.Mare·Hayes&Yeading sâm 17:00 2.053.902.851.341.651.19
2974 Chesham Utd·Taunton T. sâm 17:00 1.923.803.201.281.741.20
2976 Metropolitan P.·Blackfield & Lang. sâm 17:00 2.203.802.601.391.541.19
2983 Yate T.·Poole T. sâm 17:00 3.253.901.871.771.261.19
2986 Farnborough·Beaconsfield T. sâm 17:00 1.574.154.501.142.161.16
2988 Tiverton T.·Walton C. sâm 17:00 1.355.006.301.062.791.11
2991 Harrow Bor.·Hartley Wintney sâm 17:00 2.053.802.901.331.641.20
2993 Wimborne T.·Hendon sâm 17:00 2.053.852.851.341.641.19
2994 Dorchester T.·Salisbury sâm 17:00 3.754.001.721.941.201.18

FOTBAL: Arabia Saudita - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
1334 Abha·Al Faisaly sâm 14:55 2.953.302.201.551.321.26
3336 Al Shabab Ksa·Al Hilal R. sâm 17:10 4.203.801.681.991.161.20
1854 Al Ittihad·Al Adalh sâm 19:10 1.534.005.101.112.251.18

FOTBAL: Argentina - Primera B - Clausura

Final DATA1X21XX212
3337 Comunicaciones·J.J. de Urquiza sâm 22:00 2.152.953.551.241.611.34
3338 CA Acassuso·CSD Flandria sâm 22:00 2.452.952.951.341.471.34
3339 CA San Miguel·CA Colegiales sâm 22:00 2.052.953.851.211.671.34
3340 Villa S.Carlos·Atl.Los Andes sâm 22:00 2.052.903.951.201.671.35
3344 UAI Urquiza·Sacachispas sâm 22:00 1.853.154.401.171.831.30
3346 Arg.de Quilmes·San Telmo sâm 22:05 2.552.952.801.371.441.34

FOTBAL: Argentina - Primera C - Clausura

Final DATA1X21XX212
3348 Dep.Merlo·Dep.Espanol sâm 22:00 2.402.853.001.301.471.34
3349 S.M. de Burzaco·Vict.Arenas sâm 22:00 2.003.053.701.211.671.30
3352 Dep.Laferrere·Canuelas FC sâm 22:00 2.103.053.401.241.611.30
3378 Lujan·Ituzaingo sâm 22:00 2.202.953.251.261.551.32
3407 Central Cordoba·Sport.Italiano sâm 22:00 2.152.953.401.241.581.32

FOTBAL: Argentina - Superliga

Final DATA1X21XX212
3281 Arsenal S.·Newell's OB sâm 22:35 2.603.152.751.421.471.34
3303 San Lorenzo·Estudiantes LP dum 00:40 2.553.002.951.381.491.37
3312 Central Cordoba·Colon SF dum 00:40 2.203.103.451.291.631.34
3314 Godoy Cruz·River Plate dum 02:45 10.85.201.283.511.031.14
3356 Banfield·Patronato P. dum 22:35 1.733.405.151.152.051.29
3369 Def.Justicia·Talleres Cor. dum 22:35 2.252.953.551.281.611.38
3370 Racing Club·Atl.Tucuman lun 00:40 1.773.404.851.162.001.30
3376 Boca Juniors·Independiente lun 02:45 1.773.255.201.152.001.32

FOTBAL: Australia - A League

Final DATA1X21XX212
4706 Melbourne City·Perth Glory sâm 10:30 2.403.502.751.421.541.28
4707 Western Utd·Adelaide Utd dum 09:00 2.903.502.301.591.391.28

FOTBAL: Austria - Bundesliga

Final DATA1X21XX212
2942 RB Salzburg·LASK 14.02. 20:00 1.704.004.401.192.101.23
2970 Altach·Austria V. 15.02. 18:00 2.503.602.601.481.511.27
2971 Wolfsberger ·Hartberg 15.02. 18:00 1.474.805.651.132.601.17
2962 Sturm ·Mattersburg 16.02. 15:30 1.454.606.301.102.661.18
2966 St.Polten·Admira W. 16.02. 15:30 2.203.453.101.341.631.29
2964 Rapid V.·WSG Tirol 16.02. 18:00 1.275.709.701.043.591.12

FOTBAL: Belgia - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
5032 Charleroi·KV Mechelen sâm 19:00 1.783.754.451.212.041.27
5034 Waasland·Eupen sâm 21:00 2.603.202.801.431.491.35
5038 Mouscron·St.Truiden sâm 21:00 2.053.553.501.301.761.29
5033 Gent·Genk sâm 21:30 1.853.903.901.251.951.25
5035 Cercle Brugge·Anderlecht dum 15:30 3.703.701.951.851.281.28
5031 Kortrijk·Club Brugge dum 19:00 6.904.801.432.831.101.18
5037 Antwerp·Zulte Waregem dum 21:00 1.504.406.301.122.591.21

FOTBAL: Belgia - Proximus league

Final DATA1X21XX212
5217 RE Virton·Beerschot sâm 18:00 1.823.404.201.191.881.27
5218 KVC Westerlo·Roeselare sâm 21:30 1.703.704.501.162.031.23
5220 U.St.Gilloise·Lommel SK dum 17:00 1.454.206.551.082.561.19
Al doilea tur!

FOTBAL: Bolivia - LFPB - Apertura

Final DATA1X21XX212
3409 Always Ready·Cl.Aurora sâm 21:00 1.236.009.001.023.571.08
3419 Atl.Palmaflor V.·Royal Pari Sion sâm 23:15 2.303.452.751.381.521.25
3417 San Jose O.·Bolivar dum 01:30 3.504.251.751.921.241.17

FOTBAL: Brazilia - Baiano - Prima divizie

Final DATA1X21XX212
3437 Jacobina BA·Juazeirense BA sâm 21:00 3.303.252.051.641.261.26

FOTBAL: Brazilia - Carioca - Serie A

Final DATA1X21XX212
3441 Cabofriense RJ·Madureira RJ sâm 21:00 2.703.202.501.471.401.30
3452 Flamengo RJ·Volta Redonda RJ sâm 23:00 2.403.252.801.381.501.29
3445 Boavista RJ·Vasco Da Gama dum 00:00 4.053.351.871.831.201.28

FOTBAL: Brazilia - Carioca - Serie A - Turul retrog.

Final DATA1X21XX212
3460 America RJ·Americano RJ sâm 20:00 2.403.052.951.341.501.33
3465 Nova Iguacu RJ·Friburguense RJ sâm 20:00 2.053.253.501.261.691.29

FOTBAL: Brazilia - Catarinense - Serie A

Final DATA1X21XX212
3466 Concordia ·Chapecoense SC sâm 22:00 3.753.501.851.811.211.24

FOTBAL: Brazilia - Cearense - Serie A

Final DATA1X21XX212
3467 Atletico CE·Caucaia sâm 21:00 2.103.153.301.261.611.28
3468 Pacajus·Horizonte sâm 21:00 1.235.609.501.013.501.09

FOTBAL: Brazilia - Goiano - Prima divizie

Final DATA1X21XX212
3486 Vila Nova GO·Jaragua EC GO sâm 21:00 1.603.755.251.122.191.23

FOTBAL: Brazilia - Mineiro - Modulo I

Final DATA1X21XX212
3490 Caldense MG·Uberlandia MG dum 00:00 2.003.253.651.241.721.29
3518 Tombense MG·Cruzeiro MG dum 00:30 3.253.352.101.651.291.28
3496 V.Nova MG·America MG dum 01:00 15.56.201.174.43-1.09

FOTBAL: Brazilia - Paranaense - Prima divizie

Final DATA1X21XX212
3524 Ath.Paranaense·Londrina PR sâm 22:00 2.103.503.001.311.621.24

FOTBAL: Brazilia - Paulista - Serie A1

Final DATA1X21XX212
3594 Agua Santa SP·Novorizontino SP sâm 20:00 2.953.052.401.491.341.32
3554 Oeste SP·Ituano SP sâm 22:00 2.253.352.901.351.561.27
3526 Palmeiras SP·Sao Paulo SP dum 21:00 2.152.953.551.241.611.34
3595 Mirassol SP·Corinthians SP lun 00:00 5.253.601.622.131.121.24
3528 Bragantino SP·Inter Limeira SP mar 01:00 1.304.809.151.023.151.14
3534 Guarani SP·Santos SP mar 01:00 4.003.351.851.831.191.27

FOTBAL: Brazilia - Pernambucano - Serie A1

Final DATA1X21XX212
3596 Salgueiro PE·Central PE dum 01:00 1.753.654.101.181.941.23

FOTBAL: Cehia - 1.Liga

Final DATA1X21XX212
3381 C.Budejovice·Ml.Boleslav 14.02. 19:00 2.403.452.801.421.551.29
3382 Slovacko·Banik O. 15.02. 15:30 2.303.253.101.351.591.32
3387 Karvina·Zlin 15.02. 15:30 2.353.153.101.351.561.34
3414 Teplice·Sigma O. 15.02. 15:30 2.453.103.001.371.521.35
3459 Sparta P.·Liberec 15.02. 18:00 1.484.206.551.092.561.21
3474 Opava·Plzen 16.02. 15:30 5.303.701.652.181.141.26
3475 Bohemians 1905·Slavia P. 16.02. 18:00 11.45.601.253.761.021.13
3478 Jablonec·Pribram 17.02. 19:00 1.325.258.501.053.251.14

FOTBAL: Cehia - Liga de iarna

Final DATA1X21XX212
3613 Brno·Banik O. sâm 12:00 3.003.902.051.701.341.22
3616 Ml.Boleslav·Dun.Streda sâm 14:30 1.953.853.251.291.761.22
Un singur meci. Se joaca pe teren neutru. Semifinale.

FOTBAL: Chile - Primera Division

Final DATA1X21XX212
3671 Antofagasta·Coquimbo U. sâm 17:00 2.103.253.351.281.651.29
3666 Audax It.·Cobresal dum 01:30 2.153.253.251.291.621.29
3661 Santiago Wanderers·Univ.Catolica dum 17:00 4.253.451.801.901.181.26
3656 Huachipato·Univ. de Chile dum 23:00 3.103.302.201.601.321.29
3617 U.Espanola·Dep.Iquique lun 01:30 1.953.353.701.231.761.28

FOTBAL: Cipru - Divizia I

Final DATA1X21XX212
2870 Pafos·Olympiakos N. sâm 15:00 2.253.302.851.341.531.26
2874 AEK Larnaca·AEL Limassol sâm 17:00 2.003.203.501.231.671.27
3014 Doxa K.·Apoel N. sâm 19:00 10.75.801.203.76-1.08
3028 Apollon L.·Ethnikos A. dum 16:00 1.176.0013.0-4.111.07
3037 Omonia N.·Anorthosis F. dum 17:00 2.553.202.551.421.421.27
3040 Nea Salamina·Enos.Paralimni dum 18:00 1.474.005.951.072.391.18

FOTBAL: Columbia - Primera A - Apertura

Final DATA1X21XX212
2381 Envigado·Boyaca Chico sâm 21:00 1.853.104.501.161.841.31
2382 Bucaramanga·Dep.Cali sâm 23:05 2.952.952.451.481.341.34
2388 Atl.Junior·Dep.La Equidad dum 01:10 1.573.506.101.082.221.25
2391 America de Cali·Ali.Petrolera dum 03:15 1.753.304.751.141.951.28
2414 Boy.Patriotas·Cucuta Dep. dum 22:15 1.903.054.301.171.781.32
2417 Nac.Medellin·Deportes Pereira lun 00:20 1.304.809.201.023.151.14
2421 Millonarios·Dep.Pasto lun 02:30 1.803.204.551.151.881.29

FOTBAL: Danemarca - Superliga

Final DATA1X21XX212
3684 Esbjerg·FC Copenhaga 14.02. 20:00 5.103.801.652.181.151.25
3664 Silkeborg ·Aalborg 16.02. 15:00 4.753.901.672.141.171.24
3668 Aarhus·Randers 16.02. 15:00 1.853.604.051.221.911.27
3669 Nordsjalland·Horsens 16.02. 15:00 1.753.704.501.192.031.26
3675 Odense·Brondby 16.02. 15:00 2.253.503.001.371.621.29
3679 Midtjylland·Lyngby 16.02. 15:00 1.255.7011.01.033.751.12
3683 Sonderjyske·Hobro 16.02. 15:00 1.853.504.201.211.911.28

FOTBAL: Egipt - Liga 1

Final DATA1X21XX212
3030 Al Mokawloon·Tanta dum 17:00 1.753.155.051.131.941.30
3046 Haras El Hodood·Aswan lun 14:30 1.953.104.001.201.751.31
3047 Misr Lel M.·Talaea El G. lun 17:00 2.302.853.351.271.541.36

FOTBAL: Elvetia - Challenge League

Final DATA1X21XX212
3012 Lausanne Ouchy·Aarau sâm 18:00 2.103.503.101.311.641.25
3013 SC Kriens·Winterthur sâm 18:30 2.203.502.901.351.591.25
3029 Vaduz·Wil dum 16:00 2.053.553.201.301.681.25
3033 Chiasso·Grasshoppers dum 17:00 4.103.651.781.931.201.24

FOTBAL: Elvetia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1602 Zurich·Luzern sâm 20:00 2.153.453.201.321.661.29
1603 Xamax·Servette sâm 20:00 3.103.502.201.641.351.29
1605 St. Gallen ·Lugano dum 17:00 1.703.904.551.182.101.24
1606 Young Boys ·Basel dum 17:00 2.003.703.401.301.771.26
1609 Thun·Sion dum 17:00 2.403.452.801.421.551.29

FOTBAL: Finlanda - Suomen Cup Ykkonen-Gr. A

Final DATA1X21XX212
3682 EIF·Gnistan sâm 14:00 2.303.602.651.401.521.23
3685 Mikkelin P.·Mypa M. sâm 15:00 1.903.803.301.271.771.21
3672 Musa Pori·KTP dum 19:00 2.453.452.551.431.461.24

FOTBAL: Finlanda - Suomen Cup Ykkonen-Gr. B

Final DATA1X21XX212
3690 KPV Kokkola·AC Oulu sâm 15:00 1.524.155.151.112.301.17
3692 FF Jaro·AC Kajaani sâm 15:15 1.624.154.301.172.101.17
3686 Vaasa PS·SJK Akatemia sâm 18:00 1.434.705.601.102.541.14

FOTBAL: Finlanda - Suomen Cup - Gr.A

Final DATA1X21XX212
4855 Honka·HIFK sâm 13:00 2.003.253.551.241.701.28
4858 HJK Helsinki·TPS Turku sâm 13:30 1.255.0011.0-3.441.12
4865 Inter Turku·IFK Mariehamn sâm 15:15 1.753.604.101.181.921.23

FOTBAL: Finlanda - Suomen Cup - Gr.B

Final DATA1X21XX212
4859 Lahti·Ilves sâm 14:00 2.953.252.251.551.331.28
4860 Rovaniemi ·Seinajoen JK sâm 14:00 4.003.501.801.871.191.24
4863 Haka V.·KuPS sâm 14:30 3.253.402.051.661.281.26

FOTBAL: Finlanda - Suomen Cup Kakkonen - Gr.2

Final DATA1X21XX212
3698 Tamp.Ilves 2·HJS Akatemia sâm 14:30 1.624.204.101.172.071.16

FOTBAL: Finlanda - Suomen Cup Kakkonen - Gr.5

Final DATA1X21XX212
3707 NJS·Klubi 04 sâm 15:30 4.004.301.622.081.181.15
3706 Viikingit·Honka/Akatemia sâm 18:00 3.404.001.801.841.241.18

FOTBAL: Finlanda - Suomen Cup Kakkonen-Gr.4

Final DATA1X21XX212
3708 Pepo Lapp.·JAPS sâm 19:30 2.103.852.751.361.601.19

FOTBAL: Franta - Ligue 2

Final DATA1X21XX212
3119 Lens·Clermont sâm 16:00 1.933.154.351.201.831.34
3379 Le Havre·Troyes lun 21:45 2.353.053.201.331.561.35

FOTBAL: Germania - Bundesliga 2

Final DATA1X21XX212
3543 A.Bielefeld·Bochum mar 19:30 1.803.804.051.221.961.25
3544 Regensburg·Hannover mar 21:30 2.453.352.801.421.531.31
3545 Greuther Furth·St.Pauli mar 21:30 2.403.203.001.371.551.33
3546 Wehen ·Aue mar 21:30 2.553.252.751.431.491.32
3547 Stuttgart·Heidenheim mie 19:30 1.604.105.101.152.271.22
3548 Dyn.Dresda·Karlsruher mie 21:30 2.553.302.701.441.491.31
3550 Holstein Kiel·Darmstadt mie 21:30 1.853.604.051.221.911.27
3551 Osnabruck·Sandhausen mie 21:30 2.303.253.101.351.591.32
3552 Hamburg·Nurnberg joi 21:30 1.534.255.651.132.431.20

FOTBAL: Germania - Liga 3

Final DATA1X21XX212
1965 Chemnitzer·Viktoria Koln sâm 15:00 2.053.453.301.291.691.26
1996 CZ Jena·P.Munster sâm 15:00 2.253.353.001.351.581.29
2013 Wurz.Kickers·Unterhaching sâm 15:00 1.953.553.501.261.761.25
2015 Magdeburg·FSV Zwickau sâm 15:00 1.753.504.501.171.971.26
2016 SV Meppen·W.Mannheim 07 sâm 15:00 2.053.603.201.311.691.25
2018 Duisburg·Ingolstadt sâm 15:00 2.303.502.801.391.561.26
2646 Munchen 1860·Braunschweig dum 14:00 2.503.152.751.391.471.31
2647 KFC Uerdingen·Bayern M. II dum 15:00 2.253.452.901.361.581.27
3540 Kaiserslautern·S.Grossaspach lun 20:00 1.554.005.401.122.301.20

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Nord-Est

Final DATA1X21XX212
3710 Chemie Leipzig·BFC Dynamo dum 14:30 2.603.202.601.431.431.30

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Vest

Final DATA1X21XX212
3713 Oberhausen·M'gladbach II sâm 15:00 1.554.155.151.132.291.19
3714 Rodinghausen·Bergisch G. sâm 15:00 1.137.7015.1-5.101.05
3715 TUS Haltern·Alem.Aachen sâm 15:00 5.054.201.552.291.131.19
3733 VfB Homberg·Lotte sâm 15:00 2.753.352.401.501.401.28
3738 Lippstadt ·Schalke 04 II sâm 15:00 2.553.402.551.461.461.27
3739 Dortmund II·Wuppertaler SV sâm 15:00 1.673.854.501.162.071.22
3740 Bonner SC·F.Dusseldorf II dum 16:00 2.253.502.851.371.571.26

FOTBAL: Grecia - Superliga

Final DATA1X21XX212
3017 AEL Larissa·Panathinaikos sâm 19:30 3.403.102.251.621.301.35
3023 Xanthi·OFI Crete dum 15:00 2.903.052.551.491.391.36
3026 Panionios ·Atromitos dum 15:00 2.853.252.451.521.401.32
3038 Panaitolikos ·Aris dum 17:15 3.603.352.051.741.271.31
3041 AEK Atena·Olympiacos dum 19:30 3.403.152.201.641.301.34
3048 PAOK ·Volos Nps lun 18:00 1.089.5028.5-7.131.04
3050 Lamia·Asteras T. lun 20:00 2.353.103.151.341.561.35

FOTBAL: Guatemala - Liga Nationala - Clausura

Final DATA1X21XX212
3742 CSD Municipal·Comunicaciones sâm 23:00 1.753.354.151.151.851.23

FOTBAL: Honduras - Liga Nationala - Clausura

Final DATA1X21XX212
3748 Motagua·Marathon sâm 23:00 2.003.203.501.231.671.27
3743 Real Espana·Vida dum 03:00 1.753.504.151.171.901.23
3746 Lobos Upnfm·Olimpia dum 03:00 5.003.401.652.031.111.24

FOTBAL: India - Liga I

Final DATA1X21XX212
3750 Aciesta Trau FC·Aizawl sâm 10:30 1.923.453.501.231.731.24
3751 Chennai City·East Bengal sâm 15:30 2.153.253.101.291.581.26

FOTBAL: India - Superliga

Final DATA1X21XX212
2368 FC Goa·Kerala B. sâm 16:00 1.484.105.601.092.371.17
2450 ATK·Northeast Utd lun 16:00 1.523.905.451.092.271.19

FOTBAL: INT. - CONMEBOL Pre-Olimpic Tour. - Gr.B

Final DATA1X21XX212
3863 Bolivia U23·Uruguay U23 dum 01:00 7.755.301.303.151.041.11

FOTBAL: INT.- AFC Liga Campionilor - Calificari

Final DATA1X21XX212
3752 Shahr Khodro·Al Riffa sâm 16:20 2.303.352.901.361.551.28
Un singur meci.

FOTBAL: INT.- Amicale intercluburi

Final DATA1X21XX212
3759 Univ.Cluj·Avantul Reghin sâm 10:45 1.305.506.001.052.901.07
3764 Progresul Spartac·Popesti Leordeni sâm 11:00 1.554.504.301.152.201.14
3767 Gornik Z.·Csik.M.Ciuc sâm 11:00 1.703.804.051.171.961.20
3772 Hr.Dragovoljac·NK Kustosija sâm 11:00 2.253.652.651.391.531.21
3774 Oure FA·Dalum IF sâm 11:00 2.454.152.251.531.461.17
3804 Brzeg·R.Zdzieszowice sâm 11:00 2.153.552.851.341.581.23
3805 Slavia Kromeriz·Kozlovice sâm 11:00 1.754.003.601.221.891.18
3806 UTA Arad·ACS Progresul Pecica sâm 11:00 1.109.0012.7-5.271.01
3807 Slovan Brat.·Rubin Kazan sâm 11:00 2.403.452.551.421.471.24
3810 Rekord B.B.·Garbarnia K. sâm 11:30 9.304.501.303.031.011.14
3811 Fastav Zlin·SK Lisen sâm 11:30 1.454.555.301.102.451.14
3792 BATE Borisov·Vitebsk sâm 12:00 1.177.259.40-4.091.04
3795 Bron Radom·Wisla Pulawy sâm 12:00 2.253.752.551.411.531.20
3796 Gyor·STK 1914 Samorin sâm 12:00 2.104.152.601.391.611.17
3797 Dziugas·Siauliai sâm 12:00 1.634.104.151.172.061.17
3798 Liberec·Pardubice sâm 12:00 1.604.204.251.162.111.16
3800 Cukaricki ·Rakow Cz. sâm 12:00 2.253.602.651.381.531.22
3801 Senica·Komarno sâm 12:00 1.684.103.851.191.991.17
3802 GKS Jastrzebie·Slask Wroclaw II sâm 12:00 1.454.305.651.082.441.15
3803 SC Freiburg II·FV Ravensburg sâm 12:00 1.704.103.751.201.961.17
3812 MFK Vitkovice·Frydek Mistek sâm 12:00 1.604.104.351.152.111.17
3813 Podbeskidzie·Katowice sâm 12:00 1.683.804.201.161.991.20
3814 Widzew L.·Ol.Grudziadz sâm 12:00 4.104.201.622.081.171.16
3815 Sparta P.·U.Nad Labem sâm 12:00 1.176.9010.0-4.081.05
3816 Samgurali Tsk.·Merani Martvili sâm 12:00 2.403.452.551.421.471.24
3817 CFR Cluj·CS Emelec sâm 12:00 1.604.404.051.172.111.15
3755 Odra Opole·G.Polkowice sâm 13:00 1.684.103.851.191.991.17
3818 Ruch Radzionkow·Spojnia Landek sâm 13:00 1.704.103.751.201.961.17
3824 FC Copenhagen·Halmstad sâm 13:00 1.524.105.101.112.271.17
3832 CSKA M.·LASK sâm 13:00 2.253.452.751.361.531.24
3844 Opava·GKS Tychy sâm 13:00 1.753.803.801.201.901.20
4064 Pelister·Macva S. sâm 13:00 3.103.602.001.671.291.22
4065 MFK Chrudim·Slovan Velvary sâm 13:00 1.255.708.101.033.351.08
4066 Olimpia Elblag·Elana T. sâm 13:00 2.603.452.351.491.401.24
4105 Siedlce·KS Hetman Zamosc sâm 13:00 1.424.605.651.092.531.13
3757 Viljandi Tulevik·Kuressaare sâm 13:10 3.303.551.951.711.261.23
3758 NK Dubrava·Sesvete sâm 13:30 2.603.602.301.511.401.22
1008 Hacken·Norrby IF sâm 14:00 1.354.806.701.052.791.12
3765 Fastav Zlin B·Vsetin sâm 14:00 1.823.603.701.211.821.22
3773 Szombierki Bytom·Row Rybnik sâm 14:00 4.154.101.632.061.171.17
3826 Puszcza N.·Radomiak R. sâm 14:00 3.653.551.851.791.221.22
4114 Brondby·Hvidovre sâm 14:00 1.305.606.601.063.031.09
4116 Loko Vltavin·1.FK Pribram sâm 14:00 4.654.601.502.311.131.13
4120 Hannover II·VfV Hildesheim sâm 14:00 1.823.553.751.201.821.22
4370 Lichtenberg 47·Int.Leipzig sâm 14:00 1.653.804.351.152.031.20
4371 SV Ried II·A.Salzburg sâm 14:00 2.553.752.301.521.431.21
4375 Vejle ·Kolding IF sâm 14:00 1.604.204.251.162.111.16
3808 Strumska S.·Kariana Erden sâm 14:30 2.803.952.051.641.351.18
3829 Slavia P.·C.Budejovice sâm 14:30 1.285.357.651.033.151.10
1148 Neman G.·FC Gorodeya sâm 15:00 2.603.552.301.501.401.22
1256 SK Rapid Viena·Floridsdorfer sâm 15:00 1.236.108.201.023.501.07
2392 Rudar Velenje·NK Smartno sâm 15:00 1.177.509.00-4.101.04
3787 Paide Linnam.·Nomme Kalju sâm 15:00 2.553.802.251.531.411.20
3789 Wiener Viktoria·SC Ortmann sâm 15:00 1.187.608.351.023.981.03
3791 Tj Sokol Zivanice·Sell&Bell Vlasim sâm 15:00 2.303.702.551.421.511.21
3831 Oldenburg·Atlas Delmenhorst sâm 15:00 2.404.202.251.531.471.16
3833 AIK·Vasteras SK sâm 15:00 1.304.907.901.033.031.12
3835 Ufa·Slask W. sâm 15:00 2.253.752.601.411.531.20
4397 Brommapojkarna·Sollentuna FF sâm 15:30 1.454.705.091.112.441.13
4400 Gornik Z.·Teplice sâm 15:45 3.003.752.001.671.301.20
3753 Lech P.·Shakhtar D. sâm 16:00 4.354.101.602.111.151.17
3836 Fremad Amager·HB Koge sâm 16:00 2.353.602.551.421.491.22
4416 Rijeka·Olimpija Lj. sâm 16:00 1.753.803.801.201.891.20
4479 Sarpsborg·IFK Norrkoping sâm 16:00 2.803.602.151.581.351.22
3845 KS Samara·Bohemians P.1905 sâm 17:00 2.453.552.451.451.451.23
4480 GIF Sundsvall·Ostersunds sâm 17:00 2.453.552.451.451.451.23
4481 Mjondalen·Valerenga IF sâm 17:00 2.453.552.451.451.451.23
3842 Allerheiligen·SV Rottenmann sâm 17:30 1.256.007.501.033.351.07
3843 Dugo Selo·Zagorec K. sâm 18:30 3.153.552.001.671.281.22
3825 Est.de Merida ·Dep.Tachira sâm 22:00 2.253.302.851.341.531.26
Meciurile se pot juca pe teren neutru! Oricare echipa poate fi gazda! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize a cate 40 sau 45 min., se va omologa cu cota 1

FOTBAL: INT.- Campionatul AFC U23 - Etapa Eliminatorie

Final DATA1X21XX212
3866
Australia U23·Uzbekistan U23
sâm 14:30 3.653.052.101.661.241.33
3867
Coreea de S. U23·Arabia S. U23
dum 14:30 2.003.004.001.201.721.34
Un singur meci. În Thailanda.

FOTBAL: INT.- Liga Campionilor CAF - Gr. A

Final DATA1X21XX212
3846 ZESCO Utd·Primeiro de Ag. sâm 18:00 2.003.004.001.201.721.34

FOTBAL: INT.- Liga Campionilor CAF - Gr. B

Final DATA1X21XX212
3849 Platinum·AL Hilal Omd. sâm 15:00 2.852.952.551.451.371.35

FOTBAL: INT.- Liga Campionilor CAF - Gr. C

Final DATA1X21XX212
3851 Petro Luanda·Mamelodi Sun. sâm 15:00 2.553.052.801.391.451.33

FOTBAL: INT.- Liga Campionilor CAF - Gr. D

Final DATA1X21XX212
3852 AS Vita Club·JS Kabylie sâm 18:00 2.252.953.351.281.571.35
3856 Esperance ST·Raja Casablanca sâm 21:00 1.903.104.301.181.801.32

FOTBAL: Iran - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
3869 Machine S.Tabriz·Sepahan sâm 13:30 4.803.201.751.921.131.28
3870 Peykan·Nas.Mazandaran sâm 14:00 2.452.952.901.341.461.33
3871 Gol Gohar·Saipa sâm 14:00 2.552.952.801.371.431.33
3874 Zob Ahan·Pars Jonoubi Jam sâm 14:15 1.953.103.901.201.721.30
3872 P.Perspolis·Tractor Sazi T. dum 13:45 1.803.204.451.151.861.28
3873 Naft Masjed S.·Sanat Naft A. dum 14:00 2.652.902.701.381.401.34

FOTBAL: Irlanda de Nord - Premiership

Final DATA1X21XX212
3559 Dungannon·Institute sâm 17:00 2.003.603.251.291.711.24
3564 Carrick R.·Warrenpoint sâm 17:00 1.384.606.901.062.761.15
3573 Linfield·Glenavon sâm 17:00 1.176.8011.7-4.301.06
3629 Crusaders·Ballymena sâm 17:00 1.354.807.251.052.891.14
3631 Larne· Glentoran sâm 19:30 2.803.502.251.561.371.25
3632 Coleraine·Cliftonville lun 21:45 2.503.402.501.441.441.25

FOTBAL: Israel - Liga Leumit

Final DATA1X21XX212
4953 Hap.Katamon J.·Hap.Bney Lod lun 19:00 1.673.454.901.132.021.25
4954 Mac.Petah Tikva·Hap.Petach T. lun 19:00 1.633.605.001.122.091.23
4955 Hap.Um El Fahem·Hap.Afula lun 19:00 1.823.354.101.181.841.26

FOTBAL: Israel - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
3423 Hap.Kfar Saba·Hap.Tel Aviv sâm 15:00 3.753.202.001.731.231.30
4956 Hap.Ironi KS·Hap.Beer Sheva sâm 17:30 6.353.901.502.421.081.21
3425 Hap.Haifa·Hap.Raanana sâm 18:30 2.153.053.501.261.631.33
3442 Mac.Tel Aviv·Ashdod sâm 19:50 1.235.3012.6-3.731.12
3444 Mac.Netanya·Hap. Hadera dum 19:00 2.053.203.551.251.681.30
3453 Beitar J.·Sektzia Nes T. dum 20:15 1.225.5012.6-3.831.11
3457 Bnei Yehuda TA·Mac. Haifa lun 20:15 6.603.801.502.411.081.22

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. A

Final DATA1X21XX212
3877 Pro Patria·Juventus Tin. sâm 16:00 2.402.953.001.321.491.34
3889 Pistoiese·Carrarese sâm 21:45 2.753.002.551.441.381.33
3890 Arezzo·Pergolettese dum 16:00 2.053.153.551.241.671.30
3892 Robur Siena·Lecco dum 16:00 1.703.404.901.132.011.26
3893 Alessandria ·Olbia dum 16:00 1.603.555.551.102.171.24
3895 Novara ·Pontedera dum 16:00 2.353.102.951.341.511.31
3898 Pro Vercelli·Monza dum 16:00 6.003.751.532.311.091.22
3878 Giana Erminio·Gozzano dum 18:30 2.453.052.851.361.471.32
3879 Como Calcio·Renate dum 18:30 2.403.052.901.341.491.32
3882 US Pianese·Albinoleffe dum 18:30 2.753.052.551.441.391.32

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. B

Final DATA1X21XX212
3905 Carpi·Padova sâm 21:45 2.203.053.301.281.581.32
3906 Vis Pesaro·Ravenna dum 16:00 2.253.103.151.301.561.31
3908 Triestina ·Cesena dum 16:00 2.053.153.551.241.671.30
3909 Fermana·Piacenza dum 16:00 3.303.152.151.611.281.30
3910 Arzignano Val.·Sambenedettese dum 16:00 2.802.952.551.441.371.34
3901 Modena·Imolese dum 18:30 1.753.354.651.151.941.27
3902 Fano·Gubbio dum 18:30 2.253.053.201.291.561.32
3903 Rimini·Vicenza dum 18:30 6.003.801.522.331.091.21
3904 Virtus Verona·Feralpisalo dum 18:30 2.453.152.801.381.471.30
3899 Reggio Audace·Sudtirol lun 21:45 2.253.153.101.311.561.30

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. C

Final DATA1X21XX212
3934 Rende·Vibonese sâm 21:45 3.103.152.251.561.311.30
3932 Viterbese·Catania dum 16:00 2.553.152.651.411.441.30
3933 Monopoli ·Ternana dum 16:00 2.853.002.501.461.361.33
3935 Reggina·Bari dum 16:00 2.453.052.851.361.471.32
3937 V.Francavilla·Paganese dum 16:00 2.053.153.551.241.671.30
3911 Rieti·Casertana dum 18:30 3.303.152.151.611.281.30
3914 Avellino·AZ Picerno dum 18:30 2.103.203.351.271.641.29
3927 Potenza ·Bisceglie dum 18:30 1.533.706.151.082.311.22
3931 Cavese·Teramo dum 18:30 2.403.003.001.331.501.33
3929 Sicula Leonzio·Catanzaro lun 15:30 2.953.102.351.511.341.31

FOTBAL: Italia - Serie B

Final DATA1X21XX212
5058 Pisa·Juve Stabia sâm 16:00 2.253.003.501.291.621.37
5059 Pordenone·Pescara sâm 16:00 1.903.354.151.211.851.30
5060 Cittadella·Benevento sâm 16:00 2.903.102.501.501.381.34
5061 V.Entella·Cremonese sâm 16:00 2.353.003.251.321.561.36
5067 Salernitana·Cosenza sâm 19:00 2.303.003.401.301.591.37
5065 Crotone·Spezia dum 16:00 1.753.504.801.172.021.28
5066 Venezia·Trapani dum 16:00 2.103.203.601.271.691.33
5064 Ascoli·Frosinone dum 22:00 3.153.102.351.561.341.35
5063 Perugia·Livorno lun 22:00 1.833.354.551.181.931.31

FOTBAL: Kuweit - Premier League

Final DATA1X21XX212
3938 Yarmouk·Kazma SC sâm 15:30 3.703.751.751.851.191.18

FOTBAL: Maroc - Botola

Final DATA1X21XX212
3939 Y.Berrechid·Raja Beni Mel. sâm 20:00 1.653.305.301.102.031.26

FOTBAL: Mexic - Liga Ascenso - Clausura

Final DATA1X21XX212
3941 Celaya·Atlante dum 01:00 2.603.002.751.391.431.34

FOTBAL: Mexic - Primera Division - Clausura

Final DATA1X21XX212
2385 Cruz Azul·Santos Laguna dum 01:00 2.203.303.101.321.601.29
2389 UANL Tigres·Atlas dum 03:00 1.573.755.651.112.251.23
2393 Leon·Pachuca dum 05:00 1.953.653.401.271.761.24
2394 Guad.Chivas·Dep. Toluca dum 05:05 1.803.504.201.191.911.26
2407 UNAM Pumas·Monterrey dum 20:00 3.103.302.201.601.321.29
2418 Necaxa·Atl.San Luis lun 01:00 2.003.353.551.251.721.28
2431 Juarez·Monarcas lun 03:00 2.603.202.601.431.431.30

FOTBAL: Noua Zeelandă - Premiership

Final DATA1X21XX212
3942 Hawkes Bay ·Wellington P. (R) dum 03:00 1.654.303.851.192.031.15
3943 T.Wellington·Auckland C. dum 05:00 3.003.802.001.671.311.20
3944 East.Suburbs ·Hamilton W. dum 05:00 1.654.153.971.182.031.17

FOTBAL: Olanda - Eerste Divisie

Final DATA1X21XX212
2682 G.A. Eagles·NAC Breda dum 15:30 2.303.302.951.361.561.29
2693 AZ Alkmaar Tin.·Almere lun 21:00 2.753.802.201.601.391.22
2697 PSV Tin.·Excelsior lun 21:00 3.103.702.051.691.321.23

FOTBAL: Olanda - Eredivisie

Final DATA1X21XX212
3141 Heerenveen·AZ Alkmaar sâm 19:30 4.254.001.772.061.231.25
3167 Heracles·Feyenoord sâm 20:45 3.603.851.951.861.291.26
3232 Waalwijk·Venlo sâm 20:45 2.053.553.551.301.781.30
3257 Sparta R.·Fortuna S. sâm 21:45 1.554.355.651.142.461.22
3315 Vitesse ·Emmen dum 13:15 1.454.756.551.112.751.19
3317 Groningen·Ajax dum 15:30 6.804.651.452.761.111.20
3330 Willem II ·Zwolle dum 15:30 1.634.354.801.192.281.22
3331 PSV·Twente dum 17:45 1.305.908.801.073.531.13

FOTBAL: Oman - Liga 1

Final DATA1X21XX212
3951 Bahla·Sohar Cl. sâm 15:10 2.003.303.401.251.671.26
3945 Mirbat SC·Dhofar sâm 17:30 11.16.201.183.98-1.07
3946 Al Suwaiq·Al Rustaq sâm 17:30 2.653.152.501.431.391.28

FOTBAL: Panama - LPF

Final DATA1X21XX212
3953 Tauro·Arabe Unido dum 01:00 2.152.853.401.231.551.32

FOTBAL: Paraguay - Primera Division Apertura

Final DATA1X21XX212
3957 Guairena·River Plate A. sâm 23:00 4.003.451.801.861.181.25
3956 Libertad·Olimpia A. dum 01:15 3.053.452.101.621.311.25

FOTBAL: Polonia - Ekstraklasa

Final DATA1X21XX212
1410 Arka G.·Cracovia 07.02. 19:00 3.003.252.451.561.401.35
1122 Slask W.·Lechia G. 07.02. 21:30 2.303.303.201.361.621.34
1335 Korona K.·Gornik Z. 08.02. 16:00 2.353.253.151.361.601.35
1320 Lech P.·Rakow Cz. 08.02. 18:30 1.623.905.601.142.301.26
1210 Wisla C.·Jagiellonia 08.02. 21:00 2.803.202.601.491.431.35
1136 W.Plock·Pogon S. 09.02. 13:30 2.803.202.601.491.431.35
1245 Piast G.·Zaglebie L. 09.02. 16:00 2.103.353.601.291.741.33
1295 Legia V.·LKS Lodz 09.02. 18:30 1.236.7511.01.044.181.11

FOTBAL: Portugalia - Cupa Ligii

Final DATA1X21XX212
3688 Braga·Porto sâm 21:45 2.903.202.451.521.391.33
Finala. la Braga. Un singur meci.

FOTBAL: Portugalia - LigaPro

Final DATA1X21XX212
3634 Cova Piedade·Mafra dum 13:15 2.903.152.401.511.361.31
3635 Chaves·Nacional dum 13:15 2.353.153.001.351.531.31
3636 UD Oliveirense·Varzim dum 17:00 2.703.152.551.451.411.31
3638 Casa Pia ·Sp.Farense dum 17:00 4.853.501.702.031.141.26
3640 Leixoes ·Academica dum 17:00 2.103.103.551.251.651.32
3641 Acad.Viseu·Penafiel dum 17:00 2.003.153.801.221.721.31
3644 FC Porto B·Covilha dum 17:00 2.553.152.701.411.451.31
3645 Vilafranquense·Feirense dum 19:15 2.953.152.351.521.351.31
3651 Estoril·Benfica B lun 21:45 1.703.754.451.172.041.23

FOTBAL: Portugalia - Primeira Liga

Final DATA1X21XX212
2396 Belenenses·Portimonense dum 17:00 2.553.202.901.421.511.35
2400 Famalicao·Santa Clara dum 17:00 1.683.805.151.162.191.27
2402 Tondela·Setubal dum 17:00 2.153.103.801.271.711.37
2404 P.Ferreira·Benfica dum 19:30 9.304.901.353.211.061.18
2409 Aves·Boavista dum 22:00 2.603.003.001.391.501.39
3567 Guimaraes·Rio Ave lun 20:45 1.673.755.351.162.201.27
3568 Sporting L.·Maritimo lun 23:00 1.384.858.251.073.051.18
3570 Porto·Gil Vicente mar 22:15 1.255.8012.51.033.961.14
3569 Moreirense·Braga mie 22:15 5.704.301.552.451.141.22

FOTBAL: Qatar - Stars League

Final DATA1X21XX212
3961 Umm Salal ·Al Khoor sâm 15:30 2.803.752.101.611.351.20
3960 Al Sadd·Al Shahaniya sâm 17:40 1.206.509.001.013.771.06

FOTBAL: Scotia - Championship

Final DATA1X21XX212
5077 Arbroath·Partick T. sâm 17:00 2.853.302.351.531.371.29
5078 Dundee Utd·Morton sâm 17:00 1.334.808.301.043.041.15
5079 Queen of South·Alloa sâm 17:00 1.703.704.501.162.031.23
5080 Ayr Utd·Inverness CT sâm 17:00 2.753.252.451.491.401.30

FOTBAL: Scotia - League 1

Final DATA1X21XX212
5081 Raith Rovers·Montrose sâm 17:00 2.003.553.351.281.721.25
5085 Clyde·East Fife sâm 17:00 2.703.302.451.491.411.28
5086 Peterhead·Dumbarton sâm 17:00 1.903.603.651.241.811.25
5087 Airdrie·Stranraer sâm 17:00 1.504.305.501.112.411.18
5088 Falkirk·Forfar sâm 17:00 1.304.909.301.033.211.14

FOTBAL: Scotia - League 2

Final DATA1X21XX212
5089 Queens Park·Albion R. sâm 17:00 1.723.804.051.181.961.21
5090 Stirling A.·Elgin City sâm 17:00 2.353.302.751.371.501.27
5091 Cowdenbeath·Brechin sâm 17:00 1.623.854.651.142.111.20
5092 Stenhousemuir·Edinburgh C. sâm 17:00 4.203.751.701.981.171.21
5093 Cove Rangers·Annan sâm 17:00 1.206.3010.0-3.871.07

FOTBAL: Scotia - Premiership

Final DATA1X21XX212
5095 St.Johnstone·Kilmarnock sâm 17:00 2.403.053.101.341.541.35
5100 Motherwell·Hibernian sâm 17:00 2.303.303.051.361.591.31
5102 Hamilton ·Livingston sâm 17:00 3.753.352.001.771.251.30
5106 Celtic ·Ross County sâm 17:00 1.0710.032.0-7.621.04
5094 St.Mirren·Aberdeen dum 14:30 3.303.152.251.611.311.34
5101 Hearts·Rangers dum 17:00 8.254.901.353.071.061.16

FOTBAL: Spania - LaLiga 2

Final DATA1X21XX212
2185 Gijon·Fuenlabrada sâm 17:00 2.202.853.851.241.641.40
2190 Huesca·Lugo sâm 17:00 1.454.107.551.072.661.22
2214 Las Palmas ·Tenerife sâm 19:15 2.053.103.901.231.731.34
2223 Zaragoza·Numancia sâm 22:00 1.703.555.101.152.091.27
2250 Malaga·Mirandes dum 13:00 1.953.154.251.201.811.34
2275 Albacete ·Dep.La Coruna dum 17:00 2.452.903.201.331.521.39
2277 Almeria·Elche dum 17:00 1.753.454.901.162.021.29
2292 Alcorcon ·Ponferradina dum 19:15 2.302.853.551.271.581.40
2324 Rayo Vallecano·UD Extremadura dum 19:15 1.633.605.751.122.211.27
2329 Girona·Oviedo dum 21:30 1.723.455.151.152.071.29

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.1

Final DATA1X21XX212
3971 Celta B·LAS Rozas CF sâm 17:00 2.053.203.501.251.671.29
3965 CF Getafe B·Marino Luanco dum 12:30 2.453.252.701.401.471.28
3966 Melilla ·Inter.Madrid dum 12:30 2.453.202.751.391.471.29
3964 Ibiza Eivissa·S.Sebastian Reyes dum 13:00 1.424.007.551.052.611.19
3967 Gijon B·Pontevedra dum 13:00 2.253.203.051.321.561.29
3968 Real M.Castilla·Pena Deportiva dum 13:00 1.823.204.451.161.861.29
3970 Atl.Baleares·R.Majadahonda dum 13:00 1.653.505.101.122.081.25
3973 R.Oviedo B·Las Palmas B dum 13:00 2.153.103.301.271.611.31
3962 Atl.Madrid B·Langreo dum 18:00 1.404.357.001.062.681.17
3972 R.Ferrol·Coruxo dum 18:00 2.303.103.001.321.531.31

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.2

Final DATA1X21XX212
3984 Arenas C.Getxo·Osasuna B sâm 17:00 2.453.202.751.391.471.29
3978 Amorebieta·Tudelano sâm 17:30 1.903.353.851.211.781.28
3976 Leioa·Valladolid B sâm 18:30 2.603.002.701.391.421.32
3979 Unionistas CF·Alaves B dum 13:00 2.353.102.951.341.511.31
3986 Burgos ·Club Haro Dep. dum 13:00 2.203.253.101.311.581.28
3974 CD Guijuelo·Sociedad B dum 18:00 2.753.202.451.471.391.29
3975 UD Logrones·CD Calahorra dum 18:00 1.733.504.451.161.961.25
3981 Ath.Bilbao B·Cult.Leonesa dum 18:00 2.253.302.951.341.561.28
3983 Izarra·Barakaldo dum 18:00 2.253.253.001.331.561.28
3989 Union de Irun·CF Salamanca dum 18:00 2.253.053.201.291.561.32

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.3

Final DATA1X21XX212
3999 Llagostera·Prat sâm 17:30 1.953.054.051.191.741.32
4000 Lleida·Olot sâm 19:00 2.002.954.051.191.711.34
3991 Barcelona B·SD Ejea sâm 20:00 1.803.204.601.151.891.29
3993 CD Castellon·CF La Nucia dum 13:00 1.803.354.301.171.881.27
3994 Hercules·Levante B dum 13:00 2.103.253.301.281.641.28
3995 Andorra·Gimnastic dum 13:00 1.823.304.251.171.861.28
3998 Ebro·Badalona dum 13:00 2.053.053.701.231.671.32
4004 Val.Mestalla·Sabadell dum 13:00 2.903.152.351.511.351.30
4006 Orihuela CF·Villarreal B dum 18:00 3.203.252.151.611.291.28
3990 Cornella·Espanyol B dum 19:00 2.303.252.901.351.531.28

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.4

Final DATA1X21XX212
4023 Villarrubia CF·San Fernando sâm 19:00 2.602.852.851.361.431.36
4010 Granada B·CF Talavera dum 12:30 2.253.053.201.291.561.32
4013 Linense·Merida UD dum 13:00 1.883.254.001.191.801.28
4007 Marbella·U.Murcia dum 18:00 1.683.355.201.122.031.27
4008 Real Murcia ·Cordoba CF dum 18:00 2.303.053.101.311.531.32
4014 CD Badajoz·Cadiz B dum 18:00 1.753.304.701.141.941.28
4009 Yeclano Dep.·Algeciras dum 18:30 1.703.454.801.142.011.25
4019 Atl.Sanluqueno·Don Benito dum 18:30 1.933.253.801.211.761.28
4017 Rec. Huelva·CP Villarrobledo dum 19:00 1.823.304.301.171.861.28
4011 Sevilla Atl.·FC Cartagena dum 19:30 3.153.052.251.561.291.32

FOTBAL: Tara Galilor - Cupa FAW

Final DATA1X21XX212
4025 Cefn Druids ·Pontardawe sâm 16:30 1.089.6015.9-5.991.01
4032 TNS·Aberystwyth T. sâm 16:30 1.109.0013.8-5.451.02
4034 Swansea University·Prestatyn T. sâm 16:30 2.453.652.451.461.461.23
4040 Connah's Q.·Afan Lido sâm 16:30 1.157.0012.4-4.471.05
Optimi. Un singur meci.

FOTBAL: Turcia - 1.Liga

Final DATA1X21XX212
2363 Giresunspor·Umraniyespor sâm 13:00 2.253.203.001.321.551.29
2364 Osmanlispor·Kecioerenguecue sâm 15:30 2.853.002.451.461.351.32
2376 Altay Izmir·Istanbulspor sâm 18:00 2.253.252.951.331.551.28
4060 Erzurum BB·Balikesirspor dum 13:00 1.255.1510.11.013.411.11
4062 Hatayspor·Menemen Bld. dum 13:00 1.483.956.101.082.401.19
4052 Eskisehirspor·Adanaspor dum 15:30 2.103.403.101.301.621.25
4063 Adana Demir·Boluspor dum 18:00 1.334.658.001.032.931.14
4046 Fatih Karagumruk ·Altinordu lun 18:00 1.803.454.051.181.861.25

FOTBAL: Turcia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1919 Kayserispor·Ankaragucu sâm 13:00 2.553.552.651.481.521.30
5123 Kasimpasa·Alanyaspor sâm 16:00 3.754.001.871.941.271.25
5120 Fenerbahce·Basaksehir sâm 19:00 2.103.453.501.311.741.31
5125 Denizlispor·Antalyaspor dum 12:30 2.253.403.201.351.651.32
5122 Goztepespor·Besiktas dum 15:00 2.803.252.551.501.431.33
5121 Konyaspor·Galatasaray dum 18:00 3.703.302.101.741.281.34
5119 Y.Malatyaspor·Trabzonspor lun 19:00 3.203.652.151.711.351.29
5126 Sivasspor·C.Rizespor lun 19:00 1.524.406.001.132.541.21

FOTBAL: Ungaria - NB I

Final DATA1X21XX212
2367 Ferencvaros ·Paksi sâm 15:55 1.285.209.301.033.341.13
2370 Zalaegerszeg ·Diosgyori sâm 18:00 1.723.704.401.172.011.24
2371 MOL Fehervar·Honved sâm 18:00 1.803.604.051.201.911.25
2373 Kaposvari R.·Puskas A. sâm 18:00 4.303.701.731.991.181.23
2374 Mezokovesd ·Kisvarda sâm 18:00 1.753.504.501.171.971.26
2379 Debrecen·Ujpest sâm 20:00 2.503.252.701.411.471.30

TENIS: ATP - Australian Open SPECIALE

Final DATA12
1035 F.Verdasco·A.Zverev   sâm 10:10 2.751.45
1846 N.Kyrgios·K.Khachanov   sâm 10:10 1.403.00
2494 D.Medvedev·A.Popyrin   sâm 11:30 1.126.30
2121 M.Raonic·M.Cilic   dum 04:00 1.572.40
5224 D.Schwartzman·N.Djokovic dum 05:00 12.51.03
1683 T.Sandgren·F.Fognini dum 07:00 2.251.65
1058 M.Fucsovics·R.Federer dum 11:15 5.051.17
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ATP - Australian Open - Dublu

Final DATA12
1385 Peers/Venus·Arevalo/O'Mara dum 02:00 1.552.40
2042 Bryan/Bryan·Cabal/Munar dum 02:00 1.323.30
2529 Purcell/Saville·Molteni/H.Nys dum 02:00 2.001.78
4109 M.Pavic/Soares·Duckworth/Polmans dum 02:00 1.472.60
4112 Krajicek/Skugor·S.Gonzal./K.Skupski dum 02:00 1.782.00
Suprafata de joc: Hard

TENIS: WTA - Australian Open

Final DATA12
1214 Z.Diyas·K.Bertens sâm 12:00 2.601.50
3377 M.Sakkari·P.Kvitova dum 03:00 2.951.40
1722 C.Gauff·S.Kenin dum 05:30 2.201.67
1085 O.Jabeur·Q.Wang dum 06:00 2.601.50
1155 A.Barty·A.Riske dum 10:00 1.234.15
1457 E.Mertens·S.Halep lun 02:00 2.051.75
2344 A.Kerber·A.Pavlyuchen. lun 02:00 1.901.90
2651 A.Kontaveit·I.Swiatek lun 02:00 1.752.05
Suprafata de joc: Hard

TENIS: WTA - Australian Open - Dublu

Final DATA12
1120 Muhamm./Santama.·Dabrows./Ostapen. sâm 10:05 3.101.35
2361 Kuzmova/Sasnovich·Diyas/Rybakina dum 02:00 1.402.85
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Australian Open - Dublu Mixt

Final DATA12
2192 Sanders/Polmans·L.Paes/Ostapenko dum 02:00 1.901.85
2470 Ebden/J.Moore·Jurak/F.Martin dum 02:00 2.201.65
2471 M.Melo/Strycova·Mattek-S./J.Murray dum 02:00 2.101.72
2477 F.Polasek/V.Kuzmova·J-J.Rojer/Stosur dum 02:00 2.351.57
2479 Mektic/Krejcikova·Peschke/Koolhof dum 02:00 1.622.25
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Rennes (FRA)

Final DATA12
1690 D.Petrovic·J.Ward sâm 14:00 1.572.25
1772 T.Kamke·A.Rinderknech sâm 15:30 1.652.10
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: Challenger - Rennes (FRA) - Dublu

Final DATA12
4797 Sancic/Weissborn·Petrovic/Serdar. sâm 17:35 1.452.55
4798 Guinard/Rinderkn.·Gabashvili/Lacko sâm 18:55 2.301.55
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Antalya (TUR) - Dublu

Final DATA12
2923 Colmegna/Njiric·Craciun/Prisacariu sâm 13:00 1.652.10
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Cairo (EGI)

Final DATA12
2875 C.Skamlova·G.Ceschi sâm 10:30 1.204.05
2884 T.Curovic·L.Wargnier sâm 12:00 2.501.47
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Cairo (EGI) - Dublu

Final DATA12
4380 Scholsen/Skamlova·Kerimbayeva/Stamat sâm 13:30 1.173.90
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Kazan (RUS)

Final DATA12
2270 D.Radanovic·V.Grammatikop. sâm 11:30 1.572.25
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Kazan (RUS) - Dublu

Final DATA12
1074 Dzalamidze/Sizikova·Yashina/Zakharova sâm 13:00 1.352.95
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Liepaja (LAT)

Final DATA12
4377 E.Malygina·Q.Lemoine sâm 11:00 2.731.40
4379 E.Tomase·V.Morvayova sâm 12:00 4.091.20
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Liepaja (LAT) - Dublu

Final DATA12
4382 Falkowska/Kubka·Paulenka/Shalimova sâm 14:00 1.652.00
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Manacor (SPA)

Final DATA12
4405 R.Vicens M.·A.Lim sâm 12:00 1.961.75
4406 M.Yerolymos·A.Carrillo M. sâm 12:00 1.472.50
4408 A.Robbe·I.L.Rosca sâm 12:00 4.051.20
4412 M.Antonitsch·J.Bouzas M. sâm 12:00 2.411.50
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Manacor (SPA) - Dublu

Final DATA12
4413 Gancev/V.Martinez·Marfutina/Rosatello sâm 13:30 5.651.07
4414 Y.Cavalle R./C.Cervino R.·Zanotti/Moreno sâm 13:30 1.302.95
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Monastir (TUN)

Final DATA12
2278 G.Ainitdinova·O.Orpana sâm 11:30 1.652.10
2279 Y.Hatouka·J.Maleckova sâm 11:30 2.851.37
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Monastir (TUN) - Dublu

Final DATA12
4697 E.Morton/K.Morton·Danukova/Shauha sâm 11:00 1.572.10
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Petit-Bourg (FRA)

Final DATA12
4477 L.Kung·N.Podoroska sâm 20:00 2.731.40
4478 Ha.Tan·E.Molinaro sâm 21:30 1.522.35
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Stuttgart-St. (GER)

Final DATA12
2288 D.Herdzelas·J.Terziyska sâm 13:30 1.801.90
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Stuttgart-St. (GER) - Dublu

Final DATA12
2918 Fomina/Moratelli·Berankova/Jorge sâm 12:00 1.552.30
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Vero Beach (SUA)

Final DATA12
2073 D.Galfi·P.Ormaechea sâm 17:00 1.722.00
4415 F.Abanda·R.Zarazua sâm 17:00 1.672.10
4467 T.Mrdeza·G.Maristany Z. sâm 17:00 1.801.90
4476 I.Burillo E.·D.Seguel sâm 17:30 1.901.80
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Antalya (TUR) - Dublu

Final DATA12
2898 Eleveld/N.K.Sinha·Borza/Madaras sâm 13:00 1.851.85
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Cairo (EGY)

Final DATA12
2821 N.Sanchez-I.·J.P.Paz sâm 10:30 1.552.30
2833 M.Perchicot·F.Ornago sâm 12:00 1.851.85
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Cairo (EGY) - Dublu

Final DATA12
2901 Paz/Tenti·Shevchenko/Vanshe. sâm 13:30 1.602.05
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Kazan (RUS)

Final DATA12
1866 K.Kravchuk·S.Fomin sâm 11:30 1.273.40
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (M) - Kazan (RUS) - Dublu

Final DATA12
2902 Fomin/Karimov·Igoshin/Tiurnev sâm 13:00 2.251.50
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (M) - Monastir (TUN)

Final DATA12
2840 N.Borges·S.Baez sâm 12:00 1.472.50
2848 P.Chrysochos·Z.Bergs sâm 12:00 1.522.35
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (M) - Nussloch (GER)

Final DATA12
2849 E.Ejupovic·J.Forejtek sâm 16:30 2.251.57
2859 J.Ocleppo·R.Bemelmans sâm 18:00 3.201.30
Suprafata de joc: Carpetă (sală)

BASCHET: SUA - NBA

Final DATA1X21XX2
4340 Utah ·Dallas dum 00:00 1.6715.02.501.502.14
4364 Detroit·Brooklyn dum 02:00 2.2515.01.801.961.61
4365 Minnesota ·Oklahoma dum 03:00 2.0515.01.951.801.73
4366 Cleveland ·Chicago dum 03:00 1.9515.02.051.731.80
4367 Philadelphia ·LA Lakers dum 03:30 2.6516.01.602.271.45

BASCHET: Romania - LNB - Gr. Rosie

Final DATA1X21XX2
4199 BC Timisoara·CSM Oradea sâm 17:00 3.9517.01.303.211.21
4302 Dinamo Buc.·BT Cluj sâm 20:30 3.9517.01.303.211.21

BASCHET: Romania - LNB - Gr. Galbena

Final DATA1X21XX2
4200 CSM Focsani·SCM Craiova sâm 17:00 13.823.01.038.63-
4236 CSO Voluntari·CSM Medias sâm 18:30 1.1020.07.801.045.61

BASCHET: Franta - LNB Pro A

Final DATA1X21XX2
1029 Le Mans ·Nanterre sâm 21:00 1.5516.02.801.412.38
1068 Bourg·Le Portel sâm 21:00 1.1220.08.101.065.77
1219 Pau Orthez·Reims sâm 21:00 1.4016.03.451.292.84
1373 Gravelines ·Dijon sâm 21:00 2.3015.01.771.991.58
1567 Strasbourg ·Orleans sâm 21:00 1.4016.03.451.292.84
1938 Limoges ·Boulazac sâm 21:00 1.3717.03.601.272.97
1943 Levallois·Monaco sâm 21:30 2.5016.01.652.161.50
1974 Cholet ·Asvel dum 17:00 2.4015.01.702.071.53