Sari peste



FOTBAL: INT. - UEFA Liga Campionilor - Calificari

Final DATA1X21XX212
2902 Crvena Zvezda (2:2) Young Boys mar 22:00 2.303.453.051.381.621.31
2916 Krasnodar (0:4) Olympiacos mar 22:00 2.103.453.501.311.741.31
2931 Rosenborg (0:2) Dinamo Z. mar 22:00 2.653.352.651.481.481.33
3276 Slavia P. (1:0) CFR Cluj mie 22:00 1.653.755.601.152.251.27
3278 Ajax (0:0) APOEL mie 22:00 1.256.2510.81.043.961.12
3279 Club Brugge (1:0) LASK mie 22:00 1.803.604.551.202.011.29
Playoff. Retur.

FOTBAL: INT.- UEFA Europa League - Calificari

Final DATA1X21XX212
3213 Karabakh (2:3) Linfield joi 19:00 1.177.0018.2-5.061.10
3867 Riga FC (1:3) FC Copenhaga joi 19:45 5.203.851.672.211.161.26
2013 Zorya L. (1:3) Espanyol joi 20:00 3.303.302.251.651.341.34
2471 Molde (1:2) Partizan B. joi 20:00 2.253.403.201.351.651.32
2474 BATE Borisov (0:3) Astana joi 20:00 2.253.353.251.351.651.33
3799 Bnei Yehuda (0:3) Malmo FF joi 20:00 3.503.452.101.741.311.31
3869 Apollon L. (0:3) PSV joi 20:00 3.653.452.051.771.291.31
3992 PAOK (0:1) Slovan B. joi 20:00 1.404.508.601.072.951.20
4043 AIK (0:2) Celtic joi 20:00 3.303.302.251.651.341.34
2372 Spartak M. (0:1) Braga joi 20:15 2.503.302.851.421.531.33
2468 Antwerp (1:1) AZ Alkmaar joi 20:30 2.353.303.101.371.601.34
3094 Hap.Beer Sheva (0:3) Feyenoord joi 20:30 3.203.402.251.651.351.32
3610 Trabzonspor (3:1) AEK Atena joi 20:30 2.003.453.801.271.811.31
1709 Rijeka (1:2) Gent joi 21:00 2.553.352.751.451.511.32
2473 F91 Dudelange (1:2) Ararat Arm. joi 21:00 2.253.303.301.341.651.34
3565 Ferencvaros (0:0) Suduva joi 21:00 1.424.508.001.082.881.21
3785 Maribor (0:0) Ludogorets joi 21:15 2.653.352.651.481.481.33
3297 Eintracht F. (0:1) Strasbourg joi 21:30 1.454.307.701.082.761.22
1613 Wolverhampton (3:2) Torino joi 21:45 1.873.504.301.221.931.30
1716 Rangers (0:0) Legia V. joi 21:45 1.554.006.451.122.471.25
2534 Guimaraes (0:0) FCSB joi 22:00 1.803.504.751.192.021.31
Playoff. Retur.

FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. A

Final DATA1X21XX212
2448 Kosovo·Cehia 07.09. 16:00 3.253.252.301.631.351.35
2449 Anglia·Bulgaria 07.09. 19:00 1.128.4024.5-6.261.07

FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. B

Final DATA1X21XX212
2459 Lituania·Ucraina 07.09. 19:00 10.64.601.353.211.041.20
2515 Serbia·Portugalia 07.09. 21:45 3.453.352.151.701.311.32

FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. C

Final DATA1X21XX212
2444 Estonia·Belarus 06.09. 21:45 3.103.102.451.551.371.37
2446 Germania·Olanda 06.09. 21:45 1.973.803.551.301.841.27

FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. D

Final DATA1X21XX212
1894 Gibraltar·Danemarca 05.09. 21:45 60.018.01.0213.8--
1999 Irlanda·Elveţia 05.09. 21:45 3.553.302.151.711.301.34

FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. E

Final DATA1X21XX212
2387 Slovacia·Croaţia 06.09. 21:45 3.903.252.051.771.261.34
2442 Ţara Galilor·Azerbaidjan 06.09. 21:45 1.275.4012.51.033.771.15

FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. F

Final DATA1X21XX212
1663 Ins.Feroe·Suedia 05.09. 21:45 15.06.001.224.291.011.13
1681 Norvegia·Malta 05.09. 21:45 1.0512.550.0-10.01.03
1787 Romania·Spania 05.09. 21:45 7.154.301.472.691.101.22

FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. G

Final DATA1X21XX212
1643 Israel·Macedonia de N. 05.09. 21:45 1.723.605.201.162.131.29
2332 Austria·Letonia 06.09. 21:45 1.128.3025.5-6.261.07
2383 Slovenia·Polonia 06.09. 21:45 3.453.152.251.651.311.36

FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. H

Final DATA1X21XX212
2450 Islanda·Moldova 07.09. 19:00 1.226.2014.01.024.301.12
2497 Franţa·Albania 07.09. 21:45 1.109.5026.0-6.961.06
2513 Turcia·Andorra 07.09. 21:45 1.0512.550.0-10.01.03

FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. I

Final DATA1X21XX212
2001 Scoţia·Rusia 06.09. 21:45 2.753.102.751.461.461.38
2010 Cipru·Kazakhstan 06.09. 21:45 2.003.304.001.251.811.33
2092 San Marino·Belgia 06.09. 21:45 58.522.01.0216.0--

FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. J

Final DATA1X21XX212
1277 Armenia·Italia 05.09. 19:00 11.05.701.273.751.041.14
1335 Bosnia-Hert.·Liechtenstein 05.09. 21:45 1.0316.052.0-12.21.01
1336 Finlanda·Grecia 05.09. 21:45 2.303.003.501.301.621.39

FOTBAL: Romania - Liga I SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2908 Poli Iasi·Chindia Targ.   vin 18:00 1.703.605.451.152.171.30
2906 Univ.Craiova·Astra   vin 21:00 1.853.404.701.201.971.33
2920 Acad.Clinceni·Sepsi   sâm 15:30 3.003.102.551.521.401.38
2917 CFR Cluj·Botosani   sâm 21:00 1.953.404.201.241.881.33
2913 Viitorul ·Voluntari   dum 18:00 1.554.006.351.122.451.25
2918 Gaz Metan·FCSB   dum 21:00 2.203.303.401.321.671.34
2904 Dinamo B.·Hermannstadt   lun 21:00 2.203.303.401.321.671.34
3624 Botosani·Acad.Clinceni 30.08. 18:00 1.703.505.601.142.151.30
3622 Voluntari·Univ.Craiova 30.08. 21:00 3.603.252.151.701.291.34
3628 Gaz Metan·Poli Iasi 31.08. 15:30 2.403.203.101.371.571.35
3626 Astra·CFR Cluj 31.08. 21:00 3.703.302.101.731.281.33
3627 Hermannstadt·Chindia Targ. 01.09. 18:00 2.003.403.901.261.811.32
3623 FCSB·Viitorul 01.09. 21:00 2.153.303.551.301.701.33
3625 Sepsi·Dinamo B. 02.09. 21:00 2.303.203.301.331.621.35

FOTBAL: Romania - Liga II

Final DATA1X21XX212
3717 Pandurii·Viitorul Pandurii sâm 11:00 4.803.751.652.111.151.23
3719 Concordia·Tur.Tr.Magurele sâm 11:00 2.653.502.401.501.421.26
3720 Csik.M.Ciuc·Dun.Calarasi sâm 11:00 2.303.302.901.361.551.28
3725 Ripensia Tim.·UTA Arad sâm 11:00 3.753.501.901.801.231.26
3726 Daco-Getica B.·CSM Resita sâm 11:00 3.503.402.001.721.261.27
4686 Sportul Snagov·Metaloglobus B. sâm 11:00 6.504.751.352.941.061.14
3721 Rapid B.·ASU Poli Tim. sâm 18:00 1.354.907.351.062.941.14
3718 U.Cluj·SCM Gloria Buzau dum 15:30 1.903.503.751.231.801.26
3723 Farul C.·Petrolul lun 18:00 3.003.202.301.551.341.30
3724 CS Mioveni·CFC Arges mar 19:00 2.753.252.451.491.401.29

FOTBAL: Romania - Liga III - Seria 2

Final DATA1X21XX212
2054 FCSB II·Agricola Borcea vin 18:00 1.306.005.701.072.921.06
2464 Inainte Modelu·Axio.Cernavodă vin 18:00 1.904.502.751.341.711.13

FOTBAL: Romania - Liga III - Seria 3

Final DATA1X21XX212
2318 Voluntari II·Unirea Bascov vin 18:00 2.253.752.501.411.501.18
3507 Flacăra Moreni·Cetate Rasnov vin 18:00 2.703.752.101.581.351.19
3508 CSM Slatina·Sp.Roșiori vin 18:00 1.305.506.251.052.931.08
3523 Univ.Craiova II·CS Balotești vin 18:00 1.504.504.501.132.251.13

FOTBAL: Romania - Liga III - Seria 4

Final DATA1X21XX212
3451 Șoimii Lipova·FC U Craiova 1948 vin 18:00 6.755.701.273.091.041.07
3481 ACS Dumbravita·Cetate Deva vin 18:00 1.206.508.001.013.601.04

FOTBAL: Romania - Liga III - Seria 5

Final DATA1X21XX212
3201 Viitorul Selimbar·Un.Alba Iulia vin 18:00 1.405.254.851.112.521.09
3403 Avantul Reghin·Odorheiu Secuiesc vin 18:00 1.504.504.501.132.251.13
3543 CFR Cluj II·ACS Ind.Galda vin 18:00 1.803.903.301.231.801.17
3552 Ariesul Turda·Minaur Baia Mare vin 18:00 3.453.751.801.801.221.18

FOTBAL: Anglia - Premier League SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1013 Aston Villa·Everton   vin 22:00 3.153.452.301.651.381.33
1121 Norwich ·Chelsea sâm 14:30 4.103.901.852.001.251.27
1395 Watford·West Ham sâm 17:00 2.153.503.451.331.741.32
1423 Sheffield Utd·Leicester sâm 17:00 3.453.252.251.671.331.36
1424 Manchester Utd·Crystal Palace sâm 17:00 1.375.009.001.083.211.19
1425 Brighton ·Southampton sâm 17:00 2.453.253.101.401.591.37
1428 Liverpool·Arsenal sâm 19:30 1.504.756.101.142.671.20
1454 Bournemouth·Manchester City dum 16:00 14.57.251.204.831.031.11
1123 Wolverhampton·Burnley dum 18:30 1.853.454.751.202.001.33
1491 Tottenham ·Newcastle dum 18:30 1.256.2512.31.044.141.13
3441 Southampton·Manchester Utd 31.08. 14:30 4.103.501.921.891.241.31
3476 West Ham·Norwich 31.08. 17:00 2.003.753.501.301.811.27
3477 Newcastle ·Watford 31.08. 17:00 2.653.252.751.461.491.35
3478 Manchester City·Brighton 31.08. 17:00 1.1010.024.0-7.061.05
3482 Leicester ·Bournemouth 31.08. 17:00 1.753.904.501.212.091.26
3483 Crystal Palace·Aston Villa 31.08. 17:00 2.153.353.501.311.711.33
3484 Chelsea·Sheffield Utd 31.08. 17:00 1.355.208.401.073.211.16
3487 Burnley·Liverpool 31.08. 19:30 8.705.101.353.221.071.17
3489 Everton·Wolverhampton 01.09. 16:00 2.203.303.401.321.671.34
3494 Arsenal·Tottenham 01.09. 18:30 2.553.702.601.511.531.29

FOTBAL: Spania - LaLiga SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1042 Granada ·Sevilla   vin 21:00 4.003.601.971.871.251.31
1471 Levante ·Villarreal   vin 23:00 2.653.552.651.521.521.33
1889 Osasuna·Eibar sâm 18:00 2.553.153.001.411.541.38
2149 Real Madrid·Valladolid sâm 20:00 1.226.9013.01.044.511.12
2195 Getafe·Ath.Bilbao sâm 22:00 2.652.953.101.401.511.43
2196 Celta ·Valencia sâm 22:00 3.203.502.251.671.371.32
2322 Mallorca·Sociedad dum 18:00 3.003.252.501.561.411.36
2358 Alaves·Espanyol dum 18:00 2.553.203.001.421.551.38
2382 Leganes·Atl.Madrid dum 20:00 5.203.301.832.021.181.35
1001 Barcelona·Betis dum 22:00 1.276.2010.81.053.941.14

FOTBAL: Italia - Serie A

Final DATA1X21XX212
3192 Parma·Juventus sâm 19:00 10.35.201.333.461.061.18
3193 Fiorentina·Napoli sâm 21:45 4.553.701.782.041.201.28
3183 Udinese ·AC Milan dum 19:00 3.803.352.081.781.281.34
3179 Torino·Sassuolo dum 21:45 1.933.454.301.241.911.33
3180 Cagliari ·Brescia dum 21:45 1.833.654.551.222.031.31
3182 Roma·Genoa dum 21:45 1.504.257.151.112.671.24
3188 Verona·Bologna dum 21:45 3.403.202.301.651.341.37
3189 Spal·Atalanta dum 21:45 4.953.651.772.101.191.30
3194 Sampdoria·Lazio dum 21:45 3.553.402.151.741.321.34
3196 Inter M.·Lecce lun 21:45 1.256.0013.31.034.131.14

FOTBAL: Germania - Bundesliga SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2505 FC Koln·Dortmund   vin 21:30 6.204.701.502.671.141.21
2561 Paderborn·Freiburg sâm 16:30 2.403.602.801.441.581.29
2564 Augsburg·Union Berlin sâm 16:30 2.253.353.351.351.681.35
2568 Mainz·M'gladbach sâm 16:30 2.853.452.501.561.451.33
2599 F.Dusseldorf·Leverkusen sâm 16:30 4.304.201.722.121.221.23
2672 Hoffenheim·Werder sâm 16:30 1.903.953.851.281.951.27
2693 Schalke ·Bayern M. sâm 19:30 8.555.001.383.151.081.19
2754 RB Leipzig·Eintracht F. dum 16:30 1.524.606.051.142.611.21
2766 Hertha·Wolfsburg dum 19:00 2.453.502.901.441.591.33
3437 M'gladbach·RB Leipzig 30.08. 21:30 3.003.652.251.651.391.29
3444 Schalke ·Hertha 31.08. 16:30 2.053.453.651.291.771.31
3448 Freiburg·FC Koln 31.08. 16:30 2.503.502.751.461.541.31
3449 Wolfsburg·Paderborn 31.08. 16:30 1.524.505.851.142.541.21
3453 Leverkusen·Hoffenheim 31.08. 16:30 1.754.204.151.242.091.23
3474 Bayern M.·Mainz 31.08. 16:30 1.1010.023.0-6.971.05
3486 Union Berlin·Dortmund 31.08. 19:30 8.005.351.353.211.081.16
3490 Werder ·Augsburg 01.09. 16:30 1.624.205.101.172.301.23
3498 Eintracht F.·F.Dusseldorf 01.09. 19:00 1.654.204.801.182.241.23

FOTBAL: Franta - Ligue 1

Final DATA1X21XX212
3037 Brest·Reims sâm 21:00 2.703.052.851.431.471.39
3040 Angers·Metz sâm 21:00 2.153.203.751.291.731.37
3041 Dijon·Bordeaux sâm 21:00 2.653.252.751.461.491.35
3049 Amiens·Nantes sâm 21:00 2.753.002.851.431.461.40
3096 Monaco·Nimes dum 16:00 1.634.005.401.162.301.25
3198 Strasbourg·Rennes dum 18:00 2.703.152.751.451.471.36
3364 PSG·Toulouse dum 22:00 1.1210.021.01.016.771.06
3428 Montpellier·Lyon mar 20:00 3.503.452.101.741.311.31
3432 Lille·St.Etienne mie 20:00 2.253.403.251.351.661.33
3435 Nice·Marseille mie 22:00 2.903.302.501.541.421.34

FOTBAL: Africa de Sud - Divizia II

Final DATA1X21XX212
3772 Cape Umoya Utd·Maccabi FC vin 16:00 2.552.852.801.351.411.33

FOTBAL: Africa de Sud - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
2711 Golden Arrows·Chippa Utd sâm 16:00 2.452.902.951.331.461.34
2720 Black Leopards·Highlands Park sâm 16:00 2.652.802.801.361.401.36
2710 Kaizer Chiefs·Supersport Utd sâm 19:00 2.352.903.101.301.501.34
2089 Baroka·Bloem.Celtic dum 16:00 2.602.802.851.351.411.36
2616 Stellenbosch·Maritzburg Utd dum 16:00 2.752.752.751.371.371.38

FOTBAL: Algeria - Liga 2

Final DATA1X21XX212
3873 Ol. Medea·USM EL Harrach vin 19:00 1.673.554.601.142.001.23
3874 OM Arzew·A Boussaada vin 19:00 1.923.054.001.181.731.30
3876 RC Arbaa·JSM Skikda vin 19:00 1.603.256.001.072.111.26
3882 RC Relizane·MC Saida vin 19:00 1.403.858.001.032.601.19
4756 MC EL Eulma·ASM Oran vin 22:00 1.453.657.401.042.441.21

FOTBAL: Algeria - Liga 2 U21

Final DATA1X21XX212
3836 Oly.Medea U21·USM El Harrach U21 vin 17:00 1.633.804.301.142.021.18

FOTBAL: Anglia - Championship

Final DATA1X21XX212
2765 Derby ·WBA sâm 14:30 2.503.402.801.441.541.32
2802 Stoke·Leeds sâm 17:00 3.503.452.101.741.311.31
2803 QPR·Wigan sâm 17:00 1.973.503.851.261.831.30
2804 Preston·Sheffield Wed. sâm 17:00 2.453.203.001.391.551.35
2809 Middlesbrough·Millwall sâm 17:00 2.003.353.951.251.811.33
2810 Hull·Bristol City sâm 17:00 2.503.352.851.431.541.33
2811 Huddersfield·Reading sâm 17:00 2.153.353.501.311.701.33
2818 Fulham·Nott.Forest sâm 17:00 1.653.955.201.162.241.25
2821 Charlton ·Brentford sâm 17:00 3.003.402.351.591.391.32
2830 Blackburn ·Cardiff sâm 17:00 2.353.303.101.371.601.34
2848 Barnsley·Luton sâm 17:00 2.253.503.101.371.641.30
3059 Swansea·Birmingham dum 14:00 1.953.504.001.251.871.31

FOTBAL: Anglia - Conferinta Nationala

Final DATA1X21XX212
3322 Ebbsfleet·Notts County sâm 17:00 2.703.202.551.461.421.31
3323 Woking·Solihull Moors sâm 17:00 4.653.601.702.031.151.24
3324 Chesterfield·Barrow sâm 17:00 2.003.253.651.241.721.29
3326 Harrogate·Stockport sâm 17:00 2.053.353.401.271.691.28
3329 Yeovil·Maidenhead Utd sâm 17:00 2.053.203.551.251.681.30
3330 Eastleigh·Dag & Red sâm 17:00 2.153.303.201.301.621.29
3331 Bromley·Boreham W. sâm 17:00 1.953.453.601.251.761.26
3336 Halifax·AFC Fylde sâm 17:00 3.003.202.301.551.341.30
3337 Wrexham·Barnet sâm 17:00 1.923.254.001.211.791.30
3338 Chorley·Hartlepool sâm 17:00 2.353.302.851.371.531.29
3339 Sutton Utd·Dover sâm 17:00 2.503.202.751.401.481.31
3373 Torquay·Aldershot sâm 19:20 1.703.604.651.152.031.24

FOTBAL: Anglia - Conferinta Nord

Final DATA1X21XX212
2723 Altrincham·Darlington sâm 17:00 1.823.853.601.241.861.21
2837 Hereford·Brackley sâm 17:00 2.753.102.501.461.381.31
2839 Spennymoor T.·York sâm 17:00 2.953.402.201.581.341.26
2840 Gateshead·Farsley C. sâm 17:00 2.103.253.301.281.641.28
2844 Kings Lynn·Curzon A. sâm 17:00 1.883.503.701.221.801.25
2869 Guiseley·Alfreton T. sâm 17:00 2.003.453.401.271.711.26
2915 Bradford PA·Blyth S. sâm 17:00 2.503.402.551.441.461.26
3546 Kidderminster·Chester sâm 17:00 2.303.302.851.361.531.27
3547 Leamington·Kettering T. sâm 17:00 2.203.452.951.341.591.26
3548 Gloucester ·Boston Utd sâm 17:00 2.753.302.401.491.391.27

FOTBAL: Anglia - Conferinta Sud

Final DATA1X21XX212
3550 Tonbridge·Havant&Water sâm 17:00 4.453.901.652.081.161.20
4400 Chelmsford·Welling Utd sâm 17:00 1.953.553.451.261.751.25
4612 Eastbourne B.·Dulwich Hamlet sâm 17:00 2.353.402.751.391.521.27
4613 Concord R.·Maidstone Utd sâm 17:00 2.403.352.701.401.501.27
4614 Slough T.·Bath City sâm 17:00 3.053.402.151.611.321.26
4615 Billericay T.·St Albans sâm 17:00 1.584.004.901.132.201.19
4616 Dorking W.·Hampton&Rich. sâm 17:00 1.653.854.551.162.091.21
4617 Wealdstone·Hungerford T. sâm 17:00 1.404.506.651.072.681.16
4618 Chippenham T.·Weymouth sâm 17:00 2.603.302.501.451.421.27
4619 Oxford City·Hemel H. sâm 17:00 2.353.402.751.391.521.27
4620 Dartford·Braintree T. sâm 17:00 2.353.452.701.401.511.26

FOTBAL: Anglia - League 1

Final DATA1X21XX212
3320 Doncaster·Lincoln City sâm 14:30 2.653.352.551.481.451.30
3358 Wycombe ·Southend sâm 17:00 1.773.554.551.181.991.27
3359 Sunderland·Wimbledon sâm 17:00 1.554.005.851.122.381.23
3360 Shrewsbury·Burton A. sâm 17:00 2.653.202.651.451.451.33
3367 Rochdale·Blackpool sâm 17:00 2.853.352.401.541.401.30
3369 MK Dons·Peterborough sâm 17:00 2.403.352.851.401.541.30
3370 Fleetwood·Accrington sâm 17:00 1.803.454.551.181.961.29
3371 Coventry ·Gillingham sâm 17:00 2.003.453.651.271.771.29
3372 Bristol R.·Oxford Utd sâm 17:00 2.703.302.551.491.441.31

FOTBAL: Anglia - League 2

Final DATA1X21XX212
3340 Plymouth ·Walsall sâm 17:00 2.003.453.651.271.771.29
3342 Newport ·Crewe sâm 17:00 2.453.302.851.411.531.32
3343 Morecambe·Exeter sâm 17:00 2.703.302.551.491.441.31
3346 Mansfield·Stevenage sâm 17:00 1.783.604.401.191.981.27
3348 Macclesfield·Scunthorpe sâm 17:00 2.903.302.401.541.391.31
3349 Leyton O.·Crawley sâm 17:00 2.253.203.251.321.611.33
3351 Grimsby·Port Vale sâm 17:00 2.253.303.151.341.611.31
3352 Colchester·Northampton sâm 17:00 2.253.303.151.341.611.31
3353 Cheltenham ·Swindon sâm 17:00 3.053.302.301.591.361.31
3354 Carlisle·Salford C. sâm 17:00 2.603.252.701.441.471.32
3355 Cambridge Utd·Oldham sâm 17:00 2.203.303.251.321.641.31
3356 Bradford C.·Forest Green sâm 17:00 1.853.554.101.221.901.27

FOTBAL: Anglia - U23 Premier League 2 - Div.1

Final DATA1X21XX212
4299 Arsenal U23·Everton U23 vin 21:00 2.203.402.851.341.551.24
4300 Leicester U23·Brighton & H. U23 vin 21:00 2.453.352.551.421.451.25
4302 Blackburn U23·Wolves U23 vin 21:00 2.453.352.551.421.451.25
4315 Man.City U23·Chelsea U23 vin 21:00 2.453.352.551.421.451.25

FOTBAL: Anglia - U23 Premier League 2 - Div.2

Final DATA1X21XX212
3764 Middlesbrough U23·Swansea U23 vin 15:00 2.303.352.751.361.511.25
4210 WBA U23·Sunderland U23 vin 21:00 1.753.803.801.201.901.20
4318 Newcastle U23·Man.Utd. U23 vin 21:00 3.003.752.001.671.301.20
4397 West Ham U23·Reading U23 vin 21:00 1.704.003.851.191.961.18

FOTBAL: Anglia - U23 Prof.Development League

Final DATA1X21XX212
3766 Watford U23·Sheffield Wed. U23 vin 15:00 2.153.602.801.351.581.22

FOTBAL: Arabia Saudita - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
4622 Al Hilal R.·Abha vin 19:00 1.088.0021.0-5.791.03
4623 Al Taawon·Al Hazem vin 19:10 1.404.456.251.062.601.14
4621 Al-Ittihad·Al Raed vin 20:50 1.354.657.051.052.801.13

FOTBAL: Argentina - Prim. B Apertura

Final DATA1X21XX212
4748 Tristan Suarez·CA Fenix vin 21:30 2.252.953.351.281.571.35

FOTBAL: Argentina - Prim. B Nacional - Gr.B

Final DATA1X21XX212
4765 Atl.Rafaela·Tigre sâm 01:05 2.603.002.751.391.431.34

FOTBAL: Argentina - Prim. C Metro

Final DATA1X21XX212
4753 El Porvenir·Dep.Laferrere vin 21:30 2.703.052.501.431.371.30
4754 Sport.Italiano·S.M. de Burzaco vin 21:30 1.953.103.801.201.711.29
4755 Leandro N.Alem·Dep.Merlo vin 21:30 2.652.902.651.381.381.33

FOTBAL: Argentina - Superliga

Final DATA1X21XX212
1743 Arsenal S.·San Lorenzo sâm 03:00 2.752.952.751.421.421.38
1752 Gimnasia LP·Def.Justicia sâm 19:15 2.302.953.451.291.591.38
1770 Velez S.·Newell's OB sâm 21:30 2.003.054.201.211.771.35
1796 Rosario ·Patronato P. sâm 23:45 1.933.154.351.201.831.34
1812 Independiente·Colon Santa Fe dum 02:00 1.673.505.551.132.151.28
1825 Godoy Cruz·Estudiantes LP dum 17:00 2.602.853.051.361.471.40
1830 Union Santa Fe·Lanus dum 19:15 2.402.953.251.321.551.38
1834 Central Cordoba·Racing Club dum 21:30 3.853.052.101.701.241.36
1837 River Plate·Talleres Cor. dum 23:45 1.673.605.301.142.141.27
1838 Banfield·Boca Juniors lun 02:00 3.603.102.151.671.271.35
1839 Aldosivi·Atl.Tucuman mar 01:00 2.352.903.401.301.571.39
1843 Huracan·Argentinos Jrs mar 03:10 2.453.003.101.351.521.37

FOTBAL: Australia - NPL - Queensland

Final DATA1X21XX212
4831 Redlands Utd·Queen.Lions sâm 10:00 12.08.301.124.85-1.02
4833 Peninsula P.·Gold Coast Utd sâm 10:00 1.325.806.001.082.951.08

FOTBAL: Austria - Bundesliga

Final DATA1X21XX212
1058 Mattersburg·St.Polten sâm 18:00 2.003.603.501.291.771.27
2988 Wolfsberger ·Altach sâm 18:00 1.703.854.601.182.101.24
2999 Rapid V.·LASK sâm 18:00 1.803.754.101.221.961.25
3220 Hartberg·Austria V. dum 18:00 3.003.602.201.641.371.27
3226 RB Salzburg·Admira W. dum 18:00 1.0511.537.5-8.801.02
3233 Sturm ·WSG Tirol dum 18:00 1.773.704.351.202.001.26

FOTBAL: Austria - Liga 2

Final DATA1X21XX212
3317 Austria V. (Am.)·SV Lafnitz vin 20:10 3.653.751.851.851.241.23
3318 W.Innsbruck·Amstetten vin 20:10 2.103.403.251.301.661.28
3319 FC Juniors ·A.Lustenau vin 20:10 3.853.701.821.891.221.24
3727 FAC Viena·Liefering vin 20:10 2.153.553.001.341.631.25
3728 Ried·Grazer AK vin 20:10 1.374.707.251.062.851.15
3729 Horn·Vorwarts S. vin 20:10 2.103.503.151.311.661.26
3734 Dornbirn 1913·Kapfenberger sâm 19:00 2.253.452.901.361.581.27
3740 A.Klagenfurt·BW Linz dum 11:30 1.853.753.651.241.851.23

FOTBAL: Austria - Reg. Centru

Final DATA1X21XX212
3939 SC Weiz·WSC Hertha vin 20:00 2.653.602.251.531.381.22
3940 Bad Gleichenberg·USV Weindorf AA vin 20:00 2.853.702.101.611.341.21
3941 SC Gleisdorf·Deutschlandsber. vin 20:00 2.003.803.001.311.681.20
3953 U.Vocklamarkt·Allerheiligen vin 20:00 1.634.104.151.172.061.17
3954 Wels·Sturm (Am.) vin 20:00 5.854.951.382.681.081.12

FOTBAL: Austria - Reg. Est

Final DATA1X21XX212
3925 Traiskirchen(Am.)·ASV Drassburg vin 19:30 2.203.702.701.381.561.21
3942 Mattersburg (Am.)·Wiener Neustadt vin 20:00 2.253.602.651.381.531.22
3947 SC Neusiedl·Marchfeld D. vin 20:00 3.353.801.871.781.251.20
3950 Rapid V. (Am.)·Wiener Viktoria vin 20:00 1.374.856.151.072.711.12
4048 Admira Wac. (Am.)·Mauerwerk vin 20:30 3.103.652.001.681.291.22

FOTBAL: Azerbaidjan - Liga II

Final DATA1X21XX212
3767 Fk Sabayil 2·Turan Tovuz vin 15:30 1.753.803.651.201.861.18
3770 Zaqatala·Sabah 2 vin 15:30 1.534.254.501.132.191.14
3771 Zira FK 2·AGSU vin 15:30 2.353.402.551.391.461.22

FOTBAL: Belarus - Vysshaya League

Final DATA1X21XX212
3853 Isloch·Slutsk vin 18:00 1.553.755.551.102.241.21
4624 Dnyapro M.·FC Minsk vin 19:45 2.553.202.601.421.431.29

FOTBAL: Belgia - Liga Pro SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2725 Genk·Anderlecht   vin 21:30 1.903.803.851.271.911.27
3033 Cercle Brugge·Waasland sâm 21:00 2.003.753.501.301.811.27
3035 St.Truiden·Zulte Waregem sâm 21:00 2.303.652.901.411.621.28
3053 Oostende·KV Mechelen sâm 21:30 3.103.552.251.651.381.30
3261 Standard ·Kortrijk dum 19:00 1.524.406.001.132.541.21
3315 Mouscron·Eupen dum 21:00 1.753.804.601.202.081.27

FOTBAL: Belgia - Super League (F)

Final DATA1X21XX212
4750 Gent (F)·Standard L.(F) vin 21:30 2.303.752.451.431.481.19
4751 Oud-Heverlee (F)·Genk (F) vin 21:30 4.704.801.452.371.111.11

FOTBAL: Bolivia - Liga Prof.- Clausura

Final DATA1X21XX212
4792 Sport Boys W.·Royal Pari S. sâm 22:00 1.903.553.501.241.761.23
4798 San Jose O.·Real Potosi dum 00:15 1.206.0010.8-3.861.08
4803 G.Montero·Destroyers dum 02:30 1.653.704.651.142.061.22
4819 The Strongest·Jorge W. dum 22:00 1.673.854.301.162.031.20
4820 Cl.Aurora·Bolivar dum 22:00 4.804.201.552.241.131.17
4823 Nac.Potosi·Oriente P. lun 00:15 1.225.5011.0-3.671.10
4827 Blooming·Always Ready lun 02:30 1.504.205.351.112.351.17

FOTBAL: Brazilia - Paulista U20 - Div.1

Final DATA1X21XX212
4401 Rio Preto EC U20·XV Novembro U20 vin 21:00 2.353.452.601.401.481.23
4402 CA Juventus U20·Sao Bernardo U20 vin 21:00 1.753.753.851.191.901.20
4403 Ituano U20·RB Brasil U20 vin 21:00 1.753.703.901.191.901.21

FOTBAL: Brazilia - Serie A

Final DATA1X21XX212
2386 Atletico MG·Bahia BA sâm 17:00 2.053.103.901.231.731.34
2404 Gremio RS·Atletico PR sâm 23:00 2.303.153.201.331.591.34
2406 Santos SP·Fortaleza CE dum 22:00 1.305.109.901.043.371.15
2410 Goias GO·Internacional RS dum 22:00 2.353.153.101.351.561.34
2412 Vasco Da Gama·Sao Paulo dum 22:00 3.103.102.401.551.351.35
2424 CSA·Cruzeiro EC lun 01:00 5.003.301.781.991.161.31
2445 Ceara CE·Flamengo RJ lun 01:00 3.503.202.151.671.291.33
2451 Avai SC·Corinthians SP lun 01:00 4.102.902.101.701.221.39
2495 Botafogo RJ·Chapecoense mar 02:00 1.753.405.001.162.021.30

FOTBAL: Brazilia - Serie B

Final DATA1X21XX212
4625 Atletico GO·Brasil de Pelotas sâm 01:15 1.673.355.451.112.071.28
3902 Cuiaba EC MT·Botafogo SP sâm 03:30 2.053.053.801.231.691.33
4784 Parana PR·Criciuma SC sâm 17:00 2.003.004.051.201.721.34
4794 Vitoria BA·Operario PR sâm 22:30 2.053.053.801.231.691.33
4795 Londrina·Sao Bento sâm 22:30 1.673.505.101.132.081.26
4796 Oeste·Vila Nova sâm 22:30 2.302.853.401.271.551.37
4801 Ponte Preta·Sport Recife dum 01:00 2.402.903.151.311.511.36
4816 America MG·Guarani dum 17:00 1.653.405.551.112.111.27

FOTBAL: Bulgaria - A PFG

Final DATA1X21XX212
2678 Tsarsko Selo·Beroe vin 18:00 5.103.451.652.061.121.25
2701 Arda K.·Cherno More vin 20:30 3.753.201.951.731.211.28
3015 Botev Plovdiv·Vitosha B. sâm 18:00 1.354.457.851.042.841.15
3031 Levski S.·Lok.Plovdiv sâm 20:30 1.603.505.501.102.141.24
3209 Dunav Ruse·CSKA S. dum 18:00 6.803.901.452.481.061.20
3304 Ludogorets·Slavia S. dum 20:30 1.304.709.051.023.091.14
3425 Botev Vratsa·Etar lun 20:30 2.553.052.651.391.421.30

FOTBAL: Cehia - 1.Liga

Final DATA1X21XX212
1754 Sigma O.·Teplice vin 19:00 1.823.554.301.201.941.28
1757 Banik O.·Slovacko vin 19:00 2.153.253.451.291.671.32
1758 Zlin·Karvina sâm 18:00 1.703.555.101.152.091.27
1759 Pribram·Jablonec sâm 18:00 3.803.501.931.821.241.28
1764 Slavia P.·Bohemians 1905 sâm 20:30 1.236.0011.61.023.951.11
1766 Plzen·Opava dum 17:30 1.255.7011.01.033.751.12
1782 Ml.Boleslav·C.Budejovice dum 17:30 1.504.206.201.112.501.21
1784 Liberec·Sparta P. dum 20:00 4.553.451.801.961.181.29

FOTBAL: Cehia - FNL

Final DATA1X21XX212
2549 Hradec Kralove·Chrudim vin 19:00 1.633.704.801.132.091.22
2569 Jihlava·Lisen vin 19:00 1.334.608.101.032.931.14
2571 Brno·Vitkovice vin 20:00 1.156.7013.5-4.481.06
2577 Pardubice·B.Sokolov sâm 11:15 1.503.856.001.082.351.20
2578 Vysehrad·Dukla P. sâm 11:15 4.003.501.801.871.191.24
2579 1.FK Prostejov·Trinec sâm 18:00 2.403.102.851.351.481.30
2590 Vikt.Zizkov·Varnsdorf dum 11:15 1.753.354.501.151.921.26
2592 Vlasim·Usti Nad Labem dum 18:00 2.403.102.851.351.481.30

FOTBAL: Cehia - MSFL

Final DATA1X21XX212
3842 Otrokovice·Banik Ostrava B vin 17:30 2.103.752.701.351.571.18
3852 Velke Mezirici·SFK Vrchovina vin 18:00 1.733.903.601.201.871.17
3866 S.Kromeriz·Unicov vin 18:30 1.853.803.251.241.751.18

FOTBAL: Cehia -CFL- Gr. A

Final DATA1X21XX212
3906 Kraluv Dvur·Pisek vin 19:00 1.674.103.751.191.961.16

FOTBAL: Chile - Primera Division

Final DATA1X21XX212
4767 U.Espanola·O'Higgins sâm 02:30 2.403.202.851.371.511.30
4788 Cobresal·Un.La Calera sâm 19:30 2.803.102.501.471.381.32
4793 Palestino·Colo Colo sâm 22:30 2.853.302.351.531.371.29
4800 Everton Del Mar·Coquimbo U. dum 01:00 2.253.153.151.311.581.31
4805 Curico Unido·Audax It. dum 03:30 2.053.403.351.281.691.27
4817 Dep.Iquique·U.Concepcion dum 19:00 2.203.403.001.341.591.27
4821 Univ. de Chile·Univ.Catolica dum 22:00 3.303.202.151.621.291.30
4824 Huachipato·Antofagasta lun 00:30 2.253.303.001.341.571.29

FOTBAL: China - Liga II - Sud

Final DATA1X21XX212
3763 Suzhou D.·Hubei Chufeng H. vin 14:30 1.108.6512.5-5.111.01

FOTBAL: Cipru - Divizia I

Final DATA1X21XX212
2511 Nea Salamina·Pafos vin 19:00 2.153.203.101.291.571.27
2512 Doxa K.·Omonia N. sâm 19:00 3.503.701.851.801.231.21
2546 AEL Limassol·Anorthosis F. dum 19:00 2.403.202.701.371.461.27
4626 Enos.Paralimni·Ethnikos A. lun 19:00 2.203.253.001.311.561.27

FOTBAL: Columbia - Primera A - Clausura

Final DATA1X21XX212
4636 Dep.Pasto·Un.Magdalena sâm 23:15 1.723.305.101.132.001.29
4635 Atl.Junior·Once Caldas dum 01:00 1.923.154.151.191.791.31
4630 Cucuta Dep.·Dep.La Equidad dum 01:30 1.653.405.501.112.101.27
4632 Millonarios·Dep.Cali dum 03:45 2.053.153.651.241.691.31
4631 Boy.Patriotas·Atl.Bucaramanga dum 21:45 1.983.054.051.201.741.33
4634 Ali.Petrolera·Atl.Huila dum 23:45 1.853.104.601.161.851.32
4628 Atl.Nacional·Indep.Medellin lun 01:00 2.203.103.301.291.601.32
4633 Aguilas D.·Ind.Santa Fe lun 01:45 2.502.903.001.341.471.36
4629 America de Cali·Envigado lun 03:45 1.753.254.951.141.961.29
4627 Dep.Tolima·Jaguares mar 04:00 1.533.656.501.082.341.24

FOTBAL: Coreea de Sud - K-League 1

Final DATA1X21XX212
4637 Ulsan·Sangju S.P. sâm 13:00 1.803.504.201.191.911.26
4638 Jeonbuk·Seongnam I. sâm 13:00 1.484.056.301.082.471.20
4639 Daegu·Gangwon sâm 13:30 2.253.452.901.361.581.27
4641 Jeju Utd·Seoul dum 13:00 2.703.402.401.501.411.27
4642 Pohang·Incheon Utd dum 13:00 1.803.454.251.181.901.26

FOTBAL: Croatia - 1.HNL

Final DATA1X21XX212
1703 Slaven B.·Varazdin sâm 20:00 1.623.805.001.142.161.22
1704 Inter Zapresic·Lokomotiva Z. sâm 22:00 2.653.302.501.471.421.29
1711 HNK Gorica·Istra 1961 dum 19:00 1.533.756.251.092.341.23
1712 Osijek·Hajduk S. dum 21:00 2.653.102.651.431.431.33

FOTBAL: Croatia - 2.HNL

Final DATA1X21XX212
3857 Sesvete·Solin vin 18:30 1.623.555.001.112.081.22
3859 Dragovoljac·Medimurje vin 18:30 2.453.352.551.411.441.25

FOTBAL: Danemarca - Div.1

Final DATA1X21XX212
4776 Naestved ·Vendsyssel sâm 14:15 2.803.302.401.511.391.29
4806 Hvidovre ·Roskilde dum 14:45 1.953.503.551.251.761.26
4807 HB Koge·F.Amager dum 15:00 2.053.403.351.281.691.27
4808 Fredericia·Kolding IF dum 15:00 1.903.553.701.241.811.26
4811 Viborg·Nykobing dum 16:00 1.654.004.451.172.111.20
4812 Vejle BK·Skive dum 16:00 1.703.704.501.162.031.23

FOTBAL: Danemarca - Div.3 - Gr.1

Final DATA1X21XX212
3900 Taarnby FF·Herlev vin 19:00 4.504.351.522.211.131.14
3918 Taastrup·Fremad Valby vin 19:30 2.003.852.851.321.641.18

FOTBAL: Danemarca - Div.3 - Gr.2

Final DATA1X21XX212
3948 AB Taarnby·Frederikssund vin 20:00 1.923.703.151.261.701.19

FOTBAL: Danemarca - Div.3 - Gr.3

Final DATA1X21XX212
3917 BK Marienlyst·Tarup-Paarup IF vin 19:30 2.004.252.651.361.631.14
3926 Odder IGF·Varde IF vin 19:45 2.203.902.501.411.521.17

FOTBAL: Danemarca - Superliga

Final DATA1X21XX212
2699 Hobro ·Odense vin 20:00 3.703.551.951.811.261.28
3057 Lyngby·Randers dum 13:00 3.003.502.251.621.371.29
3083 Esbjerg·Silkeborg dum 15:00 1.783.754.201.211.981.25
3156 Sonderjyske·Midtjylland dum 17:00 3.303.402.151.671.321.30
3290 Brondby·Aarhus dum 19:00 1.953.703.551.281.811.26
3344 FC Copenhaga·Nordsjalland dum 21:00 1.654.004.751.172.171.22
3424 Horsens·Aalborg lun 20:00 3.153.402.201.641.341.30

FOTBAL: EAU - Cupa Ligii - Gr. A

Final DATA1X21XX212
3856 Al-Nasr Dubai·Ittihad Kalba vin 18:15 1.524.354.701.132.261.15
4025 AL Ain·Al-Ahli Dubai vin 20:30 2.203.552.701.361.531.21
Faza grupelor!

FOTBAL: EAU - Cupa Ligii - Gr. B

Final DATA1X21XX212
3855 Al Wahda (UAE)·Ahli Al-Fujirah vin 18:15 1.684.203.751.201.981.16
Faza grupelor!

FOTBAL: Ecuador - Serie A

Final DATA1X21XX212
4770 Aucas·Olmedo sâm 03:15 1.573.705.551.102.221.22
4797 Delfin ·Cuenca sâm 23:00 1.553.805.601.102.261.21
4802 Tecnico Univ.·LDU Quito dum 01:15 3.353.352.051.681.271.27
4804 Barcelona SC·America de Q. dum 03:30 1.225.5011.7-3.741.10
4818 EL Nacional·U.Catolica dum 20:15 2.853.302.301.531.361.27
4822 Guayaquil City·Mushuc Runa dum 22:45 1.953.403.601.241.751.26
4825 CSD Macara·Emelec lun 01:00 1.753.404.551.161.951.26

FOTBAL: Elvetia - Challenge League

Final DATA1X21XX212
4399 Grasshoppers ·Winterthur vin 21:00 1.873.653.701.241.841.24
4786 Wil ·SC Kriens sâm 18:30 2.253.303.001.341.571.29
4789 Schaffhausen·Lausanne Ouchy sâm 20:00 1.803.703.951.211.911.24
4790 Lausanne·Aarau sâm 20:00 1.803.653.951.211.901.24
4815 Chiasso·Vaduz dum 17:00 2.403.452.651.421.501.26

FOTBAL: Elvetia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1625 Young Boys ·Zurich sâm 20:00 1.604.254.901.162.281.21
1667 Xamax·Basel sâm 20:00 5.304.101.582.311.141.22
1783 St. Gallen ·Lugano dum 17:00 2.603.352.601.461.461.30
1791 Sion·Luzern dum 17:00 2.453.452.751.431.531.30
1792 Thun·Servette dum 17:00 2.853.552.301.581.401.27

FOTBAL: Estonia - Esiliiga A

Final DATA1X21XX212
3860 JK Jarve·T. JK Legion vin 18:30 6.505.701.283.041.051.07
3861 Rakvere JK T.·Elva vin 18:30 5.505.301.352.701.081.08
3862 T.Flora II·Parnu Vaprus vin 18:30 2.653.902.101.581.371.17

FOTBAL: Estonia - Meistriliiga

Final DATA1X21XX212
3872 Kuressaare·Jalg.Tammeka vin 18:45 6.004.651.402.621.081.14

FOTBAL: Finlanda - Kakkonen - Gr.B

Final DATA1X21XX212
3863 Jazz·Honka/Akatemia vin 18:30 2.453.652.401.471.451.21
3865 Salpa·P-Iirot vin 18:30 1.504.305.001.112.311.15

FOTBAL: Finlanda - Veikkausliiga

Final DATA1X21XX212
1621 HIFK·Ilves vin 18:30 3.603.202.101.691.271.33
1776 Honka·HJK Helsinki sâm 13:00 3.053.052.451.531.361.36
1779 KuPS·Vaasa PS sâm 17:00 1.534.006.151.112.421.23
1917 Rovaniemi ·Lahti dum 18:30 2.203.053.551.281.641.36
1958 Mariehamn·Seinajoen JK dum 18:30 2.003.353.751.251.771.30
2644 Inter Turku·KPV Kokkola lun 18:30 1.534.105.951.112.431.22

FOTBAL: Finlanda - Ykkonen

Final DATA1X21XX212
4643 Haka V.·KTP vin 18:30 1.325.157.751.053.091.13
4781 FF Jaro·Mypa M. sâm 17:00 1.226.0010.61.013.831.09
4782 AC Kajaani·AC Oulu sâm 17:00 2.753.352.401.511.401.28
4783 EIF·TPS Turku sâm 17:00 4.503.951.652.101.161.21

FOTBAL: Franta - Ligue 2 SPECIALE

Final DATA1X21XX212
4644 AC Ajaccio·Paris FC vin 21:00 2.202.853.851.241.641.40
4645 Chambly ·Chateauroux vin 21:00 1.883.204.551.181.881.33
4646 Le Havre·Grenoble vin 21:00 1.903.154.501.191.851.34
4647 Sochaux·Nancy vin 21:00 2.602.853.051.361.471.40
4650 Clermont·Auxerre   vin 21:00 2.253.053.401.291.611.35
4651 Rodez·Orleans vin 21:00 2.253.053.401.291.611.35
4652 Niort·Caen vin 21:00 2.352.903.401.301.571.39
4653 Le Mans·Lorient vin 21:00 3.553.252.101.691.281.32
4649 Troyes ·Lens sâm 16:00 2.803.002.651.451.411.36
4648 Guingamp·Valenciennes lun 21:45 1.703.455.351.142.101.29

FOTBAL: Franta - National

Final DATA1X21XX212
4655 Lyon Duchere·Laval vin 21:00 2.252.953.251.281.551.33
4656 Boulogne ·Concarneau vin 21:00 1.953.103.901.201.731.30
4657 Red Star·Dunkerque vin 21:00 2.253.053.151.291.551.31
4658 Le Puy·Avranches vin 21:00 2.502.902.901.341.451.34
4659 Cholet·Creteil vin 21:00 2.852.952.501.451.351.33
4660 Beziers·Pau vin 21:00 2.103.003.551.241.631.32
4661 Quevilly R.·Villefranche SS vin 21:00 2.502.852.951.331.451.35
4662 GFCO Ajaccio·Bastia Borgo vin 21:00 2.053.103.551.231.651.30
4663 Toulon·Bourg P. vin 21:00 2.552.802.951.331.441.37

FOTBAL: Georgia - Liga Erovnuli

Final DATA1X21XX212
3817 Sioni Bolnisi·Dinamo Batumi vin 16:00 4.553.451.701.961.141.24

FOTBAL: Georgia - National League 2

Final DATA1X21XX212
3818 Shukura·Zugdidi vin 16:00 1.205.5011.9-3.761.09

FOTBAL: Germania - Bundesliga 2 SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2679 Aue·Stuttgart   vin 19:30 4.103.851.781.991.221.24
2684 Darmstadt ·Dyn.Dresda   vin 19:30 2.403.302.901.391.541.31
2760 Hannover·Greuther Furth sâm 14:00 1.783.704.301.201.991.26
2761 Bochum·Wehen sâm 14:00 2.053.553.401.301.741.28
2762 Regensburg·A.Bielefeld sâm 14:00 2.653.402.551.491.461.30
3065 Karlsruher·Hamburg dum 14:30 3.353.452.101.701.311.29
3072 Nurnberg·Osnabruck dum 14:30 2.153.353.301.311.661.30
3078 Heidenheim·Sandhausen dum 14:30 2.103.503.301.311.701.28
3426 St.Pauli·Holstein Kiel lun 21:30 2.903.502.301.591.391.28

FOTBAL: Germania - Liga 3

Final DATA1X21XX212
2691 Ingolstadt·Hansa R. vin 20:00 1.574.005.251.132.271.21
2769 S.Grossaspach·Viktoria Koln sâm 15:00 2.403.352.751.401.511.28
2773 Braunschweig·Wurz.Kickers sâm 15:00 1.933.553.551.251.781.25
2774 Bayern M. II·Chemnitzer sâm 15:00 1.703.904.251.182.031.21
2775 SV Meppen·CZ Jena sâm 15:00 1.723.704.351.172.001.23
2788 P.Munster·KFC Uerdingen sâm 15:00 2.053.403.351.281.691.27
2793 Magdeburg·Munchen 1860 sâm 15:00 1.903.453.801.231.811.27
3063 W.Mannheim ·Duisburg dum 14:00 2.453.302.701.411.491.28
3080 Unterhaching·Hallescher dum 15:00 2.553.302.601.441.451.29
1785 FSV Zwickau·Kaiserslautern lun 20:00 2.403.352.751.401.511.28

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Bavaria

Final DATA1X21XX212
3909 Bayreuth·1860 Rosenheim vin 19:15 1.554.255.001.142.301.18
3938 SV Heimstetten·Schalding H. vin 20:00 2.303.702.651.421.541.23

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Nord

Final DATA1X21XX212
3908 SC Weiche 08 ·Hamburger II vin 19:15 2.003.603.301.291.721.25
3915 Heider SV·Drochtersen/Assel vin 19:15 6.704.601.402.731.071.16

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Nord-Est

Final DATA1X21XX212
3955 Hertha II·Berliner 07 vin 20:00 2.253.602.801.381.581.25
3962 Lok.Leipzig·Optik Rathenow vin 20:00 1.206.5010.71.014.041.08
4077 En.Cottbus·Auerbach vin 20:30 1.554.255.001.142.301.18

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Vest

Final DATA1X21XX212
3929 TUS Haltern·Dortmund II vin 19:45 4.453.751.702.041.171.23
3936 Verl·Bonner SC vin 20:00 1.773.704.101.201.941.24
3994 RW Essen·Wattenscheid 09 vin 20:30 1.374.757.101.062.851.15
4049 Wuppertaler SV·Koln II vin 20:30 2.753.552.301.551.401.25

FOTBAL: Gibraltar - Prima Divizie

Final DATA1X21XX212
4749 FCB Magpies·Lions Gib. vin 21:30 1.305.406.401.052.931.08

FOTBAL: Grecia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1128 Lamia·Panathinaikos sâm 19:00 3.803.152.001.721.221.31
1810 Aris ·OFI Crete sâm 21:00 1.483.807.001.072.461.22
1795 Olympiacos ·Asteras T. sâm 21:30 1.235.5012.01.013.771.12
1797 Atromitos ·AEL Larissa dum 18:45 1.673.405.301.122.071.27
1806 Panionios ·Volos Nps dum 19:15 2.353.003.101.321.521.34
1778 PAOK ·Panaitolikos dum 20:00 1.205.9013.0-4.061.10
1814 AEK Atena·Xanthi dum 22:00 1.354.309.301.032.941.18

FOTBAL: Indonezia - Super League

Final DATA1X21XX212
1672 PSS Sleman·PSM Makassar vin 14:30 2.603.302.451.451.411.26

FOTBAL: INT.- Cupa CAF Confederatiei

Final DATA1X21XX212
4492 KMC (0:0) AS Kigali vin 21:00 1.753.155.051.131.941.30
Calificari. Retur.

FOTBAL: Iran - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
3820 Machine S.Tabriz·Esteg.Tehran vin 16:30 6.453.201.602.141.071.28
3844 Peykan·Padideh Khorasan vin 17:40 3.002.802.501.451.321.36
3871 Foolad K.·Sanat Naft A. vin 18:45 2.202.853.501.241.571.35

FOTBAL: Irlanda - Cupa FAI

Final DATA1X21XX212
1034 Bohemians D.·Longford T. vin 21:45 1.255.509.001.023.411.10
1177 Galway Utd·Cork City vin 21:45 5.304.001.532.281.111.19
1181 UC Dublin·St.Patrick's vin 21:45 9.005.501.253.411.021.10
1461 Derry City·Dundalk vin 21:45 4.103.601.751.921.181.23
1171 Shamrock R.·Drogheda Utd vin 22:00 1.206.2010.21.013.861.07
Optimi. Un singur meci.

FOTBAL: Islanda - 1 deild

Final DATA1X21XX212
1676 Vik.Olafsvik·Fjolnir Reyk. vin 21:00 3.103.402.101.621.301.25
1738 Grotta·Fram R. vin 22:15 1.803.803.651.221.861.21
1741 Throttur Reyk.·Keflavik IF vin 23:00 1.953.703.251.281.731.22

FOTBAL: Islanda - 1 deild (F)

Final DATA1X21XX212
4398 IA Akranes (F)·Throttur R. (F) vin 21:00 10.48.201.124.58-1.01
4423 Hafnarfjordur (F)·Haukar (F) vin 21:00 1.374.805.801.072.631.11
4758 Afturelding/F (F)·Augnablik (F) vin 22:15 1.574.104.351.142.111.15

FOTBAL: Islanda - 3 deild

Final DATA1X21XX212
4760 KV Vesturbaer·Skallagrimur vin 21:00 1.177.008.80-3.901.03

FOTBAL: Israel - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
4785 Macc. Haifa·Hap.Raanana sâm 18:00 1.454.007.101.062.561.20
4787 Hap. Hadera·Ashdod sâm 19:00 2.503.152.751.391.471.31
4791 Sektzia Nes T.·Mac.Tel Aviv sâm 20:30 12.35.001.253.55-1.13

FOTBAL: Italia - Serie B

Final DATA1X21XX212
1383 Pisa·Benevento vin 22:00 3.703.252.051.731.261.32
1398 Crotone·Cosenza sâm 19:00 2.053.153.851.241.731.34
1472 Salernitana·Pescara sâm 19:00 2.403.103.101.351.551.35
1728 Venezia·Cremonese sâm 22:00 2.903.002.601.471.391.37
1798 Ascoli·Trapani sâm 22:00 1.953.204.151.211.811.33
2400 V.Entella·Livorno sâm 22:00 2.203.053.551.281.641.36
2560 Cittadella·Spezia sâm 22:00 2.403.053.101.341.541.35
2580 Empoli·Juve Stabia dum 19:00 1.573.756.151.112.331.25
2598 Perugia·Chievo dum 22:00 2.353.103.151.341.561.35
2605 Pordenone·Frosinone lun 22:00 3.503.202.151.671.291.33

FOTBAL: Japonia - Liga 1

Final DATA1X21XX212
2764 C.Sapporo·FC Tokyo sâm 07:00 2.453.352.801.421.531.31
2768 Nagoya ·Yokohama M. sâm 12:00 2.403.652.651.451.541.26
2785 V.Sendai·Shonan sâm 13:00 2.203.503.051.351.631.28
2798 Jubilo Iwata·Cerezo O. sâm 13:00 3.703.402.001.771.261.30
2808 S.Hiroshima·Oita Trinita sâm 13:00 1.823.454.401.191.931.29
2812 Kawasaki ·Shimizu sâm 13:00 1.454.506.501.102.661.19

FOTBAL: Japonia - Liga 2

Final DATA1X21XX212
4673 JEF Chiba·V.Kofu sâm 12:00 3.453.551.971.741.271.25
4674 Mito H.·Tokyo Verdy sâm 12:00 1.853.304.201.191.851.28
4675 Yokohama FC·Kagoshima Utd sâm 12:00 1.803.604.051.201.911.25
4664 Kyoto·A.Fukuoka sâm 13:00 1.873.404.001.211.831.27
4665 Tokushima·Ryukyu sâm 13:00 1.653.954.501.162.111.21
4666 Niigata ·Kanazawa sâm 13:00 2.753.252.451.491.401.30
4667 R.Yamaguchi·V.Nagasaki sâm 13:00 2.353.502.701.411.521.26
4668 M.Yamagata·Tochigi sâm 13:00 1.803.254.601.161.901.29
4669 Gifu·Kashiwa R. dum 12:00 7.354.551.382.811.061.16
4670 Ehime·Omiya A. dum 13:00 3.603.202.051.691.251.30
4672 Okayama·Machida Z. dum 13:00 2.153.203.301.291.621.30

FOTBAL: Kazahstan - Premier League

Final DATA1X21XX212
4779 Tobol K.·Atyrau sâm 16:00 1.773.404.201.161.881.25
4780 Ordabasy S.·Shakhter K. sâm 16:00 1.623.405.351.102.081.24
4809 Kaisar K.·Zhetysu dum 16:00 2.003.203.501.231.671.27
4810 Astana·Taraz dum 16:00 1.255.0010.1-3.341.11
4813 Aktobe·Irtysh P. dum 17:00 3.253.202.101.611.271.28
4814 Kairat A.·Okzhetpes dum 17:00 1.653.554.751.132.031.22

FOTBAL: Lituania - A Liga

Final DATA1X21XX212
1673 FK Panevezys·Vilniaus R. vin 18:00 3.303.402.001.671.261.25

FOTBAL: Malaysia - Cupa

Final DATA1X21XX212
3803 Johor D.T.·PKNP FC vin 16:00 1.256.007.001.033.231.06
3810 Negeri Sembilan·Terengganu vin 16:00 4.153.701.671.961.151.19

FOTBAL: Malta - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
3919 Gzira Utd·Hamrun vin 19:30 2.253.552.701.381.531.23
4774 Sirens·Senglea Ath. vin 19:30 2.453.652.401.471.451.21
4775 Birkirkara·Floriana vin 21:30 2.253.602.651.381.531.22
4830 Valletta·St Lucia vin 21:45 1.226.008.901.013.581.07

FOTBAL: Mexic - Primera Division - Apertura

Final DATA1X21XX212
3730 Veracruz·Atl.San Luis sâm 03:00 3.003.352.251.581.351.29
3732 Monarcas·UNAM Pumas sâm 05:00 2.403.352.751.401.511.28
3733 Santos Laguna·Monterrey sâm 05:00 2.603.352.551.461.451.29
3735 Queretaro·Leon dum 01:00 2.603.202.601.431.431.30
3736 Cruz Azul·Puebla dum 03:00 1.404.407.201.062.731.17
3737 Pachuca·Atlas dum 03:00 1.773.704.101.201.941.24
3738 UANL Tigres·Club America dum 05:00 2.153.303.201.301.621.29
3741 Toluca·Tijuana dum 20:00 2.103.403.251.301.661.28
3742 Guad.Chivas·Necaxa lun 01:00 1.953.403.651.241.761.27

FOTBAL: Mexic - U20 - Apertura

Final DATA1X21XX212
3826 Morelia U20·Pumas U20 vin 17:00 1.653.604.401.131.981.20
3828 Veracruz U20·Atl.San Luis U20 vin 17:00 3.553.651.801.801.211.19
3905 Santos U20·Monterrey U20 vin 19:00 2.203.502.701.351.521.21

FOTBAL: Norvegia - Divizia 3 - Gr.6

Final DATA1X21XX212
3965 Floya·Skjervoy vin 20:15 1.754.253.301.241.861.14

FOTBAL: Norvegia - Eliteserien

Final DATA1X21XX212
2881 Rosenborg·Stabaek sâm 19:00 1.454.207.251.082.661.21
2884 Molde·Odds BK dum 19:00 1.983.503.651.261.791.28
2885 Haugesund·Lillestrom dum 19:00 2.023.403.651.271.761.30
2888 Viking·Ranheim dum 19:00 1.933.603.701.261.821.27
2893 Brann·Tromso dum 19:00 1.424.507.201.082.771.19
2900 Kristiansund·Mjondalen dum 19:00 2.053.503.451.291.741.29
2990 Stromsgodset·Sarpsborg dum 21:00 2.853.252.451.521.401.32
3025 Bodo/Glimt·Valerenga lun 20:00 1.903.753.701.261.861.26

FOTBAL: Olanda - Eerste Divisie

Final DATA1X21XX212
1940 Roda ·NEC vin 21:00 2.853.502.251.571.371.26
2593 Den Bosch·Eindhoven vin 21:00 2.703.502.351.521.411.26
2815 Helmond·Almere vin 21:00 3.553.801.871.841.251.22
2823 Dordrecht·Ajax Tin. vin 21:00 4.254.201.652.111.181.19
2832 Graafschap·Volendam vin 21:00 1.604.104.751.152.201.20
2846 G.A. Eagles·Utrecht Tin. vin 21:00 1.355.107.051.072.961.13
2849 Telstar·Excelsior vin 21:00 2.853.502.251.571.371.26
2850 Oss·AZ Alkmaar Tin. vin 21:00 2.103.453.201.311.661.27
2851 NAC Breda·Cambuur vin 21:00 2.103.553.101.321.651.25
2852 PSV Tin.·MVV Maastricht lun 21:00 1.733.904.051.201.991.21

FOTBAL: Olanda - Eredivisie

Final DATA1X21XX212
3030 Willem II ·Emmen sâm 19:30 1.753.904.451.212.081.26
3032 Heracles·Vitesse sâm 20:45 3.253.852.051.761.341.26
3054 Heerenveen·Twente sâm 21:45 2.203.603.101.371.671.29
3058 Waalwijk·Den Haag dum 13:15 2.403.652.751.451.571.28
3084 Utrecht·Venlo dum 15:30 1.305.709.251.063.531.14
3173 Zwolle·Sparta R. dum 17:45 3.353.802.051.781.331.27

FOTBAL: Olanda - Eredivisie (F)

Final DATA1X21XX212
4050 Zwolle (F)·Den Haag (F) vin 20:30 2.954.101.901.721.301.16
4052 Heerenveen (F)·PSV (F) vin 20:30 8.106.501.203.611.011.05

FOTBAL: Paraguay - Primera Division - Clausura

Final DATA1X21XX212
4777 River Plate A.·Sp.Luqueno sâm 02:00 2.153.253.151.291.601.28
4778 Sol de America·Dep.Capiata sâm 23:00 2.103.403.101.301.621.25
4829 Guarani·San Lorenzo dum 01:30 1.803.603.851.201.861.23
4828 General Diaz·Libertad A. dum 23:00 4.103.601.751.921.181.23
4826 Olimpia A.·Dep.Santani lun 01:30 1.206.0010.8-3.861.08

FOTBAL: Peru - Primera Division - Clausura

Final DATA1X21XX212
4683 Melgar·R.Garcilaso sâm 04:00 1.753.604.101.181.921.23
4682 Dep.Binacional·Ayacucho sâm 23:15 1.504.055.601.092.351.18
4681 Huancayo·Dep.Municipal dum 01:45 1.603.755.001.122.141.21
4678 Alianza Lima·AD Cantolao dum 04:00 1.603.705.101.122.141.22
4677 Dep.San Martin·Pirata FC dum 19:15 1.653.554.901.132.051.23
4676 U.Comercio·Sp.Cristal dum 21:30 3.303.352.051.651.271.26
4679 Alianza U.Huan·UTC De Cajamarca dum 23:30 2.203.303.001.321.571.27
4685 Carlos Mannucci·Univ.de Deportes lun 00:00 2.353.352.751.381.501.26
4684 Sport Boys ·Cesar Vallejo mar 04:00 2.453.302.651.411.461.27

FOTBAL: Peru - Segunda Division

Final DATA1X21XX212
4762 Comerc.Unidos·Alianza Atl. vin 23:30 2.003.303.401.251.671.26

FOTBAL: Polonia - Ekstraklasa SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2724 Jagiellonia·Wisla C.   vin 21:30 1.833.754.201.231.981.27
2795 Cracovia·Arka G. sâm 16:00 1.783.554.801.192.041.30
3027 Lechia G.·Slask W. sâm 18:30 2.203.353.351.331.681.33
3050 Rakow Cz.·Lech P. sâm 21:00 3.003.302.401.571.391.33
3102 Gornik Z.·Korona K. dum 16:00 2.453.253.001.401.561.35
3234 LKS Lodz ·Legia V. dum 18:30 3.353.352.201.681.331.33
3240 Zaglebie L.·Piast G. dum 18:30 2.603.302.751.451.501.34
3412 Pogon S.·W.Plock lun 19:00 1.823.604.451.211.991.29

FOTBAL: Polonia - Liga I

Final DATA1X21XX212
4538 Podbeskidzie·Ol.Grudziadz sâm 15:30 1.773.604.201.191.941.25
4539 Chrobry Gl.·Olsztyn sâm 20:00 2.553.102.751.401.461.32
4540 Odra Opole·Radomiak R. sâm 20:45 2.653.102.651.431.431.33
4541 Zaglebie S.·GKS Tychy dum 15:45 2.253.203.101.321.571.30
4542 Warta P.·GKS Jastrzebie dum 17:00 2.403.152.901.361.511.31
4544 Sandecja·GKS Belchatow dum 18:00 2.103.203.451.271.661.31
4545 Chojnice·Puszcza N. dum 19:00 2.303.003.201.301.551.34
4548 Suwalki·Termalica B.-B. dum 20:00 3.453.302.051.691.261.29
4549 Stal Mielec·M.Legnica lun 20:39 2.253.203.101.321.571.30

FOTBAL: Portugalia - Campionatul U23

Final DATA1X21XX212
3851 Belenenses U23·Estoril U23 vin 18:00 4.154.001.652.041.171.18
3951 V.Guimaraes U23·Sporting L. U23 vin 20:00 6.355.001.352.801.061.11
4757 Famalicao U23·Braga U23 vin 22:15 2.903.652.101.621.331.22

FOTBAL: Portugalia - Primeira Liga

Final DATA1X21XX212
2702 Setubal·Moreirense vin 21:00 2.553.053.001.391.511.38
2726 Rio Ave·Aves vin 23:15 1.853.604.301.221.961.29
3051 Benfica ·Porto sâm 21:00 1.933.454.101.241.871.31
3055 Boavista·P.Ferreira sâm 23:30 2.153.153.701.281.701.36
3207 Maritimo·Tondela dum 18:00 2.003.304.001.251.811.33
3289 Santa Clara·Belenenses dum 18:00 2.153.253.551.291.701.34
3300 Portimonense ·Sporting L. dum 20:30 4.303.601.851.961.221.29
3366 Gil Vicente·Braga dum 22:30 5.003.551.752.081.171.30
3391 Guimaraes·Famalicao dum 23:00 1.753.604.901.182.081.29

FOTBAL: Portugalia - Segunda Liga

Final DATA1X21XX212
1674 Benfica B·UD Oliveirense vin 21:00 1.703.504.851.142.031.26
1749 Academica·Chaves sâm 13:00 2.653.052.651.421.421.33
1751 Feirense·Acad.Viseu sâm 18:00 2.003.203.751.231.731.30
1761 Penafiel·Cova Piedade sâm 20:15 1.853.254.301.181.851.29
1765 Covilha·Vilafranquense sâm 20:15 1.653.555.201.132.111.25
1815 Sp.Farense·FC Porto B dum 13:15 1.903.254.051.201.801.29
1829 Nacional·Mafra dum 18:00 1.434.207.001.072.631.19
1831 Varzim·Leixoes dum 20:15 2.602.902.851.371.441.36
1832 Casa Pia ·Estoril dum 20:15 2.703.102.601.441.411.32

FOTBAL: Qatar - Stars League

Final DATA1X21XX212
3841 Al Arabi Doha·Al Ahli Doha vin 17:20 2.603.452.351.481.401.23
3921 Al Rayyan·Umm Salal vin 19:30 1.404.506.151.072.601.14

FOTBAL: Rusia - FNL

Final DATA1X21XX212
4689 SKA Energiya·Armavir dum 10:00 1.683.355.351.122.061.28
4688 Chertanovo M.·Tom Tomsk dum 14:00 2.253.153.151.311.571.31
4691 Neftekhimik N.·Krasnodar II dum 16:00 2.553.152.701.411.451.31
4692 Mordovia S.·Nizhny N. dum 17:00 3.253.252.151.621.291.29
4695 Shinnik Y.·FK Khimki dum 17:00 2.603.152.651.421.441.31
4690 Fakel V.·Avangard K. dum 18:00 2.453.102.851.371.481.32
4693 Torp.Moscova·Yenisey K. dum 18:00 1.503.906.351.082.411.21
4687 Chayka P.·Tekstilshchik I. dum 19:00 2.203.153.251.301.601.31
4694 Baltika K.·Luch-Energiya dum 19:00 2.053.053.801.231.691.33
4696 Spartak M. II·Rotor V. lun 16:00 3.303.202.151.621.291.30

FOTBAL: Rusia - PFL Centru

Final DATA1X21XX212
3845 Din.Bryansk·Khimki-M vin 18:00 1.274.808.80-3.111.11
3846 Zorkij Kras.·Kvant Obninsk vin 18:00 1.903.403.451.221.711.23
3850 Saratov·Rotor V. II vin 18:00 1.107.0016.9-4.951.03
3878 Saturn Ram.·Metal.Lipetsk vin 19:00 4.003.301.801.801.161.24

FOTBAL: Rusia - PFL Sud

Final DATA1X21XX212
3899 SKA Rostov·Din.Stavropol vin 19:00 2.103.602.801.331.581.20

FOTBAL: Rusia - PFL Ural Povolzhye

Final DATA1X21XX212
3773 Chelyabinsk·Ulyanovsk vin 16:00 2.353.102.751.341.461.27
3781 Lada SOK·Lada T. vin 16:00 1.753.503.951.171.861.21
3790 Nosta N.·Zenit Izhevsk vin 16:00 2.453.402.451.421.421.23
3796 Zvezda Perm·Ufa 2 vin 16:00 1.255.308.201.013.221.08

FOTBAL: Rusia - PFL Vest

Final DATA1X21XX212
3797 Rodina Moscova·Tor.Vladimir vin 16:00 3.803.451.801.811.181.22
3821 Olimp Khimki·Dolgoprudny vin 17:00 3.453.401.901.711.221.23
3823 Pskov-747·Zenit II vin 17:00 3.703.551.851.781.191.22
3858 Luki-Energiya·Zvezda St Peters. vin 18:30 1.354.506.751.042.701.13
4319 Lok.Kazanka·Znamya Truda vin 21:00 1.653.704.301.141.991.19

FOTBAL: Rusia - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
2763 Tambov·Dinamo M. sâm 14:00 4.203.201.951.821.211.33
2799 Ufa·Zenit sâm 16:30 5.853.601.622.231.121.27
3029 Krasnodar·Lokomotiv M. sâm 19:00 2.753.152.601.471.421.34
3108 CSKA M.·Akhmat G. dum 16:30 1.553.806.351.102.381.25
3256 KS Samara·Spartak M. dum 19:00 3.103.102.401.551.351.35
3288 Rostov·Rubin K. dum 19:00 1.873.204.601.181.891.33
3350 Arsenal T.·FC Orenburg dum 21:30 2.103.103.751.251.701.35
3410 Ural ·Sochi lun 18:00 2.403.153.051.361.551.34

FOTBAL: Scotia - Championship

Final DATA1X21XX212
2712 Morton·Partick T. vin 21:05 3.003.352.251.581.351.29
2875 Dunfermline ·Dundee Utd sâm 17:00 2.953.202.351.531.351.31
2887 Alloa ·Arbroath sâm 17:00 2.553.402.551.461.461.27
2898 FC Dundee·Inverness CT sâm 17:00 2.403.152.901.361.511.31
2907 Ayr Utd·Queen of South sâm 17:00 1.833.404.201.191.881.27

FOTBAL: Scotia - League 1

Final DATA1X21XX212
2865 Dumbarton·Stranraer sâm 17:00 2.203.552.851.361.581.24
2866 Peterhead·Forfar sâm 17:00 2.703.452.351.511.401.26
2867 Clyde·Falkirk sâm 17:00 4.003.701.771.921.201.23
2868 East Fife·Airdrie sâm 17:00 2.353.502.651.411.511.25
2874 Raith Rovers·Montrose sâm 17:00 1.703.904.151.182.011.21

FOTBAL: Scotia - League 2

Final DATA1X21XX212
2860 Albion R.·Brechin sâm 17:00 2.203.552.801.361.571.23
2863 Queens Park·Elgin City sâm 17:00 2.003.653.151.291.691.22
2932 Stirling A.·Cove Rangers sâm 17:00 4.503.801.652.061.151.21
2954 Stenhousemuir·Edinburgh C. sâm 17:00 2.803.502.251.561.371.25
2957 Cowdenbeath·Annan sâm 17:00 2.903.452.201.581.341.25

FOTBAL: Scotia - Premiership

Final DATA1X21XX212
2854 Ross County·Livingston sâm 17:00 2.203.303.251.321.641.31
2855 Kilmarnock·Aberdeen sâm 17:00 2.703.102.701.441.441.35
2857 Hibernian·St.Johnstone sâm 17:00 1.733.604.801.172.061.27
2859 Hamilton ·Motherwell sâm 17:00 3.403.402.101.701.301.30
3064 St.Mirren·Rangers dum 14:15 12.06.201.224.091.021.11
3131 Celtic ·Hearts dum 17:00 1.255.7011.01.033.751.12

FOTBAL: Serbia - Prva Liga

Final DATA1X21XX212
4739 Kolubara ·Novi Pazar vin 21:00 2.053.203.451.251.661.29

FOTBAL: Slovacia - Liga 1 U19

Final DATA1X21XX212
3765 Z.Michalovce U19·Dun.Streda U19 vin 15:00 3.303.701.871.741.241.19
3854 Nitra U19·Ruzomberok U19 vin 18:00 2.203.352.801.331.531.23

FOTBAL: Slovacia - Liga 2

Final DATA1X21XX212
3937 Podbrezova·B.Bystrica vin 20:00 2.103.452.901.311.581.22

FOTBAL: Slovacia - Superliga

Final DATA1X21XX212
3146 Senica·Z.Moravce vin 20:00 2.003.453.401.271.711.26
3154 Ruzomberok·Trnava sâm 20:00 2.353.202.901.351.521.30
3158 Pohronie·Trencin sâm 20:00 2.703.352.401.501.401.27
3159 Z.Michalovce·SK Sered sâm 20:00 1.953.353.651.231.751.27
3160 Slovan B.·Zilina dum 18:30 1.554.005.251.122.271.20
3165 Nitra·Dun.Streda dum 20:15 4.103.451.821.871.191.26

FOTBAL: Slovenia - 1.SNL

Final DATA1X21XX212
2127 Domzale·Aluminij sâm 19:00 1.953.303.601.231.721.26
2359 Olimpija Lj.·NK Mura sâm 21:15 2.003.353.401.251.691.26
2361 Triglav·Celje dum 17:00 2.703.402.351.501.391.26
2362 Rudar V.·Tabor Sezana dum 19:00 2.003.353.401.251.691.26
2363 Maribor·Bravo dum 21:10 1.305.008.101.033.091.12

FOTBAL: Spania - LaLiga 2 SPECIALE

Final DATA1X21XX212
4704 Albacete ·Girona   vin 23:00 2.703.002.751.421.431.36
4701 Santander·Almeria sâm 19:00 2.253.053.401.291.611.35
4702 Oviedo·Lugo sâm 19:00 1.783.454.701.171.981.29
4703 Mirandes·Cadiz sâm 20:00 2.703.002.751.421.441.36
4697 Alcorcon ·Elche sâm 21:00 2.103.103.751.251.701.34
4706 Malaga·Las Palmas sâm 22:00 1.953.204.151.211.811.33
4698 Gijon·Rayo Vallecano dum 19:00 2.203.103.501.291.641.35
4699 Ponferradina ·Zaragoza dum 19:00 2.703.002.751.421.441.36
4707 Huesca·Dep.La Coruna dum 20:00 2.453.103.001.371.521.34
4700 Tenerife ·Numancia dum 21:00 1.853.254.601.181.901.32
0 UD Extremadura·Fuenlabrada dum 22:00 2.302.953.451.291.591.38

FOTBAL: Spania - Tercera Div. - Gr. 02

Final DATA1X21XX212
3927 R.Aviles·CD Covadonga vin 19:45 3.304.001.801.811.241.16

FOTBAL: SUA - MLS

Final DATA1X21XX212
2735 Orlando C.·Atlanta Utd sâm 03:00 3.153.702.101.701.341.26
2736 Portland T.·Seattle S. sâm 05:00 1.873.803.751.251.891.25
4713 NY City·NY Red Bulls dum 02:00 1.953.703.551.281.811.26
4714 Philadelphia U.·DC United dum 02:30 1.454.706.101.112.651.17
4720 New England R.·Chicago F. dum 02:30 1.923.753.601.271.831.25
4722 Toronto FC·Montreal I. dum 02:30 1.724.104.151.212.061.22
4710 Real Salt Lake·Colorado dum 05:00 1.574.205.301.142.341.21
4711 San Jose E.·Vancouver W. dum 05:00 1.305.708.251.063.371.12
4712 FC Cincinnati·Columbus C. lun 01:00 2.753.602.351.561.421.27
4724 FC Dallas·Houston D. lun 03:00 1.753.854.251.202.021.24
4708 Los Angeles FC·LA Galaxy lun 05:30 1.484.855.451.132.561.16

FOTBAL: SUA - USL

Final DATA1X21XX212
4766 Pittsburgh R.·Loudoun Utd sâm 02:00 1.354.706.901.052.801.13
4772 Phoenix R.·Sacramento Rep. sâm 05:30 1.424.406.001.072.541.15

FOTBAL: SUA - USL - Liga 1

Final DATA1X21XX212
4759 Toronto II·Greenville T. vin 23:00 2.753.202.301.481.341.25

FOTBAL: Suedia - Allsvenskan

Final DATA1X21XX212
2976 IK Sirius·Orebro sâm 17:00 2.503.302.801.421.511.32
3086 Ostersunds·AIK dum 16:00 4.103.401.901.861.221.30
3095 Eskilstuna·Hacken dum 16:00 7.754.301.422.771.071.20
3103 IFK Norrkoping·Helsingborg dum 16:00 1.454.406.701.092.661.19
3255 Malmo FF·Djurgarden dum 18:30 2.053.253.701.261.731.32
3413 Falkenberg·Hammarby lun 20:00 4.654.101.652.181.181.22
3414 Sundsvall·Elfsborg lun 20:00 2.603.202.701.431.461.32
3416 IFK Goteborg·Kalmar lun 20:00 1.953.403.851.241.811.29

FOTBAL: Suedia - Divizia 2 - Gotaland Vest

Final DATA1X21XX212
3964 Hittarps IK·Stafsinge IF vin 20:15 1.574.304.401.152.171.16

FOTBAL: Suedia - Superettan

Final DATA1X21XX212
1475 Frej·Degerfors dum 14:00 3.253.652.001.721.291.24
1545 Osters ·Orgryte dum 16:00 2.503.202.701.401.461.30
1774 Mjallby·Dalkurd dum 16:00 1.703.654.601.162.041.24
1886 GAIS·Brommapojkarna dum 18:30 2.403.152.901.361.511.31
2141 Trelleborgs ·Varbergs lun 20:00 3.053.352.201.601.331.28
2353 Norrby ·IK Brage lun 20:00 2.653.402.451.491.421.27
2367 Halmstads BK·Jonkopings mar 20:00 2.203.253.151.311.601.30

FOTBAL: Ţara Galilor - Premier League

Final DATA1X21XX212
1680 Penybont·Cardiff Met Uni. vin 21:45 2.703.552.301.531.401.24
1694 Barry T.·Aberystwyth T. vin 21:45 1.624.004.551.152.131.19
1695 Cefn Druids ·Airbus vin 21:45 1.853.753.601.241.841.22
1714 Bala T.·TNS vin 21:45 6.354.901.382.771.081.13
1719 Caernarfon T.· Connah's Q. vin 21:45 3.653.951.801.901.241.21
1725 Carmarthen T.·Newtown vin 22:00 2.253.402.901.351.571.27

FOTBAL: Turcia - 1.Liga

Final DATA1X21XX212
3963 Boluspor·Adana Demir vin 20:00 2.403.102.851.351.481.30

FOTBAL: Turcia - Superliga SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1276 Besiktas ·Goztepespor   vin 20:30 1.554.206.001.132.471.23
3246 Ankaragucu·Kayserispor sâm 19:15 2.353.303.101.371.601.34
3247 Alanyaspor·Kasimpasa sâm 21:45 1.684.304.451.212.191.22
3254 Basaksehir·Fenerbahce sâm 21:45 2.503.402.801.441.541.32
3263 C.Rizespor·Sivasspor dum 19:15 2.203.503.201.351.671.30
3264 Trabzonspor·Y.Malatyaspor dum 19:15 1.684.004.851.182.191.25
3265 Antalyaspor·Denizlispor dum 21:45 2.653.252.751.461.491.35
3266 Galatasaray ·Konyaspor dum 21:45 1.454.656.751.112.751.1