Sari peste



FOTBAL: INT.- Calif.CM AFC - Gr. A

Final DATA1X21XX212
1493 Filipine·China mar 15:00 15.76.151.174.42-1.09
Turul 2!

FOTBAL: INT.- Calif.CM AFC - Gr. B

Final DATA1X21XX212
3360 Taipei Ch.·Australia mar 14:40 30.015.01.029.93--
Turul 2!

FOTBAL: INT.- Calif.CM AFC - Gr. C

Final DATA1X21XX212
1465 Cambogia·Irak mar 14:30 30.010.51.057.78-1.01
Turul 2!

FOTBAL: INT.- Calif.CM AFC - Gr. D

Final DATA1X21XX212
1489 Singapore·Uzbekistan mar 14:45 10.14.701.303.211.021.15
1542 Palestina·Arabia Saudită mar 16:00 4.553.451.751.961.161.26
Turul 2!

FOTBAL: INT.- Calif.CM AFC - Gr. F

Final DATA1X21XX212
1460 Mongolia·Kirghistan mar 11:00 11.66.201.204.041.011.09
1541 Tadjikistan·Japonia mar 15:15 13.86.201.184.28-1.09
Turul 2!

FOTBAL: INT.- Calif.CM AFC - Gr. G

Final DATA1X21XX212
3338 Indonezia·Vietnam mar 14:30 5.303.501.652.111.121.26
3364 Thailanda·EAU mar 15:00 3.553.352.001.721.251.28
Turul 2!

FOTBAL: INT.- Calif.CM AFC - Gr. H

Final DATA1X21XX212
3317 Coreea de Nord·Coreea de Sud mar 11:30 6.453.851.502.411.081.22
Turul 2!

FOTBAL: Japonia - Liga 2

Final DATA1X21XX212
2356 Yokohama FC·Kanazawa mar 13:00 2.103.303.301.281.651.28

FOTBAL: Mexic - Liga MX (F) - Apertura

Final DATA1X21XX212
2542 Club Leon (F)·Monterrey (F) mar 05:00 6.304.501.372.631.051.13

TENIS: ATP - Moscova (RUS)

Final DATA12
1819 R.Carballes B.·R.Berankis mar 11:10 3.201.35
3633 A.Dubrivnyy·M.Kecmanovic mar 11:10 4.851.18
1757 E.Donskoy·M.Kukushkin mar 12:30 2.501.53
1538 P.Kohlschreiber·P.Herbert mar 14:00 1.652.25
1821 J.Chardy·N.Jarry mar 15:30 1.422.85
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Moscova (RUS) - Dublu

Final DATA12
2099 Mektic/Skugor·Fabbiano/Seppi mar 12:00 1.253.80
1152 Demoliner/Middelk.·Garin/Smith mar 13:30 1.472.60
2805 Arneodo/Nys·Berankis/Londero mar 15:00 1.402.85
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Antwerp (BEL)

Final DATA12
1340 G.Barrere·J.Struff mar 13:10 2.301.62
4592 F.Lopez·C.Norrie mar 13:10 2.251.65
1355 F.Delbonis·M.Copil mar 14:30 3.001.40
4511 S.W.Kwon·R.Gasquet mar 14:30 2.351.60
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Antwerp (BEL) - Dublu

Final DATA12
3288 Marach/J.Melzer ·F.Lopez/Munar mar 15:30 1.452.65
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Stockholm (SUE)

Final DATA12
4244 R.Albot·Y.Nishioka mar 13:10 1.802.00
4160 P.Carreno B.·J.Millman mar 14:30 1.652.25
1013 T.Paul·P.Andujar A. mar 16:00 1.432.85
1202 S.Querrey·De.Novak mar 16:00 1.622.30
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ATP - Stockholm (SUE) - Dublu

Final DATA12
1765 Bopanna/Sharan·Inglot/Krajicek mar 13:05 1.951.80
1761 Podlipnik/Weissb.·Dodig/Polasek mar 14:30 4.601.18
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: WTA - Luxemburg (LUX)

Final DATA12
1461 L.Siegemund·M.Kostyuk mar 13:00 1.851.95
4964 P.Parmentier·S.Cirstea mar 13:10 1.901.90
1540 A.Lottner·T.Korpatsch mar 14:30 1.732.10
4958 F.Ferro·M.Puig mar 14:30 2.251.65
1637 C.Paquet·E.Rybakina mar 16:00 4.301.22
1651 A.Van Uytvanck·M.Niculescu mar 16:00 1.383.05
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: WTA - Luxemburg (LUX) - Dublu

Final DATA12
1719 Gauff/McNally·Doi/Ninomiya mar 16:30 1.452.55
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: WTA - Moscova (RUS)

Final DATA12
1034 T.Babos·K.Kanepi mar 11:10 2.601.50
1078 K.Flipkens·N.Vikhlyantseva mar 12:30 1.901.90
1188 J.Cepelova·E.Alexandrova mar 12:30 4.301.22
2090 P.Hercog·K.Siniakova mar 14:00 2.251.65
1983 D.Yastremska·D.Kasatkina mar 14:30 1.851.95
1194 V.Gracheva·A.Tomljanovic mar 15:30 2.301.62
2087 O.Jabeur·V.Kudermetova mar 16:00 2.101.75
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: WTA - Moscova (RUS) - Dublu

Final DATA12
1690 Babos/Mladenovic·N.Kiche./Olaru mar 10:00 1.154.75
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: Challenger - Ningbo (CHN)

Final DATA12
1701 Yu.Chung·A.Wang mar 05:00 1.0210.0
1703 G.Oliveira·N.Barrientos mar 05:00 1.382.80
1706 K.Uchida·F.Reboul mar 05:00 1.801.90
1710 M.Polmans·B.Gojo mar 06:30 1.652.10
1718 Y.Watanuki·S.Rawat mar 06:30 1.125.30
2840 C.H.Tseng·Ze.Zhang mar 06:30 1.851.85
1728 P.Gunneswaran·M.Purcell mar 08:00 1.532.35
1780 H.Moriya·Zhi.Zhang mar 08:00 2.251.57
1782 T-H.Yang·D.Istomin mar 09:30 3.101.32
1813 A.Davidovich F.·F.Sun mar 09:30 1.105.80
1852 S.Diez·D.Yevseyev mar 09:30 1.223.85
1892 J.Jung·A.Santillan mar 11:00 2.101.65
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Ningbo (CHN) - Dublu

Final DATA12
1875 Nedunche./Shamas.·Bolt/Reid mar 08:00 1.502.40
1353 A.Wang/H.Wu·Y.He/D.Wu mar 11:00 3.201.30
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Ismaning (GER)

Final DATA12
2078 M.Rosenkranz·Z.Kolar mar 11:00 3.851.22
5490 J.Ward·P.Kotov mar 11:00 1.901.80
2079 M.Huesler·A.Nedovyesov mar 12:30 1.801.90
5494 D.Altmaier·J.Choinski mar 12:30 1.702.05
2080 L.Klein·J.Lenz mar 14:00 1.722.00
2081 R.Ramanathan·T.Gabashvili mar 14:00 1.602.20
Suprafata de joc: Carpetă (sală)

TENIS: Challenger - Ismaning (GER) - Dublu

Final DATA12
1346 Junaid/Raja·Clayton/Hoyt mar 15:00 1.502.40
Suprafata de joc: Carpetă (sală)

TENIS: ITF (F) - Hamamatsu (JAP) - Dublu

Final DATA12
2461 Y.Matsum./Takaoka·Hondo/Ueda mar 05:00 8.30-
2462 Hanatani/Okuno·Kozaki/A.Matsum. mar 05:00 1.552.15
2485 Chong/Sutjiadi·Shuto/Terami mar 05:30 1.124.60
2490 Arakawa/Shimizu·S.Ito/Nakashima mar 05:30 1.104.95
2494 Kennel/Ushijima·Ayukawa/Hontama mar 06:30 1.652.00
2508 Kawamura/Sakats.·Shimoji/Yoshioka mar 06:30 1.253.20
2512 Kawagishi/Kobay.·Morisaki/Yonehara mar 08:00 3.451.22
2533 Sawayan./Yoshitomi·H.Abe/Kishigami mar 08:00 1.422.45
Suprafata de joc: Carpetă

TENIS: ITF (F) - Hua Hin (THA) - Calificari

Final DATA12
1824 M.Furuya·N.Khalturina mar 06:00 1.502.40
2037 Y.Chikaraishi·Y-T.Hsieh mar 06:00 1.174.45
2038 O.Helmi·K.Osafune mar 06:00 1.352.95
2066 H.Ogata·Yix.Li mar 07:30 1.572.25
2246 Z.N.Ma·I.Yamazaki mar 07:30 1.323.10
2247 I.Tan H.X.·D.N.Haliza mar 07:30 9.001.03
2249 E.S.Jang·Mingy.Liu mar 07:30 1.851.85
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Hua Hin (THA) - Dublu

Final DATA12
1278 Akita/Koshiishi·Kulambayeva/Y.Ma mar 09:00 2.051.60
1289 Momkoon./Sawatdee·Matsuda/Sheng mar 09:00 1.652.00
1294 K.Y.Ng/Uchijima·Helmi/Sawangkaew mar 09:00 1.801.80
1304 Hosogi/Y.T.Hsieh·Buayam/Chanta mar 09:00 2.701.35
1317 Easwaram./Furuya·Cheapchan./Ni Ma mar 10:30 4.601.12
1318 Alkio/Fowler·Jang/Piwbangruk mar 10:30 2.451.42
1348 Y.W.Ku/Uberoi·Kanaphuet/Som mar 10:30 1.027.65
1352 Jundak./Tanasug.·Ogata/Yamazaki mar 10:30 1.183.80
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Suzhou (CHN)

Final DATA12
2482 X.L.Sun·Fang.Liu mar 08:00 4.051.20
2515 Yaf.Wang·Jia-J.Lu mar 08:00 1.204.05
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Suzhou (CHN) - Calificari

Final DATA12
2516 S.J.Jang·M.Guo mar 05:00 1.323.10
2521 Y.Yuan·H.Guo mar 05:00 1.602.20
2546 P.Plipuech·Wu.Zheng mar 05:00 2.251.57
2553 R.G.Serban·Meil.Wang mar 05:00 1.323.10
2558 Q.Tang·E.Webley-S. mar 06:30 1.851.85
2565 C.Tauson·K.Laskutova mar 06:30 1.057.80
2566 J.Lu·X.Jiang mar 06:30 1.851.85
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Suzhou (CHN) - Dublu

Final DATA12
2463 Dart/Savinykh·S.Feng/F.Y.Xun mar 08:00 1.352.70
2467 J.Q.Kang/Plipuech·J.Chen/M.X.Wu mar 09:30 1.502.25
2469 Jaksic/Kostic·S.J.Jang/Kuwata mar 09:30 1.552.15
2470 Shil.Xu/Xia.You·Laskutova/Serban mar 09:30 1.502.25
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Telavi (GEO)

Final DATA12
2568 O.G.Simion·Z.Kardava mar 09:00 1.125.30
2569 D.Astakhova·I.G.Novac mar 09:00 1.057.80
2571 N.Natsvlishvili·A.Vdovenco mar 10:30 6.851.07
2572 E.Nikiforova·T.Pachkaleva mar 10:30 3.201.30
2577 A.Zolotareva·D.Krasnova mar 10:30 1.076.85
2587 T.Gagoshidze·M.Zakarlyuk mar 12:00 4.751.15
2593 V.Olyanovskaya·I.Daujotaite mar 12:00 1.204.05
2594 D.Joksovic·A.Siskova mar 12:00 6.851.07
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Bukhara (UZB) - Calificari

Final DATA12
1927 D.Zharyn·V.Tasenkov mar 08:00 1.204.05
1934 S.Purtseladze·S.Shipilov mar 08:00 1.851.85
1947 Sh.Shofayziyev·T.Sottimov mar 08:00 3.551.25
1974 I.Urinov·D.Litvinov mar 08:00 1.204.05
2047 A.Saidmuham.·A.Lukmanov mar 09:30 1.452.55
2049 A.Bardzin·B.Rasamatov mar 09:30 2.251.57
2061 A.Dadabaev·A.Prudnikau mar 09:30 1.352.95
2062 N.Chuev·S.Abzalov mar 09:30 4.451.17
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Changwon (KOR)

Final DATA12
1492 N.Nakagawa·S.H.Kim mar 05:00 1.125.30
1583 C.E.Kim·I.Okamura mar 05:00 1.174.45
1619 Seu.Choi·S.C.Hong mar 05:00 11.0-
1620 Ho.Chung·P.Kovapitukted mar 06:30 1.572.25
1632 S.Han·U.Park mar 06:30 2.951.35
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Changwon (KOR) - Calificari

Final DATA12
1993 J.M.Lee·Minj.Park mar 05:00 1.323.10
1994 S.J.Park·Y.S.Kim mar 06:30 1.702.05
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Changwon (KOR) - Dublu

Final DATA12
1457 Kawahashi/Moritani·Beren/Shabaz mar 08:00 1.422.45
1466 Ogura/Suzuki·Okamura/Tanuma mar 08:00 2.951.30
1996 H.J.Kim/H.C.Lim·Mochizuki/Nakagawa mar 08:00 2.151.55
2041 J.W.Choi/J.H.Moon·J.Han/S.H.Hong mar 08:00 1.056.30
1468 T.Niki/Y.Shimizu·S.C.Hong/S.Shin mar 09:30 1.801.80
Suprafata de joc: Hard

BASCHET: SUA - NBA - Presezon

Final DATA1X2X2
1987 Phoenix ·Denver mar 05:00 3.3016.01.401.29
1989 LA Lakers·Golden State mar 05:30 2.1015.01.851.65
Meciurile se pot juca pe teren neutru!

BASCHET: Grecia - Cupa

Final DATA1X2X2
1074 Rethymno·Iraklis mar 16:30 2.2015.01.701.53
Prima runda.

HOCHEI: Rusia - KHL SPECIALE

Final DATA1X21XX212
3090 Amur·Lokomotiv Y.   mar 12:00 3.003.902.151.701.391.25
3125 Kunlun·Severstal C.   mar 14:30 2.104.003.051.381.731.24

HOCHEI: Int. - Liga Asiei

Final DATA1X21XX212
1063 OJI Eagles·Sakhalin mar 12:30 2.604.202.051.611.381.15

HOCHEI: Kazakhstan - Liga Vysshaya

Final DATA1X21XX212
1591 Arlan K.·HC Astana mar 16:00 1.0115.018.4-8.26-
1595 Kulager · Temirtau mar 16:00 1.904.202.901.311.721.15

HOCHEI: Rusia - MHL

Final DATA1X21XX212
1453 Omskie Y.· Altay mar 14:00 1.455.304.951.142.561.12

HOCHEI: Rusia - VHL

Final DATA1X21XX212
2998 ORG·Tyumen mar 14:30 3.003.902.051.701.341.22

VOLEI: INT. - FIVB World Cup (M)

Final DATA12
1002 SUA·Egipt mar 05:00 1.0213.8
1145 Polonia·Iran mar 06:30 1.107.00
1196 Tunisia·Rusia mar 08:00 10.01.05
1727 Italia·Brazilia mar 09:00 6.251.12
1856 Argentina·Australia mar 12:00 1.204.55
1871 Japonia·Canada mar 13:20 1.303.55
În Japonia.

VOLEI: Coreea de Sud - V League (M)

Final DATA12
2513 KB Stars ·Kepco mar 13:00 1.303.20

VOLEI: Turcia - V.V.Sultanlar Liga (F)

Final DATA12
2527 Ankara Ptt (F)·Vakifbank (F) mar 16:00 9.051.03

SNOOKER: Anglia Open

Final DATA12
1520 D.Gilbert·S.Carrington mar 12:00 1.402.95
1533 L.Hang·F.Patrick mar 12:00 1.254.00
1546 L.Honghao·S.Craigie mar 12:00 2.101.75
1565 F.O'Brien·N.Bond mar 12:00 1.602.35
1573 S.Maguire·T.Un-Nooh mar 12:00 1.572.40
1584 Y.Sijun·I.Figueiredo mar 12:00 1.323.40
1641 R.Walden·A.Borg mar 12:00 1.107.00
1652 M.Williams·J.Clarke mar 15:00 1.107.00
1661 L.Haotian·Z.Anda mar 15:00 1.822.00
1662 T.Chuan L.·C.Feilong mar 15:00 1.851.95
1670 S.Donaldson·Z.Xintong mar 15:00 2.251.65
1671 A.Carty·E.Slessor mar 15:00 2.601.50
1673 H.Vafaei·S.Lichtenberg mar 15:00 1.0510.0
1680 J.Jones·B.Sargeant mar 15:00 1.323.40
1695 H.Miah·M.Mann mar 16:00 2.251.65
1696 A.Ursenbacher·M.O'Donnell mar 16:00 2.701.47
1697 M.Fu·K.Doherty mar 16:00 1.353.20
1721 M.Selt·C.Steadman mar 16:00 1.452.75
1766 K.Wilson·L.Wenbo mar 16:00 1.452.75
1789 J.Brown·L.Heathcote mar 16:00 1.802.00
5291 M.Georgiou·D.Grace mar 16:00 1.901.90
Cel mai bun din 7 frame-uri.

BASEBALL: Coreea de Sud - KBO League - Playoff

Final DATA12
2584 SK Wyverns (0:1) Kiwoom H. mar 12:30 1.702.05
Semifinale. Cel mai bun din 5 meciuri.

TENIS DE MASA: Challenger Series

Final DATA12
2601 J.Vrablik·G.Shamruk mar 10:00 1.105.80
2610 P.David·E.Gonzalez mar 10:40 1.039.05
2614 E.Chtchetinine·S.Happek mar 11:20 1.402.75
2617 M.Benes·G.Shamruk mar 12:00 1.502.40
2618 M.Shouman·S.Happek mar 12:40 1.204.05
2619 J.Vrablik·E.Chtchetinine mar 13:20 1.154.75
2621 P.David·M.Shouman mar 14:00 1.253.55
2622 M.Benes·E.Gonzalez mar 14:40 1.057.75

BADMINTON: Denmark Open 2019 - Dublu (F)

Final DATA12
2663 Baek/Jung·Dong/Feng mar 10:00 1.223.85
2726 Liu/Xia·Lefel/Tran mar 12:00 1.076.85
2742 Kitithar./Prajong.·Karlsson/Magnusson mar 12:40 1.0111.0
2743 Matsum./Nagahara·Ponnappa/Reddy mar 13:00 1.067.25
2748 Chow/Lee·Delrue/Palermo mar 13:00 1.125.30
2759 Matsut./Takahashi·Supajir./Taerat. mar 13:40 1.105.80
2760 Du/Li·Honderich/Tsai mar 13:40 1.057.75

BADMINTON: Denmark Open 2019 - Dublu (M)

Final DATA12
2653 Gideon/Sukamuljo·Liao/Su mar 10:00 1.048.35
2671 Rankireddy/Shetty·Kim/Lee mar 10:20 1.901.80
2684 Maas/Tabeling·Pangka./Santoso mar 10:40 2.251.57
2707 Li/Liu·Lee/Yang mar 11:40 1.144.90

BADMINTON: Denmark Open 2019 - Mixt Dublu

Final DATA12
1326 Zheng/Huang·Puavaran./Supajir. mar 10:00 1.057.75
2644 Hoki/Nagahara·Ahmad/Kandow mar 10:00 1.851.85
2651 Ko/Eom·Kaneko/Matsutomo mar 10:00 3.551.25
2665 Watanabe/Higashino·Gicquel/Delrue mar 10:20 1.039.05
2682 Jordan/Oktavianti·Lane/Pugh mar 10:40 1.067.25
2687 Lu/Chen·Rivaldy/Mentari mar 11:00 1.901.80
2728 Magee/Magee·Goh/Lai mar 12:20 7.251.06
2754 Tang/Tse·Tabeling/Piek mar 13:20 1.572.25

BADMINTON: Denmark Open 2019 (F)

Final DATA12
2655 Y.Han·K.Gilmour mar 10:00 1.333.05
2697 N.Okuhara·B.Ongbamrung. mar 11:00 1.115.55
2699 S.Pusarla V.·G.Tunjung mar 11:00 1.223.85
2702 X.Chen·S.Y.An mar 11:20 2.551.45
2720 B.Zhang·L.Kjaersfeldt mar 12:00 1.352.95
2731 A.Yamaguchi·N.Cheung mar 12:20 1.076.85
2732 P.Chochuwong·C.Marin mar 12:20 3.851.22
2735 B.He·J.H.Sung mar 12:40 1.532.35

BADMINTON: Denmark Open 2019 (M)

Final DATA12
2678 S.Thammasin·K.Parupalli mar 10:20 1.801.90
2701 R.Gemke·C.Lee mar 11:20 1.801.90
2710 D.Lin·B.Sai Praneeth mar 11:40 2.201.60
2712 A.Ginting·H.S.Prannoy mar 12:00 1.303.20