Sari peste



FOTBAL: Romania - Liga I

Final DATA1X21XX212
3779 CFR Cluj·Univ.Craiova sâm 20:30 1.953.254.301.221.851.34

FOTBAL: Romania - Liga II

Final DATA1X21XX212
2544 Sportul Snagov·Pandurii sâm 11:00 3.353.302.101.651.281.28
4615 SCM Gloria Buzau·Viitorul Pandurii sâm 11:00 2.053.403.351.281.681.27
4616 Metaloglobus B.·CSM Resita sâm 11:00 1.953.403.651.241.761.27
4617 Dun.Calarasi·Tur.Tr.Magurele sâm 11:00 2.803.302.401.511.391.29
4618 Petrolul ·Concordia sâm 11:30 1.903.453.801.231.801.26
4620 Csik.M.Ciuc·Rapid B. sâm 16:00 4.103.551.801.901.191.25

FOTBAL: Anglia - Premier League

Final DATA1X21XX212
4881 Everton·West Ham sâm 14:30 1.973.653.751.281.851.29
4882 Wolverhampton·Southampton sâm 17:00 1.853.554.501.221.981.31
4885 Tottenham ·Watford sâm 17:00 1.454.507.101.102.751.20
4888 Leicester ·Burnley sâm 17:00 1.554.156.301.132.501.24
4889 Chelsea·Newcastle sâm 17:00 1.325.409.501.063.441.16
4891 Bournemouth·Norwich sâm 17:00 1.774.154.051.242.051.23
4892 Aston Villa·Brighton sâm 17:00 2.403.403.001.411.591.33
4893 Crystal Palace·Manchester City sâm 19:30 11.05.801.273.801.041.14

FOTBAL: Spania - LaLiga

Final DATA1X21XX212
4908 Eibar·Barcelona sâm 14:00 5.404.501.552.451.151.20
4909 Atl.Madrid·Valencia sâm 17:00 1.683.755.301.162.201.28
4910 Getafe·Leganes sâm 19:30 1.903.204.751.191.911.36
4911 Mallorca·Real Madrid sâm 22:00 6.004.401.522.541.131.21

FOTBAL: Italia - Serie A

Final DATA1X21XX212
1134 Lazio·Atalanta sâm 16:00 2.253.753.001.411.671.29
1487 Napoli·Verona sâm 19:00 1.226.4013.01.024.291.12
2592 Juventus ·Bologna sâm 21:45 1.354.909.301.063.211.18

FOTBAL: Germania - Bundesliga

Final DATA1X21XX212
3554 Union Berlin·Freiburg sâm 16:30 2.503.402.801.441.541.32
4896 Augsburg·Bayern M. sâm 16:30 15.07.301.184.911.021.09
4897 F.Dusseldorf·Mainz sâm 16:30 2.453.602.751.461.561.30
4898 Werder ·Hertha sâm 16:30 2.103.703.301.341.741.28
4899 RB Leipzig·Wolfsburg sâm 16:30 1.604.105.451.152.341.24
4900 Dortmund·M'gladbach sâm 19:30 1.504.755.701.142.591.19

FOTBAL: Franta - Ligue 1

Final DATA1X21XX212
1057 Lyon·Dijon sâm 18:30 1.355.407.901.083.211.15
1603 Nimes·Amiens sâm 21:00 2.103.303.651.281.731.33
1627 Toulouse·Lille sâm 21:00 3.403.302.201.671.321.34
1723 Metz·Nantes sâm 21:00 2.803.002.751.451.431.39
2319 Angers·Brest sâm 21:00 1.703.505.601.142.151.30
2324 Reims·Montpellier sâm 21:00 2.203.003.801.271.681.39

FOTBAL: Anglia - Championship

Final DATA1X21XX212
3112 Blackburn ·Huddersfield sâm 14:30 1.903.504.201.231.911.31
3113 Stoke·Fulham sâm 17:00 2.903.252.501.531.411.34
3114 Reading·Preston sâm 17:00 2.853.302.501.531.421.33
3115 Middlesbrough·WBA sâm 17:00 3.603.502.051.771.291.31
3118 Luton·Bristol City sâm 17:00 2.603.502.601.491.491.30
3119 Leeds ·Birmingham sâm 17:00 1.424.408.301.072.881.21
3120 Hull·QPR sâm 17:00 2.503.502.751.461.541.31
3121 Charlton ·Derby sâm 17:00 2.603.302.751.451.501.34
3135 Brentford·Millwall sâm 17:00 1.753.654.851.182.081.29
3146 Barnsley·Swansea sâm 17:00 3.853.701.921.891.261.28

FOTBAL: Anglia - Conferinta Nord

Final DATA1X21XX212
2484 Alfreton T.·Farsley C. sâm 17:00 2.253.502.801.371.561.25
2486 Gloucester ·Bradford PA sâm 17:00 1.504.105.651.102.381.19
2599 AFC Telford·Guiseley sâm 17:00 2.303.402.801.371.531.26
2620 Blyth S.·Chester sâm 17:00 3.853.701.801.881.211.22

FOTBAL: Anglia - Conferinta Sud

Final DATA1X21XX212
2178 Tonbridge·Chelmsford sâm 17:00 2.603.452.451.471.431.25
2253 St Albans ·Bath City sâm 17:00 2.953.302.251.561.341.28
2374 Concord R.·Hungerford T. sâm 17:00 1.603.854.951.132.171.21

FOTBAL: Anglia - Cupa FA - Calificari

Final DATA1X21XX212
3371 Potters Bar T.·Barnet sâm 14:30 6.104.201.452.481.081.17
3336 Chesterfield·Wrexham sâm 15:00 2.253.302.901.341.541.27
3279 Carshalton Ath.·Dag & Red sâm 17:00 4.904.001.572.191.131.19
3280 Bowers P.·Chichester City sâm 17:00 1.624.304.151.182.101.16
3284 Haringey B.·Yeovil Town sâm 17:00 4.804.451.522.301.131.15
3290 Chorley·Spennymoor T. sâm 17:00 2.053.303.301.261.651.26
3291 Sutton Utd·Billericay sâm 17:00 2.003.403.351.261.691.25
3297 Maidstone Utd·Kings Langley sâm 17:00 1.454.156.201.072.481.17
3300 Halifax T.·Harrogate sâm 17:00 2.103.253.251.281.631.28
3303 Whitby Town·Stourbridge sâm 17:00 2.403.352.651.401.481.26
3318 Royston Town·Maldon & Tiptree sâm 17:00 1.624.104.351.162.101.18
3319 Ebbsfleet Utd·Woking sâm 17:00 2.953.352.201.571.331.26
3320 Tamworth·Darlington sâm 17:00 2.803.452.251.541.361.25
3322 Gateshead·Colne sâm 17:00 1.354.707.151.052.841.14
3323 Dartford·Kingstonian sâm 17:00 1.554.154.901.132.231.17
3324 Oxford City·Margate sâm 17:00 1.673.754.401.162.021.21
3326 Whyteleafe·Chippenham T. sâm 17:00 4.754.101.572.191.141.18
3330 Nantwich T.·Kings Lynn sâm 17:00 3.753.651.821.841.211.22
3331 Torquay·Boreham Wood sâm 17:00 1.853.453.801.201.811.24
3335 Bromley·Aldershot sâm 17:00 1.673.654.551.152.031.22
3339 Barrow·Solihull Moors sâm 17:00 2.253.402.851.351.551.26
3342 Hay&Yeading Utd·Poole T. sâm 17:00 2.903.902.051.661.341.20
3343 Havant&Water.·Dulwich H. sâm 17:00 1.624.104.351.162.111.18
3344 Southport·Altrincham sâm 17:00 2.003.403.351.261.691.25
3348 Hednesford·Boston Utd sâm 17:00 2.603.652.301.521.411.22
3349 Weymouth·Dover sâm 17:00 3.303.452.001.691.271.25
3352 Maidenhead Utd·Wealdstone sâm 17:00 2.103.303.201.281.621.27
3353 Fylde·Peterborough Sp. sâm 17:00 1.255.608.751.023.411.09
3369 Hartlepool Utd·Brackley sâm 17:00 2.003.403.351.261.691.25
3375 Welling U.·Eastleigh sâm 17:00 3.303.452.001.691.271.25
3377 Notts County·Belper sâm 17:00 1.156.6013.9-4.481.06
3340 York City·Stockport sâm 19:20 2.203.402.901.341.571.25
Turul IV.

FOTBAL: Anglia - Isthmian League - PD

Final DATA1X21XX212
1913 Worthing·Brightlingsea sâm 17:00 1.424.555.751.082.531.14
1916 Leatherhead·Hornchurch sâm 17:00 4.003.851.701.961.181.19
1918 Folkestone Inv.·Bognor Regis sâm 17:00 1.554.104.801.122.201.17
2670 Enfield T.·Cheshunt sâm 17:00 1.354.856.601.062.791.12
2676 Lewes·Cray W. sâm 17:00 2.453.552.451.451.451.23
2688 Horsham·Merstham sâm 17:00 1.603.954.551.142.111.18

FOTBAL: Anglia - League 1

Final DATA1X21XX212
2115 Bolton·Rochdale sâm 17:00 2.853.302.451.531.411.32
4870 Wycombe ·Sunderland sâm 17:00 2.653.302.601.471.451.31
4871 Rotherham·Oxford Utd sâm 17:00 2.203.353.201.331.641.30
4872 MK Dons·Coventry sâm 17:00 3.103.252.301.591.351.32
4873 Gillingham·Peterborough sâm 17:00 3.603.502.001.771.271.29
4874 Fleetwood·Burton A. sâm 17:00 2.103.453.351.311.701.29
4875 Doncaster·Bristol R. sâm 17:00 2.103.353.451.291.701.31
4876 Wimbledon·Portsmouth sâm 17:00 3.553.402.051.741.281.30

FOTBAL: Anglia - League 2

Final DATA1X21XX212
2202 Walsall·Cheltenham sâm 17:00 2.403.252.951.381.551.32
2204 Port Vale·Stevenage sâm 17:00 1.933.354.001.221.821.30
2212 Plymouth ·Carlisle sâm 17:00 1.753.704.451.192.021.26
2221 Oldham ·Macclesfield sâm 17:00 2.253.253.201.331.611.32
2230 Northampton·Salford C. sâm 17:00 2.153.353.351.311.681.31
2248 Newport ·Scunthorpe sâm 17:00 2.053.303.651.261.731.31
2266 Grimsby·Leyton O. sâm 17:00 2.053.353.601.271.741.31
2278 Forest Green ·Mansfield sâm 17:00 2.703.202.601.461.431.32
2301 Crewe·Swindon sâm 17:00 2.303.303.051.361.591.31
2302 Colchester·Morecambe sâm 17:00 1.583.905.651.122.311.23
2303 Cambridge Utd·Exeter sâm 17:00 3.103.252.301.591.351.32
2305 Bradford C.·Crawley sâm 17:00 1.773.704.351.202.001.26

FOTBAL: Anglia - Southern League - PD Central

Final DATA1X21XX212
1964 Lowestoft T.·Needham M. sâm 17:00 2.353.652.501.431.481.21
2747 Rushall Ol.·Rushden&Diam. sâm 17:00 2.103.752.801.351.611.20
2776 Banbury Utd·Biggleswade T. sâm 17:00 2.453.402.501.421.451.24
2795 Leiston·Hitchin T. sâm 17:00 2.803.802.101.611.351.20
2836 Alvechurch·St Ives T. sâm 17:00 2.153.702.751.361.581.21
2837 Redditch Utd·Barwell sâm 17:00 2.503.552.401.471.431.22
2850 Bromsgrove Sp.·Nuneaton Bor. sâm 17:00 2.503.452.451.451.431.23

FOTBAL: Argentina - Superliga

Final DATA1X21XX212
1090 Arsenal S.·River Plate sâm 01:00 3.553.252.101.701.281.32
1257 Boca Juniors·Racing Club sâm 03:10 2.452.953.151.341.521.38
1297 Banfield·Atl.Tucuman sâm 19:15 1.723.405.251.142.061.30
1347 Independiente·Argentinos Jrs sâm 21:30 1.833.254.751.171.931.32
1350 Patronato P.·Newell's OB sâm 23:45 3.552.952.251.611.281.38
1660 Talleres Cor.·Lanus dum 02:00 2.603.002.901.391.471.37

FOTBAL: Australia - A League

Final DATA1X21XX212
2310 Western United·Perth Glory sâm 09:00 2.853.302.451.531.411.32
2311 Central Coast·Newcastle J. sâm 11:30 3.253.552.101.701.321.28
2315 Melbourne City·Adelaide Utd. dum 08:00 2.103.403.401.301.701.30
2320 Sydney FC·Wellington P. dum 10:00 1.484.306.351.102.561.20

FOTBAL: Austria - Bundesliga

Final DATA1X21XX212
5130 Sturm ·RB Salzburg sâm 18:00 6.704.701.422.761.091.17
5131 LASK·Mattersburg sâm 18:00 1.275.4510.51.033.591.13
5132 Altach·Admira W. sâm 18:00 1.584.055.351.142.311.22

FOTBAL: Austria - Liga 2

Final DATA1X21XX212
4254 Liefering·Ried sâm 15:30 3.353.801.921.781.281.22
4253 Dornbirn 1913·FC Juniors sâm 17:00 2.003.653.251.291.721.24

FOTBAL: Belgia - Proximus League

Final DATA1X21XX212
2611 Roeselare·St.Gilloise sâm 18:00 4.753.951.622.161.151.21
4314 KFCO Wilrijk·Virton sâm 21:30 2.303.302.901.361.541.28

FOTBAL: Belgia - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
2236 Standard ·Genk sâm 19:00 2.203.653.101.371.681.29
2237 Kortrijk·Zulte Waregem sâm 21:00 2.153.853.051.381.701.26
2238 Oostende·Eupen sâm 21:00 2.103.603.351.331.741.29
2239 Gent·Waasland sâm 21:30 1.207.0013.01.024.551.10

FOTBAL: Brazilia - Serie A

Final DATA1X21XX212
3366 Fortaleza CE·Gremio RS sâm 23:00 2.503.052.951.371.501.35
3419 Corinthians SP·Cruzeiro EC dum 01:00 1.903.154.501.191.851.34

FOTBAL: Bulgaria - A PFG

Final DATA1X21XX212
4636 Botev Plovdiv·Ludogorets sâm 17:30 8.354.651.322.991.031.14
4637 Levski S.·Arda K. sâm 20:00 1.404.207.151.052.651.17

FOTBAL: Cehia - 1.Liga

Final DATA1X21XX212
2025 Liberec·Jablonec sâm 15:30 2.353.253.001.361.561.32
2016 Sigma O.·C.Budejovice sâm 17:30 1.683.754.901.162.121.25
2024 Zlin·Ml.Boleslav sâm 17:30 2.503.302.751.421.501.31
2010 Slavia P.·Pribram sâm 20:00 1.109.0022.0-6.391.05

FOTBAL: Cehia - FNL

Final DATA1X21XX212
4759 Vysehrad·Jihlava sâm 11:15 4.103.351.821.841.181.26
4760 B.Sokolov·Lisen sâm 11:15 2.053.303.301.261.651.26
4761 Pardubice·Trinec sâm 11:15 1.683.604.551.152.011.23
4762 1.FK Prostejov·Vikt.Zizkov sâm 15:30 2.453.052.801.361.461.31

FOTBAL: China - Superliga

Final DATA1X21XX212
2511 Guangzhou R.F.·Shandong L. sâm 12:30 2.853.852.151.641.381.23
2549 Beijing G.·Shanghai SIPG sâm 14:35 2.103.553.101.321.651.25

FOTBAL: Cipru - Divizia I

Final DATA1X21XX212
1561 Apoel N.·Doxa K. sâm 18:30 1.108.5014.0-5.291.02
1734 Ethnikos A.·Apollon L. sâm 20:00 5.654.501.432.501.091.14

FOTBAL: Columbia - Primera A - Clausura

Final DATA1X21XX212
3395 Envigado·Dep.La Equidad sâm 02:00 1.823.204.551.161.881.30
3410 Atl.Bucaramanga·Jaguares sâm 04:00 2.052.953.951.211.691.35
3396 Boy.Patriotas·Dep.Pasto sâm 22:00 2.353.003.101.321.521.34
3403 Once Caldas·Atl.Huila sâm 23:00 1.523.756.401.082.361.23
3412 America de Cali·Atl.Nacional dum 01:00 2.503.202.751.401.471.30
3409 Dep.Tolima·Cucuta Dep. dum 02:00 1.883.254.151.191.821.29
3405 Atl.Junior·Millonarios dum 04:00 1.953.054.151.191.761.33

FOTBAL: Coreea de Sud - K-League - Playoff

Final DATA1X21XX212
2457 Gangwon·Seoul dum 08:00 2.553.402.551.461.461.27
2458 Jeonbuk·Pohang dum 10:00 1.673.754.651.162.081.23

FOTBAL: Coreea de Sud - K-League - Playout

Final DATA1X21XX212
2487 Suwon B.·Gyeongnam sâm 08:00 2.253.303.001.341.571.29
2501 Seongnam I.·Incheon Utd sâm 10:00 2.303.053.151.311.551.33
2477 Sangju S.P.·Jeju United sâm 12:00 2.303.153.051.331.551.31

FOTBAL: Croatia - 1.HNL

Final DATA1X21XX212
4486 Varazdin ·Istra 1961 sâm 16:00 2.703.152.551.451.411.31
4487 Slaven B.·Rijeka sâm 18:30 4.053.601.801.911.201.25

FOTBAL: Danemarca - Div.1

Final DATA1X21XX212
3431 Vejle BK·Kolding IF sâm 17:15 1.504.305.501.112.411.18

FOTBAL: Elvetia - Superliga

Final DATA1X21XX212
4488 Young Boys ·Xamax sâm 20:00 1.256.0010.01.033.751.11
4489 Basel ·Thun sâm 20:00 1.325.208.601.053.241.14

FOTBAL: Finlanda - Veikkausliiga - Champ. Round

Final DATA1X21XX212
4476 Inter Turku·KuPS sâm 15:00 2.403.302.901.391.541.31
4482 Honka·Mariehamn sâm 15:00 1.653.904.901.162.171.23
4484 Ilves·HJK Helsinki sâm 15:00 2.503.252.801.411.501.32

FOTBAL: Finlanda - Veikkausliiga - Releg. Round

Final DATA1X21XX212
4477 Seinajoen JK·Lahti sâm 15:00 2.453.202.901.391.521.33
4483 KPV Kokkola·Vaasa PS sâm 15:00 1.803.854.001.231.961.24
4485 HIFK·Rovaniemi sâm 15:00 1.953.503.751.251.811.28

FOTBAL: Franta - Ligue 2

Final DATA1X21XX212
4481 Le Havre·Lorient sâm 16:00 2.753.002.751.431.431.38

FOTBAL: Germania - Bundesliga 2

Final DATA1X21XX212
5111 St.Pauli·Darmstadt sâm 14:00 1.923.503.851.241.831.28
5112 Wehen ·Heidenheim sâm 14:00 3.003.502.251.621.371.29
5113 Regensburg·Sandhausen sâm 14:00 2.303.502.901.391.591.28

FOTBAL: Germania - Liga 3

Final DATA1X21XX212
5115 Ingolstadt·Chemnitzer sâm 15:00 1.524.255.351.122.371.18
5116 P.Munster·S.Grossaspach sâm 15:00 2.103.453.201.311.661.27
5117 Magdeburg·Hansa R. sâm 15:00 2.053.203.551.251.681.30
5119 W.Mannheim 07·Hallescher sâm 15:00 2.553.352.551.451.451.27
5120 Braunschweig·Unterhaching sâm 15:00 2.053.403.351.281.691.27
5121 Munchen 1860·KFC Uerdingen sâm 15:00 2.103.403.251.301.661.28

FOTBAL: Grecia - Superliga

Final DATA1X21XX212
4539 Olympiacos ·OFI Crete sâm 19:30 1.206.0012.3-4.031.09
4540 Panaitolikos ·AEL Larissa sâm 20:00 2.103.003.701.241.661.34

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. A

Final DATA1X21XX212
2200 US Pianese·Monza sâm 16:00 4.753.401.721.981.141.26
2209 Pro Patria·Pro Vercelli sâm 16:00 2.352.903.151.301.511.35
2284 Arezzo·Alessandria sâm 21:45 2.503.102.751.381.461.31

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. B

Final DATA1X21XX212
2189 Sudtirol·Gubbio sâm 16:00 1.773.404.401.161.921.26
2242 Ravenna ·Arzignano Val. sâm 19:30 1.723.305.001.131.991.28
2276 Sambenedettese·Virtus Verona sâm 21:45 1.783.504.201.181.911.25

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. C

Final DATA1X21XX212
2232 AZ Picerno·V.Francavilla sâm 17:00 2.453.102.801.371.471.31
2243 Viterbese·Rende sâm 19:30 1.473.807.001.062.461.21

FOTBAL: Italia - Serie B

Final DATA1X21XX212
5122 Venezia·Salernitana sâm 16:00 2.453.003.051.351.511.36
5123 Juve Stabia·Pordenone sâm 16:00 2.603.102.801.411.471.35
5125 V.Entella·Trapani sâm 16:00 2.153.103.601.271.671.35
5128 Pescara ·Spezia sâm 16:00 2.203.153.401.301.641.34
5165 Benevento·Perugia sâm 19:00 1.753.454.901.162.021.29

FOTBAL: Japonia - Liga 1

Final DATA1X21XX212
4468 V.Kobe·FC Tokyo sâm 07:00 2.603.302.651.451.471.31
4469 Gamba O.·Kawasaki sâm 08:00 3.103.552.151.651.341.27
4472 Shimizu·S.Hiroshima sâm 08:00 2.953.452.301.591.381.29
4473 Nagoya ·V.Sendai sâm 08:00 2.003.603.501.291.771.27
4474 Yokohama M.·Shonan sâm 08:00 1.604.304.801.172.271.20
4475 Jubilo Iwata·Sagan Tosu sâm 09:00 2.703.302.551.491.441.31

FOTBAL: Japonia - Liga 2

Final DATA1X21XX212
5061 A.Fukuoka·Niigata sâm 08:00 2.953.202.351.531.351.31
5063 Kyoto·Yokohama FC sâm 08:00 2.803.202.451.491.391.31
5064 Tokyo Verdy·V.Kofu sâm 09:00 3.403.502.001.721.271.26
5065 Omiya A.·Tokushima sâm 10:00 2.203.203.201.301.601.30
5080 Kagoshima Utd·R.Yamaguchi dum 07:00 2.503.452.551.451.471.26
5081 Tochigi·Ryukyu dum 08:00 2.553.202.651.421.451.30
5082 Kanazawa·M.Yamagata dum 08:00 2.453.102.851.371.481.32
5083 Mito H.·Machida Z. dum 08:00 1.903.304.001.211.811.29
5084 Gifu·Ehime dum 08:00 3.103.302.201.601.321.29
5085 JEF Chiba·Kashiwa R. dum 09:00 4.503.851.672.071.161.22
5086 Okayama·V.Nagasaki dum 10:00 2.203.203.201.301.601.30

FOTBAL: Letonia - Virsliga

Final DATA1X21XX212
2127 Ventspils·Riga FC sâm 14:00 3.453.252.001.671.241.27
2323 Rigas FS·BFC Daugavpils sâm 16:00 1.374.706.401.062.711.13

FOTBAL: Mexic - Primera Division - Apertura

Final DATA1X21XX212
4532 Puebla·Atlas sâm 03:00 2.303.103.101.321.551.32
4534 Santos Laguna·Tijuana sâm 05:00 1.753.704.201.191.971.24
4535 Veracruz·UANL Tigres sâm 05:00 7.004.201.432.631.071.19
4541 Cruz Azul·Monarcas dum 01:00 1.673.654.801.152.071.24
4542 Pachuca·Juarez dum 03:00 1.524.105.601.112.371.20
4544 Necaxa·Club America dum 05:00 2.503.202.701.401.461.30

FOTBAL: Norvegia - Divizia 1

Final DATA1X21XX212
2681 Kongsvinger·Ham-Kam sâm 16:30 2.153.403.101.321.621.27

FOTBAL: Norvegia - Eliteserien

Final DATA1X21XX212
5167 Kristiansund·Rosenborg sâm 19:00 3.703.402.001.771.261.30
5168 Valerenga·Stabaek sâm 21:30 1.853.654.001.231.911.26

FOTBAL: Olanda - Eredivisie

Final DATA1X21XX212
1361 AZ Alkmaar·Heerenveen sâm 19:30 1.584.255.451.152.391.22
1609 Waalwijk·Ajax sâm 19:30 27.012.51.078.54-1.03
1623 Twente·Willem II sâm 20:45 2.403.502.851.421.571.30
1828 Utrecht·PSV sâm 21:45 3.853.751.901.901.261.27
2050 Venlo·Vitesse sâm 21:45 4.453.901.752.081.211.26

FOTBAL: Peru - Primera Division - Clausura

Final DATA1X21XX212
2121 Alianza Lima·Carlos Mannucci sâm 04:00 1.404.307.151.062.691.17
4315 Ayacucho·U.Comercio sâm 23:30 1.623.854.751.142.131.21
4318 AD Cantolao·R.Garcilaso dum 01:45 2.203.203.101.301.571.29
4319 Sport Boys ·Dep.San Martin dum 04:00 2.153.303.151.301.611.28

FOTBAL: Polonia - Ekstraklasa

Final DATA1X21XX212
4346 Korona K.·W.Plock sâm 16:00 2.303.353.151.361.621.33
4347 Legia V.·Lech P. sâm 18:30 2.003.503.751.271.811.30
4348 Jagiellonia·Cracovia sâm 21:00 2.453.252.951.401.551.34

FOTBAL: Polonia - Liga I

Final DATA1X21XX212
5270 Ol.Grudziadz·Radomiak R. sâm 18:00 2.603.302.551.451.441.29
5271 Warta P.·Zaglebie S. sâm 18:45 2.053.303.451.261.691.29
5272 Podbeskidzie·GKS Jastrzebie sâm 19:00 1.803.604.051.201.901.25
5273 Termalica B.-B.·GKS Belchatow sâm 20:00 1.903.403.851.221.811.27

FOTBAL: Polonia - Liga II

Final DATA1X21XX212
1075 Garbarnia K.·Wejherowo sâm 14:00 1.903.403.601.221.751.24
1104 Elana T.·Stalowa W. sâm 15:00 2.253.352.801.351.531.25
1131 Skra Cz.·Elblag sâm 16:00 2.503.202.601.401.431.27
1176 Stal Rzeszow·Stargard sâm 16:00 1.803.553.801.191.841.22
1197 Legionowo·Bytovia Bytow sâm 16:30 3.403.601.901.751.241.22
1228 Polkowice·Resovia sâm 17:00 3.003.252.201.561.311.27
1235 Widzew L.·GKS Katowice sâm 20:10 1.853.603.551.221.791.22

FOTBAL: Rusia - FNL

Final DATA1X21XX212
2802 SKA Energiya·Tom Tomsk sâm 09:00 2.003.203.701.231.721.30
2812 Luch-Energiya·Yenisey K. sâm 09:00 2.253.053.201.291.561.32
2819 Mordovia S.·Krasnodar II sâm 15:00 2.903.052.451.491.361.33
2820 Nizhny N.·FK Khimki sâm 15:00 3.803.301.951.771.231.29
2833 Avangard K.·Tekstilshchik I. sâm 15:00 1.903.154.201.191.801.31
2834 Armavir·Rotor V. sâm 17:00 4.853.501.702.031.141.26
2848 Fakel V.·Shinnik Y. sâm 17:00 3.703.102.051.691.231.32
2852 Chayka P.·Spartak M. II sâm 17:00 2.253.153.151.311.581.31
2854 Baltika K.·Neftekhimik N. sâm 18:00 2.303.153.051.331.551.31
2859 Torp.Moscova·Chertanovo M. sâm 18:00 1.653.605.101.132.111.25

FOTBAL: Rusia - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
1373 Tambov·Ural sâm 14:00 2.653.102.751.431.461.35
1555 Spartak M.·Rubin K. sâm 16:30 1.633.855.201.152.211.24
1568 Zenit ·Rostov sâm 19:00 1.583.855.801.122.311.24

FOTBAL: Scotia - Championship

Final DATA1X21XX212
1358 Inverness CT·Alloa sâm 17:00 1.474.305.951.102.501.18
1731 Arbroath·Morton sâm 17:00 2.253.303.001.341.571.29
2083 Dunfermline ·Ayr Utd sâm 17:00 2.603.202.601.431.431.30
2387 Queen of South·Dundee Utd sâm 17:00 4.653.751.672.081.161.23
2392 FC Dundee·Partick T. sâm 17:00 2.003.403.501.261.721.27

FOTBAL: Scotia - League 1

Final DATA1X21XX212
2400 Stranraer·Dumbarton sâm 17:00 3.053.602.101.651.331.24
2404 Clyde·Raith Rovers sâm 17:00 3.003.452.201.601.341.27
2406 Falkirk·Peterhead sâm 17:00 1.354.807.601.052.941.15
2407 Airdrie·Montrose sâm 17:00 1.903.553.651.241.801.25
2408 East Fife·Forfar sâm 17:00 1.673.804.601.162.081.23

FOTBAL: Scotia - Premiership

Final DATA1X21XX212
3082 St.Mirren·St.Johnstone sâm 17:00 2.503.152.901.391.511.34
3094 Motherwell·Aberdeen sâm 17:00 2.453.152.951.381.521.34
3095 Kilmarnock·Livingston sâm 17:00 1.933.354.051.221.831.31
3107 Hamilton ·Hibernian sâm 17:00 3.853.401.951.811.241.29
3108 Celtic ·Ross County sâm 17:00 1.157.2017.5-5.101.08

FOTBAL: Slovacia - Superliga

Final DATA1X21XX212
5067 SK Sered·Trnava sâm 18:00 2.803.352.351.531.381.28
5068 Zilina·Z.Michalovce sâm 18:00 1.255.709.001.033.491.10
5069 Nitra·Ruzomberok sâm 18:00 2.753.352.351.511.381.27
5079 Slovan B.·Pohronie sâm 18:00 1.127.5016.5-5.161.05

FOTBAL: Slovenia - 1.SNL

Final DATA1X21XX212
2197 NK Mura·Triglav sâm 15:30 1.384.506.851.062.721.15
2555 Olimpija Lj.·Rudar V. sâm 17:45 1.176.6011.5-4.191.06
4256 Celje·Domzale sâm 19:45 2.103.353.151.291.621.26

FOTBAL: Spania - LaLiga 2

Final DATA1X21XX212
1825 Alcorcon ·Almeria sâm 17:00 2.452.903.201.331.521.39
1855 Ponferradina ·Numancia sâm 17:00 2.053.054.001.231.731.36
1857 Lugo·Huesca sâm 19:00 3.003.102.451.521.371.35
2402 Elche·Gijon sâm 19:00 2.403.003.151.331.541.36
2419 UD Extremadura·Rayo Vallecano sâm 21:00 3.153.102.351.561.341.35

FOTBAL: SUA - MLS - Playoffs

Final DATA1X21XX212
2033 Atlanta Utd.·New England sâm 20:00 1.474.655.901.122.601.18
2043 Seattle S.·Dallas sâm 22:30 1.803.754.101.221.961.25
2042 Toronto·DC United dum 01:00 1.554.205.501.132.381.21
2040 Salt Lake·Portland dum 05:00 2.103.553.251.321.701.28
Optimi. Un singur meci.

FOTBAL: Suedia - Allsvenskan

Final DATA1X21XX212
5114 Helsingborg·Hacken sâm 14:30 3.403.552.051.741.301.28
5129 Ostersunds· IK Sirius sâm 17:00 2.053.403.551.281.741.30

FOTBAL: Suedia - Superettan

Final DATA1X21XX212
4536 GAIS·Varbergs sâm 14:30 3.603.302.001.721.251.29
4537 Vasteras SK·Mjallby sâm 17:00 3.303.302.101.651.281.28
4538 Brommapojkarna·Dalkurd sâm 17:00 2.403.502.651.421.511.26

FOTBAL: Ţara Galilor - Premier League

Final DATA1X21XX212
3028 Airbus·Newtown sâm 16:30 2.903.652.151.621.351.23
3037 Cardiff Met Uni.· Connah's Q. sâm 16:30 2.903.602.151.611.351.23
3038 Penybont·TNS sâm 16:30 12.16.701.174.31-1.07
3050 Bala T.·Barry T. sâm 16:30 2.603.552.401.501.431.25

FOTBAL: Turcia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1512 Antalyaspor·Genclerbirligi sâm 15:00 2.253.303.301.341.651.34
1841 Basaksehir·Goztepespor sâm 17:30 1.633.805.701.142.281.27
1848 Trabzonspor·Gaziantep Bld sâm 17:30 1.634.105.101.172.271.24
1849 Ankaragucu·Besiktas sâm 20:00 6.054.351.522.531.131.21

FOTBAL: Ucraina - Premier League

Final DATA1X21XX212
5066 Karpaty L.·FK Lviv sâm 14:00 2.353.202.951.351.531.31
2890 Zorya L.·Desna C. sâm 17:00 2.053.203.551.251.681.30

FOTBAL: Ungaria - NB I

Final DATA1X21XX212
4767 Zalaegerszeg ·Honved sâm 18:00 2.403.402.701.411.501.27
4770 Debrecen·Diosgyori sâm 18:00 1.673.904.451.172.081.21
4772 Kaposvari R.·Kisvarda sâm 18:00 3.003.452.201.601.341.27
4774 Puskas A.·Paksi sâm 18:00 1.753.654.251.181.961.24
4775 Mezokovesd ·MOL Fehervar sâm 18:00 3.453.302.051.691.261.29
4776 Ferencvaros ·Ujpest sâm 20:30 1.504.006.101.092.421.20

BASCHET: Spania - ACB

Final DATA1X21XX2
1776 Andorra·Burgos sâm 19:00 1.8015.02.251.611.96
1833 Zaragoza·Bilbao sâm 19:00 1.5516.02.801.412.38
1834 Joventut·Estudiantes sâm 21:30 1.5715.02.751.422.32
1872 Obradoiro·Real Madrid sâm 21:30 6.0019.01.184.561.11

BASCHET: Germania - BBL

Final DATA1X21XX2
4528 Bamberg·Giessen sâm 19:00 1.1020.09.351.046.37
4529 Frankfurt·Hamburg sâm 19:00 1.2718.04.501.193.60
4569 Crailsheim ·Gottingen sâm 21:30 1.3317.03.901.233.17

BASCHET: Grecia - A1

Final DATA1X21XX2
1392 Ermis Agias·Iraklis sâm 15:45 2.7016.01.552.311.41
1516 Aris ·Nikaias sâm 15:45 1.7215.02.301.541.99
1571 Prometheus·Kolossos sâm 15:45 1.2018.05.201.134.03
1754 AEK ·Peristeri sâm 17:00 1.3217.03.801.223.11
1762 PAOK·Panathinaikos sâm 17:30 15.023.01.039.08-

BASCHET: Italia- Serie A

Final DATA1X21XX2
1125 Virtus Bologna·Varese sâm 20:00 1.2518.04.751.173.76
1129 Trieste·Brescia sâm 21:30 1.7715.02.301.581.99
1137 Treviso·Venezia sâm 21:45 2.2515.01.801.961.61

BASCHET: Australia - NBL

Final DATA1X21XX2
4519 Adelaide ·Brisbane sâm 09:30 2.3015.01.721.991.54
4520 Melbourne P.·Illawarra sâm 12:00 1.3716.03.401.262.80
4521 New Zealand ·Sydney dum 07:00 2.3015.01.721.991.54
4522 Melbourne Utd·Perth dum 09:00 1.9014.02.051.671.79

BASCHET: Austria - ABL

Final DATA1X21XX2
2964 Kapfenberg·A.Traiskirchen sâm 18:30 1.0322.014.0-8.56
2965 Vienna DC·Oberwart sâm 18:30 11.521.01.057.43-
2967 Wels·St.Polten sâm 21:00 1.0720.09.751.026.55

BASCHET: Cehia - NBL

Final DATA1X21XX2
1852 Svitavy·Brno sâm 18:00 1.0521.09.00-6.30
2972 Pardubice·Olomoucko sâm 18:30 1.6015.02.401.452.07
2976 USK Praha·Kralovsti Sokoli sâm 18:30 1.1119.06.351.054.76
2978 Kolin·Ostrava sâm 18:45 1.2518.03.901.173.21
2982 Opava·U.N.Labem sâm 19:00 1.2318.04.101.153.34

BASCHET: INT. - Liga ABA

Final DATA1X21XX2
2651 Mornar·Partizan sâm 18:00 1.7515.02.251.571.96
2687 Igokea ·Ced.Olimpija sâm 21:00 3.1516.01.432.631.31

BASCHET: Polonia - EBL

Final DATA1X21XX2
1236 S.Wroclaw·A.Gdynia sâm 13:30 3.5517.01.352.941.25
5090 Dabrowa G.·Ostrow sâm 18:00 1.3716.03.451.262.84

HANDBAL: Liga Campionilor (M) - Gr.A

Final DATA1X21XX2
1238 Barcelona·PSG sâm 21:00 1.658.502.951.382.19

HANDBAL: Liga Campionilor (M) - Gr.B

Final DATA1X21XX2
1081 Porto·Motor Zap. sâm 17:30 1.409.004.151.212.84
1096 Meshkov B.·Vive Kielce sâm 18:00 3.008.501.622.221.36
1130 Montpellier ·Kiel sâm 18:15 3.008.001.652.181.37
1149 Veszprem·Vardar sâm 18:30 1.3010.05.101.153.38

HANDBAL: Liga Campionilor (M) - Gr.D

Final DATA1X21XX2
1233 Kristianstad·Cehovski M. sâm 19:00 1.359.504.551.183.08

HANDBAL: Liga Campionilor (F) - Gr.A

Final DATA1X21XX2
1751 FTC (F)·Podravka (F) sâm 16:00 1.2710.55.451.133.59

HANDBAL: Liga Campionilor (F) - Gr.B

Final DATA1X21XX2
1643 Esbjerg (F)·Rostov-Don (F) sâm 15:30 3.218.501.572.331.33
1709 CSM Bucuresti (F)·MKS Lublin (F) sâm 18:00 1.0522.014.7-8.81

HANDBAL: Liga Campionilor (F) - Gr.C

Final DATA1X21XX2
1707 Bietigheim (F)·Brest B. (F) sâm 16:15 2.408.001.901.851.54
1725 Buducnost (F)·Rm. Valcea (F) sâm 20:00 1.1813.07.061.084.58

HANDBAL: Liga Campionilor (F) - Gr.D

Final DATA1X21XX2
1989 Krim (F)·Gyor (F) sâm 20:30 27.825.01.0113.2-

HANDBAL: Suedia - Allsvenskan (M)

Final DATA1X21XX2
1000 Karra HF·Amo HK sâm 15:00 2.307.501.851.761.48
1046 Torslanda ·Lindesberg sâm 17:00 1.758.002.451.441.88
1086 Karlskrona·Kungalvs HK sâm 17:00 1.409.703.401.222.52

HANDBAL: Suedia - Elitserien (F)

Final DATA1X21XX2
4670 Gt Söder (F)·Heid (F) sâm 15:00 11.015.01.056.35-

HOCHEI: Rusia - KHL SPECIALE

Final DATA1X21XX212
3172 Kunlun·Dynamo M. sâm 10:00 2.703.902.351.601.471.26
3173 Admiral V.·Severstal C. sâm 10:00 2.153.903.001.391.701.25
3179 Salavat Ufa·AK Bars sâm 14:30 2.603.902.451.561.501.26
3183 Jokerit·Torpedo NN sâm 17:00 1.654.704.301.222.251.19
3184 CSKA M.·Traktor Ch. sâm 17:00 1.276.0010.01.053.751.13

HOCHEI: Cehia - Extraliga

Final DATA1X21XX212
2853 Brno·Plzen sâm 18:00 2.004.203.151.351.801.22

VOLEI: Austria - WVL (F)

Final DATA12
2176 Hartberg (F)·VC Tirol (F) sâm 17:30 7.701.02
2474 Linz/Steg (F)·Sokol Post (F) sâm 19:30 1.352.70
2652 Klagenfurt (F)·UVC Graz (F) sâm 20:00 3.601.20

VOLEI: Grecia - A1 (F)

Final DATA12
2993 Panathinaikos (F)·Paok (F) sâm 18:00 2.301.55
2994 Markopoulou (F)·AO Thiras (F) sâm 18:00 7.801.05
3012 ASP Thetis (F)·Euosmou (F) sâm 19:00 1.154.75
3030 Panaxiakos (F)·Ilisiakos (F) sâm 19:00 -11.0
3033 Porfyras (F)·Olympiakos (F) sâm 20:00 11.0-
3041 Aris (F)·Ilioupoli (F) sâm 20:00 1.076.85

VOLEI: Polonia - Liga Siatkowki (F)

Final DATA12
2825 Bydgoszcz (F)·Wisla V. (F) sâm 18:00 1.125.30
2826 Pila (F)·Bielsko B. (F) sâm 19:00 4.071.20

DARTS: Champions League 2019

Final (1,2) DATA12
1560 D.Gurney·P.Wright sâm 14:30 2.051.70
1802 R.Cross·G.Price sâm 15:30 1.652.10
1921 M.Smith·G.Anderson sâm 16:30 2.101.65
1992 M.Van Gerwen·J.Wade sâm 17:30 1.253.60
Cel mai bun din 19 leguri. Faza grupelor.

RUGBY: RU - CM 2019 - Playoff

Final DATA1X21XX2
1280 Anglia·Australia sâm 10:15 1.3222.03.601.253.09
1292 N.Zeelanda·Irlanda sâm 13:15 1.1828.05.051.134.28
Sferturi. În Japonia.

RUGBY: RU - Anglia - Premiership

Final DATA1X21XX2
3694 Sale Sharks·Gloucester sâm 17:00 1.4220.03.001.332.61
3695 Worcester W.·Leicester T. sâm 17:00 1.5219.02.701.412.36
3697 Exeter Ch.·Harlequin sâm 17:00 1.1725.05.101.124.24
3698 Saracens·Northampton sâm 17:00 1.2022.05.001.144.07

RUGBY: RU - Franţa - Top 14

Final DATA1X21XX2
3664 Montpellier·Toulouse sâm 16:30 1.3520.03.501.262.98
3665 CA Brive·Bordeaux sâm 19:00 2.2018.01.751.961.59
3666 Toulon·Bayonne sâm 19:00 1.1725.05.201.124.30
3667 Section P.·Castres sâm 19:00 1.5020.02.751.402.42
3668 Agen·Stade Francais sâm 19:00 1.4220.03.001.332.61
3669 La Rochelle·Racing 92 sâm 21:45 1.3520.03.501.262.98

BOX: BOX - Partide (M)

Final (1,X,2) DATA1X2
2686 A.Beterbiev·O.Gvozdyk sâm 05:00 2.0525.01.80
3712 L.Collazo·Q.Abduqaxorov sâm 05:00 6.2028.01.13
1348 M.Bakole I.·G.Enguema sâm 21:00 1.0330.012.0
2691 R.Davis Jr.·L.Ritson sâm 22:00 2.2022.01.72
2692 T.Cheeseman·S.Fitzgerald sâm 22:00 2.9525.01.42

MMA: UFC Fight Night - Boston

Final DATA12
2192 D.Spitz·T.Boser sâm 01:00 2.001.72
2069 B.Allen·K.Holland sâm 01:20 2.201.60
2195 C.Mcgee·S.Brady sâm 01:40 2.751.40
4501 R.Costa·B.Salmon sâm 02:00 2.201.60
2201 K.Bochniak·S.Woodson sâm 02:20 1.652.10
2206 M.Mccann·D.Belbita sâm 02:40 1.204.05
2207 C.Rosa·M.Bermudez sâm 03:00 2.101.65
2213 D.Winn·D.Stewart sâm 04:00 1.801.90
2214 M.Barber·G.Robertson sâm 04:20 1.722.00
2217 J.Lauzon·Jo.Pearce sâm 04:40 2.101.65
2218 G.Hardy·B.Sosoli sâm 05:00 1.352.95
2219 Y.Rodriguez·J.Stephens sâm 05:20 1.851.85
2753 D.Reyes·C.Weidman sâm 05:40 1.602.20