Sari peste



FOTBAL: Romania - Liga I SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2908 Poli Iasi·Chindia Targ.   vin 18:00 1.703.605.451.152.171.30

FOTBAL: Romania - Liga III - Seria 2

Final DATA1X21XX212
2054 FCSB II·Agricola Borcea vin 18:00 1.355.755.001.092.701.07
2464 Inainte Modelu·Axio.Cernavodă vin 18:00 1.904.502.751.341.711.13

FOTBAL: Romania - Liga III - Seria 3

Final DATA1X21XX212
2318 Voluntari II·Unirea Bascov vin 18:00 2.253.752.501.411.501.18
3507 Flacăra Moreni·Cetate Rasnov vin 18:00 2.703.752.101.581.351.19
3508 CSM Slatina·Sp.Roșiori vin 18:00 1.305.506.251.052.931.08
3523 Univ.Craiova II·CS Balotești vin 18:00 1.504.504.501.132.251.13

FOTBAL: Romania - Liga III - Seria 4

Final DATA1X21XX212
3451 Șoimii Lipova·FC U Craiova 1948 vin 18:00 6.755.701.273.091.041.07
3481 ACS Dumbravita·Cetate Deva vin 18:00 1.206.508.001.013.601.04

FOTBAL: Romania - Liga III - Seria 5

Final DATA1X21XX212
3201 Viitorul Selimbar·Un.Alba Iulia vin 18:00 1.405.254.851.112.521.09
3403 Avantul Reghin·Odorheiu Secuiesc vin 18:00 1.504.504.501.132.251.13
3543 CFR Cluj II·ACS Ind.Galda vin 18:00 1.803.903.301.231.801.17
3552 Ariesul Turda·Minaur Baia Mare vin 18:00 3.453.751.801.801.221.18

FOTBAL: Africa de Sud - Divizia II

Final DATA1X21XX212
3772 Cape Umoya Utd·Maccabi FC vin 16:00 2.552.852.801.351.411.33

FOTBAL: Algeria - Liga 2

Final DATA1X21XX212
3873 Ol. Medea·USM EL Harrach vin 19:00 1.673.554.601.142.001.23
3874 OM Arzew·A Boussaada vin 19:00 1.923.054.001.181.731.30
3876 RC Arbaa·JSM Skikda vin 19:00 1.603.256.001.072.111.26
3882 RC Relizane·MC Saida vin 19:00 1.403.858.001.032.601.19

FOTBAL: Algeria - Liga 2 U21

Final DATA1X21XX212
3836 Oly.Medea U21·USM El Harrach U21 vin 17:00 1.633.804.301.142.021.18

FOTBAL: Anglia - U23 Premier League 2 - Div.1

Final DATA1X21XX212
3762 Tottenham U23· Derby C. U23 vin 14:00 1.604.104.351.152.111.17

FOTBAL: Anglia - U23 Premier League 2 - Div.2

Final DATA1X21XX212
3764 Middlesbrough U23·Swansea U23 vin 15:00 2.303.352.751.361.511.25

FOTBAL: Anglia - U23 Prof.Development League

Final DATA1X21XX212
3766 Watford U23·Sheffield Wed. U23 vin 15:00 2.153.602.801.351.581.22

FOTBAL: Arabia Saudita - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
4622 Al Hilal R.·Abha vin 19:00 1.088.0021.0-5.791.03
4623 Al Taawon·Al Hazem vin 19:10 1.404.456.251.062.601.14

FOTBAL: Austria - Reg. Est

Final DATA1X21XX212
3925 Traiskirchen(Am.)·ASV Drassburg vin 19:30 2.203.702.701.381.561.21

FOTBAL: Azerbaidjan - Liga II

Final DATA1X21XX212
3767 Fk Sabayil 2·Turan Tovuz vin 15:30 1.753.803.651.201.861.18
3770 Zaqatala·Sabah 2 vin 15:30 1.534.254.501.132.191.14
3771 Zira FK 2·AGSU vin 15:30 2.353.402.551.391.461.22

FOTBAL: Belarus - Vysshaya League

Final DATA1X21XX212
3853 Isloch·Slutsk vin 18:00 1.553.755.551.102.241.21
4624 Dnyapro M.·FC Minsk vin 19:45 2.553.202.601.421.431.29

FOTBAL: Bulgaria - A PFG

Final DATA1X21XX212
2678 Tsarsko Selo·Beroe vin 18:00 5.103.451.652.061.121.25

FOTBAL: Cehia - 1.Liga

Final DATA1X21XX212
1754 Sigma O.·Teplice vin 19:00 1.823.554.301.201.941.28
1757 Banik O.·Slovacko vin 19:00 2.153.253.451.291.671.32

FOTBAL: Cehia - FNL

Final DATA1X21XX212
2549 Hradec Kralove·Chrudim vin 19:00 1.633.704.801.132.091.22
2569 Jihlava·Lisen vin 19:00 1.334.608.101.032.931.14

FOTBAL: Cehia - MSFL

Final DATA1X21XX212
3842 Otrokovice·Banik Ostrava B vin 17:30 2.103.752.701.351.571.18
3852 Velke Mezirici·SFK Vrchovina vin 18:00 1.733.903.601.201.871.17
3866 S.Kromeriz·Unicov vin 18:30 1.853.803.251.241.751.18

FOTBAL: Cehia -CFL- Gr. A

Final DATA1X21XX212
3906 Kraluv Dvur·Pisek vin 19:00 1.674.103.751.191.961.16

FOTBAL: China - Liga II - Sud

Final DATA1X21XX212
3763 Suzhou D.·Hubei Chufeng H. vin 14:30 1.108.6512.5-5.111.01

FOTBAL: Cipru - Divizia I

Final DATA1X21XX212
2511 Nea Salamina·Pafos vin 19:00 2.153.203.101.291.571.27

FOTBAL: Croatia - 2.HNL

Final DATA1X21XX212
3857 Sesvete·Solin vin 18:30 1.623.555.001.112.081.22
3859 Dragovoljac·Medimurje vin 18:30 2.453.352.551.411.441.25

FOTBAL: Danemarca - Div.3 - Gr.1

Final DATA1X21XX212
3900 Taarnby FF·Herlev vin 19:00 4.504.351.522.211.131.14
3918 Taastrup·Fremad Valby vin 19:30 2.003.852.851.321.641.18

FOTBAL: Danemarca - Div.3 - Gr.3

Final DATA1X21XX212
3917 BK Marienlyst·Tarup-Paarup IF vin 19:30 2.004.252.651.361.631.14
3926 Odder IGF·Varde IF vin 19:45 2.203.902.501.411.521.17

FOTBAL: EAU - Cupa Ligii - Gr. A

Final DATA1X21XX212
3856 Al-Nasr Dubai·Ittihad Kalba vin 18:15 1.524.354.701.132.261.15
Faza grupelor!

FOTBAL: EAU - Cupa Ligii - Gr. B

Final DATA1X21XX212
3855 Al Wahda (UAE)·Ahli Al-Fujirah vin 18:15 1.684.203.751.201.981.16
Faza grupelor!

FOTBAL: Estonia - Esiliiga A

Final DATA1X21XX212
3860 JK Jarve·T. JK Legion vin 18:30 6.505.701.283.041.051.07
3861 Rakvere JK T.·Elva vin 18:30 5.505.301.352.701.081.08
3862 T.Flora II·Parnu Vaprus vin 18:30 2.653.902.101.581.371.17

FOTBAL: Estonia - Meistriliiga

Final DATA1X21XX212
3872 Kuressaare·Jalg.Tammeka vin 18:45 6.004.651.402.621.081.14

FOTBAL: Finlanda - Kakkonen - Gr.B

Final DATA1X21XX212
3863 Jazz·Honka/Akatemia vin 18:30 2.453.652.401.471.451.21
3865 Salpa·P-Iirot vin 18:30 1.504.404.901.122.321.15

FOTBAL: Finlanda - Veikkausliiga

Final DATA1X21XX212
1621 HIFK·Ilves vin 18:30 3.603.202.101.691.271.33

FOTBAL: Finlanda - Ykkonen

Final DATA1X21XX212
4643 Haka V.·KTP vin 18:30 1.325.157.751.053.091.13

FOTBAL: Georgia - Liga Erovnuli

Final DATA1X21XX212
3817 Sioni Bolnisi·Dinamo Batumi vin 16:00 4.553.451.701.961.141.24

FOTBAL: Georgia - National League 2

Final DATA1X21XX212
3818 Shukura·Zugdidi vin 16:00 1.334.508.001.032.881.14

FOTBAL: Germania - Bundesliga 2 SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2679 Aue·Stuttgart   vin 19:30 4.103.851.781.991.221.24
2684 Darmstadt ·Dyn.Dresda   vin 19:30 2.403.302.901.391.541.31

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Bavaria

Final DATA1X21XX212
3909 Bayreuth·1860 Rosenheim vin 19:15 1.554.255.001.142.301.18

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Nord

Final DATA1X21XX212
3908 SC Weiche 08 ·Hamburger II vin 19:15 2.003.603.301.291.721.25
3915 Heider SV·Drochtersen/Assel vin 19:15 6.704.601.402.731.071.16

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Vest

Final DATA1X21XX212
3929 TUS Haltern·Dortmund II vin 19:45 4.453.751.702.041.171.23

FOTBAL: Indonezia - Super League

Final DATA1X21XX212
1672 PSS Sleman·PSM Makassar vin 14:30 2.303.352.751.361.511.25

FOTBAL: Iran - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
3820 Machine S.Tabriz·Esteg.Tehran vin 16:30 6.453.201.602.141.071.28
3844 Peykan·Padideh Khorasan vin 17:40 3.002.802.501.451.321.36
3871 Foolad K.·Sanat Naft A. vin 18:45 2.202.853.501.241.571.35

FOTBAL: Lituania - A Liga

Final DATA1X21XX212
1673 FK Panevezys·Vilniaus R. vin 18:00 3.303.402.001.671.261.25

FOTBAL: Malaysia - Cupa

Final DATA1X21XX212
3803 Johor D.T.·PKNP FC vin 16:00 1.256.007.001.033.231.06
3810 Negeri Sembilan·Terengganu vin 16:00 4.153.701.671.961.151.19

FOTBAL: Malta - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
3919 Gzira Utd·Hamrun vin 19:30 2.253.552.701.381.531.23
4774 Sirens·Senglea Ath. vin 19:30 2.453.652.401.471.451.21

FOTBAL: Mexic - U20 - Apertura

Final DATA1X21XX212
3826 Morelia U20·Pumas U20 vin 17:00 1.653.604.401.131.981.20
3828 Veracruz U20·Atl.San Luis U20 vin 17:00 3.553.651.801.801.211.19
3905 Santos U20·Monterrey U20 vin 19:00 2.203.502.701.351.521.21

FOTBAL: Portugalia - Campionatul U23

Final DATA1X21XX212
3851 Belenenses U23·Estoril U23 vin 18:00 4.554.301.552.211.141.16

FOTBAL: Qatar - Stars League

Final DATA1X21XX212
3841 Al Arabi Doha·Al Ahli Doha vin 17:20 2.603.452.351.481.401.23
3921 Al Rayyan·Umm Salal vin 19:30 1.404.506.151.072.601.14

FOTBAL: Rusia - Liga de Tineret

Final DATA1X21XX212
3761 Tambov Tin.·Dinamo M. Tin. vin 14:00 3.353.601.951.741.261.23

FOTBAL: Rusia - PFL Centru

Final DATA1X21XX212
3845 Din.Bryansk·Khimki-M vin 18:00 1.274.808.80-3.111.11
3846 Zorkij Kras.·Kvant Obninsk vin 18:00 1.903.403.451.221.711.23
3850 Saratov·Rotor V. II vin 18:00 1.185.5012.2-3.791.08
3878 Saturn Ram.·Metal.Lipetsk vin 19:00 4.003.301.801.801.161.24

FOTBAL: Rusia - PFL Sud

Final DATA1X21XX212
3899 SKA Rostov·Din.Stavropol vin 19:00 2.103.602.801.331.581.20

FOTBAL: Rusia - PFL Ural Povolzhye

Final DATA1X21XX212
3773 Chelyabinsk·Ulyanovsk vin 16:00 2.353.102.751.341.461.27
3781 Lada SOK·Lada T. vin 16:00 1.753.503.951.171.861.21
3790 Nosta N.·Zenit Izhevsk vin 16:00 2.453.402.451.421.421.23
3796 Zvezda Perm·Ufa 2 vin 16:00 1.255.308.201.013.221.08

FOTBAL: Rusia - PFL Vest

Final DATA1X21XX212
3797 Rodina Moscova·Tor.Vladimir vin 16:00 3.803.451.801.811.181.22
3821 Olimp Khimki·Dolgoprudny vin 17:00 3.453.401.901.711.221.23
3823 Pskov-747·Zenit II vin 17:00 3.703.551.851.781.191.22
3858 Luki-Energiya·Zvezda St Peters. vin 18:30 1.354.506.751.042.701.13

FOTBAL: Slovacia - Liga 1 U19

Final DATA1X21XX212
3765 Z.Michalovce U19·Dun.Streda U19 vin 15:00 3.303.701.871.741.241.19
3854 Nitra U19·Ruzomberok U19 vin 18:00 2.203.352.801.331.531.23

FOTBAL: Spania - Tercera Div. - Gr. 02

Final DATA1X21XX212
3927 R.Aviles·CD Covadonga vin 19:45 3.304.001.801.811.241.16

FOTBAL: Ucraina - Persha Liga

Final DATA1X21XX212
3819 Girnik-Sport·Ingulets vin 16:00 3.603.301.951.721.231.26
3839 Minaj·Kremin K. vin 17:00 1.753.504.151.171.901.23
3840 Agrobiznes V.·Rukh Vinnyky vin 17:00 3.703.451.881.791.221.25
3870 Prykarpattya I.F.·Mykolaiv vin 18:30 1.903.503.501.231.751.23

TENIS: ATP - Winston Salem (SUA)

Final DATA12
1195 J.Millman·S.Johnson vin 19:30 2.301.62
2165
B.Paire·P.Carreno B.
vin 19:30 1.951.85
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ATP - Winston Salem (SUA) - Dublu

Final DATA12
1480 Kubot/Melo·J.Murray/N.Skupski vin 18:00 1.572.35
1484 Gille/Vliegen·Monroe/Sandgren vin 18:00 1.572.35
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ATP - US Open (SUA) - Calificari

Final DATA12
1059 M.Basic·S.Giraldo vin 18:00 1.722.00
1310 E.Benchetrit·K.Coppejans vin 18:00 2.151.62
1510 S.W.Kwon·S.Diez vin 18:00 1.303.20
1546 T.Kamke·L.Lacko vin 18:00 2.401.50
1575 G.Barrere·D.Galan R. vin 18:00 1.622.15
1595 Ped.Martinez ·J.Brooksby vin 18:00 1.901.80
1515 D.Koepfer·Y.Uchiyama vin 19:30 1.532.35
1555 M.Ymer·Hy.Chung vin 19:30 2.851.37
2218 J.Menezes·S.Nagal vin 19:30 1.502.40
2220 L.Rosol·E.Gerasimov vin 19:30 2.101.65
2224 P.Lorenzi·J.Vesely vin 19:30 2.751.40
2231 K.Majchrzak·I.Ivashka vin 19:30 2.051.70
2260 T.Griekspoor·M.Trungelliti vin 19:30 1.622.15
Suprafata de joc: Hard

TENIS: WTA - US Open - Calificari

Final DATA12
1465 V.Gracheva·R.Hogenkamp vin 18:05 1.502.40
1607 E.Rybakina·L.Cabrera vin 18:05 1.273.40
1618 E.Ruse·Xin.Wang vin 18:05 1.901.80
1620 P.Badosa G.·M.Frech vin 18:05 1.602.20
1656 K.Kucova·T.Martincova vin 18:05 1.951.75
1659 J.Cepelova·J.Fourlis vin 18:05 1.372.85
1660 D.Allertova·P.Hon vin 19:30 2.001.72
1706 T.Townsend·N.Stojanovic vin 19:30 1.422.65
1874 K.Flipkens·J.Larsson vin 19:30 1.352.95
1876 Ca.Dolehide·A.Friedsam vin 19:30 1.602.20
1913 I.Shinikova·A.Bogdan vin 19:30 3.401.27
Suprafata de joc: Hard

TENIS: WTA - New York (SUA) - Dublu

Final DATA12
2281 Gaspar./Niculescu·Jurak/Martinez-S. vin 18:10 1.851.90
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - L'Aquila (ITA)

Final DATA12
1089 A.Vukic·C.Taberner vin 15:00 3.401.27
1097 D.Popko·J.Haerteis vin 15:00 1.303.20
1122 And.Martin·G.Clezar vin 16:20 1.572.25
1583 A.Collarini·F.Cerundolo vin 16:20 1.751.95
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: Challenger - L'Aquila (ITA) - Dublu

Final DATA12
1009 Brkic/Pavic·Cacic/Sancic vin 17:40 1.652.10
3291 Margaroli/Vavassori·Begemann/Mergea vin 17:40 2.001.72
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Braunschweig (GER)

Final DATA12
2537 J.Niemeier·R.L.Jani vin 15:00 1.502.40
2540 K.Gerlach·C.Ferrando vin 15:00 1.402.75
2543 C.Buyukakcay·N.Parrizas-D. vin 17:30 1.552.30
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Braunschweig (GER) - Dublu

Final DATA12
1098 Klasen/Koelzer·Leykina/Partaud vin 16:30 2.101.65
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Guayaquil (ECU)

Final DATA12
2544 A.Osborne·M.Osorio S. vin 18:30 7.801.05
2942 C.Hsu·C.Roemer vin 18:30 1.652.10
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Lambare (PAR)

Final DATA12
1732 S.Leon·A.Morgina vin 17:00 3.551.25
1734 F.Brito·S.Luini vin 17:00 1.154.75
1735 N.Zeballos·I.Martinich vin 18:30 1.372.85
3464 T.Mar·M.Gonzalez vin 18:30 7.751.05
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Tabarka (TUN) - Dublu

Final DATA12
2962 Prisacariu/Viviani·Dmitrich./Rudiuk. vin 17:30 1.303.20
2964 Bouzo Z./Crescenzi·Karunar./Vojcinakova vin 17:30 1.722.00
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Wanfercee-B. (BEL)

Final DATA12
1729 S.Kraus·M.Arcangioli vin 14:00 2.051.70
1730 A.Carreras·C.Sibille vin 14:00 1.223.85
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Wanfercee-B. (BEL) - Dublu

Final DATA12
1036 Kajevic/Vanlangen.·Anil/Yudanov vin 16:00 1.851.85
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Curtea De Arges (ROM)

Final DATA12
3442 R.M.Papoe·N.Frunza vin 14:00 4.051.20
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Curtea De Arges (ROM) - Dublu

Final DATA12
3457 Lazarov/Manda·Korovin/Prihodko vin 16:00 2.201.60
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Helsinki (FIN) - Dublu

Final DATA12
2365 Cerundo./Comesa.·Ivanov/Tamm vin 14:30 1.472.50
2366 Vidal Az./Weis·Kossek/Smola vin 14:30 1.452.55
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Lambare (PAR)

Final DATA12
2048 F.Tenti·M.Echazu vin 17:00 2.651.42
2068 G.Villanueva·J.Panta H. vin 17:00 1.204.05
2368 F.Zeballos·G.A.Hidalgo vin 18:30 1.652.10
3460 J.L.Reis D.S.·A.Miele vin 18:30 1.502.40
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Lambermont (BEL)

Final DATA12
2478 S.Beaupain·D.Added vin 14:30 4.751.15
2486 A.Vilaro·A.Bovy vin 14:30 2.551.45
2483 M.Perchicot·C.Schmitz vin 16:30 1.851.85
2479 G.Petit·C.Geens vin 18:30 2.201.60
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Lambermont (BEL) - Dublu

Final DATA12
3462 Uryson/Vilaro ·Added/Bovy vin 18:30 3.351.28
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Poznan (POL)

Final DATA12
3443 D.Yevseyev·V.Safranek vin 15:00 2.301.55
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Poznan (POL) - Dublu

Final DATA12
2487 Olivieri/Ugo·Hidalgo/Sakamoto vin 15:00 1.851.85
2488 Kowalcz./Matuszew.·Kopriva/Velotti vin 17:00 2.201.60
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Santander (SPA)

Final DATA12
2496 O.J.Gutierrez·D.Dutra D.S. vin 14:30 2.001.72
2502 I.Lopez M.·T.Skatov vin 19:00 2.351.53
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Santander (SPA) - Dublu

Final DATA12
2453 Roglan/Winter·Gakhov/Pla Malfe. vin 17:00 2.301.55
2484 Luz/Matos·Barran.C./Esteve vin 17:00 1.652.10
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Schlieren (ELV)

Final DATA12
2937 B.Bonzi·J.Ocleppo vin 14:00 1.402.75
3455 R.Slobodchikov·L.Grigelis vin 15:30 2.551.45
2939 Mir.Martinez·D.Masur vin 18:00 6.451.08
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Schlieren (ELV) - Dublu

Final DATA12
3454 Ehrat/Wenger·Johnson/Johnson vin 15:30 2.301.55
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Sintra (POR)

Final DATA12
2489 T.Cacao·Y.Mertens vin 14:00 2.651.42
2490 A.Cornut-Ch.·L.Poullain vin 14:30 2.201.60
2499 F.Gil·F.Cabral vin 16:00 1.154.75
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Sintra (POR) - Dublu

Final DATA12
2501 Goncalves/Maia·Escoffier/Tchoutakian vin 16:00 5.301.12
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Tabarka (TUN) - Dublu

Final DATA12
2940 Fernand.Fl./Potenza·Bruna/Etcheverry vin 17:30 2.301.55
2941 Lipovsek P./Zukas·Feitt/Justo vin 17:30 1.303.20
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Ueberlingen (GER)

Final DATA12
3039 J.I.Galarza·L.Wessels vin 14:30 3.201.30
2506 J.Trinker·K.Wehnelt vin 16:00 2.751.40
3060 L.Ollert·B.Santanna vin 18:00 2.301.55
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Ueberlingen (GER) - Dublu

Final DATA12
3105 Veldheer/Zima·Prinoth/Troebinger vin 15:30 1.402.75
3187 Heger/Hoffmann·Guenther/Wessels vin 17:00 2.151.62
Suprafata de joc: Zgură

BASCHET: Filipine - MPBL

Final DATA1X21XX2
2981 Muntinlupa C.·Bicol V. vin 15:30 3.5517.01.302.941.21
Se pot juca pe teren neutru.

BASCHET: INT. - Meciuri amicale

Final DATA1X21XX2
1028 Turcia·Puerto Rico vin 14:00 1.0821.07.251.035.39
1052 Senegal·Venezuela vin 14:30 1.6016.02.351.452.05
1243 China·Brazilia vin 14:30 3.2017.01.352.691.25
1509 Italia·Serbia vin 14:30 7.7521.01.075.661.02
Meciurile se pot juca pe teren neutru!

HANDBAL: Danemarca - Cupa (F)

Final DATA1X21XX2
1308 Horsens (F)·Herning-Ikast (F) vin 19:30 10.017.01.056.30-
Optimi. Un singur meci.

HANDBAL: Danemarca - Cupa (M)

Final DATA1X21XX2
1127 Kolding·Aalborg vin 19:30 4.459.501.283.031.13
Optimi. Un singur meci.

HANDBAL: INT. - Amicale intercluburi (F)

Final DATA1X21XX2
1968 Erdi (F)·FTC (F) vin 17:00 5.1512.01.203.601.09
Meciurile se pot juca pe teren neutru!

HANDBAL: INT. - Amicale intercluburi (M)

Final DATA1X21XX2
1216 Massy E.·Limoges vin 17:00 1.678.502.551.401.96
1441 CSM Bucuresti·Steaua B. vin 17:30 2.007.502.101.581.64
1086 Wisla Plock·SKA Minsk vin 18:00 1.1712.05.801.073.91
1885 Creteil·Pontault vin 19:00 1.3010.04.151.152.93
1966 Met.Skopje·A.s R. Hasharon vin 19:00 1.758.002.401.441.85
1560 Cehovski M.·Benfica vin 19:15 4.259.501.302.941.14
Meciurile se pot juca pe teren neutru!

HANDBAL: Ungaria - NB I (M)

Final DATA1X21XX2
2971 Veszprem·Dabas VSE vin 19:00 -25.020.0-11.1

HOCHEI: INT. - Amicale intercluburi

Final DATA1X21XX212
3142 Omsk·Jokerit vin 15:00 2.303.702.451.421.471.19
3144 Cracovia ·DVTK vin 16:00 2.554.002.151.561.401.17
3172 Kookoo K.·Jyvaskyla vin 16:00 2.854.301.901.711.321.14
3223 Pardubice·Zvolen vin 17:00 1.574.703.851.182.121.12
3236 Salzburg·Malmo vin 17:00 2.454.302.151.561.431.15
3242 Magnitogorsk·Kunlun vin 17:00 1.405.105.001.102.521.09
3267 HV 71·Sparta Praga vin 17:00 1.954.102.851.321.681.16
3270 Villach·Fehervar vin 17:30 3.604.801.602.061.201.11
3280 Prostejov·Tychy vin 18:00 1.904.602.751.341.721.12
3307 Torax P.·Dubnica vin 18:00 1.206.508.141.013.611.05
3313 Kassel H.·Crimmitschau vin 18:00 1.804.702.951.301.811.12
3314 Lahti·Vaxjo vin 18:30 2.254.402.301.491.511.14
3380 Nitra·Ferencvaros vin 19:00 1.256.306.601.043.221.05
3381 SKA St.Peters.·HC Sochi vin 19:30 1.375.005.501.082.621.10
Meciurile se pot juca pe teren neutru! Daca nu se joaca in format de 3 reprize X 20 min, toate pariurile vor primi cota 1

HOCHEI: INT. - Amicale Internationale (F)

Final DATA1X21XX212
3716 Japonia (F)·Finlanda (F) vin 15:00 9.006.001.203.60-1.06
3739 Rusia (F)·Cehia (F) vin 15:15 1.354.506.751.042.701.13

HOCHEI: Internaţional - U20 - Meci amical

Final DATA1X21XX212
3409 Rusia U20·Cehia U20 vin 16:00 1.485.004.251.142.301.10
Meciurile se pot juca pe teren neutru!

HOCHEI: Kazahstan - Cupa

Final DATA1X21XX212
3141 Altai-Torpedo·Beibarys A. vin 14:00 2.203.602.651.371.531.20
3166 Almaty· Temirtau vin 16:00 1.604.204.051.162.061.15

VOLEI: INT. - CE (F) - Grupa A

Final DATA12
1172 Franţa (F)·Bulgaria (F) vin 14:30 7.901.08
1096 Serbia (F)·Finlanda (F) vin 17:00 1.0116.0
În Turcia.

VOLEI: INT. - CE (F) - Grupa B

Final DATA12
1183 Belgia (F)·Ucraina (F) vin 15:00 1.552.45
1184 Italia (F)·Portugalia (F) vin 18:30 1.0116.0
În Polonia.

VOLEI: INT. - CE (F) - Grupa C

Final DATA12
1209 Croaţia (F)·Azerbaidjan (F) vin 16:00 2.351.60
1197 Olanda (F)·România (F) vin 18:30 1.0510.0
În Ungaria.

VOLEI: INT. - CE (F) - Grupa D

Final DATA12
1334 Elveţia (F)·Germania (F) vin 15:30 12.01.03
1307 Belarus (F)·Rusia (F) vin 18:00 8.501.07
În Slovacia.

VOLEI: INT. - CM U19 (M) - Grupa B

Final DATA12
1271 Cehia U19·Iran U19 vin 15:00 4.751.15
1381 Colombia U19·Italia U19 vin 18:30 11.01.01
În Tunisia.

VOLEI: INT. - CM U19 (M) - Grupa C

Final DATA12
1130 Germania U19·Argentina U19 vin 15:00 1.372.85
În Tunisia.

VOLEI: INT. - CM U19 (M) - Grupa D

Final DATA12
1347 Coreea de Sud U19·Rusia U19 vin 18:30 5.301.12
În Tunisia.

TENIS DE MASA: Czech Open (F)

Final DATA12
3687 K.Ishikawa·X.Liu vin 14:50 2.001.72
3688 T.Feng·W.Liu vin 14:50 2.401.50
3689 H.Matelova·M.Hirano vin 14:50 6.501.08
3690 H.Hashimoto·Z.He vin 14:50 2.951.35

TENIS DE MASA: Czech Open (M)

Final DATA12
3659 Y-J.Lin·M.Freitas vin 14:00 1.204.00
3661 C.Pletea·Y.Hirano vin 14:00 2.201.60
3663 S.Lee·S.Gauzy vin 14:00 1.722.00
3664 Y.Uda·T.Boll vin 14:00 3.851.22
3665 D.Ovtcharov·V.Samsonov vin 18:00 1.402.75
3666 P.Franziska·J.Mizutani vin 18:00 2.551.45
3667 A.Shibaev·T.Ma vin 19:00 2.301.55
3668 S.Gnanasek.·H.Calderano vin 19:00 3.101.32

TENIS DE MASA: Rusia - Liga Pro

Final DATA12
3024 M.Tormozov·O.Suharkov vin 14:00 1.901.80
3026 V.Krokhin·B.Bekbolotov vin 14:30 1.652.10
3038 O.Suharkov·M.Kozhemyakin vin 15:00 1.572.25
3043 V.Krokhin·M.Tormozov vin 15:30 2.001.72
3045 M.Kozhemyakin·B.Bekbolotov vin 16:00 1.572.25
3048 A.Anisimov·A.Burdin vin 18:00 2.201.60
3062 M.Efimov·P.Pulnyi vin 18:30 2.201.60
3066 A.Burdin·S.Medvedev vin 19:00 2.001.72
3067 A.Anisimov·M.Efimov vin 19:30 1.801.90

TENIS DE MASA: Rusia - Liga Pro-FNTR - Moscova Open

Final DATA12
3467 A.Yakovlev·V.Zhigalov vin 15:00 1.602.20
3468 A.Bogomolov·A.Andreev vin 15:30 1.901.80
3469 V.Zhigalov·A.Bogomolov vin 16:00 2.001.72
3472 A.Andreev·A.Yakovlev vin 16:30 2.201.60
3491 A.Yakovlev·A.Bogomolov vin 17:00 1.602.20
3513 V.Zhigalov·A.Andreev vin 17:30 1.901.80
3518 Y.Troyanov·S.Bilyuga vin 19:00 1.572.25
3529 V.Ivanov·S.Vakar vin 19:30 2.251.57

RUGBY: RU - Rusia Premier League

Final DATA1X21XX2
1793 Metallurg·Lokomotiv-Penza vin 14:00 4.8025.01.204.031.15

HOCHEI PE IARBA: EH Championship (F) - Playoff

Final DATA1X21XX212
2115 Anglia (F)·Olanda (F) vin 19:00 6.505.801.302.951.051.07
Semifinale!

HOCHEI PE IARBA: EH Championship (F) - Pool C

Final DATA1X21XX212
1844 Rusia (F)·Belarus (F) vin 14:30 1.554.704.301.152.201.10
1890 Belgia (F)·Irlanda (F) vin 16:45 1.704.403.601.201.951.13

VOLEI PE PLAJA: FIVB Jurmala 2019

Final DATA12
2150 A.Samoil./Smedins·Chiniewicz/Korycki vin 14:10 1.057.80

BADMINTON: CM 2019 - Mixt Dublu

Final DATA12
3655 Tabeling/Piek ·Puavara./Taeratt. vin 19:00 4.051.20
3656 Tang/Tse·Wang/Huang vin 19:00 5.801.10
În Elveția.

BADMINTON: CM 2019 (F)

Final DATA12
3645 M.Blichfeldt·Y.Chen vin 18:00 4.301.18
3647 J.Yeo·R.Intanon vin 18:00 3.551.25
În Elveția.

BADMINTON: CM 2019 (F) - Dublu

Final DATA12
3649 Matsum./Nagahara·Tanaka/Yonemoto vin 18:20 1.352.95
În Elveția.

BADMINTON: CM 2019 (M)

Final DATA12
3650 K.Wangcharoen·T.Chou vin 18:40 3.051.33
3657 A.Antonsen·L.Chen vin 19:20 2.101.65
În Elveția.

BADMINTON: CM 2019 (M) - Dublu

Final DATA12
3648 Ahsan/Setiawan·M.C.Liao/C.H.Su vin 18:20 1.253.55
3651 C.Liu/N.Zhang·Li/Liu vin 18:40 3.201.30
3658 Choi/Seo·Alfian/Ardianto vin 19:20 1.951.75
În Elveția.

PESAPALLO: Finlanda - Superpesis (F) - Playoff

Final DATA1X2
3811 Lapua (F)·Jyvaskyla (F) vin 17:30 2.952.602.65
3816 Pori (F)·Tampere (F) vin 17:30 1.304.2012.0
Semifinale. Cel mai bun din 5 meciuri.