Sari peste



CELE MAI PARIATE EVENIMENTE

Final DATA1X21XX212
2612 Romania·Norvegia mar 21:45 2.703.102.801.441.471.37
2675 Suedia·Spania mar 21:45 4.153.301.971.841.231.34
2708 Elveţia·Irlanda mar 21:45 1.573.906.301.122.411.26
2228 Finlanda·Armenia mar 19:00 1.633.755.801.142.281.27
2300 Grecia·Bosnia-Hert. mar 21:45 3.503.102.251.641.301.37
2616 Ins.Feroe·Malta mar 21:45 1.833.304.901.181.971.33
2592 Juventus ·Bologna sâm 21:45 1.354.809.651.053.211.18
4908 Eibar·Barcelona sâm 14:00 5.804.501.522.531.141.20
2530 Israel·Letonia mar 21:45 1.157.7019.05.481.08
4911 Mallorca·Real Madrid sâm 22:00 6.454.501.482.651.111.20

FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. D

Final DATA1X21XX212
2695 Gibraltar·Georgia mar 21:45 15.57.501.175.051.011.09
2708 Elveţia·Irlanda mar 21:45 1.573.906.301.122.411.26

FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. F SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2612 Romania·Norvegia   mar 21:45 2.703.102.801.441.471.37
2616 Ins.Feroe·Malta mar 21:45 1.833.304.901.181.971.33
2675 Suedia·Spania mar 21:45 4.153.301.971.841.231.34

FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. G

Final DATA1X21XX212
2530 Israel·Letonia mar 21:45 1.157.7019.0-5.481.08

FOTBAL: EURO 2020 - Preliminarii - Gr. J

Final DATA1X21XX212
2228 Finlanda·Armenia mar 19:00 1.633.755.801.142.281.27
2300 Grecia·Bosnia-Hert. mar 21:45 3.503.102.251.641.301.37
2318 Liechtenstein·Italia mar 21:45 51.019.01.0213.8--

FOTBAL: INT.- Amicale Internationale

Final DATA1X21XX212
1590 Chile·Guineea mar 19:00 1.474.107.051.082.591.22
3376 Danemarca·Luxemburg mar 20:00 1.108.5025.4-6.371.05
1647 Maroc·Gabon mar 22:00 1.703.555.101.152.091.27
4530 Algeria·Columbia mar 22:00 3.203.152.301.591.331.34
1634 Bolivia·Haiti mie 03:00 1.623.905.201.142.231.24
1635 Peru·Uruguay mie 04:30 2.852.952.651.451.401.37
Se pot juca pe teren neutru!

FOTBAL: INT.- CE U21 (M) - Calificari - Gr. 2

Final DATA1X21XX212
4995 Slovacia U21·Franţa U21 mar 22:00 5.103.851.602.191.131.22

FOTBAL: INT.- CE U21 (M) - Calificari - Gr. 5

Final DATA1X21XX212
3921 Polonia U21·Serbia U21 mar 19:00 2.253.203.101.321.571.30

FOTBAL: Anglia - Conferinta Nationala

Final DATA1X21XX212
2162 Wrexham·Chesterfield mar 21:45 2.053.353.401.271.691.28

FOTBAL: Anglia - EFL Trophy - Nord - Gr.G

Final DATA1X21XX212
4949 Carlisle·Blackpool mar 21:45 4.053.501.831.881.201.26

FOTBAL: Anglia - Isthmian League - PD

Final DATA1X21XX212
4993 Merstham·Cray W. mar 21:45 2.303.402.701.371.501.24
4994 Folkestone Inv.·Cheshunt mar 21:45 1.374.407.051.042.711.15

FOTBAL: Anglia - Northern Premier L. - PD

Final DATA1X21XX212
4262 Stalybridge C.·Stafford R. mar 21:45 1.753.654.001.181.911.22
4265 Utd of Man.·Basford Utd mar 21:45 2.103.602.901.331.611.22
4428 Morpeth T.·Ath.Collieries mar 21:45 1.873.753.351.251.771.20
4503 Witton Albion·Ashton Utd mar 21:45 1.953.503.351.251.711.23
4527 Scarborough Ath.·Hyde Utd mar 21:45 2.353.402.651.391.491.25
4658 Matlock T.·Warrington T. mar 21:45 2.503.352.501.431.431.25
4947 Gainsborough Tr.·Buxton mar 21:45 1.903.753.301.261.761.21
4948 Lancaster C.·Radcliffe mar 21:45 1.674.004.001.182.001.18

FOTBAL: Anglia - Southern League - PD Central

Final DATA1X21XX212
4082 Leiston·St Ives T. mar 21:45 4.003.851.701.961.181.19
4112 Rushall Ol.·Barwell mar 21:45 1.753.803.801.201.901.20
4118 Peterborough Sp.·Nuneaton Bor. mar 21:45 2.353.402.651.391.491.25
4120 Coalville T.·Biggleswade T. mar 21:45 2.153.402.951.321.581.24
4161 Royston T.·Hitchin T. mar 21:45 1.603.754.851.122.111.20
4257 Tamworth·Rushden&Diam. mar 21:45 2.153.402.951.321.581.24
4260 Bromsgrove Sp.·Hednesford T. mar 21:45 2.603.452.351.481.401.23

FOTBAL: Anglia - Southern League - PD Sud

Final DATA1X21XX212
3978 Metropolitan P.·Swindon S. mar 21:45 2.503.352.501.431.431.25
4047 Chesham Utd·Harrow Bor. mar 21:45 1.673.904.101.172.001.19
4950 Walton C.·Gosport Bor. mar 21:45 3.103.452.051.631.291.23
4951 Hayes&Yeading·Hendon mar 21:45 1.803.753.601.221.841.20
4955 Beaconsfield T.·Hartley Wintney mar 21:45 2.303.502.651.391.511.23
4982 Truro C.·Poole T. mar 21:45 2.453.202.651.391.451.27
4986 Dorchester T.·Merthyr T. mar 21:45 2.153.502.851.331.571.23
4991 Salisbury·Taunton T. mar 21:45 2.453.302.601.411.451.26
4992 Blackfield&Lang.·Weston S.Mare mar 21:45 2.853.552.151.581.341.23

FOTBAL: Argentina - Prim. B Metro

Final DATA1X21XX212
2375 Tristan Suarez·Atl.Los Andes mar 19:30 2.552.852.901.351.441.36
2376 UAI Urquiza·Villa San Carlos mar 21:30 2.352.903.151.301.511.35
2377 Def. Unidos·Arg.de Quilmes mar 21:30 2.252.903.351.271.551.35
2378 Sacachispas·J.J. de Urquiza mar 21:30 3.352.902.251.551.271.35

FOTBAL: Argentina - Prim. Nacional - Gr.B

Final DATA1X21XX212
4997 Tigre·C.Villa Dalmine mie 01:10 2.153.053.401.261.611.32

FOTBAL: Brazilia - Serie B

Final DATA1X21XX212
4998 Criciuma SC·Vitoria BA mie 01:15 2.303.153.051.331.551.31
4999 Londrina·Figueirense mie 01:15 2.203.003.401.271.591.34
5000 Parana PR·Brasil de Pelotas mie 01:15 2.202.853.651.241.601.37
5002 America MG·Vila Nova mie 02:30 1.803.204.701.151.901.30
5004 CRB·Operario PR mie 02:30 2.153.053.501.261.631.33
5041 Sao Bento·Coritiba PR mie 03:30 3.203.002.301.551.301.34
5043 Bragantino SP·Oeste mie 03:30 1.454.206.501.082.551.19

FOTBAL: Chile - Primera Division

Final DATA1X21XX212
4454 Cobresal·Palestino mar 21:30 2.453.302.701.411.491.28
4456 U.Espanola·Coquimbo U. mie 00:00 2.603.102.701.411.441.32
4457 Antofagasta·Audax It. mie 02:30 1.923.553.601.251.791.25

FOTBAL: INT. - CONCACAF Nations League A - Gr. A

Final DATA1X21XX212
5040 Canada·SUA mie 02:30 4.003.351.821.821.181.25
Faza grupelor.

FOTBAL: INT. - CONCACAF Nations League A - Gr. B

Final DATA1X21XX212
5044 Mexic·Panama mie 04:30 1.205.9010.4-3.761.08
Faza grupelor.

FOTBAL: INT.- Calif.CM AFC - Gr. A

Final DATA1X21XX212
1493 Filipine·China mar 15:00 15.76.151.174.42-1.09
1563 Siria·Guam mar 17:00 1.0213.538.0-9.93-
Turul 2!

FOTBAL: INT.- Calif.CM AFC - Gr. B

Final DATA1X21XX212
3360 Taipei Ch.·Australia mar 14:40 30.015.01.029.93--
1578 Iordania·Nepal mar 19:00 1.0312.038.0-9.07-
Turul 2!

FOTBAL: INT.- Calif.CM AFC - Gr. C

Final DATA1X21XX212
1465 Cambogia·Irak mar 14:30 30.010.51.057.78-1.01
1607 Bahrain·Iran mar 19:30 7.803.801.452.561.051.22
Turul 2!

FOTBAL: INT.- Calif.CM AFC - Gr. D

Final DATA1X21XX212
1489 Singapore·Uzbekistan mar 14:45 10.14.701.303.211.021.15
1542 Palestina·Arabia Saudită mar 16:00 4.553.451.751.961.161.26
Turul 2!

FOTBAL: INT.- Calif.CM AFC - Gr. E

Final DATA1X21XX212
1558 India·Bangladesh mar 17:00 1.225.5012.6-3.831.11
1599 Qatar·Oman mar 19:30 1.404.207.801.052.731.19
Turul 2!

FOTBAL: INT.- Calif.CM AFC - Gr. F

Final DATA1X21XX212
1460 Mongolia·Kirghistan mar 11:00 11.66.201.204.041.011.09
1541 Tadjikistan·Japonia mar 15:15 13.86.201.184.28-1.09
Turul 2!

FOTBAL: INT.- Calif.CM AFC - Gr. G

Final DATA1X21XX212
3338 Indonezia·Vietnam mar 14:30 5.303.501.652.111.121.26
3364 Thailanda·EAU mar 15:00 3.553.352.001.721.251.28
Turul 2!

FOTBAL: INT.- Calif.CM AFC - Gr. H

Final DATA1X21XX212
3317 Coreea de Nord·Coreea de Sud mar 11:30 6.453.851.502.411.081.22
1550 Sri Lanka·Liban mar 17:00 15.36.851.154.73-1.07
Turul 2!

FOTBAL: Japonia - Liga 2

Final DATA1X21XX212
2356 Yokohama FC·Kanazawa mar 13:00 2.103.303.301.281.651.28

TENIS: ATP - Moscova (RUS)

Final DATA12
1819 R.Carballes B.·R.Berankis mar 11:10 3.201.35
3633 A.Dubrivnyy·M.Kecmanovic mar 11:10 4.851.18
1757 E.Donskoy·M.Kukushkin mar 12:30 2.501.53
1538 P.Kohlschreiber·P.Herbert mar 14:00 1.652.25
1821 J.Chardy·N.Jarry mar 15:30 1.422.85
1850 I.Karlovic·A.Bedene mar 17:00 3.101.37
1814 A.Bublik·A.Rublev mar 18:30 3.101.37
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Moscova (RUS) - Dublu

Final DATA12
2099 Mektic/Skugor·Fabbiano/Seppi mar 12:00 1.253.80
1152 Demoliner/Middelk.·Garin/Smith mar 13:30 1.472.60
2805 Arneodo/Nys·Berankis/Londero mar 15:00 1.402.85
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Antwerp (BEL)

Final DATA12
1340 G.Barrere·J.Struff mar 13:10 2.301.62
4592 F.Lopez·C.Norrie mar 13:10 2.251.65
1355 F.Delbonis·M.Copil mar 14:30 3.001.40
4511 S.W.Kwon·R.Gasquet mar 14:30 2.351.60
1369 K.Majchrzak·J.Sinner mar 17:30 2.001.80
4507 G.Simon·S.Darcis mar 19:00 1.303.55
4412 U.Humbert·J.Kovalik mar 20:00 1.283.70
4479 A.Murray·K.Coppejans mar 20:30 1.087.90
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Antwerp (BEL) - Dublu

Final DATA12
3288 Marach/J.Melzer ·F.Lopez/Munar mar 15:30 1.452.65
3332 SW Kwon/Norrie ·Arends/Pel mar 17:00 2.251.62
3273 Gonzalez/Qureshi·Sonego/Vavassori mar 18:30 1.353.10
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Stockholm (SUE)

Final DATA12
4244 R.Albot·Y.Nishioka mar 13:10 1.802.00
4160 P.Carreno B.·J.Millman mar 14:30 1.652.25
1013 T.Paul·P.Andujar A. mar 16:00 1.432.85
1202 S.Querrey·De.Novak mar 16:00 1.622.30
1252 B.Schnur·C.Stebe mar 17:30 3.101.37
1273 O.Otte·A.Popyrin mar 19:00 2.851.43
1360 E.Ymer·Y.Sugita mar 19:30 1.951.85
4271 F.Krajinovic·C.Ruud mar 21:00 1.452.75
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Stockholm (SUE) - Dublu

Final DATA12
1765 Bopanna/Sharan·Inglot/Krajicek mar 13:05 1.951.80
1761 Podlipnik/Weissb.·Dodig/Polasek mar 14:30 4.601.18
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: WTA - Luxemburg (LUX)

Final DATA12
1461 L.Siegemund·M.Kostyuk mar 13:00 1.851.95
4964 P.Parmentier·S.Cirstea mar 13:10 1.901.90
1540 A.Lottner·T.Korpatsch mar 14:30 1.732.10
4958 F.Ferro·M.Puig mar 14:30 2.251.65
1637 C.Paquet·E.Rybakina mar 16:00 4.301.22
1651 A.Van Uytvanck·M.Niculescu mar 16:00 1.383.05
1658 E.Mertens·Y.Bonaventure mar 19:00 1.175.05
4965 A.Petkovic·C.Giorgi mar 20:30 1.851.95
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: WTA - Luxemburg (LUX) - Dublu

Final DATA12
1719 Gauff/McNally·Doi/Ninomiya mar 16:30 1.452.55
1862 Kr.Plisk./Voracova·Ferro/Teichmann mar 17:45 1.273.40
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: WTA - Moscova (RUS)

Final DATA12
1034 T.Babos·K.Kanepi mar 11:10 2.601.50
1078 K.Flipkens·N.Vikhlyantseva mar 12:30 1.901.90
1188 J.Cepelova·E.Alexandrova mar 12:30 4.301.22
2090 P.Hercog·K.Siniakova mar 14:00 2.251.65
1983 D.Yastremska·D.Kasatkina mar 14:30 1.851.95
1194 V.Gracheva·A.Tomljanovic mar 15:30 2.301.62
2087 O.Jabeur·V.Kudermetova mar 16:00 2.101.75
1966 K.Mladenovic·Y.Putintseva mar 17:00 1.951.85
2020 A.Pavlyuchen.·M.Sakkari mar 20:00 1.502.60
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: WTA - Moscova (RUS) - Dublu

Final DATA12
1690 Babos/Mladenovic·N.Kiche./Olaru mar 10:00 1.154.75
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: Challenger - Ningbo (CHN)

Final DATA12
1710 M.Polmans·B.Gojo mar 06:30 1.652.10
1718 Y.Watanuki·S.Rawat mar 06:30 1.125.30
2840 C.H.Tseng·Ze.Zhang mar 06:30 1.851.85
1728 P.Gunneswaran·M.Purcell mar 08:00 1.532.35
1780 H.Moriya·Zhi.Zhang mar 08:00 2.251.57
1782 T-H.Yang·D.Istomin mar 09:30 3.101.32
1813 A.Davidovich F.·F.Sun mar 09:30 1.105.80
1852 S.Diez·D.Yevseyev mar 09:30 1.223.85
1892 J.Jung·A.Santillan mar 11:00 2.101.65
1897 F.Ferreira S.·M.Jaziri mie 05:00 1.602.20
1899 C.Eubanks·G.Soeda mie 05:00 1.901.80
1917 A.Harris·J.S.Nam mie 05:00 2.001.72
1923 D.Wu·Y.Uchiyama mie 05:00 2.501.47
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Ningbo (CHN) - Dublu

Final DATA12
1875 Nedunche./Shamas.·Bolt/Reid mar 08:00 1.502.40
1353 A.Wang/H.Wu·Y.He/D.Wu mar 11:00 3.201.30
1357 M.Gong/Ze Zhang·J.S.Nam/M.K.Song mie 05:00 1.722.00
1877 J.Jung/Rungkat·Z.Li/Oliveira mie 05:00 1.652.10
1922 Purcell/Santillan·C.P.Hsieh/T.H.Yang mie 05:00 2.201.60
1928 Matsui/Soeda·Diez/Reboul mie 05:00 1.801.90
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Ismaning (GER)

Final DATA12
2078 M.Rosenkranz·Z.Kolar mar 11:00 3.851.22
5490 J.Ward·P.Kotov mar 11:00 1.901.80
2079 M.Huesler·A.Nedovyesov mar 12:30 1.801.90
5494 D.Altmaier·J.Choinski mar 12:30 1.702.05
2080 L.Klein·J.Lenz mar 14:00 1.722.00
2081 R.Ramanathan·T.Gabashvili mar 14:00 1.602.20
2092 J.Sels·D.Masur mar 17:00 2.751.40
2096 J.Forejtek·S.Napolitano mar 18:30 1.851.85
Suprafata de joc: Carpetă (sală)

TENIS: Challenger - Ismaning (GER) - Dublu

Final DATA12
1346 Junaid/Raja·Clayton/Hoyt mar 15:00 1.502.40
1338 Lenz/Masur ·Drzewiecki/Walkow mar 20:00 1.851.85
Suprafata de joc: Carpetă (sală)

TENIS: Challenger - Las Vegas (SUA)

Final DATA12
3734 G.Escobar·S.Korda mar 20:30 2.051.70
3799 C.Altamirano·K.King mar 20:30 2.101.65
3852 R.Smith·M.Arevalo mar 20:30 2.851.37
3874 L.Broady·R.Cid Subervi mar 20:30 1.552.30
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Hamamatsu (JAP) - Dublu

Final DATA12
2485 Chong/Sutjiadi·Shuto/Terami mar 05:30 1.124.60
2490 Arakawa/Shimizu·S.Ito/Nakashima mar 05:30 1.104.95
2494 Kennel/Ushijima·Ayukawa/Hontama mar 06:30 1.652.00
2508 Kawamura/Sakats.·Shimoji/Yoshioka mar 06:30 1.253.20
2512 Kawagishi/Kobay.·Morisaki/Yonehara mar 08:00 3.451.22
2533 Sawayan./Yoshitomi·H.Abe/Kishigami mar 08:00 1.422.45
Suprafata de joc: Carpetă

TENIS: ITF (F) - Hua Hin (THA) - Calificari

Final DATA12
1824 M.Furuya·N.Khalturina mar 06:00 1.502.40
2037 Y.Chikaraishi·Y-T.Hsieh mar 06:00 1.174.45
2038 O.Helmi·K.Osafune mar 06:00 1.352.95
2066 H.Ogata·Yix.Li mar 07:30 1.572.25
2246 Z.N.Ma·I.Yamazaki mar 07:30 1.323.10
2247 I.Tan H.X.·D.N.Haliza mar 07:30 9.001.03
2249 E.S.Jang·Mingy.Liu mar 07:30 1.851.85
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Hua Hin (THA) - Dublu

Final DATA12
1278 Akita/Koshiishi·Kulambayeva/Y.Ma mar 09:00 2.051.60
1289 Momkoon./Sawatdee·Matsuda/Sheng mar 09:00 1.652.00
1294 K.Y.Ng/Uchijima·Helmi/Sawangkaew mar 09:00 1.801.80
1304 Hosogi/Y.T.Hsieh·Buayam/Chanta mar 09:00 2.701.35
1317 Easwaram./Furuya·Cheapchan./Ni Ma mar 10:30 4.601.12
1318 Alkio/Fowler·Jang/Piwbangruk mar 10:30 2.451.42
1348 Y.W.Ku/Uberoi·Kanaphuet/Som mar 10:30 1.027.65
1352 Jundak./Tanasug.·Ogata/Yamazaki mar 10:30 1.183.80
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Suzhou (CHN)

Final DATA12
2482 X.L.Sun·Fang.Liu mar 08:00 4.051.20
2515 Yaf.Wang·Jia-J.Lu mar 08:00 1.204.05
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Suzhou (CHN) - Calificari

Final DATA12
2558 Q.Tang·E.Webley-S. mar 06:30 1.851.85
2565 C.Tauson·K.Laskutova mar 06:30 1.057.80
2566 J.Lu·X.Jiang mar 06:30 1.851.85
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Suzhou (CHN) - Dublu

Final DATA12
2463 Dart/Savinykh·S.Feng/F.Y.Xun mar 08:00 1.352.70
2467 J.Q.Kang/Plipuech·J.Chen/M.X.Wu mar 09:30 1.502.25
2469 Jaksic/Kostic·S.J.Jang/Kuwata mar 09:30 1.552.15
2470 Shil.Xu/Xia.You·Laskutova/Serban mar 09:30 1.502.25
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Telavi (GEO)

Final DATA12
2568 O.G.Simion·Z.Kardava mar 09:00 1.125.30
2569 D.Astakhova·I.G.Novac mar 09:00 1.057.80
2571 N.Natsvlishvili·A.Vdovenco mar 10:30 6.851.07
2572 E.Nikiforova·T.Pachkaleva mar 10:30 3.201.30
2577 A.Zolotareva·D.Krasnova mar 10:30 1.076.85
2587 T.Gagoshidze·M.Zakarlyuk mar 12:00 4.751.15
2593 V.Olyanovskaya·I.Daujotaite mar 12:00 1.204.05
2594 D.Joksovic·A.Siskova mar 12:00 6.851.07
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Bukhara (UZB) - Calificari

Final DATA12
1927 D.Zharyn·V.Tasenkov mar 08:00 1.204.05
1934 S.Purtseladze·S.Shipilov mar 08:00 1.851.85
1947 Sh.Shofayziyev·T.Sottimov mar 08:00 3.551.25
1974 I.Urinov·D.Litvinov mar 08:00 1.204.05
2047 A.Saidmuham.·A.Lukmanov mar 09:30 1.452.55
2049 A.Bardzin·B.Rasamatov mar 09:30 2.251.57
2061 A.Dadabaev·A.Prudnikau mar 09:30 1.352.95
2062 N.Chuev·S.Abzalov mar 09:30 4.451.17
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Changwon (KOR)

Final DATA12
1620 Ho.Chung·P.Kovapitukted mar 06:30 1.572.25
1632 S.Han·U.Park mar 06:30 2.951.35
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Changwon (KOR) - Calificari

Final DATA12
1994 S.J.Park·Y.S.Kim mar 06:30 1.702.05
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Changwon (KOR) - Dublu

Final DATA12
1457 Kawahashi/Moritani·Beren/Shabaz mar 08:00 1.422.45
1466 Ogura/Suzuki·Okamura/Tanuma mar 08:00 2.951.30
1996 H.J.Kim/H.C.Lim·Mochizuki/Nakagawa mar 08:00 2.151.55
2041 J.W.Choi/J.H.Moon·J.Han/S.H.Hong mar 08:00 1.056.30
1468 T.Niki/Y.Shimizu·S.C.Hong/S.Shin mar 09:30 1.801.80
Suprafata de joc: Hard

BASCHET: Eurocupa - Gr.A

Final DATA1X21XX2
1843 Virtus Bologna·Andorra mar 21:30 1.3017.03.951.213.21

BASCHET: Eurocupa - Gr.B

Final DATA1X21XX2
1191 Rytas ·Partizan mar 19:00 1.6715.02.401.502.07
1682 Venezia·Tofas mar 21:00 1.5516.02.701.412.31

BASCHET: Eurocupa - Gr.D

Final DATA1X21XX2
1860 Unicaja·Galatasaray mar 21:45 1.3317.03.701.233.04

BASCHET: SUA - NBA - Presezon

Final DATA1X21XX2
1989 LA Lakers·Golden State mar 05:30 2.4016.01.652.091.50
Meciurile se pot juca pe teren neutru!

BASCHET: Germania - BBL

Final DATA1X21XX2
2146 Alba Berlin·Frankfurt mar 20:00 1.0723.011.41.027.62

BASCHET: Argentina - Super 20 - Gr. B

Final DATA1X21XX2
1874 Libertad·Atenas mie 03:30 1.9515.01.951.731.73

BASCHET: Argentina - Super 20 - Gr. C

Final DATA1X21XX2
1702 Platense·F.Carril mie 03:00 1.7515.02.251.571.96

BASCHET: Argentina - Super 20 - Gr. D

Final DATA1X21XX2
1666 San Lorenzo·Weber Bahia mie 03:00 1.0523.011.0-7.44

BASCHET: Croaţia - Liga A1

Final DATA1X21XX2
1432 Dubrava Z.·Cibona mar 20:00 11.022.01.037.33-

BASCHET: Finlanda - Korisliiga

Final DATA1X21XX2
1406 Korikobrat·Nokia mar 18:30 2.5015.01.622.141.46

BASCHET: Franta - Cupa

Final DATA1X21XX2
1206 Angers·Boulazac mar 21:00 11.022.01.057.33-
1244 Denain·Gries Oberhoffen mar 21:00 1.5016.02.801.372.38
1256 Tarbes·Orleans mar 21:00 18.025.01.0110.5-
1265 Fos Provence·St.Chamond mar 21:00 1.9515.01.951.731.73
1272 Union Tours·Poitiers mar 21:00 5.0518.01.203.941.13
1279 Caen·Vitre Aurore mar 21:00 1.3217.03.701.223.04
1315 Souffelwey.·Nancy mar 21:00 2.4016.01.652.091.50
1319 Antibes·Roanne mar 21:00 5.0518.01.203.941.13
1377 Paris B.·Levallois mar 21:00 6.0519.01.154.591.08
1329 Rouen·Cholet mar 21:30 3.5017.01.352.901.25
1/16 finala. Un singur meci.

BASCHET: Grecia - Cupa

Final DATA1X21XX2
1074 Rethymno·Iraklis mar 16:30 2.2015.01.701.921.53
1141 Dafni D.·Ermis Agias mar 18:00 3.9018.01.253.211.17
Prima runda.

BASCHET: Slovenia - Cupa

Final DATA1X21XX2
1230 Polzela·Hrastnik mar 20:00 1.0125.012.3-8.24

BASCHET: Suedia - Ligan

Final DATA1X21XX2
1187 Umea·Djurgarden mar 19:34 1.4516.02.801.332.38
1320 Koping·Wetterbygden mar 20:04 1.4516.02.801.332.38
1370 Norrkoping ·Lulea mar 20:04 3.1016.01.382.601.27
1452 Sodertalje ·Nassjo mar 20:04 1.3017.03.551.212.94

HANDBAL: Spania - Asobal (M)

Final DATA1X21XX2
2507 Barcelona·Puerto Sag. mar 22:00 -28.025.0-13.2

HANDBAL: Spania - Copa del Rey (M)

Final DATA1X21XX2
2559 Bordils·Benidorm mar 21:30 9.1015.01.075.66-
2560 Atletico Novas·Nava mar 22:00 4.009.501.332.811.17
2570 Cisne·Angel Xim. mar 22:00 4.7510.01.253.221.11
Un singur meci.

HANDBAL: Austria - HLA (M)

Final DATA1X21XX2
2252 Krems·Alpla Hard mar 20:00 1.538.003.001.282.18

HANDBAL: Croaţia - Liga Premijer (M)

Final DATA1X21XX2
2255 Zamet ·Porec mar 19:30 1.657.502.701.351.99

HANDBAL: Danemarca - Dame Handboldligaen (F)

Final DATA1X21XX2
2270 Herning-Ikast (F)·Aarhus U. (F) mar 20:30 1.2012.06.101.094.04

HANDBAL: Elveţia - MNLA (M)

Final DATA1X21XX2
2312 Kadetten·Pfadi W. mar 20:30 1.2510.04.751.113.22

HANDBAL: Islanda - Divizia 1 (M)

Final DATA1X21XX2
2372 IBV V.·Afturelding mar 21:30 1.608.502.951.352.19

HANDBAL: Polonia - Superliga (F)

Final DATA1X21XX2
1295 Lublin (F)·JKS Jaroslaw (F) mar 19:00 1.0220.012.4-7.65

HANDBAL: Polonia - Superliga (M)

Final DATA1X21XX2
2452 Vive Kielce·Gdansk mar 19:30 -25.020.0-11.1

HANDBAL: Suedia - Elitserien (M)

Final DATA1X21XX2
3201 Kristianstad·Skovde mar 19:30 1.459.003.551.252.55
3229 Varberg·Guif mar 20:00 2.908.001.652.131.37

HOCHEI: Int. - Liga Campionilor - Gr.A

Final DATA1X21XX212
2362 Biel·Klagenfurt mar 20:45 1.535.104.951.182.511.17

HOCHEI: Int. - Liga Campionilor - Gr.B

Final DATA1X21XX212
2347 Plzen·EV Zug mar 18:00 2.204.202.801.441.681.23
2358 Rungsted ·Hameenlinna mar 20:30 4.504.401.652.221.201.21

HOCHEI: Int. - Liga Campionilor - Gr.C

Final DATA1X21XX212
2350 Lulea·Belfast mar 19:00 1.178.5012.51.035.061.07

HOCHEI: Int. - Liga Campionilor - Gr.D

Final DATA1X21XX212
2349 Yunost M.·Lahti mar 19:00 1.854.403.501.301.951.21
2359 Lausanne ·Trinec mar 20:45 2.304.302.601.501.621.22

HOCHEI: Int. - Liga Campionilor - Gr.E

Final DATA1X21XX212
2348 Karpat Oulu·Skelleftea mar 19:00 2.004.203.151.351.801.22
2357 Grenoble·Bern mar 20:30 7.706.501.303.521.081.11

HOCHEI: Int. - Liga Campionilor - Gr.F

Final DATA1X21XX212
2353 Mannheim·Djurgardens mar 20:30 2.204.202.751.451.671.23
2354 Viena C.·Tychy mar 20:30 1.505.205.151.162.591.16

HOCHEI: Int. - Liga Campionilor - Gr.G

Final DATA1X21XX212
2351 Farjestads ·Munchen mar 19:00 1.505.105.251.162.591.17

HOCHEI: Int. - Liga Campionilor - Gr.H

Final DATA1X21XX212
2364 Cardiff ·Frolunda mar 21:30 6.306.101.373.101.121.13

HOCHEI: SUA - NHL

Final DATA1X21XX212
2437 Montreal ·Tampa Bay mie 02:00 2.954.202.101.731.401.23
2439 Toronto ·Minnesota mie 02:00 1.754.503.851.262.071.20
2442 Winnipeg ·Arizona C. mie 03:00 2.204.102.801.431.661.23
2444 Calgary ·Philadelphia mie 04:00 2.004.303.101.371.801.22
2466 Vegas G.K.·Nashville mie 05:00 2.204.102.801.431.661.23
2468 Vancouver·Detroit mie 05:00 2.054.203.051.381.771.23
2478 Los Angeles·Carolina mie 05:30 2.954.202.101.731.401.23

HOCHEI: Rusia - KHL SPECIALE

Final DATA1X21XX212
3090 Amur·Lokomotiv Y.   mar 12:00 3.003.902.151.701.391.25
3125 Kunlun·Severstal C.   mar 14:30 2.104.003.051.381.731.24
3126 Avangard·SKA St.Peters.   mar 19:00 2.703.802.401.581.471.27
3127 Vityaz P. ·Salavat Ufa   mar 19:30 2.303.802.851.431.631.27

HOCHEI: Cehia - Extraliga

Final DATA1X21XX212
2265 Sparta Praga·Litvinov mar 19:30 1.405.606.251.122.951.14

HOCHEI: Finlanda - Liiga

Final DATA1X21XX212
1517 TPS Turku·Kookoo mar 18:30 2.204.002.851.421.661.24

HOCHEI: Danemarca - Superliga

Final DATA1X21XX212
1050 Rodovre ·Herning mar 20:00 2.104.002.801.381.651.20
1060 Esbjerg·Odense mar 20:00 1.455.005.201.122.551.13
1222 Aalborg·Frederikshavn mar 20:00 2.504.002.351.541.481.21

HOCHEI: Elveţia - NLA

Final DATA1X21XX212
2389 Rapperswil ·Lugano mar 20:45 2.504.002.301.541.461.20
2393 Fribourg ·Davos mar 20:45 2.403.902.451.491.501.21
2397 Zurich· Tigers L. mar 20:45 1.804.503.301.291.901.16

HOCHEI: Elveţia - NLB

Final DATA1X21XX212
2190 La Chaux-de-F.·Thurgau mar 20:45 1.754.603.101.271.851.12
2235 Olten·Ajoie mar 20:45 2.204.502.301.481.521.12
2289 Kloten·H.A.Zug mar 20:45 1.187.507.651.023.791.02
2352 Visp·Biasca mar 20:45 1.187.507.651.023.791.02
2399 GCK Lions·Sierre mar 21:00 1.605.003.501.212.061.10

HOCHEI: Franta - Liga Magnus

Final DATA1X21XX212
1423 Chamonix-M.·Bordeaux mar 21:00 3.554.401.751.961.251.17
1435 Amiens·Mulhouse mar 21:15 1.405.006.001.092.731.14
1441 Anglet ·Nice mar 21:30 2.054.402.751.401.691.17
1549 Angers·Briancon mar 21:30 1.306.206.651.073.211.09

HOCHEI: Int. - ERSTE Liga

Final DATA1X21XX212
2136 DAB Docler·Hokiklub mar 19:00 1.207.007.401.023.601.03

HOCHEI: Int. - Liga Asiei

Final DATA1X21XX212
1063 OJI Eagles·Sakhalin mar 12:30 2.604.202.051.611.381.15

HOCHEI: Kazakhstan - Liga Vysshaya

Final DATA1X21XX212
1591 Arlan K.·HC Astana mar 16:00 1.0115.018.4-8.26-
1595 Kulager · Temirtau mar 16:00 1.904.202.901.311.721.15

HOCHEI: Letonia - LHL

Final DATA1X21XX212
2082 Prizma·Daugapils mar 19:00 2.104.202.501.401.571.14

HOCHEI: Norvegia - Eliteserien

Final DATA1X21XX212
4619 Stjernen ·Valerenga mar 19:00 5.955.801.352.941.101.10

HOCHEI: Polonia - PHL

Final DATA1X21XX212
4498 Gdansk·Oswiecim mar 19:00 2.104.152.751.391.651.19

HOCHEI: Rusia - MHL

Final DATA1X21XX212
1453 Omskie Y.· Altay mar 14:00 1.455.304.951.142.561.12
1942 Irbis Kazan·Belye M. mar 17:00 2.103.802.901.351.641.22
1960 MHK Spartak ·Russkie V. mar 17:00 1.954.003.151.311.761.20
1979 Reaktor Nizhn.·Ladya mar 18:00 1.704.503.701.232.031.16

HOCHEI: Rusia - VHL

Final DATA1X21XX212
2998 ORG·Tyumen mar 14:30 3.003.902.051.701.341.22
3006 SKA-Neva·Humo T. mar 19:00 1.674.304.001.202.071.18
3007 Din.St.Petersburg·Khimik V. mar 19:30 1.654.004.501.172.121.21

HOCHEI: SUA - AHL

Final DATA1X21XX212
2459 Stockton H.·Bakersfield C. mie 05:00 2.254.102.551.451.571.20

HOCHEI: Suedia - Allsvenskan

Final DATA1X21XX212
5156 Bjorkloven·Vasterviks mar 20:00 1.554.404.801.152.301.17

VOLEI: INT. - FIVB World Cup (M)

Final DATA12
1145 Polonia·Iran mar 06:30 1.107.00
1196 Tunisia·Rusia mar 08:00 10.01.05
1727 Italia·Brazilia mar 09:00 6.251.12
1856 Argentina·Australia mar 12:00 1.204.55
1871 Japonia·Canada mar 13:20 1.303.55
În Japonia.

VOLEI: Coreea de Sud - V League (M)

Final DATA12
2513 KB Stars ·Kepco mar 13:00 1.303.20

VOLEI: Franta - Liga A (M)

Final DATA12
1308 Sete·Chaumont mar 20:30 3.201.30
1415 Poitiers·Nice mar 21:00 1.502.40
1451 Nantes·Cannes mar 21:00 1.253.55
1796 Ajaccio·Tourcoing mar 21:00 2.201.60
1954 Toulouse·Montpellier mar 21:00 2.951.35
2208 Tours ·Narbonne mar 21:00 1.154.75

VOLEI: Germania - Bundesliga (M)

Final DATA12
2550 BR Volleys·TSV Giesen mar 20:30 1.0111.0

VOLEI: Turcia - V.V.Sultanlar Liga (F)

Final DATA12
2527 Ankara Ptt (F)·Vakifbank (F) mar 16:00 9.051.03
2528 Thy (F)·Bakirkoy (F) mar 19:00 1.067.25
2548 Aydin Bld. (F)·Beylikduzu (F) mar 19:30 1.048.35

SNOOKER: Anglia Open

Final DATA12
1520 D.Gilbert·S.Carrington mar 12:00 1.402.95
1533 L.Hang·F.Patrick mar 12:00 1.254.00
1546 L.Honghao·S.Craigie mar 12:00 2.101.75
1565 F.O'Brien·N.Bond mar 12:00 1.602.35
1573 S.Maguire·T.Un-Nooh mar 12:00 1.572.40
1584 Y.Sijun·I.Figueiredo mar 12:00 1.323.40
1641 R.Walden·A.Borg mar 12:00 1.107.00
1652 M.Williams·J.Clarke mar 15:00 1.107.00
1661 L.Haotian·Z.Anda mar 15:00 1.822.00
1662 T.Chuan L.·C.Feilong mar 15:00 1.851.95
1670 S.Donaldson·Z.Xintong mar 15:00 2.251.65
1671 A.Carty·E.Slessor mar 15:00 2.601.50
1673 H.Vafaei·S.Lichtenberg mar 15:00 1.0510.0
1680 J.Jones·B.Sargeant mar 15:00 1.323.40
1695 H.Miah·M.Mann mar 16:00 2.251.65
1696 A.Ursenbacher·M.O'Donnell mar 16:00 2.701.47
1697 M.Fu·K.Doherty mar 16:00 1.353.20
1721 M.Selt·C.Steadman mar 16:00 1.452.75
1766 K.Wilson·L.Wenbo mar 16:00 1.452.75
1789 J.Brown·L.Heathcote mar 16:00 1.802.00
5291 M.Georgiou·D.Grace mar 16:00 1.901.90
1805 J.Lisowski·J.Page mar 18:30 1.155.50
1809 G.Wilson·M.Joyce mar 18:30 1.502.60
1810 R.Day·E.Sharav mar 21:00 1.353.20
1817 S.Baird·D.Wells mar 21:00 2.201.67
1818 B.Castle·J.Astley mar 21:00 2.551.52
1820 B.Langning·J.White mar 21:00 3.401.32
1844 L.Highfield·O.Lines mar 21:00 1.572.40
1910 M.Allen·J.Wattana mar 21:00 1.107.00
1935 L.Walker·C.Zifan mar 21:00 1.622.30
1939 G.Dott·M.Davis mar 22:00 1.702.15
1962 N.Robertson·K.Hirani mar 22:00 1.0214.0
Cel mai bun din 7 frame-uri.

BASEBALL: SUA - MLB - Playoff

Final DATA12
1171 N.Y.Yankees (1:1) Houston mar 23:08 2.351.60
Semifinale. Cel mai bun din 7 meciuri.

BASEBALL: Coreea de Sud - KBO League - Playoff

Final DATA12
2584 SK Wyverns (0:1) Kiwoom H. mar 12:30 1.702.05
Semifinale. Cel mai bun din 5 meciuri.

TENIS DE MASA: Challenger Series

Final DATA12
2601 J.Vrablik·G.Shamruk mar 10:00 1.105.80
2610 P.David·E.Gonzalez mar 10:40 1.039.05
2614 E.Chtchetinine·S.Happek mar 11:20 1.402.75
2617 M.Benes·G.Shamruk mar 12:00 1.502.40
2618 M.Shouman·S.Happek mar 12:40 1.204.05
2619 J.Vrablik·E.Chtchetinine mar 13:20 1.154.75
2621 P.David·M.Shouman mar 14:00 1.253.55
2622 M.Benes·E.Gonzalez mar 14:40 1.057.75

FLOORBALL: Suedia - SuperLiga

Final DATA1X21XX2
2623 Kalmarsund·Warberg mar 19:15 1.259.005.001.103.21

BADMINTON: Denmark Open 2019 - Dublu (F)

Final DATA12
2663 Baek/Jung·Dong/Feng mar 10:00 1.223.85
2726 Liu/Xia·Lefel/Tran mar 12:00 1.076.85
2742 Kitithar./Prajong.·Karlsson/Magnusson mar 12:40 1.0111.0
2743 Matsum./Nagahara·Ponnappa/Reddy mar 13:00 1.067.25
2748 Chow/Lee·Delrue/Palermo mar 13:00 1.125.30
2759 Matsut./Takahashi·Supajir./Taerat. mar 13:40 1.105.80
2760 Du/Li·Honderich/Tsai mar 13:40 1.057.75

BADMINTON: Denmark Open 2019 - Dublu (M)

Final DATA12
2653 Gideon/Sukamuljo·Liao/Su mar 10:00 1.048.35
2671 Rankireddy/Shetty·Kim/Lee mar 10:20 1.901.80
2684 Maas/Tabeling·Pangka./Santoso mar 10:40 2.251.57
2707 Li/Liu·Lee/Yang mar 11:40 1.144.90
2764 Han/Zhou·Boe/Conrad-P. mar 18:40 2.951.35
2766 Astrup/Rasmussen·Lu/Yang mar 19:00 1.144.90
2772 Isara/Jongjit·Endo/Watanabe mie 10:00 3.851.22
2774 He/Tan·Alfian/Ardianto mie 10:00 2.201.60
2775 Lamsfuss/Seidel·Inoue/Kaneko mie 10:00 3.851.22

BADMINTON: Denmark Open 2019 - Mixt Dublu

Final DATA12
1326 Zheng/Huang·Puavaran./Supajir. mar 10:00 1.057.75
2644 Hoki/Nagahara·Ahmad/Kandow mar 10:00 1.851.85
2651 Ko/Eom·Kaneko/Matsutomo mar 10:00 3.551.25
2665 Watanabe/Higashino·Gicquel/Delrue mar 10:20 1.039.05
2682 Jordan/Oktavianti·Lane/Pugh mar 10:40 1.067.25
2687 Lu/Chen·Rivaldy/Mentari mar 11:00 1.901.80
2728 Magee/Magee·Goh/Lai mar 12:20 7.251.06
2754 Tang/Tse·Tabeling/Piek mar 13:20 1.572.25
2769 Chopra/Reddy·Seidel/Efler mie 10:00 1.652.10
2770 Phuangp./Amitrapai·Lamsfuss/Herttrich mie 10:00 2.601.44

BADMINTON: Denmark Open 2019 (F)

Final DATA12
2655 Y.Han·K.Gilmour mar 10:00 1.333.05
2697 N.Okuhara·B.Ongbamrung. mar 11:00 1.115.55
2699 S.Pusarla V.·G.Tunjung mar 11:00 1.223.85
2702 X.Chen·S.Y.An mar 11:20 2.551.45
2720 B.Zhang·L.Kjaersfeldt mar 12:00 1.352.95
2731 A.Yamaguchi·N.Cheung mar 12:20 1.076.85
2732 P.Chochuwong·C.Marin mar 12:20 3.851.22
2735 B.He·J.H.Sung mar 12:40 1.532.35

BADMINTON: Denmark Open 2019 (M)

Final DATA12
2678 S.Thammasin·K.Parupalli mar 10:20 1.801.90
2701 R.Gemke·C.Lee mar 11:20 1.801.90
2710 D.Lin·B.Sai Praneeth mar 11:40 2.201.60
2712 A.Ginting·H.S.Prannoy mar 12:00 1.303.20
2761 H.Vittinghus·T.Sugiarto mar 18:00 1.602.20
2762 J.Christie·J.Jorgensen mar 18:20 1.333.05
2768 K.Momota·W.Wong mar 19:20 1.057.75