Sari peste



FOTBAL: Algeria - Liga 2

Final DATA1X21XX212
2059 MC Saida·USM EL Harrach joi 17:00 1.753.204.651.131.901.27
2065 JSM Bejaia·AS Khroub joi 20:00 1.723.155.001.111.931.28

FOTBAL: Anglia - Cupa Ligii U23

Final DATA1X21XX212
5142 Crystal P. U23·Blackburn U23 joi 15:00 2.804.002.051.651.361.18

FOTBAL: Anglia - U23 Prof.Development League

Final DATA1X21XX212
2131 Wigan Ath. U23·Coventry U23 joi 16:00 1.824.103.301.261.831.17

FOTBAL: Arabia Saudita - Divizia 1

Final DATA1X21XX212
2388 Najran SC·Albukairiya joi 18:20 2.053.253.301.261.641.26

FOTBAL: Austria - Reg. Est

Final DATA1X21XX212
2413 Mauerwerk·Wiener Neustadt joi 20:30 2.053.752.901.331.641.20

FOTBAL: Bahrain - Divizia 2

Final DATA1X21XX212
2366 Sitra Club·Malkiya Club joi 18:00 4.254.601.522.211.141.12
2373 Al Budaiya·Bahrain SC joi 18:00 1.753.753.701.191.851.18

FOTBAL: Botswana - Premier League

Final DATA1X21XX212
5143 Police XI·Miscellaneous joi 16:30 1.503.755.601.072.251.18

FOTBAL: Brazilia - Cupa FGF

Final DATA1X21XX212
2986 Gremio RS B·Avenida RS joi 21:00 1.953.503.201.251.671.21
2988 EC Sao Jose RS·CE Lajeadense RS joi 21:00 1.573.804.751.112.111.18

FOTBAL: Brazilia - Serie A

Final DATA1X21XX212
2093 Avai SC·Internacional RS vin 01:15 3.753.002.151.671.251.37
2095 Santos SP·Ceara CE vin 01:15 1.454.107.601.072.661.22

FOTBAL: Brazilia - Serie B

Final DATA1X21XX212
1790 Botafogo SP·Atletico GO vin 01:15 2.452.803.201.311.491.39

FOTBAL: Chile - Primera Division

Final DATA1X21XX212
4462 Everton Del Mar·Curico Unido vin 00:30 2.303.103.101.321.551.32

FOTBAL: Egipt - Premier League

Final DATA1X21XX212
1123 Masr·El Gouna joi 16:00 2.752.802.751.391.391.38
1157 Misr Lel M.·Al Masry joi 18:30 2.752.902.651.411.381.35
1529 Enppi ·Entag El-Harby joi 18:30 2.603.102.651.411.431.31
1747 Pyramids FC·Smouha joi 21:00 1.523.905.801.092.331.20

FOTBAL: Estonia - Esiliiga A

Final DATA1X21XX212
2405 Tammeka T. II·Elva joi 19:00 2.453.802.301.491.431.19

FOTBAL: Germania - Westfalen Pokal

Final DATA1X21XX212
5159 SV Harbern·Steinhagen joi 21:00 1.904.202.901.311.721.15

FOTBAL: INT.- Amicale Internationale U19

Final DATA1X21XX212
2078 Indonesia U19·China U19 joi 15:00 2.403.952.301.491.451.17
Meciurile se pot juca pe teren neutru! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize a cate 40 sau 45 min., se va omologa cu cota 1

FOTBAL: INT.- Cupa Libertadores (F) - Gr.D

Final DATA1X21XX212
2425 Santiago Morning (F)·Distrital De Majes (F) vin 01:00 1.079.0018.8-6.091.01

FOTBAL: INT.- Liga Campionilor (F)

Final DATA1X21XX212
2147 Barcelona (F)·FC Minsk (F) joi 20:00 1.0215.035.0-10.5-
Optimi. Tur.

FOTBAL: Iran - Cupa Hazfi

Final DATA1X21XX212
2361 Shahrdari Mahs.·Esteghlal Mahshahr joi 15:30 1.504.055.401.092.311.17
2363 Esteghlal·Fajr Sepasi joi 16:20 1.354.258.151.022.791.16
Optimi. Un singur meci.

FOTBAL: Iran - Divizia 2

Final DATA1X21XX212
3723 Pas Novin Ham.·Shohada Bab. joi 15:00 1.334.307.951.022.791.14

FOTBAL: Israel - Liga Leumit

Final DATA1X21XX212
1977 H.Rishon Lezion·Beitar TA joi 19:00 1.603.705.051.122.141.22
2007 Mac.Petah Tikva·Ram.Hasharon joi 19:00 1.853.304.001.191.811.26
2021 Hap.Ashkelon·Hap.Katamon joi 19:00 2.853.102.401.481.351.30

FOTBAL: Kuweit - Divizia 1

Final DATA1X21XX212
1819 Burgan SC·Khaitan SC joi 17:45 2.603.452.301.481.381.22

FOTBAL: Peru - Cupa Bicentenario - Playoffs

Final DATA1X21XX212
1767 Atletico Grau (3:1) Dep. Coopsol joi 21:30 1.953.703.351.281.761.23
Semifinale. Retur.

FOTBAL: Portugalia - Cupa

Final DATA1X21XX212
1770 FC Alverca·Sporting L. joi 22:45 9.005.501.273.411.031.11
Turul III. Un singur meci.

FOTBAL: Romania - Liga 1 (F)

Final DATA1X21XX212
1791 Vasas Odorhei (F)·Olimpia Cluj (F) joi 16:00 4.254.501.532.191.141.13

FOTBAL: Rusia - Liga de Tineret

Final DATA1X21XX212
2344 Akhmat G. Tin.·Lok.Moscow Tin. joi 15:00 3.153.402.051.641.281.24

FOTBAL: Slovenia - 1.Liga (F)

Final DATA1X21XX212
2707 ZNK Cerklje (F)·ZNK Maribor (F) joi 16:30 2.554.002.151.561.401.17

FOTBAL: Spania - Cupa Federatiei

Final DATA1X21XX212
2077 CD Castellon·Jove Espanol S.V. joi 21:00 1.325.007.101.042.931.11
2415 CD San Fernando·Linense joi 21:30 2.203.003.251.271.561.31
Optimi. Un singur meci.

FOTBAL: Uruguay - Primera Division - Clausura

Final DATA1X21XX212
2941 Liverpool M.·Rampla J. joi 22:00 1.454.505.901.102.551.16
2945 RC Montevideo·Penarol joi 22:00 4.353.801.702.031.171.22
2954 M.Wanderers·Defensor vin 01:30 2.803.352.351.531.381.28

FOTBAL: Venezuela - Cupa

Final DATA1X21XX212
2418 Caracas·Yaracuy vin 00:00 1.235.4010.0-3.511.10
Optimi. Retur.

TENIS: ATP - Moscova (RUS)

Final DATA12
2149 N.Milojevic·A.Avidzba joi 15:30 1.273.75
1863 E.Gerasimov·A.Rublev joi 17:00 2.701.47
1631 J.Chardy·M.Kecmanovic joi 18:00 1.652.25
1890 M.Cilic·I.Karlovic joi 21:00 1.323.40
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Moscova (RUS) - Dublu

Final DATA12
4661 Bolelli/Molteni·Jebavy/Zelenay joi 16:30 2.031.75
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Antwerp (BEL)

Final DATA12
1267 M.Copil·D.Schwartzman joi 14:50 3.101.37
2153 G.Monfils·J.Sinner joi 17:45 1.333.35
2288 P.Cuevas·A.Murray joi 19:45 3.551.30
2172 U.Humbert·D.Goffin joi 21:15 3.101.37
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Antwerp (BEL) - Dublu

Final DATA12
4682 Gonzalez/Qureshi·Gille/Vliegen joi 15:00 2.051.73
4683 Pella/Schwartz.·R.Ram/Salisbury joi 16:30 3.401.30
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Stockholm (SUE)

Final DATA12
2977 Y.Sugita·S.Travaglia joi 14:40 2.001.80
3043 F.Fognini·J.Tipsarevic joi 16:00 1.254.00
2966 D.Shapovalov·A.Popyrin joi 19:30 1.403.00
2109 M.Ymer·C.Stebe joi 21:00 1.254.00
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Stockholm (SUE) - Dublu

Final DATA12
3358 Rojer/Tecau·Monroe/Querrey joi 14:30 1.353.10
1787 Kontinen/Roger V.·Dodig/Polasek joi 16:00 2.001.77
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: WTA - Luxemburg (LUX)

Final DATA12
1618 T.Maria·A.Blinkova joi 14:30 3.401.32
1944 E.Mertens·J.Ostapenko joi 16:00 1.432.85
3075 A.Lottner·A.Petkovic joi 19:00 3.701.28
1949 S.Cirstea·J.Goerges joi 20:30 2.951.40
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: WTA - Luxemburg (LUX) - Dublu

Final DATA12
1756 Knoll/Minella ·Christian/Guarachi joi 14:30 1.851.85
1900 Kr.Plisk./Voracova·Kerkhove/Schoofs joi 16:00 1.472.50
2598 Blinkova/Kato·Gauff/McNally joi 17:00 2.001.72
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: WTA - Moscova (RUS)

Final DATA12
1527 A.Sevastova·K.Mladenovic joi 15:10 1.722.10
3093 V.Gracheva·A.Pavlyuchen. joi 19:40 2.601.50
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: WTA - Moscova (RUS) - Dublu

Final DATA12
1965 Flipkens/Mattek-S.·Kuderm./Srebotnik joi 15:15 1.502.40
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: Challenger - Ismaning (GER)

Final DATA12
1956 J.Vesely·S.Napolitano joi 15:00 1.323.10
2271 A.Menendez M.·Q.Halys joi 15:00 2.501.47
1987 T.Gabashvili·M.Huesler joi 16:30 1.722.00
1706 L.Lacko·F.Baldi joi 17:00 1.951.75
1993 J.Lenz·C.Lestienne joi 18:30 2.051.67
Suprafata de joc: Carpetă (sală)

TENIS: Challenger - Ismaning (GER) - Dublu

Final DATA12
1162 Clayton/Hoyt·Cerretani/Cressy joi 18:30 2.151.62
1340 T.Grieksp./Zandsch.·Blancan./Neuchrist joi 20:00 1.572.25
Suprafata de joc: Carpetă (sală)

TENIS: Challenger - Las Vegas (SUA)

Final DATA12
4860 S.Kozlov·A.Ritschard joi 21:00 1.751.95
4861 D.Popko·J.Duckworth joi 21:00 2.301.55
4863 G.Escobar·T.Daniel joi 21:00 2.751.40
4864 V.Pospisil·M.Krueger joi 21:00 1.174.45
3711 S.Johnson·Mi.Redlicki joi 22:20 1.154.75
4865 M.Pervolarakis·M.Giron joi 22:20 4.051.20
4866 E.Escobedo·Em.Gomez joi 22:20 1.652.10
4867 R.Peniston·C.O'Connell joi 22:20 3.201.30
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Las Vegas (SUA) - Dublu

Final DATA12
1520 Gonzales/Roelofse·Kozlov/Vance vin 00:00 1.502.40
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Antalya (TUR) - Dublu

Final DATA12
4953 Petrenko/Sarioglan·Antonitsch/Taylor joi 15:00 4.141.15
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Sevilla (SPA)

Final DATA12
1532 I.Fetecau·P.M.Tig joi 17:30 4.201.18
Suprafata de joc: Zgura

TENIS: ITF (F) - Sharm El Sheikh (EGY) - Dublu

Final DATA12
2533 Tran/Tran·Arcangioli/Le Bihan joi 15:30 4.951.10
4043 Rusova/Ryser·Kanapatskaya/Paulenka joi 15:30 2.051.60
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Szekesfehervar (UNG)

Final DATA12
5013 D.Drahota S.·V.Cepede R. joi 15:00 6.901.07
5014 S.Waltert·K.Kawa joi 15:00 2.951.35
Suprafata de joc: Zgură (sală)

TENIS: ITF (F) - Szekesfehervar (UNG) - Dublu

Final DATA12
5015 Bara/Zanevska·Jani/Ormaechea joi 16:30 1.602.05
5016 Dascalu/Kovinic·Bondar/Sramkova joi 16:30 1.801.80
5017 Bulgaru/Ghioroaie·Anshba/Detiuc joi 16:30 2.701.35
Suprafata de joc: Zgură (sală)

TENIS: ITF (F) - Tabarka (TUN)

Final DATA12
4990 M.Mettraux·J.Stamatova joi 14:30 3.851.22
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Waco (SUA)

Final DATA12
1565 Am.Zhu·M.Kilnarova joi 19:00 2.751.40
1573 A.Barnett·K.Swan joi 19:00 4.701.15
1577 J.Cako·A.Danilina joi 19:00 3.401.27
1584 L.M.Guillermo·M.Krywoj joi 20:30 1.402.75
1639 T.Pedretti·L.A.Fernandez joi 20:30 5.101.13
1641 J.Loeb·V.Babic joi 20:30 1.552.30
1646 C.Van Nguyen·F.Contreras G. joi 22:00 3.201.30
1648 C.Harrison·N.Siedliska joi 22:00 1.154.75
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Doha (QAT)

Final DATA12
2811 A.Moundir·M.Deviatiarov joi 15:00 1.323.10
4954 A.Obert·Q.Folliot joi 15:00 1.522.35
4956 M.Semjan·R.Rodriguez-P. joi 15:00 3.401.27
4957 L.Zima·B.Bobrov joi 15:00 5.801.10
4959 R.Agarwal·T.Kocevar D. joi 16:30 6.451.08
4960 T.Simon·S.Kopp joi 16:30 1.253.55
4961 M.Alkotop·A.Bellier joi 16:30 6.851.07
4966 M.Veldheer·P.Goldsteiner joi 16:30 1.125.30
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Doha (QAT) - Dublu

Final DATA12
2041 Alcantara/Bobrov·Moundir/Semjan joi 18:00 1.402.55
2463 Hansson/Taylor·Bellier/Folliot joi 18:00 1.801.80
2482 Fallert/Obert·Deviatiarov/Zhu joi 18:00 2.151.55
2512 Heijer/Pontjodik.·Veldheer/Zima joi 18:00 1.472.30
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Getafe Madrid (SPA) - Dublu

Final DATA12
4967 Barroso/Mardones·Brugner./Moghini joi 16:00 1.422.45
4969 Poullain/Schott·Bertola/Uryson joi 16:00 1.801.80
5099 Curbelo M./Pauwels·Blanco D./Vallejo joi 16:00 1.322.90
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Lagos (NGA)

Final DATA12
2274 T.Setodji·A.Dougaz joi 15:30 3.551.25
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Lagos (NGA) - Dublu

Final DATA12
4980 Dahiya/Sunish·Bushamuka/Goveas joi 15:30 3.201.25
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Olomouc (CZE)

Final DATA12
5026 V.Kopriva·J.Aichhorn joi 15:30 1.154.75
Suprafata de joc: Carpetă (sală)

TENIS: ITF (M) - Olomouc (CZE) - Dublu

Final DATA12
5003 Barnat/Recek·Michnev/Rumler joi 15:30 2.051.60
5005 Paul/Stanek ·Maggioli/Poljak joi 15:30 1.652.00
5006 Bolardt/Paulson·Lootsma/Nouza joi 17:00 3.801.18
Suprafata de joc: Carpetă (sală)

TENIS: ITF (M) - Rodez (FRA)

Final DATA12
5034 K.Jacquet·C.Heyman joi 15:30 3.551.25
5035 M.Bourgue·E.Furness joi 15:30 1.105.80
3607 A.Reymond·L.Rochette joi 18:30 1.602.20
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (M) - Rodez (FRA) - Dublu

Final DATA12
5028 Gaston/Tabur·Bonzi/Jacq joi 17:00 2.451.42
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (M) - Tabarka (TUN)

Final DATA12
5096 D.Ajdukovic·Mir.Martinez joi 14:30 1.253.55
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Waco (SUA)

Final DATA12
1757 C.Sinclair·A.Rybakov joi 19:00 2.751.40
1765 N.Chappell·L.Caruana joi 19:00 2.051.70
1856 T.Paroulek·M.Geerts joi 19:00 3.201.30
1871 B.Nakashima·M.Soto joi 20:30 1.105.80
1892 S.Carr·H.Habib joi 20:30 1.851.85
1895 B.Smith·J.Arconada joi 20:30 3.201.30
2079 S.Kirchheimer·B.Patael joi 22:00 1.652.10
2099 R.Hijikata·A.McHugh joi 22:00 2.001.72
Suprafata de joc: Hard

BASCHET: Euroliga SPECIALE

Final DATA1X21XX2
1285 CSKA M.·Khimki M.   joi 20:00 1.4216.03.351.302.77
4275 Zalgiris ·Real Madrid   joi 20:00 3.3516.01.422.771.30
4278 Fenerbahce ·Baskonia   joi 20:45 1.2818.04.351.203.50
4280 Maccabi T.A.·Crvena Zvezda   joi 21:05 1.3017.04.201.213.37
4281 Panathinaikos·Milano   joi 21:30 1.4016.03.501.292.87
4283 Bayern M.·Asvel   joi 21:30 1.2818.04.351.203.50

BASCHET: SUA - NBA - Presezon

Final DATA1X21XX2
1595 Orlando·Miami vin 02:00 1.7515.02.251.571.96
Meciurile se pot juca pe teren neutru!

BASCHET: Euroliga (F) - Gr.A

Final DATA1X21XX2
1632 Cukurova B. (F)·Nadezhda O. (F) joi 18:00 3.0515.01.452.511.32

BASCHET: Euroliga (F) - Gr.B

Final DATA1X21XX2
2565 F.Schio (F)·Gdynia (F) joi 21:30 1.2717.04.151.183.34

BASCHET: Cehia - ZBL (F)

Final DATA1X21XX2
4753 Loko Trutnov (F)·Strakonice (F) joi 20:00 1.1025.06.151.054.94

BASCHET: Danemarca - Basketligaen

Final DATA1X21XX2
1229 Horsens ·Svendborg joi 19:45 1.0125.015.0-9.38
1488 Naestved·Vaerlose joi 20:30 1.0322.011.0-7.33

BASCHET: Eurocupa (F) - Gr.A

Final DATA1X21XX2
1710 A.Botas (F)·Elizur Ramla (F) joi 19:00 1.1519.05.301.084.14
1718 Gorzow (F)·KP Brno (F) joi 19:00 1.1020.06.601.044.96

BASCHET: Eurocupa (F) - Gr.B

Final DATA1X21XX2
1620 Spartak M.R. (F)·Besiktas (F) joi 18:00 1.3017.03.551.212.94

BASCHET: Eurocupa (F) - Gr.C

Final DATA1X21XX2
2508 Umea (F)·Ormanspor (F) joi 20:00 3.9018.01.253.211.17

BASCHET: Eurocupa (F) - Gr.D

Final DATA1X21XX2
1504 Hatay BSB (F)·Tsmoki Minsk (F) joi 18:00 1.1020.06.601.044.96

BASCHET: Eurocupa (F) - Gr.E

Final DATA1X21XX2
2840 Bydgoszcz (F)·ACS Sepsi (F) joi 19:00 1.1519.05.301.084.14

BASCHET: Eurocupa (F) - Gr.F

Final DATA1X21XX2
2566 Avenida (F)·Bizkaia (F) joi 21:30 1.0323.010.3-7.11

BASCHET: Eurocupa (F) - Gr.G

Final DATA1X21XX2
1994 VBW Cekk Cegled (F)·Valencia (F) joi 19:30 4.5018.01.203.601.13

BASCHET: Eurocupa (F) - Gr.I

Final DATA1X21XX2
2494 R.S.Keltern (F)·Herner (F) joi 20:00 1.1020.06.601.044.96

BASCHET: Eurocupa (F) - Gr.J

Final DATA1X21XX2
2558 Fribourg (F)·La Roche (F) joi 20:30 4.5018.01.203.601.13

BASCHET: Islanda - Urvalsdeild

Final DATA1X21XX2
1536 Fjolnir·KR Reykjavik joi 22:15 7.8520.01.105.641.04
1541 Haukar·Grindavik joi 22:15 2.3015.01.701.991.53
1542 T.Porlakshofn·T.A.Akureyri joi 22:15 1.1020.07.851.045.64
1591 Tindastoll·Stjarnan joi 22:15 1.7015.02.301.531.99

BASCHET: Italia - Serie B - Gr. B

Final DATA1X21XX2
4800 Basket Monfalcone·Gimar Basket Lecco joi 21:30 2.0014.01.851.751.63

BASCHET: Italia - Serie B - Gr. D

Final DATA1X21XX2
4801 Lions Basket Bisceglie·Talos Ruvo DI Puglia joi 22:00 1.3017.03.551.212.94

BASCHET: Liban - Liga Bankmed

Final DATA1X21XX2
4802 Al Riyadhi ·Moutahed joi 20:30 1.1522.05.101.094.14

BASCHET: Polonia - EBL

Final DATA1X21XX2
1195 Zielona Gora·Legia V. joi 18:30 1.3017.03.951.213.21
1207 Szczecin·Lublin joi 20:00 1.6515.02.451.492.11

BASCHET: Slovenia - Liga Nova

Final DATA1X21XX2
1371 Krka·Z.Lasko joi 20:00 -25.015.0-9.38

BASCHET: Ucraina - FBU Superliga

Final DATA1X21XX2
1769 Mykolaiv·Kharkivski Sokoly joi 19:00 1.8015.02.151.611.88

HANDBAL: Romania - Liga Nationala (M)

Final DATA1X21XX2
1119 Buzau·Dobrogea Sud joi 18:00 4.109.001.382.821.20
1164 CSM Resita·Focsani joi 18:00 7.0012.01.174.421.07
1177 Baia Mare·Turda joi 18:00 1.458.503.651.242.55
1178 Stiinta Bacau·CSM Fagaras joi 18:00 1.1513.07.451.064.74
1184 Calarasi·Vaslui joi 18:00 1.2012.06.051.094.02

HANDBAL: Germania - Bundesliga (M)

Final DATA1X21XX2
1621 Melsungen·Erlangen joi 20:00 1.1515.07.701.075.09
1636 Leipzig·Lemgo joi 20:00 1.359.504.551.183.08
1663 Burgdorf·Rhein Lowen joi 20:00 2.407.501.951.821.55
2313 Flensburg·Ludwigshafen joi 20:00 -28.025.01.0113.2
2321 Magdeburg·Stuttgart joi 20:00 1.0325.018.51.0110.6
2322 Wetzlar·Kiel joi 20:00 5.7011.01.253.751.12

HANDBAL: Franta - Div.1 (M)

Final DATA1X21XX2
1509 Dunkerque·Nimes joi 21:45 2.457.501.901.851.52

HANDBAL: Suedia - Elitserien (F)

Final DATA1X21XX2
4663 Onnereds (F)·Skuru (F) joi 19:00 6.1010.01.183.791.06
4664 Skara (F)·Skovde (F) joi 20:00 1.359.503.801.182.71

HANDBAL: Suedia - Elitserien (M)

Final DATA1X21XX2
4662 Guif·IFK Ystad joi 20:00 1.957.502.301.551.76

HOCHEI: SUA - NHL SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1455 Montreal ·Minnesota   vin 02:00 2.004.253.151.361.811.22
3463 Boston ·Tampa Bay   vin 02:00 2.354.202.601.511.611.23
4708 NJ Devils·NY Rangers   vin 02:00 2.354.202.601.511.611.23

HOCHEI: Rusia - KHL SPECIALE

Final DATA1X21XX212
3159 Neftekhimik·SKA St.Peters.   joi 19:00 5.404.501.552.351.151.20
3165 AK Bars·Jokerit   joi 19:00 1.654.804.201.232.151.18
3166 Dinamo Minsk·Torpedo NN   joi 19:10 2.454.002.551.521.561.25
3167 Vityaz P. ·Traktor Ch.   joi 19:30 1.853.903.951.251.851.26

HOCHEI: Suedia - SHL

Final DATA1X21XX212
2203 Malmo ·HV 71 joi 20:00 2.303.902.801.451.631.26
2396 Farjestads ·Rogle joi 20:00 2.004.203.201.351.751.23
2575 Lulea·Leksands joi 20:00 1.534.705.401.152.401.19
3228 Frolunda ·Vaxjo joi 20:00 1.774.353.901.262.061.22
3655 Linkopings ·Orebro joi 20:00 2.404.102.551.511.571.24
3661 Djurgardens ·Skelleftea joi 20:00 1.954.203.351.331.781.23
3851 Brynas ·Oskarshamn joi 20:00 1.624.704.501.202.201.19

HOCHEI: Finlanda - Liiga

Final DATA1X21XX212
2874 HIFK Helsinki·Karpat Oulu joi 18:30 2.354.002.651.481.591.25

HOCHEI: Germania - DEL

Final DATA1X21XX212
1024 Straubing ·Munchen joi 20:30 3.054.502.001.821.381.21

HOCHEI: Belarus - Extraliga - Divizia B

Final DATA1X21XX212
4702 Baranovichi·Brest joi 19:00 2.954.101.901.721.301.16

HOCHEI: Canada - OHL

Final DATA1X21XX212
1241 Niagara I.·Erie Otters vin 02:00 1.705.203.351.282.041.13
1821 Windsor S.·Flint F. vin 02:05 2.154.702.451.481.611.15
1983 Peterborough·Hamilton B. vin 02:05 1.556.003.701.232.291.09

HOCHEI: Cehia - Liga 1

Final DATA1X21XX212
2469 Slovan Usti NL·Benatky NJ joi 19:00 2.304.202.351.491.511.16
3445 Poruba·Vsetin joi 19:00 2.304.002.401.461.501.17

HOCHEI: Kazakhstan - Liga Vysshaya

Final DATA1X21XX212
2467 Humo T. II·Almaty joi 15:00 3.304.201.751.851.241.14

HOCHEI: Norvegia - Eliteserien

Final DATA1X21XX212
1390 Manglerud·Lillehammer joi 19:30 6.906.001.303.211.071.09
1397 Sarpsborg·Gruner joi 20:00 1.158.5011.01.014.791.04

HOCHEI: Polonia - PHL

Final DATA1X21XX212
1019 Tychy·Kadra Pzhl U23 joi 19:00 1.0515.016.0-7.74-

HOCHEI: Rusia - MHL

Final DATA1X21XX212
2536 Sibirskie S.·Kuznetskie M. joi 14:30 1.425.005.651.112.501.13
4695 MHK Spartak ·Russkie V. joi 17:00 2.054.002.901.361.681.20
4696 Chaika ·Belye M. joi 18:00 2.453.902.401.501.491.21
4697 Almaz C.·HK Riga joi 18:30 1.325.207.601.052.951.12
4699 Atlanty M.·Ska-Varyagi joi 19:00 2.553.902.301.541.451.21
4700 Dynamo M.·Krylia S. joi 19:00 1.954.003.151.311.761.20
4701 Ska-1946 ·Amurskie T. joi 19:00 1.138.5013.0-5.141.04

HOCHEI: Rusia - VHL

Final DATA1X21XX212
2540 KRS Peking·Tyumen joi 14:30 3.453.601.951.761.261.25
4694 ORG·HC Yugra joi 14:30 4.604.601.552.201.161.16
4698 Zvezda C.· Rostov joi 19:00 1.177.5011.01.014.251.06
4703 Din.St.Petersburg·Humo T. joi 19:30 1.504.605.101.132.421.16

HOCHEI: Turneu int. - Alps Hockey League

Final DATA1X21XX212
2470 Salzburg 2·Cortina joi 20:15 2.204.502.301.481.521.12
2568 Kitzbuhel·Jesenice joi 20:30 2.554.602.001.641.391.12
2569 Klagenfurt II·Viena Capitals II joi 20:30 2.154.502.401.451.571.13
2813 Vipiteno·Fassa joi 21:00 1.555.003.801.182.161.10
2817 Gherdeina·Bregenzerwald joi 21:30 1.604.803.601.202.061.11

VOLEI: Cehia - Extraliga (F)

Final DATA12
1150 Frydek Mistek (F)·Kralovo P. (F) joi 18:00 2.951.35
1824 Sternberk (F)·Olymp Praga (F) joi 18:00 4.251.18
2037 Ostrava (F)·Prerov P. (F) joi 19:00 1.283.35
2038 Liberec (F)·Olomouc (F) joi 19:00 5.801.10
2485 SG Brno (F)·Prostejov (F) joi 19:30 1.452.55

VOLEI: Cehia - Extraliga (M)

Final DATA12
4666 Brno·Kladno joi 17:30 2.101.65

VOLEI: Finlanda - Mestaruusliiga (M)

Final DATA12
4673 Lakkapaa·Savo joi 18:30 5.301.12
4674 Valepa·Vantaa D. joi 18:30 1.0210.0

VOLEI: Germania - Bundesliga (M)

Final DATA12
2454 Duren·Netzhoppers joi 20:00 1.086.45
2605 Herrsching·H.T.Alpenvolleys joi 21:00 5.801.10

FUTSAL: Cehia - Liga 1

Final DATA1X21XX212
2461 Chrudim·Slavia P. joi 19:10 1.256.506.401.053.221.05

SNOOKER: Anglia Open

Final DATA12
4730 R.O'Sullivan·H.Vafaei joi 15:00 1.204.55
4733 M.Allen·L.Heathcote joi 15:00 1.0510.0
4736 G.Wilson·J.Perry joi 15:00 2.101.73
4737 G.Dott·T.Un-Nooh joi 15:00 1.722.12
4739 M.Xiwen·E.Slessor joi 15:00 1.802.00
4748 B.Hawkins·F.O'Brien joi 15:00 1.204.60
4749 F.Zhengyi·S.Murphy joi 15:00 8.001.08
4750 N.Robertson·Z.Xintong joi 16:30 1.353.20
4751 L.Walker·J.Trump joi 16:30 8.501.07
Cel mai bun din 7 frame-uri.

TENIS DE MASA: Challenger Series

Final DATA12
4813 M.Shouman·M.Sklensky joi 15:30 1.125.30

TENIS DE MASA: Polish Open (F)

Final DATA12
1317 A.Todorovic·A.Dragoman joi 14:30 1.851.85
1460 K.Vermaas·D.Payet joi 14:30 1.273.40
1642 P.Chasselin·E.Bolton joi 14:30 1.154.75
1782 A.Codina·M.Nagyvaradi joi 15:10 2.701.40
2453 C.Colantoni·J.Sawettabut joi 15:10 3.401.27
2665 M.Tsaptsinos·A.Tofant joi 15:10 1.801.90
2697 S.Fan·Z.Akasheva joi 15:10 1.057.75
2699 G.Stepanova·Y.Tsutsui joi 15:50 2.551.45
2709 J.Laurenti·K.Tomanovska joi 15:50 1.722.00
3133 M.Migot·M.Sikorska joi 15:50 1.502.40
3575 O.Feher·L.Pfefer joi 15:50 2.551.45

TENIS DE MASA: Rusia - Liga Pro

Final DATA12
1352 A.Popov·P.Lukyanov joi 18:00 1.572.25
2610 P.Malahov·S.Hairullin joi 18:30 2.551.45
2644 P.Lukyanov·K.Puzankov joi 19:00 2.351.52
2682 A.Popov·P.Malahov joi 19:30 1.572.25
2989 K.Puzankov·S.Hairullin joi 20:00 1.722.00
5153 P.Lukyanov·P.Malahov joi 20:30 1.722.00
5154 S.Hairullin·A.Popov joi 21:00 1.901.80
5155 P.Malahov·K.Puzankov joi 21:30 2.251.57
5157 S.Hairullin·P.Lukyanov joi 22:00 2.001.72
5158 K.Puzankov·A.Popov joi 22:30 1.652.10

TENIS DE MASA: Rusia - Liga Pro-FNTR - Moscova Open

Final DATA12
4922 O.Kutuzov·I.Novikov joi 15:00 1.602.20
4923 I.Abelmasov·S.Bychkov joi 15:30 2.001.72
4924 I.Novikov·I.Abelmasov joi 16:00 2.251.57
4925 S.Bychkov·O.Kutuzov joi 16:30 1.452.55
4926 O.Kutuzov·I.Abelmasov joi 17:00 2.191.60
4927 I.Novikov·S.Bychkov joi 17:30 2.401.50
4928 O.Nikiforov·N.Lyfenko joi 19:00 1.722.00
4929 A.Vishnyakov·T.Turabekov joi 19:30 1.652.10
4930 N.Lyfenko·A.Vishnyakov joi 20:00 1.652.10
4931 T.Turabekov·O.Nikiforov joi 20:30 2.001.72
4932 O.Nikiforov·A.Vishnyakov joi 21:00 1.512.40
4933 N.Lyfenko·T.Turabekov joi 21:30 1.722.00

RUGBY: RU - Franţa - Pro D2

Final DATA1X21XX2
4755 Provence·Oyonnax joi 21:45 1.5519.02.601.432.29

BADMINTON: Denmark Open - Dublu (F)

Final DATA12
4823 Chang/Kim ·Polii/Rahayu joi 14:30 1.372.85
4858 Sakuram./Takahata·Chen/Jia joi 17:00 3.401.27

BADMINTON: Denmark Open - Dublu (M)

Final DATA12
1649 Lamsfuss/Seidel·Endo/Watanabe joi 14:30 3.201.30
4804 Lee/Wang·Kamura/Sonoda joi 17:00 3.551.25

BADMINTON: Denmark Open - Mixt Dublu

Final DATA12
4843 Phuangp./Amitrapai·He/Du joi 14:50 6.851.07
4844 Chopra/Reddy·Chan/Goh joi 14:50 4.451.17
1972 Jordan/Oktavianti·Lu/Chen joi 17:20 1.402.75
4859 Faizal/Widjaja·Wang/Huang joi 17:20 5.801.10
2062 Chang/Ng·Seo/Chae joi 17:40 6.851.07
3690 Zheng/Huang·Hoki/Nagahara joi 17:40 1.0210.0