Sari peste



FOTBAL: INT.- Amicale Internationale

Final DATA1X21XX212
1634 Bolivia·Haiti mie 03:00 1.623.905.201.142.231.24
1635 Peru·Uruguay mie 04:30 2.852.952.651.451.401.37
Se pot juca pe teren neutru!

FOTBAL: Romania - Liga II

Final DATA1X21XX212
5048 Concordia·Dun.Calarasi mie 15:00 2.403.352.751.401.511.28
5049 Pandurii·Ripensia Tim. mie 15:00 3.553.501.951.761.251.26
5050 ASU Poli Tim.·Metaloglobus B. mie 15:00 2.603.302.551.451.441.29
5051 CS Mioveni·Sportul Snagov mie 15:00 1.157.5013.0-4.761.06
5052 Viitorul Pandurii·CFC Arges mie 15:00 2.653.402.451.491.421.27
5053 Daco-Getica B.·Csik.M.Ciuc mie 15:00 3.103.402.151.621.321.27
5054 CSM Resita·SCM Gloria Buzau mie 15:00 2.703.402.401.501.411.27
5055 Farul C.·U.Cluj mie 15:00 2.553.302.601.441.451.29
5056 Rapid B.·Petrolul mie 16:00 2.303.402.901.371.571.28
5057 Tur.Tr.Magurele·UTA Arad mie 19:30 2.403.302.801.391.511.29

FOTBAL: Anglia - Southern League - PD Sud

Final DATA1X21XX212
5058 Tiverton T.·Yate T. mie 21:45 1.355.006.301.062.791.11
5059 Farnborough·Wimborne T. mie 21:45 2.403.552.501.431.471.22

FOTBAL: Argentina - Prim. B Metro

Final DATA1X21XX212
2379 CA Fenix·Comunicaciones mie 21:30 2.402.953.051.321.501.34

FOTBAL: Argentina - Prim. Nacional - Gr.B

Final DATA1X21XX212
4997 Tigre·C.Villa Dalmine mie 01:10 2.153.053.401.261.611.32

FOTBAL: Brazilia - Serie B

Final DATA1X21XX212
4998 Criciuma SC·Vitoria BA mie 01:15 2.303.153.051.331.551.31
4999 Londrina·Figueirense mie 01:15 2.203.003.401.271.591.34
5000 Parana PR·Brasil de Pelotas mie 01:15 2.202.853.651.241.601.37
5002 America MG·Vila Nova mie 02:30 1.803.204.701.151.901.30
5004 CRB·Operario PR mie 02:30 2.153.053.501.261.631.33
5041 Sao Bento·Coritiba PR mie 03:30 3.203.002.301.551.301.34
5043 Bragantino SP·Oeste mie 03:30 1.454.206.501.082.551.19

FOTBAL: Chile - Primera Division

Final DATA1X21XX212
4456 U.Espanola·Coquimbo U. mie 00:00 2.603.102.701.411.441.32
4457 Antofagasta·Audax It. mie 02:30 1.923.553.601.251.791.25
4458 Un.La Calera·Univ.Catolica joi 00:30 3.303.102.201.601.291.32
4461 Colo Colo·Huachipato joi 03:00 1.553.905.601.112.301.21

FOTBAL: INT. - CONCACAF Nations League A - Gr. A

Final DATA1X21XX212
5040 Canada·SUA mie 02:30 4.003.351.821.821.181.25
Faza grupelor.

FOTBAL: INT. - CONCACAF Nations League A - Gr. B

Final DATA1X21XX212
5044 Mexic·Panama mie 04:30 1.205.9010.4-3.761.08
Faza grupelor.

FOTBAL: Spania - LaLiga 2

Final DATA1X21XX212
1084 Fuenlabrada·Zaragoza mie 22:00 3.002.952.551.491.371.38

TENIS: ATP - Moscova (RUS)

Final DATA12
1832 A.Kachmazov·A.Avidzba mie 11:00 3.401.32
3634 E.Gerasimov·T.Fabbiano mie 11:00 1.323.40
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Moscova (RUS) - Dublu

Final DATA12
1501 Danilov/Safiullin ·Bolelli/Molteni mie 11:00 4.101.22
2160 Jebavy/Zelenay·J.Murray/N.Skupski mie 11:00 2.851.40
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Antwerp (BEL)

Final DATA12
1375 F.Tiafoe·Y.Maden mie 13:00 1.772.05
4591 P.Cuevas·H.Dellien mie 13:00 1.273.80
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Antwerp (BEL) - Dublu

Final DATA12
3260 Krawietz/Mies·Bemelm/Coppeja mie 13:00 1.353.10
3271 Molchanov/Vasilevski·R.Ram/Salisbury mie 13:00 3.401.30
3281 Pella/Schwartz.·Erlich/Sitak mie 13:00 1.851.90
3289 Nielsen/Puetz·Gille/Vliegen mie 13:00 2.281.60
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Stockholm (SUE)

Final DATA12
4268 M.Ymer·J.Sousa mie 13:00 1.772.05
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Stockholm (SUE) - Dublu

Final DATA12
1080 M.Pavic/Soares·O'Mara/K.Skupski mie 13:00 1.482.60
2683 Goranss./Lammons ·Andujar/G.Granollers mie 13:00 1.652.20
3355 Kontinen/Roger V.·Fritz/Opelka mie 13:00 1.422.80
3356 Ymer/Ymer ·Albot/Lindstedt mie 13:00 2.501.50
3358 Rojer/Tecau·Monroe/Querrey mie 13:00 1.402.85
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: WTA - Luxemburg (LUX)

Final DATA12
1014 M.Doi·J.Goerges mie 13:00 3.701.28
4963 C.Gauff·A.Blinkova mie 13:00 2.251.65
5007 C.McNally·J.Ostapenko mie 13:00 2.551.52
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: WTA - Luxemburg (LUX) - Dublu

Final DATA12
2261 Molinaro/Piter·Gaspar./Niculescu mie 13:00 4.301.18
2574 Blinkova/Kato·Fichman/Sizikova mie 13:00 1.552.30
2576 Kerkhove/Schoofs·Bonaven./Siegem. mie 13:00 2.101.65
2581 Knoll/Minella ·Broady/E.Silva mie 13:00 1.502.40
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: WTA - Moscova (RUS)

Final DATA12
2256 D.Vekic·K.Muchova mie 11:00 2.241.65
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: WTA - Moscova (RUS) - Dublu

Final DATA12
1213 Flipkens/Mattek-S.·Danilovic/Tomljan. mie 12:00 1.253.55
1214 Aoyama/Shibahara·Charaeva/Lansere mie 12:00 1.154.75
1231 Dzalam./Marozava·Dabrowski/Siniak. mie 12:00 4.401.17
1332 Kuderm./Srebotnik·Alexand./Sasnov. mie 12:00 1.532.35
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: Challenger - Ningbo (CHN)

Final DATA12
1897 F.Ferreira S.·M.Jaziri mie 05:00 1.602.20
1899 C.Eubanks·G.Soeda mie 05:00 1.901.80
1917 A.Harris·J.S.Nam mie 05:00 2.001.72
1923 D.Wu·Y.Uchiyama mie 05:00 2.501.47
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Ningbo (CHN) - Dublu

Final DATA12
1357 M.Gong/Ze Zhang·J.S.Nam/M.K.Song mie 05:00 1.722.00
1877 J.Jung/Rungkat·Z.Li/Oliveira mie 05:00 1.652.10
1922 Purcell/Santillan·C.P.Hsieh/T.H.Yang mie 05:00 2.201.60
1928 Matsui/Soeda·Diez/Reboul mie 05:00 1.801.90
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Ismaning (GER)

Final DATA12
2133 J.Vesely·L.Miedler mie 11:00 1.253.55
2139 G.Blancaneaux·F.Baldi mie 11:00 1.901.80
2142 L.Lacko·V.Sachko mie 11:00 1.223.85
2143 J.Haerteis·R.Haase mie 11:00 3.551.25
Suprafata de joc: Carpetă (sală)

TENIS: Challenger - Ismaning (GER) - Dublu

Final DATA12
1180 Halys/Lamasine·Begemann/Mergea mie 11:00 2.001.72
1336 Cerretani/Cressy·Altmaier/Haerteis mie 11:00 1.522.35
Suprafata de joc: Carpetă (sală)

BASCHET: Argentina - Super 20 - Gr. B

Final DATA1X2X2
1874 Libertad·Atenas mie 03:30 1.9515.01.951.73

BASCHET: Argentina - Super 20 - Gr. C

Final DATA1X2X2
1702 Platense·F.Carril mie 03:00 1.7515.02.251.96

BASCHET: Argentina - Super 20 - Gr. D

Final DATA1X2X2
1666 San Lorenzo·Weber Bahia mie 03:00 1.0523.011.07.44

HANDBAL: Romania - Liga Nationala (M)

Final DATA1X21XX2
1562 Steaua B.·Dinamo B. mie 18:25 3.809.501.402.711.22

HANDBAL: Franta - Div.1 (M)

Final DATA1X21XX2
1153 Nantes·Toulouse mie 21:30 1.1014.011.51.026.31
1158 Ivry ·PSG mie 21:30 17.018.01.058.74-
1173 Chambery·Chartres mie 21:30 1.1512.08.851.055.09
1193 Tremblay ·Creteil mie 21:30 1.538.503.401.302.43
1400 Istres·Montpellier mie 21:30 8.0511.51.174.741.06
1450 Pays Aix·St.Raphael mie 21:45 1.429.004.001.232.77

HANDBAL: Spania - Asobal (M)

Final DATA1X21XX2
2529 Bidasoa Irun·Huesca mie 21:15 1.2012.06.701.094.30

HANDBAL: Spania - Copa del Rey (M)

Final DATA1X21XX2
2561 Alcobendas·Anaitasuna mie 21:30 4.7510.01.253.221.11
2562 Ciudad Real·Sinfin mie 21:30 3.758.501.382.601.19
2567 U.E.Sarria·Cangas mie 21:30 6.3012.01.154.131.05
Un singur meci.

HANDBAL: Danemarca - Dame Handboldligaen (F)

Final DATA1X21XX2
2273 Randers HK (F)·Copenhagen (F) mie 19:30 2.357.501.901.80-
2279 Horsens (F)·Odense (F) mie 20:00 16.021.01.039.07-
2297 Viborg (F)·Esbjerg (F) mie 20:00 2.708.001.702.031.41

HANDBAL: Islanda - Divizia 1 (M)

Final DATA1X21XX2
2383 Selfoss·KA Akureyri mie 21:30 1.538.503.201.302.32
2394 Hafnarfjordur·Fjolnir mie 22:30 1.1213.09.001.035.32

HANDBAL: Polonia - Superliga (M)

Final DATA1X21XX2
2464 Zabrze·Lubin mie 19:00 1.2011.06.401.084.05
2483 Tarnow·Piotrkow Tryb. mie 19:00 2.057.502.151.611.67
2488 Opole·Kwidzyn mie 19:00 1.458.503.651.242.55
2492 Kalisz·Wisla Plock mie 19:30 14.017.01.057.68-
2493 Szczecin·Glogow mie 19:30 2.708.001.702.021.40
2495 Stal Mielec·Azoty Pulawy mie 19:30 7.0012.01.174.421.07

HANDBAL: Suedia - Elitserien (M)

Final DATA1X21XX2
2499 Redbergslids·Lugi mie 20:00 1.757.502.651.421.96
3240 Malmo·IK Savehof mie 20:00 1.459.003.551.252.55

HOCHEI: Int. - Liga Campionilor - Gr.A

Final DATA1X21XX212
2367 Tappara T.·Frisk Asker mie 19:00 1.227.5010.01.054.291.09

HOCHEI: Int. - Liga Campionilor - Gr.C

Final DATA1X21XX212
2370 Liberec·Augsburg mie 20:30 1.605.004.401.212.341.17

HOCHEI: Int. - Liga Campionilor - Gr.G

Final DATA1X21XX212
2371 Ambri·B.Bystrica mie 20:45 1.505.105.251.162.591.17

HOCHEI: Int. - Liga Campionilor - Gr.H

Final DATA1X21XX212
2365 Mountfield·Graz mie 18:00 1.276.509.001.063.771.11

HOCHEI: SUA - NHL

Final DATA1X21XX212
2437 Montreal ·Tampa Bay mie 02:00 2.954.202.101.731.401.23
2439 Toronto ·Minnesota mie 02:00 1.754.503.851.262.071.20
2442 Winnipeg ·Arizona C. mie 03:00 2.204.102.801.431.661.23
2444 Calgary ·Philadelphia mie 04:00 2.004.303.101.371.801.22
2466 Vegas G.K.·Nashville mie 05:00 2.204.102.801.431.661.23
2468 Vancouver·Detroit mie 05:00 2.054.203.051.381.771.23
2478 Los Angeles·Carolina mie 05:30 2.954.202.101.731.401.23

HOCHEI: Rusia - KHL SPECIALE

Final DATA1X21XX212
3139 Barys·Dinamo Riga mie 16:30 1.405.306.701.112.961.16
3140 HC Sochi·Metallurg Mg mie 19:30 2.503.902.501.521.521.25
3141 Spartak M.·Sibir Nov. mie 19:30 2.103.903.101.371.731.25
3145 Dynamo M.·CSKA M. mie 19:30 4.904.701.572.401.181.19

HOCHEI: Finlanda - Liiga

Final DATA1X21XX212
2032 SaiPa ·Jyvaskyla mie 18:30 2.854.002.201.661.421.24
2166 Jukurit ·Vaasan mie 18:30 2.204.202.801.441.681.23

HOCHEI: Cehia - Liga 1

Final DATA1X21XX212
3051 C.Budejovice· Sokolov mie 18:30 1.139.009.70-4.671.01
3387 Benatky NJ· Kadan mie 18:30 1.177.509.001.014.091.04
3388 Chomutov·Frydek Mistek mie 18:30 1.455.004.801.122.451.11
3401 Dukla J.·Prostejov mie 18:30 1.654.503.701.212.031.14
3402 Litomerice·Slovan Usti NL mie 18:30 1.306.006.151.073.041.07
3432 Prerov·Havirov mie 19:00 1.854.203.101.281.781.16
3433 Slavia Praga·Trebic mie 19:00 1.854.003.251.261.791.18

HOCHEI: SUA - AHL

Final DATA1X21XX212
2459 Stockton H.·Bakersfield C. mie 05:00 2.254.102.551.451.571.20

HOCHEI: Suedia - Allsvenskan

Final DATA1X21XX212
1610 Vasteras·Kristianstads mie 20:00 1.704.203.951.212.041.19
2639 Modo · Vita Hasten mie 20:00 1.524.604.851.142.361.16
3346 Sodertalje ·Karlskoga mie 20:00 2.754.002.151.631.401.21
3351 Mora·AIK mie 20:00 2.253.902.651.431.581.22
4408 Karlskrona ·Tingsryds mie 20:00 2.004.102.951.341.721.19

FLOORBALL: Cehia - Superliga

Final DATA1X21XX2
2638 K.Vinohrady·Stresovice mie 21:00 3.206.501.552.141.25

FLOORBALL: Suedia - SuperLiga

Final DATA1X21XX2
2627 Dalen ·Sirius mie 19:30 1.357.504.201.142.70
2628 Falun·Jonkopings mie 19:30 1.229.505.351.083.42
2629 Hollvikens·Vaxjo mie 20:00 3.307.001.502.251.24
2630 Helsingborg·Visby mie 20:00 1.506.503.451.222.25
2636 Storvreta·Linkoping mie 20:00 1.209.006.001.063.60

BADMINTON: Denmark Open 2019 - Dublu (F)

Final DATA12
2782 Hoo/Yap·Polii/Rahayu mie 10:20 7.251.06
2785 Cheng/Lee·Chang/Kim mie 11:20 8.351.04
2789 Piek/Seinen·Hsu/Hu mie 11:20 2.251.57
2793 Fruerg./Thygesen·Fukushima/Hirota mie 11:40 7.751.05
2798 Stoeva/Stoeva·Sakuram./Takahata mie 12:00 2.101.65
2801 Efler/Herttrich·Kim/Kong mie 12:40 9.051.03
2808 Birch/Smith·Li/Zheng mie 13:40 5.801.10
2809 Magelund/Ravn ·Chen/Jia mie 18:00 9.951.02

BADMINTON: Denmark Open 2019 - Dublu (M)

Final DATA12
2772 Isara/Jongjit·Endo/Watanabe mie 10:00 3.851.22
2774 He/Tan·Alfian/Ardianto mie 10:00 2.201.60
2775 Lamsfuss/Seidel·Inoue/Kaneko mie 10:00 3.851.22
2791 Chia/Soh·Ong/Teo mie 11:40 1.722.00
2800 Goh/Tan·Ahsan/Setiawan mie 12:20 2.401.50
2803 Chew/Chew ·Ou/Zhang mie 13:00 11.01.01
2804 Lee/Wang·Huang/Liu mie 13:20 1.502.40
2807 Choi/Seo·Kamura/Sonoda mie 13:20 3.201.30

BADMINTON: Denmark Open 2019 - Mixt Dublu

Final DATA12
2769 Chopra/Reddy·Seidel/Efler mie 10:00 1.652.10
2770 Phuangp./Amitrapai·Lamsfuss/Herttrich mie 10:00 2.601.44
2780 Tan/Lai·Seo/Chae mie 10:20 2.351.53
2783 Chang/Ng·Adcock/Adcock mie 10:40 2.951.35
2784 Gondo/Kurihara·Chan/Goh mie 10:40 7.751.05
2799 Hurlburt-Yu/Wu·Faizal/Widjaja mie 12:20 7.751.05