Sari peste



CELE MAI PARIATE EVENIMENTE

Final DATA1X21XX212
4969 Rennes·Lazio joi 19:55 4.403.751.802.021.221.28
4967 CFR Cluj·Celtic joi 19:55 1.923.304.401.211.891.34
1259 Straubing ·Wolfsburg vin 20:30 1.954.403.201.351.851.21
4985 M'gladbach·Basaksehir joi 22:00 1.384.808.501.073.071.19
4993 Porto·Feyenoord joi 22:00 1.424.707.451.092.881.19
4974 FC Copenhaga·Malmo FF joi 19:55 2.353.203.201.351.601.35
2085 Standard ·Arsenal joi 19:55 3.353.802.051.781.331.27
4970 PSV·Rosenborg joi 19:55 1.474.506.701.112.691.21
4981 Manchester Utd·AZ Alkmaar joi 22:00 1.803.754.401.222.021.28
4971 LASK·Sporting L. joi 19:55 1.773.904.401.222.071.26

FOTBAL: Europa League - Gr. A

Final DATA1X21XX212
4978 Qarabag·F91 Dudelange joi 19:55 1.226.4013.01.024.291.12
4979 Apoel N.·Sevilla joi 19:55 3.703.552.001.811.281.30

FOTBAL: Europa League - Gr. B

Final DATA1X21XX212
4974 FC Copenhaga·Malmo FF joi 19:55 2.353.203.201.351.601.35
4977 Dyn.Kiev·Lugano joi 19:55 1.235.9014.51.024.191.13

FOTBAL: Europa League - Gr. C

Final DATA1X21XX212
4972 Basel ·Trabzonspor joi 19:55 1.226.5012.61.034.291.11
4973 Getafe·Krasnodar joi 19:55 1.623.905.651.142.311.26

FOTBAL: Europa League - Gr. D

Final DATA1X21XX212
4970 PSV·Rosenborg joi 19:55 1.474.506.701.112.691.21
4971 LASK·Sporting L. joi 19:55 1.773.904.401.222.071.26

FOTBAL: Europa League - Gr. E SPECIALE

Final DATA1X21XX212
4967 CFR Cluj·Celtic   joi 19:55 1.923.304.401.211.891.34
4969 Rennes·Lazio joi 19:55 4.403.751.802.021.221.28

FOTBAL: Europa League - Gr. F

Final DATA1X21XX212
2085 Standard ·Arsenal joi 19:55 3.353.802.051.781.331.27
2086 Eintracht F.·Guimaraes joi 19:55 1.275.6011.51.043.771.14

FOTBAL: Europa League - Gr. G

Final DATA1X21XX212
4992 Rangers·Young Boys joi 22:00 1.953.653.801.271.861.29
4993 Porto·Feyenoord joi 22:00 1.424.707.451.092.881.19

FOTBAL: Europa League - Gr. H

Final DATA1X21XX212
4990 Espanyol ·CSKA M. joi 22:00 2.103.453.551.311.751.32
4991 Ludogorets·Ferencvaros joi 22:00 1.703.705.201.162.161.28

FOTBAL: Europa League - Gr. I

Final DATA1X21XX212
4987 Wolfsburg·St.Etienne joi 22:00 1.554.206.001.132.471.23
4989 Gent·Oleksandria joi 22:00 1.305.2011.01.043.531.16

FOTBAL: Europa League - Gr. J

Final DATA1X21XX212
4985 M'gladbach·Basaksehir joi 22:00 1.384.808.501.073.071.19
4986 Roma·Wolfsberger joi 22:00 1.177.3016.5-5.061.09

FOTBAL: Europa League - Gr. K

Final DATA1X21XX212
4982 Wolverhampton·Besiktas joi 22:00 1.474.357.051.102.691.22
4984 Slovan B.·Braga joi 22:00 2.953.452.401.591.421.32

FOTBAL: Europa League - Gr. L

Final DATA1X21XX212
4980 Partizan·Astana joi 22:00 1.404.708.001.082.961.19
4981 Manchester Utd·AZ Alkmaar joi 22:00 1.803.754.401.222.021.28

FOTBAL: Africa de Sud - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
3818 Golden Arrows·Bidvest Wits joi 18:00 3.052.902.401.491.311.34

FOTBAL: Arabia Saudita - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
3648 Al Hazem·Abha joi 14:20 2.103.353.101.291.611.25
3655 Al Shabab Ksa·Al Raed joi 16:45 2.003.403.301.261.671.25
3661 Al Wehda·Al Adalh joi 18:45 1.753.803.801.201.901.20

FOTBAL: Argentina - Superliga

Final DATA1X21XX212
3668 Arsenal S.·Colon SF vin 02:00 1.723.604.851.162.071.27

FOTBAL: Bahrain - Divizia 2

Final DATA1X21XX212
3546 Qalali·Al-Tadhmon joi 17:00 1.156.7011.0-4.161.04
3548 Isa Town·Sitra Club joi 17:00 2.303.202.751.341.481.25

FOTBAL: Bolivia - Liga Prof.- Clausura

Final DATA1X21XX212
3666 Nac.Potosi·Royal Pari S. joi 21:00 1.206.0010.8-3.861.08
3667 G.Montero·Sport Boys W. vin 00:15 1.773.853.751.211.901.20
3669 The Strongest·Oriente P. vin 02:30 1.137.8012.5-4.801.04

FOTBAL: Egipt - Premier League

Final DATA1X21XX212
3649 Al Ittihad Al S.·Tanta joi 14:30 1.703.355.001.132.011.27
3656 Al Masry ·Al Mokawloon joi 17:00 2.552.902.901.361.451.36
3665 Zamalek·Pyramids FC joi 19:30 2.553.102.701.401.441.31

FOTBAL: Gibraltar - Prima Divizie

Final DATA1X21XX212
3553 Manchester 62·FCB Magpies joi 21:30 7.055.001.302.931.031.10

FOTBAL: Guatemala - Liga Nacional Apertura - Playoff

Final DATA1X21XX212
3552 Dep.Sanarate·Antigua joi 20:00 2.003.203.551.231.681.28
Semifinale. Tur.

FOTBAL: India - Liga I

Final DATA1X21XX212
3197 Real Kashmir·Gokulam Kerala joi 10:30 3.753.851.751.901.201.19

FOTBAL: India - Superliga

Final DATA1X21XX212
3651 Northeast Utd·Chennai joi 16:00 1.703.604.301.151.961.22

FOTBAL: Indonezia - Super League

Final DATA1X21XX212
1134 Badak Lampung·Bhayangkara Utd joi 10:30 1.853.503.701.211.801.23
1951 Persebaya Sur.·Arema I. joi 10:30 1.354.607.101.042.791.13
3519 Bali Utd Pusam·PS Tira joi 12:45 1.474.405.251.102.391.15
3521 Persepar K.Putra·Persipura J. joi 13:30 3.453.401.951.711.241.25

FOTBAL: Iran - Azadegan League

Final DATA1X21XX212
3474 Malavan·Qashqai Shiraz joi 12:30 2.103.003.351.241.581.29
3475 Arman Gohar ·Rayka Babol joi 12:30 1.873.054.051.161.741.28
3476 Navad Urmia ·Esteg.Khuzestan joi 12:30 1.553.505.551.072.151.21
3478 Damash Gilan·Aluminium Arak joi 12:30 2.052.953.551.211.611.30
3479 Baderan Tehran·Mes Rafsanjan joi 12:30 2.252.903.101.271.501.30
3484 Reyhan Alborz·Niroye Zamini T. joi 12:30 1.453.706.601.042.371.19
3492 Khosheh Talaei·Sorkhpooshan P. joi 12:30 1.753.204.401.131.851.25
3510 Fajr Sepasi·Sepidrood Rasht joi 12:30 1.204.8014.5-3.611.11
3511 Mes Kerman·Shahrdari Tabriz joi 12:30 1.224.7012.7-3.431.11

FOTBAL: Jamaica - Premier League

Final DATA1X21XX212
3554 Portmore Utd·Cavaliers joi 22:00 2.502.902.801.341.421.32
3555 Humble L.·UWI vin 00:00 1.923.253.701.211.731.26

FOTBAL: Kenya - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
3540 Leopards·Kenya CB joi 14:00 3.002.852.351.461.291.32

FOTBAL: Kuweit - Super Cupa

Final DATA1X21XX212
3551 AL Kuwait SC·AL Qadsia joi 17:30 2.053.403.151.281.641.24
Un singur meci.

TENIS: AO 2020 - Australia WC (M)

Final DATA12
1242 A.Bolt·M.Purcell vin 03:15 1.772.00
1241 J.P.Smith·M.Banes vin 05:15 1.323.25
Suprafata de joc: Hard. La Melbourne.

TENIS: AO 2020 - Australia WC - Dublu (F)

Final DATA12
1634 Bozovic/Marshall·Da Silva/Tjandramulia vin 01:00 2.201.60
Suprafata de joc: Hard. La Melbourne.

TENIS: Diriyah (SAU) - Demonstrativ

Final DATA12
2922 F.Fognini·J.Isner joi 15:00 2.051.70
2932 G.Monfils·S.Wawrinka joi 16:20 2.051.70
2942 D.Medvedev·J.Struff joi 19:00 1.253.55
2957 D.Goffin·L.Pouille joi 20:20 1.572.25
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Antalya (TUR)

Final DATA12
1893 P.Kudermetova·Z.Sonmez joi 08:00 1.452.55
2505 E.Reyngold·M.Dalakishvili joi 08:00 1.751.95
2517 K.Kozarov·D.Kruzhkova joi 08:00 6.451.08
2832 I.Gaspar·M.Shusharina joi 08:00 1.652.10
2508 A.Rushiti·E.Kazionova joi 09:30 2.351.53
2520 Y.Dmitrichenko·M.Antonitsch joi 09:30 2.751.40
2518 A.Aksu·M.Matsuda joi 11:00 1.602.20
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Antalya (TUR) - Dublu

Final DATA12
2865 Bejenaru/Vasilescu·Ann.Pribylova/Reyng. joi 09:30 1.602.05
2867 Gram/Lavrichenko·Craciun/Gaspar joi 09:30 7.651.02
2009 Hosogi/Matsuda·Bougrat/Rushiti joi 11:00 1.482.30
1989 Dmitrichenko/Silich·Baykan/Kozarov joi 12:30 1.027.65
2871 Kruzhkova/Nefedova·Kazionova/Kudermetova joi 12:30 1.602.05
1986 Aksu/Kajevic·Ovcharen./Skachk. joi 14:00 1.154.20
2877 Garkusha/Lazareva·Arshink./Topalova joi 14:00 2.951.30
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Cairo (EGI)

Final DATA12
3112 A.Lantigua N.·N.Sokovic joi 11:00 1.303.20
3116 M.Viertler·A.Zolotareva joi 11:00 1.622.15
3126 N.Fouad·L.Stevens joi 11:00 7.001.07
3140 I.Lavino·O.G.Simion joi 11:00 5.801.10
3145 J.M.J.Steur·M.Refaat joi 11:00 -11.0
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Cairo (EGI) - Dublu

Final DATA12
3832 Marfutina/Simion·Melgers/Stevens joi 10:00 1.302.90
3834 Gai/Sokovic·Alhussein/Zolotar. joi 10:00 5.001.10
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Cancun (MEX) - Dublu

Final DATA12
3173 Cataldi/Fordham·Osabu./Portalatin joi 19:30 1.502.25
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Dubai (EAU)

Final DATA12
1053 M.Frech·D.Snigur joi 09:00 2.351.53
2470 K.Mladenovic·S.Sorribes T. joi 09:00 1.352.95
1245 G.Minnen·B.Haas joi 11:00 1.502.40
1415 K.Kawa·A.Bogdan joi 12:30 2.751.40
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Dubai (EAU) - Dublu

Final DATA12
3190 Bolkvad./Webley-S.·Fomina/Ivakhne. joi 12:30 2.251.57
3214 Hradecka/Klepac·Paquet/Potapova joi 14:00 1.283.35
3217 Minnen/Wickmay.·Dzalamid./Krunic joi 14:00 2.251.57
3223 Kawa/Pigossi·Garcia-P./Sorrib.-T. joi 15:30 2.401.50
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Heraklion (GRE)

Final DATA12
2742 P.Leykina·T.Cvetkovic joi 10:00 1.125.30
2745 J.Boualem·O.Oliynykova joi 10:00 3.851.22
2747 O.Gavrila·M.Kallistrou joi 10:00 1.039.10
3226 M.Spigarelli·L.Glushko joi 10:00 1.722.00
3228 L.Schaeder·D.Drahota S. joi 11:30 1.352.95
3233 J.Stamatova·D.Krasnova joi 11:30 1.039.10
3241 G.Mesochoritou·Chi.Scholl joi 11:30 3.201.30
3245 N.Fossa H.·C.Romeo joi 11:30 2.251.57
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Heraklion (GRE) - Dublu

Final DATA12
3250 Glushko/Oliynyk.·Lazar/Ogescu joi 13:00 1.124.60
3255 Cvetkovic/Lovric·Nepliy/Vangelova joi 13:00 1.602.05
3282 Gavrila/Spigarelli·Bergen/Lebedeva joi 13:00 1.037.20
3334 Kallistrou/Pavlou·Peeva/Scholl joi 13:00 6.301.05
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Monastir (TUN)

Final DATA12
3405 B.Marinkovic·A.Gillan joi 11:00 1.851.85
3406 A.Siskova·Y.Karpovich joi 11:00 1.572.25
3427 Y.Miyazaki·M.Drazic joi 11:00 1.204.05
3428 M.Partaud·A.Raggi joi 11:00 1.253.55
3432 M.Helgo·I.G.Ghioroaie joi 12:30 2.751.40
3437 J.Bouzas M.·A.Kulikova joi 14:00 4.501.17
3441 A.Rame·A.Ruzic joi 14:00 1.204.05
3444 M.Mutavdzic·Ana.Pribylova joi 14:00 3.851.22
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Monastir (TUN) - Dublu

Final DATA12
3459 Catini/Lanca ·Biolay/Gravouil joi 14:00 3.201.25
3464 Mansouri/Siskova ·Dema/Ghioroaie joi 15:30 2.201.53
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Pune (IND)

Final DATA12
1734 R.Ushijima·S.Talbi joi 07:30 2.201.60
1829 U.Eikeri·E.Raducanu joi 07:30 2.651.42
2072 N.Luangnam·N.Sato joi 07:30 1.851.85
2128 P.Plipuech·M.Caregaro joi 07:30 1.572.25
2149 O.Doroshina·D.Marcinkevica joi 09:00 1.951.75
2238 S.Bhamidipaty·P.Kovapitukted joi 09:00 4.751.15
2521 Al.Smith·C.Dentoni joi 09:00 4.051.20
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Pune (IND) - Dublu

Final DATA12
2239 Muntean/Talbi·D.Kim/N.R.Kim joi 11:30 2.001.65
2279 Kang/Plipuech·Carruth./Natara. joi 11:30 1.173.90
3465 Luangnam/Ushijima·Eikeri/Yashina joi 11:30 2.251.50
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Antalya (TUR)

Final DATA12
2248 M-A.Jecan·I.Saveljic joi 08:00 1.057.75
2300 G.Ergeneman·C.V.Beem joi 08:00 5.801.10
2965 F.Marozsan·M.Netuschil joi 08:00 1.572.25
2966 A.Shevchenko·M.Valkusz joi 08:00 3.551.25
2274 A.L.Lingua L.·M.Dijkhuizen joi 09:30 1.253.55
2287 S.Purtseladze·N.Schell joi 09:30 4.051.20
2315 R.Zusman·K.Cekirge joi 09:30 4.451.17
2976 L.Sorrentino·D.Jorda S. joi 09:30 2.501.47
2977 A.Lopez S.M.·Y.Erel joi 09:30 1.204.05
2283 M.Bortolotti·L.Frost joi 11:00 1.184.30
2297 M.Zekic·G.Hansson joi 11:00 1.452.55
2301 L.Pavlovic·M.Miladinovic joi 11:00 3.201.30
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Antalya (TUR) - Dublu

Final DATA12
3064 Marozsan/Valkusz ·Sijsling/Smits joi 11:30 1.851.75
1940 Lingua L./Sorrentino·Dembek/Dhoe joi 12:30 2.151.55
3066 Gelhardt/J.Sanchis·Dijkhuizen/Van Beem joi 12:30 1.472.30
3179 Baskov/Saveljic·Sakellar./Sakellar. joi 12:30 1.402.50
3062 Dabryian/Purtseladze·Panin/Shchaya joi 13:00 1.851.75
1939 Cubelic/Schell ·Frost/Hansson joi 14:00 3.101.27
3065 Bortolo./Jecan·Chepelev/Jandric joi 14:00 1.273.10
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Cairo (EGI)

Final DATA12
2522 A.M.Pujolras·J.Vidal A. joi 09:30 1.851.85
2707 F.Tenti·D.Uspensky joi 09:30 1.602.20
2708 S.Battaglino·L.Grigelis joi 09:30 7.001.07
2709 M.Guinard·D.Litvinov joi 09:30 -11.0
2720 N.Lootsma·J.Caldes joi 09:30 1.125.30
2724 M.Fellin·A.Weis joi 11:00 5.801.10
2959 S.Roncalli·J.Correia P.D.C. joi 11:00 2.851.37
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Cairo (EGI) - Dublu

Final DATA12
3825 Grigelis/Guinard·El-Moslemany/Sabry joi 10:00 1.056.30
3826 Juarez/Volpi·Lootsma/J.Monteiro joi 10:00 2.951.30
3827 Abou/Zakaryia·Monzon/Tenti joi 10:00 7.151.03
3828 Uspensky/Vidal A.·Sharma/Sunish joi 10:00 1.273.10
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Cancun (MEX) - Dublu

Final DATA12
2962 Bradley/Butsch·Smith/Stalder joi 19:30 1.602.05
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Doha (QAT)

Final DATA12
2978 M.Pecotic·H.Wendelken joi 14:00 1.058.00
2982 D.Kalenichenko·K.Friberg joi 14:00 1.223.85
2983 S.Freund·A.Liaonenka joi 14:00 1.273.40
2985 M.Smola·J.Mridha joi 14:00 4.501.17
2991 T.Martin·A.Moundir joi 15:30 3.851.22
2995 Z.Bergs·A.Khomich joi 15:30 1.105.80
2996 A.Karatsev·N.Johansson joi 15:30 -11.0
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Doha (QAT) - Dublu

Final DATA12
2964 Elamin/Zayed·Kossek/Smola joi 17:00 3.601.20
2970 Freund/Mridha·Friberg/Wendelken joi 17:00 1.352.70
2972 Kaleniche./Liutarev.·Karatsev/Shyla joi 17:00 1.552.15
2974 Glinka/Krutykh·Moundir/Noguchi joi 17:00 2.551.40
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Heraklion (GRE)

Final DATA12
2726 P.Kobelt·S.Hodkin joi 10:00 1.223.85
2736 P.Shumeiko·V.Sachko joi 10:00 5.801.10
2737 D.Pichler·M.Recci joi 10:00 1.135.10
2738 P.Vivero G.·D.Biljesko joi 10:00 1.135.10
2997 A.Bodmer·A.Donski joi 11:30 1.901.80
3001 M.Pervolarakis·A.Smirnov joi 11:30 1.722.00
3002 U.Park·M.Zukas joi 11:30 2.151.62
3003 S.Parker·Y.Oliel joi 11:30 4.501.17
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Heraklion (GRE) - Dublu

Final DATA12
3023 Nincevic/Nincevic·Pichler/Sachko joi 13:00 5.701.07
3031 P.Vivero G./Zukas·Sim/Turco joi 13:00 1.056.30
3037 Belobor./Zgirovsky·Kobelt/Yeshaya joi 13:00 1.402.55
3039 Thanos/Theodorou·Jeong/Park joi 13:00 4.601.12
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Monastir (TUN)

Final DATA12
3058 E.Kirkin·N.Moreno de A. joi 11:00 2.201.60
3063 A.Guerrieri·T.Laurent joi 11:00 2.251.57
3074 F.Reboul·K.Tamm joi 12:30 1.223.85
3080 S.Mansouri·T.Kiyamov joi 12:30 1.077.00
3086 E.Crepaldi·T.Droguet joi 12:30 1.622.15
3087 L.Giacomini·S.Palosi joi 12:30 1.204.05
3088 F.Vilardo·S.Doumbia joi 12:30 3.851.22
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Monastir (TUN) - Dublu

Final DATA12
3093 Doumbia/Reboul·Laurent/N.Moreno joi 15:30 1.154.20
3094 Bocchi/Giacomini ·Crepaldi/Ricca joi 15:30 2.051.60
3095 Bernardis/Taddia·Lakat/Mansouri joi 15:30 8.001.02
Suprafata de joc: Hard

BASCHET: Euroliga SPECIALE

Final DATA1X21XX2
3191 Khimki M.·Alba Berlin joi 19:00 1.2718.04.501.193.60
4358 Fenerbahce ·Efes joi 19:45 1.8015.02.251.611.96
4359 Crvena Zvezda ·Baskonia joi 20:00 1.8015.02.251.611.96
4360 Maccabi T.A.·CSKA M. joi 21:05 1.8015.02.251.611.96
4361 Real Madrid·Olympiakos joi 22:00 1.1719.06.301.104.73

BASCHET: Euroliga (F) - Gr.B

Final DATA1X21XX2
3318 Sopron (F)·F.Schio (F) joi 19:00 2.3015.01.701.991.53
3319 Uni Girona (F)·Montpellier (F) joi 21:15 1.5516.02.651.412.27

BASCHET: Australia - NBL

Final DATA1X21XX2
2658 Cairns ·Perth joi 10:30 1.8515.02.101.651.84

BASCHET: Coreea de Sud - KBL

Final DATA1X21XX2
2863 Egis·LG Sakers joi 12:00 1.3217.43.741.233.08

BASCHET: Coreea de Sud - WKBL (F)

Final DATA1X21XX2
2870 Woori Wibee (F)·Incheon (F) joi 12:00 1.2218.04.301.143.47

BASCHET: Danemarca - Basketligaen

Final DATA1X21XX2
1243 Horsens ·Randers joi 19:45 1.2518.04.001.173.27

BASCHET: Finlanda - Korisliiga

Final DATA1X21XX2
2890 Kauh.Karhu·Kataja joi 18:00 1.1719.05.601.104.33

BASCHET: INT - Liga de Baschet ASEAN

Final DATA1X21XX2
2893 Wolf Warriors·Fubon Braves joi 14:00 6.1019.01.154.621.08

BASCHET: Islanda - Urvalsdeild

Final DATA1X21XX2
2897 KR Reykjavik·Valur R. joi 21:15 1.4016.03.251.292.70
2902 Fjolnir·Njardvik joi 21:15 7.8020.01.105.611.04
2906 IR Reykjavik·Tindastoll joi 21:15 4.3518.01.253.501.17

BASCHET: Olanda - DBL

Final DATA1X21XX2
2907 Rotterdam ·Limburg joi 20:45 1.1020.06.601.044.96

BASCHET: Ungaria - NB I

Final DATA1X21XX2
2914 Szedeak·OSE Lions joi 19:00 2.9016.01.422.461.30

HANDBAL: CM 2019 (F) - Locurile 5-8

Final DATA1X21XX2
1372
Serbia (F)·Muntenegru (F)
vin 04:30 3.058.501.622.231.35
1577
Germania (F)·Suedia (F)
vin 07:30 1.509.003.501.282.50
În Japonia.

HANDBAL: Romania - Liga Nationala (M)

Final DATA1X21XX2
1064 Timisoara·Steaua B. joi 16:00 1.708.002.701.402.02
1141 Buzau·CSM Resita joi 17:00 1.3011.04.551.163.22
1239 CSM Bucuresti·Turda joi 17:00 2.057.502.151.611.67
1481 Vaslui·Dinamo B. joi 18:00 7.0012.01.174.421.07
1493 Focsani·CSM Fagaras joi 18:00 1.429.003.751.232.65
1504 Calarasi·Stiinta Bacau joi 18:00 1.2711.04.951.143.41
1621 Dobrogea Sud·Baia Mare joi 18:25 1.3011.04.551.163.22

HANDBAL: Germania - Bundesliga (M)

Final DATA1X21XX2
2109 Lemgo·Rhein Lowen joi 20:00 4.6011.01.323.241.18
2112 Ludwigshafen·Burgdorf joi 20:00 6.1512.01.224.071.11
2116 Fuchse B.·Kiel joi 20:00 4.8010.01.323.241.17
2127 Stuttgart·Melsungen joi 20:00 3.058.501.622.231.35
2136 Flensburg·Balingen joi 20:00 1.0525.015.01.019.38

HANDBAL: Franta - Div.1 (M)

Final DATA1X21XX2
2137 Nantes·Pays Aix joi 21:45 1.2810.05.401.133.51

HANDBAL: Danemarca - Boxer Herreligaen (M)

Final DATA1X21XX2
2102 Skjern·Holstebro joi 21:00 1.728.002.701.422.02

HANDBAL: Danemarca - Divizia 1 (F)

Final DATA1X21XX2
2154 Bjerringbro (F)·Hadsten (F) joi 20:00 1.2710.04.501.133.10

HANDBAL: Danemarca - Divizia 1 (M)

Final DATA1X21XX2
2122 Tonder·Ringsted joi 20:30 4.859.501.253.211.10

HANDBAL: Suedia - Elitserien (M)

Final DATA1X21XX2
2000 IK Savehof·Lugi joi 20:00 1.658.002.851.372.10
2076 Ystads IF·Guif joi 20:00 1.1015.09.501.025.82
2108 Alingsas·Redbergslids joi 20:00 1.1513.07.501.064.76
2113 Kristianstad·Helsingborg joi 20:00 1.0518.013.5-7.71
2114 Skovde·Malmo joi 20:00 2.457.501.851.851.48

HOCHEI: SUA - NHL

Final DATA1X21XX212
3460 Tampa Bay·Boston vin 02:00 2.154.302.851.431.711.23
3462 Pittsburgh·Columbus vin 02:00 1.904.303.401.321.901.22
3463 Buffalo ·Nashville vin 02:00 2.804.202.201.681.441.23
3486 Florida·NY Islanders vin 02:00 2.304.202.651.491.621.23
3487 Detroit·Winnipeg vin 02:30 3.404.301.901.901.321.22
3489 Minnesota·Edmonton vin 03:00 2.154.202.851.421.701.23
3490 St.Louis ·Vegas G.K. vin 03:00 2.354.202.551.511.591.22
3491 Calgary·Toronto vin 04:00 2.504.202.401.571.531.22
3494 Arizona C.·Chicago vin 04:00 2.054.103.151.371.781.24
3496 Anaheim·Los Angeles vin 05:00 2.204.002.851.421.661.24
3498 Vancouver·Carolina vin 05:00 2.654.202.301.621.491.23
3499 San Jose·NY Rangers vin 05:30 2.004.303.151.371.821.22

HOCHEI: Germania - DEL

Final DATA1X21XX212
1173 Eisbaren ·Dusseldorf joi 20:30 2.104.602.801.441.741.20

HOCHEI: Int. - Cupa Channel One

Final DATA1X21XX212
1850 Rusia ·Suedia joi 19:00 1.754.303.601.241.961.18
1853 Cehia·Finlanda joi 19:30 2.204.002.651.421.591.20
Se joaca in Rusia.

HOCHEI: Int.tin. - CM U20 - Div. I - Gr.A

Final DATA1X21XX212
2289 Slovenia U20·Letonia U20 joi 11:30 8.108.501.154.15--
3454 Danemarca U20·Austria U20 joi 15:00 1.555.003.801.182.161.10
3457 Belarus U20·Norvegia U20 joi 18:30 1.424.805.051.102.461.11
Se joaca in Belarus.

HOCHEI: Int.tin. - CM U20 - Div. I - Gr.B

Final DATA1X21XX212
3453 Italia U20·Polonia U20 joi 13:00 2.904.201.901.721.311.15
3456 Estonia U20·Franţa U20 joi 16:30 9.009.001.134.50--
3458 Ucraina U20·Ungaria U20 joi 20:00 2.404.302.201.541.461.15
Se joaca in Ucraina.

HOCHEI: Rusia - MHL

Final DATA1X21XX212
3381 Taifun ·Krasnaya A. joi 09:00 5.354.601.482.351.121.16
1152 Snezhnye B.·Belye M. joi 15:00 3.604.501.722.001.241.16
1215 Irbis Kazan·Sputnik joi 16:00 2.103.603.051.331.651.24
1237 Chaika ·Reaktor Nizhn. joi 17:00 1.903.803.451.271.811.23
1249 Taifun ·Krasnaya A. vin 09:00 5.304.701.472.491.121.15

HOCHEI: Rusia - VHL

Final DATA1X21XX212
3500 KRS Peking·Met.Novokuznetsk joi 13:30 3.404.701.751.971.281.16
3501 Dynamo Tver·Sokol K. joi 16:00 3.304.001.901.811.291.21
3504 B.Voronezh·Kurgan joi 18:00 2.803.702.201.591.381.23
3507 Rostov·Gornyak U. joi 18:30 3.504.201.801.911.261.19
3508 Din.St.Petersburg·Angarsk joi 18:30 1.325.507.051.063.091.11

VOLEI: Liga Campionilor (M) - Gr. A

Final DATA12
1451 C.Budejovice·Lube Civit. joi 19:00 12.01.03
2768 Trentino·Fenerbahce joi 21:30 1.0510.0

VOLEI: Italia - Seria A1 (F)

Final DATA12
1402 Perugia (F)·Conegliano (F) joi 21:30 7.151.08
1639 Novara (F)·Chieri (F) joi 21:30 1.135.50

VOLEI: Cehia - Extraliga (F)

Final DATA12
1267 Kralovo P. (F)·Frydek Mistek (F) joi 19:00 1.204.05

VOLEI: Coreea de Sud - V League (F)

Final DATA12
1300 Expressway (F)·Hungkuk (F) joi 12:00 3.351.30

VOLEI: Coreea de Sud - V League (M)

Final DATA12
1298 KAL Jumbos·KB Stars joi 12:00 1.303.35

VOLEI: Cupa CEV (M)

Final DATA12
1340 Olympiacos·Modena joi 18:00 7.001.07
1/16 finala. Tur.

VOLEI: Olanda - Eredivisie (F)

Final DATA12
2435 Zwolle V. (F)·Eurosped (F) joi 21:00 4.051.20

VOLEI: Polonia - PlusLiga (M)

Final DATA12
1618 Bedzin·Rzeszow joi 21:30 3.551.30

FUTSAL: Rusia - Superliga

Final DATA1X21XX212
3473 MFK Sinara·Novaja Gen. joi 16:00 1.305.007.051.032.931.10

SNOOKER: Scottish Open 2019

Final DATA12
1195 T.Ford·Z.Jiankang joi 12:00 1.224.30
2774 J.Higgins·A.Higginson joi 12:00 1.224.30
2780 M.Allen·E.Slessor joi 12:00 1.204.55
2782 J.Perry·J.O'Connor joi 12:00 1.402.95
2784 J.Lisowski·M.Dunn joi 12:00 1.224.30
2785 S.Donaldson·K.Wilson joi 12:00 2.951.40
2789 T.Un-Nooh·M.Fu joi 12:00 1.802.00
2791 P.Ebdon·N.Robertson joi 12:00 5.451.15
Cel mai bun din 7 frame-uri.

FOTBAL AMERICAN: SUA - NFL

Final DATA1X21XX2
4885 Baltimore·NY Jets vin 03:20 1.1021.08.501.056.10

RUGBY: RU - Franţa - Pro D2

Final DATA1X21XX2
2444 Biarritiz Ol.·Grenoble joi 21:45 1.3521.03.401.272.93

FLOORBALL: Cehia - Superliga

Final DATA1X21XX2
3141 Bohemians·M.Boleslav joi 11:00 6.207.501.273.091.05

FLOORBALL: Elvetia - National League

Final DATA1X21XX2
3466 AD Astra Sarnen·Zug United joi 21:00 8.509.501.134.42-

FLOORBALL: Int. - CM - (F) - Clasare - Loc 13-16

Final DATA1X21XX2
3467
Thailanda (F)·SUA (F)
joi 11:00 2.005.502.401.441.64
3468
Japonia (F)·Estonia (F)
joi 14:00 4.507.001.352.701.13
În Elveția.

FLOORBALL: Int. - CM - (F) - Clasare - Loc 9-12

Final DATA1X21XX2
3472 Danemarca (F)·Singapore (F) joi 13:00 1.1510.07.101.034.14
În Elveția.

FLOORBALL: Int. - CM - (F) - Playoff

Final DATA1X21XX2
3469 Finlanda (F)·Slovacia (F) joi 17:00 -22.013.5-8.26
3470 Elvetia (F)·Letonia (F) joi 20:00 -22.013.5-8.26
Sferturi. În Elveția.

FLOORBALL: Suedia - SuperLiga

Final DATA1X21XX2
1865 Jonkopings· Dalen joi 19:30 2.506.501.801.801.41
1872 Warberg·Visby joi 20:00 1.756.502.601.381.85

BADMINTON: World Tour Finals 2019 - Mixt dublu - Gr.A

Final DATA12
2429 Y.Wang/D.Huang·S.J.Seo/Y.Chae joi 12:00 1.184.30
2431 Puavaran./Taeratt.·P.S.Chan/L.Y.Goh joi 12:30 1.452.55

BADMINTON: World Tour Finals 2019 (F) - Dublu - Gr.A

Final DATA12
2371 Fukushima/Hirota·Y.Du/Y.Li joi 12:00 1.303.20
2376 Q.C.Chen/Y.F.Jia·Polii/Rahayu joi 12:40 1.223.85

BADMINTON: World Tour Finals 2019 (F) - Gr.A

Final DATA12
2352 Y.F.Chen·S.Pusarla V. joi 13:20 1.323.10
2356 A.Yamaguchi·B.J.He joi 13:30 1.502.40

BADMINTON: World Tour Finals 2019 (M) - Dublu - Gr.A

Final DATA12
2360 Gideon/Sukamuljo·Endo/Watanabe joi 14:00 1.352.95
2370 Kamura/Sonoda·J.H.Li/Y.C.Liu joi 15:00 2.501.47

BADMINTON: World Tour Finals 2019 (M) - Gr.A

Final DATA12
2347 J.Christie·T.Wang joi 13:00 1.333.05
2349 K.Momota·An.Antonsen joi 15:40 1.154.75

BADMINTON: World Tour Finals 2019 (M) - Gr.B

Final DATA12
2351 T.Chou·V.Axelsen joi 07:40 2.401.50

BOX: BOX - Partide (M)

Final (1,X,2) DATA1X2
2684 D.Avanesyan·J.Del Rio joi 21:00 -35.016.0
2686 S.Martin·J.Hughes joi 23:00 1.4025.03.05