Sari peste



PARIURI SPECIALE - SUPER COTA

Super Cota DATASC-1SC-XSC-2SC-1XSC-X2SC-12
1518 BASCHET: Philadelphia ·Denver mie 03:00 1.6018.03.131.472.67-
Se pot combina cu orice alt meci. Se pot juca pe bilet mai multe Super Cote.

PARIURI SPECIALE - SUPER EXTRA

Super Extra DATASE-1SE-XSE-2SE-1XSE-X2SE-12
1444 BASCHET: Miami ·Atlanta mie 03:00 1.3321.05.001.234.00-
1541 BASCHET: Portland ·New York mie 05:00 1.3520.04.801.263.86-
1969 HANDBAL: Olanda (F)·Coreea de Sud (F) mie 08:00 1.3014.06.301.184.30-
1611 HANDBAL: Spania (F)·Rusia (F) mie 08:00 4.1511.01.503.001.32-
Pe bilet vor fi jucate MINIM 6 meciuri (Super Extra+alte 5 meciuri MINIM), si poate fi combinata cu meciuri de la Super Cota.

CELE MAI PARIATE EVENIMENTE

Final DATA1X21XX212
3188 Bayern M.·Tottenham mie 22:00 1.385.607.251.11-1.16
3206 Olympiacos·Crvena Zvezda mie 22:00 1.554.206.351.13-1.25
3182 Dinamo Z.·Manchester City mie 19:55 4.854.501.632.33-1.22
3209 Club Brugge·Real Madrid mie 22:00 3.053.752.251.69-1.27
3162 Shakhtar D.·Atalanta mie 19:55 2.653.602.601.53-1.31
3183 Leverkusen·Juventus mie 22:00 2.053.603.651.31-1.31
3211 PSG·Galatasaray mie 22:00 1.178.0016.01.02-1.09
3184 Atl.Madrid·Lokomotiv M. mie 22:00 1.187.0020.01.01-1.11
4980 Partizan·Astana joi 22:00 1.504.356.451.12-1.22
4971 LASK·Sporting L. joi 19:55 1.853.704.151.23-1.28

FOTBAL: Liga Campionilor UEFA - Gr. A

Final DATA1X21X12
3209 Club Brugge·Real Madrid mie 22:00 3.053.752.251.691.27
3211 PSG·Galatasaray mie 22:00 1.178.0016.01.021.09

FOTBAL: Liga Campionilor UEFA - Gr. B

Final DATA1X21X12
3188 Bayern M.·Tottenham mie 22:00 1.385.607.251.111.16
3206 Olympiacos·Crvena Zvezda mie 22:00 1.554.206.351.131.25

FOTBAL: Liga Campionilor UEFA - Gr. C

Final DATA1X21X12
3162 Shakhtar D.·Atalanta mie 19:55 2.653.602.601.531.31
3182 Dinamo Z.·Manchester City mie 19:55 4.854.501.632.331.22

FOTBAL: Liga Campionilor UEFA - Gr. D

Final DATA1X21X12
3183 Leverkusen·Juventus mie 22:00 2.053.603.651.311.31
3184 Atl.Madrid·Lokomotiv M. mie 22:00 1.187.0020.01.011.11

FOTBAL: INT.- FIFA Club World Cup

Final DATA1X21X12
2374
Al Sadd SC·Hienghene Sport
mie 19:30 1.0512.022.0--
Un singur meci. În Qatar.

FOTBAL: Anglia - Championship

Final DATA1X21X12
4609 Wigan ·WBA mie 21:45 5.353.851.652.241.26
4611 Swansea·Blackburn mie 21:45 2.203.403.301.341.32
4612 Derby ·Sheffield Wed. mie 21:45 3.103.202.401.571.35
4614 Brentford·Cardiff mie 21:45 1.673.705.451.151.28
4615 Birmingham ·QPR mie 21:45 2.353.353.051.381.33
4617 Barnsley·Reading mie 21:45 2.653.402.651.491.33

FOTBAL: Anglia - Conferinta Sud

Final DATA1X21X12
1931 Havant&Water·Slough T. mie 21:45 2.053.503.201.291.25

FOTBAL: Anglia - Southern League - PD Sud

Final DATA1X21X12
2110 Tiverton T.·Chesham Utd mie 21:45 2.103.652.901.331.22

FOTBAL: EAU - Arabian Gulf League

Final DATA1X21X12
2365 Shabab Al Ahli D.·Al Wahda mie 16:00 1.883.753.351.251.20
2367 Hatta·Al Jazeera AD mie 16:00 4.254.201.602.111.16
2372 Al Wasl·Ahli Al-Fujirah mie 18:30 1.724.003.751.201.18
2373 Al Ain·Al Nasr Dubai mie 18:30 1.933.753.201.271.20

FOTBAL: Egipt - Premier League

Final DATA1X21X12
2368 Ismaily ·Misr Lel M. mie 17:00 2.752.852.701.401.36
2369 Haras El Hodood·Masr mie 17:00 1.983.253.651.231.28
2375 Wadi Degla·Al Ahly Cairo mie 19:30 13.15.651.203.951.10

FOTBAL: India - Liga I

Final DATA1X21X12
3158 Mohun Bagan·Aciesta Trau FC mie 13:30 1.673.804.251.161.20

FOTBAL: India - Superliga

Final DATA1X21X12
3165 Odisha FC·Hyderabad mie 16:00 1.803.653.701.211.21

FOTBAL: Italia - Cupa Lega Pro

Final DATA1X21X12
3192 Robur Siena·Ternana mie 19:30 2.353.102.851.341.29
Sferturi. Un singur meci.

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. A

Final DATA1X21X12
3160 Juventus Tin.·Gozzano mie 16:00 1.733.454.601.151.25
3171 Pontedera·Lecco mie 19:00 1.603.605.451.111.24

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. C

Final DATA1X21X12
3159 Paganese ·Catania mie 15:30 3.493.202.051.671.29
3196 Vibonese·Catanzaro mie 21:30 2.553.052.701.391.31

FOTBAL: Maroc - Botola

Final DATA1X21X12
3169 Khouribga·Wydad C. mie 18:00 3.953.151.901.751.28

FOTBAL: Muntenegru - Prima Liga

Final DATA1X21X12
2348 OFK Petrovac·FK Podgorica mie 14:00 2.403.352.651.401.25
2580 OFK Grbalj·Iskra mie 14:00 3.703.251.921.731.26
2588 Kom·Zeta mie 14:00 3.103.052.251.531.30
2915 OFK Titograd·Sutjeska mie 16:00 4.553.451.701.961.24
3260 Buducnost P.·Rudar P. mie 18:00 1.186.2011.1-1.07

FOTBAL: Norvegia - Eliteserien - Prom./Retr.

Final DATA1X21X12
3194 Lillestrom (1:2) Start mie 20:00 2.003.353.551.251.28
Finala. Retur.

FOTBAL: Ungaria - Cupa

Final DATA1X21X12
3146 Dorogi·Debrecen mie 13:00 4.953.801.582.151.20
3154 Dunakanyar Vac·Ujpest mie 13:00 9.506.301.203.771.06
1/16 finala. Un singur meci.

TENIS: AO 2020 - Australia WC (M)

Final DATA12
1761 M.Banes·T.Schoolkate mie 03:30 1.702.10
1769 M.Purcell·H.Bourchier mie 04:00 1.422.80
Suprafata de joc: Hard. La Melbourne.

TENIS: AO 2020 - Australia WC (F)

Final DATA12
1364 Ar.Rodionova·O.Tjandramulia joi 01:00 1.224.10
1366 S.Sanders·D.Aiava joi 01:00 1.702.10
1371 M.Inglis·B.Woolcock joi 01:00 1.253.80
1470 A.Myers·G.Da Silva F. joi 01:00 1.373.00
Suprafata de joc: Hard. La Melbourne.

TENIS: ITF (F) - Antalya (TUR)

Final DATA12
1893 P.Kudermetova·Z.Sonmez mie 08:30 1.622.15
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Antalya (TUR) - Dublu

Final DATA12
2865 Bejenaru/Vasilescu·Ann.Pribylova/Reyng. mie 12:30 1.622.05
2871 Kruzhkova/Nefedova·Kazionova/Kudermetova mie 13:00 1.652.00
1986 Aksu/Kajevic·Ovcharen./Skachk. mie 14:00 1.154.15
1989 Dmitrichenko/Silich·Baykan/Kozarov mie 14:00 1.028.00
2012 Antonits./Dalakish.·Anil/Turkmen mie 14:00 1.075.70
2867 Gram/Lavrichenko·Craciun/Gaspar mie 14:00 7.051.05
2009 Hosogi/Matsuda·Bougrat/Rushiti mie 15:30 1.482.30
2877 Garkusha/Lazareva·Arshink./Topalova mie 15:30 3.001.32
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Cancun (MEX)

Final DATA12
1600 P.Cline·D.Fordham mie 17:00 1.048.35
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Dubai (EAU)

Final DATA12
1441 K.Mladenovic·S.Voegele mie 09:00 1.352.95
1456 V.Diatchenko·G.Minnen mie 09:00 1.502.40
1463 A.Friedsam·M.Frech mie 09:00 1.502.40
1631 B.Haas·V.Gracheva mie 10:00 3.101.32
1820 M.Bolkvadze·S.Sorribes T. mie 10:30 3.551.25
1822 D.Snigur·A.Potapova mie 10:30 2.051.70
1838 T.Maria·K.Kawa mie 12:00 1.402.75
1870 A.Bogdan·V.Kuzmova mie 12:30 1.901.80
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Dubai (EAU) - Dublu

Final DATA12
1873 Fomina/Ivakhne. ·Lister/Voracova mie 13:15 2.751.40
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Monastir (TUN)

Final DATA12
1026 Y.Karpovich·F.Prati mie 12:00 1.402.75
1061 M.Partaud·V.Remy mie 12:00 1.105.80
1084 A.Siskova·N.Echeverria A. mie 12:00 1.184.30
1194 Y.Miyazaki·C.Bechri mie 12:00 1.076.85
1262 M.Helgo·A.Zantedeschi mie 12:00 1.452.55
1345 A.Rame·Y.Mansouri mie 12:00 1.174.45
1499 A.Koller·M.Mutavdzic mie 12:00 4.751.15
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (K) - Pune (IND)

Final DATA12
1876 S.Mane·K.Boulter mie 07:00 11.01.01
1878 C.Dentoni·V.Savinykh mie 07:00 2.751.40
3111 P.Plipuech·Dab.Kim mie 07:00 1.722.00
3113 N.Sato·A.Anshba mie 07:00 2.251.57
1881 M.Caregaro·N.Rajmohan mie 08:30 1.0111.0
1882 N.Bains·D.Mishina mie 08:30 1.422.65
3114 S.Samir·Al.Smith mie 08:30 1.105.80
3115 J.J.Lu·N.Luangnam mie 08:30 1.105.75
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (M) - Antalya (TUR)

Final DATA12
2966 A.Shevchenko·M.Valkusz mie 08:30 3.551.25
2965 F.Marozsan·M.Netuschil mie 09:00 1.572.25
2976 L.Sorrentino·D.Jorda S. mie 09:00 2.551.45
2977 A.Lopez S.M.·Y.Erel mie 09:00 1.204.05
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Antalya (TUR) - Dublu

Final DATA12
1940 Lingua L./Sorrentino·Dembek/Dhoe mie 13:00 2.451.42
3062 Dabryian/Purtseladze·Panin/Shchaya mie 13:00 2.001.65
3064 Marozsan/Valkusz ·Sijsling/Smits mie 13:00 1.851.75
3065 Bortolo./Jecan·Chepelev/Jandric mie 13:00 1.273.10
1939 Cubelic/Schell ·Frost/Hansson mie 14:30 3.091.27
3066 Gelhardt/J.Sanchis·Dijkhuizen/Van Beem mie 14:30 1.502.25
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Cairo (EGI)

Final DATA12
2674 F.Juarez·D.Sunish mie 09:30 1.105.80
2683 E.Lavagno·S.Roncalli mie 09:30 3.211.30
2670 S.Prechtel·A.M.Pujolras mie 10:00 1.851.85
2676 M.Guinard·C.Hernandez mie 10:00 -11.0
2678 O.Volpi·J.Vidal A. mie 10:00 3.201.30
2681 M.Fellin·H.Traskin mie 10:00 1.057.80
2672 I.Monzon·L.Grigelis mie 12:30 5.301.12
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Doha (QAT)

Final DATA12
2801 M.Pecotic·A.Bakshi mie 09:00 1.154.75
2807 D.Glinka·A.Moundir mie 09:00 4.731.15
2808 G.Tsivadze·J.Mridha mie 09:00 4.751.15
2809 K.Friberg·A.Gautier mie 09:00 2.201.60
2810 O.Krutykh·D.Kuzmanov mie 09:00 3.051.33
2812 M.S.Zayed·H.Wendelken mie 09:00 4.401.17
Suprafata de joc: Hard

BASCHET: SUA - NBA SPECIALE

Final DATA1X21XX2
1444 Miami ·Atlanta   mie 03:00 1.2518.04.751.173.76
1518 Philadelphia ·Denver   mie 03:00 1.5015.03.011.362.51
1541 Portland ·New York   mie 05:00 1.2717.04.551.203.77

BASCHET: Eurocupa - Gr.A

Final DATA1X21XX2
1667 Ulm·Monaco mie 20:30 3.0516.01.452.561.33
1718 Andorra·Mac.Rishon mie 21:00 1.0722.09.901.026.83
1731 Virtus Bologna·Prometheus mie 21:30 1.2717.04.251.183.40

BASCHET: Eurocupa - Gr.B

Final DATA1X21XX2
1647 Lok.Kuban·Partizan mie 19:00 1.3317.03.701.233.04

BASCHET: Eurocupa - Gr.C

Final DATA1X21XX2
1771 Nanterre·Ced.Olimpija mie 21:45 1.7215.02.301.541.99
1776 Joventut·Unics K. mie 21:45 1.7515.02.251.571.96

BASCHET: Eurocupa - Gr.D

Final DATA1X21XX2
1661 Buducnost·Galatasaray mie 20:00 1.7515.02.251.571.96
1703 A.Gdynia·Trento mie 21:00 1.8515.02.101.651.84

BASCHET: Mexic - LNBP

Final DATA1X21XX2
1048 Aguacateros·Abejas mie 03:00 1.2518.03.901.173.21
1119 Astros J.·Santos S.L.P. mie 04:00 1.4215.02.951.302.47
1196 Huracanes ·Correcaminos mie 04:15 1.3517.03.201.252.69
1217 Plateros De F.·Laguneros mie 04:30 1.0118.015.3-8.27
1233 Dorados De C.·Mineros mie 05:00 1.9013.01.951.661.70
1271 Capitanes·Fuerza Regia mie 05:00 1.5514.02.551.402.16
1280 Soles·Panteras mie 06:15 1.2518.03.901.173.21
1373 Angeles·Queretaro joi 04:00 12.420.01.027.65-

BASCHET: Norvegia - BLNO

Final DATA1X21XX2
1333 Gimle BK·Fyllingen mie 20:00 2.1514.01.751.861.56

BASCHET: Polonia - EBL

Final DATA1X21XX2
2544 Stargard·Zielona Gora mie 20:00 7.4019.01.125.331.06

BASCHET: Polonia - EBL (F)

Final DATA1X21XX2
1079 Bydgoszcz (F)·Torun (F) mie 19:00 1.0120.012.0-7.50
1086 AZS Poznan (F)·Gorzow (F) mie 19:30 12.020.01.0110.3-
1507 Wroclaw (F)·Polkowice (F) mie 19:30 2.6516.01.552.261.41
1874 Lublin (F)·Lodz (F) mie 20:00 1.0120.012.0-10.3

HANDBAL: CM 2019 (F) - Grupa principala I SPECIALE

Final DATA1X21XX2
1969 Olanda (F)·Coreea de Sud (F)   mie 08:00 1.2312.05.901.123.96
1428 Serbia (F)·Danemarca (F)   mie 11:00 3.9510.01.402.831.23
1988 Norvegia (F)·Germania (F)   mie 13:30 1.2212.06.151.114.07
In Japonia.

HANDBAL: CM 2019 (F) - Grupa principala II SPECIALE

Final DATA1X21XX2
1611 Spania (F)·Rusia (F)   mie 08:00 3.909.501.422.761.24
1343 România (F)·Japonia (F)   mie 11:00 4.0010.01.402.861.23
1492 Muntenegru (F)·Suedia (F)   mie 13:30 2.258.002.001.761.60
In Japonia.

HANDBAL: Franta - Div.1 (M)

Final DATA1X21XX2
1741 Ivry ·Chartres mie 21:30 1.509.003.451.292.49
1759 Nimes·Istres mie 21:30 1.1315.08.751.055.53
1823 Dunkerque·Chambery mie 21:30 2.307.502.001.761.58
1824 St.Raphael·Creteil mie 21:30 1.1515.07.701.075.09
1955 Tremblay ·PSG mie 21:30 15.022.01.018.92-
1848 Toulouse·Montpellier mie 21:45 3.458.501.522.451.29

HANDBAL: Spania - Asobal (M)

Final DATA1X21XX2
1530 Angel Xim.·Barcelona mie 20:30 20.030.0-12.0-
1532 Bidasoa Irun·Sinfin mie 21:15 1.1215.09.401.045.78
1601 Huesca·Nava mie 21:30 1.479.503.551.272.58
1603 Valladolid·Cangas mie 21:30 1.1215.09.401.045.78
1620 Guadalajara·Puerto Sag. mie 21:30 1.3510.04.451.193.08
1660 Benidorm·Encantada mie 21:45 3.459.001.502.491.29
1662 Anaitasuna·Ademar Leon mie 22:00 4.359.501.372.981.20

HANDBAL: Polonia - Superliga (M)

Final DATA1X21XX2
2039 Azoty Pulawy·Kwidzyn mie 19:00 1.2211.05.851.103.82
2044 Glogow·Lubin mie 19:00 1.558.003.201.302.29
2045 Szczecin·Kalisz mie 19:00 2.008.002.201.601.73
2048 Stal Mielec·Wisla Plock mie 19:30 15.522.01.039.09-
2049 Piotrkow Tryb.·Gdansk mie 19:30 1.808.002.501.471.90
2053 Tarnow·Opole mie 20:15 4.059.501.372.841.20

HOCHEI: SUA - NHL SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1625 Winnipeg·Detroit   mie 03:00 1.605.004.401.212.341.17
1737 Minnesota·Anaheim   mie 03:00 2.004.053.251.341.801.24
1755 Nashville·San Jose   mie 03:00 1.954.403.201.351.851.21
1782 Dallas ·NJ Devils   mie 03:30 1.754.503.851.262.071.20
1787 Arizona C.·Calgary   mie 04:00 2.254.102.751.451.651.24
1788 Edmonton·Carolina   mie 04:00 2.654.102.301.611.471.23
1791 Vegas G.K.·Chicago   mie 05:00 1.804.503.651.292.021.21
1792 Vancouver·Toronto   mie 05:00 2.704.402.201.671.471.21
1796 Los Angeles·NY Rangers   mie 05:30 2.354.102.601.491.591.23
1783 Washington·Boston joi 02:00 2.204.102.851.431.681.24
1789 Montreal ·Ottawa joi 02:30 1.804.403.701.282.001.21
1790 Colorado ·Philadelphia joi 04:30 2.004.203.201.351.821.23

HOCHEI: Finlanda - Liiga

Final DATA1X21XX212
3606 Vaasan ·Ilves T. mie 18:30 3.254.301.951.851.341.22
3642 TPS Turku·Kalpa mie 18:30 2.154.202.851.421.701.23
3663 Karpat Oulu·Hameenlinna mie 18:30 1.754.503.901.262.091.21
3670 Tappara T.·Kookoo mie 18:30 2.204.102.851.431.681.24
3671 Jyvaskyla·Jukurit mie 18:30 1.674.604.251.232.211.20
3675 Assat P.·Lahti mie 18:30 2.104.003.051.381.731.24

HOCHEI: Germania - DEL

Final DATA1X21XX212
1172 Krefeld·Bremerhaven mie 20:30 2.554.202.351.591.511.22

HOCHEI: Canada - WHL

Final DATA1X21XX212
1623 Brandon W.K.·Kelowna R. mie 03:00 2.254.302.451.481.561.17
1641 Saskatoon B.·Medicine H.T. mie 03:00 3.254.301.851.851.291.18
1652 Moose J.W.·Kamloops B. mie 03:00 5.305.301.422.651.121.12
1659 Seattle T.·Spokane C. mie 05:05 4.155.101.552.291.191.13

HOCHEI: Finlanda - Mestis

Final DATA1X21XX212
1811 Kettera·Jokipojat mie 18:30 1.704.803.501.262.001.14
1814 RoKi·Hermes mie 18:30 2.904.501.951.761.361.17
1815 K-Vantaa·Koovee mie 18:30 2.754.702.001.701.401.16
1816 Peliitat·Keupa mie 18:30 2.454.402.251.571.491.17

HOCHEI: Rusia - MHL

Final DATA1X21XX212
1818 Ska-Varyagi ·Ska-1946 mie 18:00 9.306.501.223.301.031.08

HOCHEI: SUA - AHL

Final DATA1X21XX212
1707 Iowa ·Tucson R. mie 03:00 2.704.102.151.631.411.20
1725 Rockford ·Milwaukee mie 03:00 2.854.152.051.691.371.19

HOCHEI: Suedia - Allsvenskan

Final DATA1X21XX212
1149 Vasteras· Bjorkloven mie 20:00 2.753.802.201.601.391.22
1207 Almtuna ·Vasterviks mie 20:00 2.054.102.851.371.681.19
1292 Vita Hasten·Karlskoga mie 20:00 2.854.102.051.681.371.19
1299 Modo ·Mora mie 20:00 1.355.506.301.082.941.11
1302 Tingsryds ·Timra mie 20:00 3.304.201.851.851.281.19

VOLEI: Liga Campionilor (M) - Gr. B

Final DATA12
1070 Fakel·BR Volleys mie 16:00 1.253.95
1380 ACH Ljubljana·Kemerovo mie 19:00 8.501.07

VOLEI: Liga Campionilor (M) - Gr. C

Final DATA12
1208 Jastrzebski·Halkbank A. mie 19:00 1.155.45
1403 Maaseik·Zenit-Kazan mie 21:30 5.051.17

VOLEI: Liga Campionilor (M) - Gr. D

Final DATA12
1395 Tours ·Perugia mie 21:00 7.001.10

VOLEI: Argentina - Liga Argentina A1 (M)

Final DATA12
1405 UPCN·Obras S.J. mie 03:00 1.303.20

VOLEI: Grecia - A1 (F)

Final DATA12
1031 Olympiakos (F)·Aris (F) mie 15:00 1.039.05
1007 Paok (F)·ASP Thetis (F) mie 17:00 1.323.10
1294 Ilisiakos (F)·Markopoulou (F) mie 19:00 9.951.02
1436 Panathinaikos (F)·Porfyras (F) mie 19:00 1.0111.0
2706 Panaxiakos (F)·Ilioupoli (F) mie 19:00 1.0111.0
1482 Euosmou (F)·AO Thiras (F) mie 19:30 11.01.01

VOLEI: Polonia - Liga Siatkowki (F)

Final DATA12
2059 Radom (F)·Wisla V. (F) mie 19:00 1.652.15
2060 Bielsko B. (F)·B.Lodz (F) mie 19:00 3.051.35
2140 Kalisz (F)·Rzeszow (F) mie 19:30 7.151.08
2141 Legionowo (F)·Wroclaw (F) mie 20:00 1.058.80
2142 LKS Lodz (F)·Chem.Police (F) mie 21:30 3.051.35

SNOOKER: Scottish Open 2019

Final DATA12
1112 M.King·T.Ford mie 12:00 2.001.80
1115 Z.Jiankang·J.Astley mie 12:00 2.951.40
1160 J.Perry·K.Hirani mie 12:00 1.087.90
1209 A.Higginson·S.Jiahui mie 12:00 2.001.80
1230 M.Allen·L.Heathcote mie 12:00 1.106.95
1349 G.Wilson·C.Wakelin mie 12:00 1.422.85
1369 R.Day·M.Dunn mie 12:00 1.273.75
1381 T.Pengfei·P.Ebdon mie 12:00 1.602.35
1411 A.McGill·E.Slessor mie 13:30 1.532.50
1412 X.Guodong·A.Lee mie 13:30 1.087.90
1417 Y.Bingtao·J.O'Connor mie 13:30 1.353.20
1419 J.Higgins·A.Ursenbacher mie 15:00 1.204.55
1434 J.Lisowski·D.Grace mie 15:00 1.273.75
1469 R.Milkins·T.Un-Nooh mie 15:00 2.601.50
1524 M.Gould·K.Filipiak mie 15:00 1.155.45
1895 R.Walden·S.Carrington mie 15:00 1.602.35
1896 B.Castle·S.Donaldson mie 16:00 3.701.28
1899 P.Lines·K.Wilson mie 16:00 6.951.10
1902 A.Burden·M.Selby mie 16:00 6.251.12
1904 I.Burns·N.Robertson mie 18:30 6.951.10
1908 L.Highfield·L.Hang mie 21:00 2.501.53
1919 D.Gilbert·C.Bingyu mie 21:00 1.283.70
1924 M.Xiwen·D.Junhui mie 22:00 3.951.25
1926 K.Maflin·M.Stevens mie 22:00 1.901.90
Cel mai bun din 7 frame-uri.

TENIS DE MASA: Challenger Series 2019

Final DATA12
1503 E.Chtchetinine·P.Platonov mie 09:30 4.051.20
1937 T.Christensen·M.De Saintilan mie 10:10 2.651.42
1941 K.Kanamitsu·J.Folwarski mie 10:50 1.422.65
1942 J.B.Majoros·A.Baggaley mie 11:30 1.851.85
1943 E.Chtchetinine·T.Christensen mie 12:10 1.125.30
1946 K.Kanamitsu·M.De Saintilan mie 12:50 1.125.30
1953 J.B.Majoros·J.Folwarski mie 13:30 1.303.20
1959 A.Baggaley·P.Platonov mie 14:10 2.751.40
1965 E.Chtchetinine·K.Kanamitsu mie 14:50 1.652.10
1970 T.Christensen·P.Platonov mie 15:30 7.751.05
1972 J.B.Majoros·M.De Saintilan mie 16:10 1.125.30

TENIS DE MASA: Rusia - Liga Pro-FNTR - Moscova Open

Final DATA12
1982 A.Bogomolov·I.Meteleshko mie 06:00 2.251.57
1985 M.Kutushev·M.Chernyavskiy mie 06:30 1.722.00
1987 I.Meteleshko·M.Kutushev mie 07:00 1.602.20
1994 M.Chernyavskiy·A.Bogomolov mie 07:30 1.532.35
1997 A.Bogomolov·M.Kutushev mie 08:00 1.532.35
1998 I.Meteleshko·M.Chernyavskiy mie 08:30 1.572.25
2003 A.Arutiunyan·A.Zolotov mie 10:00 2.201.60
2032 Y.Merkushin·V.Ivanov mie 10:30 1.602.20
2037 A.Zolotov·Y.Merkushin mie 11:00 1.422.65
2040 V.Ivanov·A.Arutiunyan mie 11:30 2.001.72
2047 A.Arutiunyan·Y.Merkushin mie 12:00 1.722.00
2054 A.Zolotov·V.Ivanov mie 12:30 1.352.94
2057 L.Muravyev·I.Tukh mie 14:00 2.201.60
2061 P.Vshivkov·V.Martovickiy mie 14:30 1.722.00
2078 I.Tukh·P.Vshivkov mie 15:00 1.422.65
2087 V.Martovickiy·L.Muravyev mie 15:30 1.652.10
2090 L.Muravyev·P.Vshivkov mie 16:00 2.001.72
2095 I.Tukh·V.Martovickiy mie 16:30 1.572.25
2096 A.Uvarov·V.Antonov mie 18:00 1.422.65
2097 S.Ohai·A.Skrebnev mie 18:30 1.602.20
2099 V.Antonov·S.Ohai mie 19:00 2.401.50
2100 A.Skrebnev·A.Uvarov mie 19:30 1.652.10
2101 A.Uvarov·S.Ohai mie 20:00 2.101.65
2104 V.Antonov·A.Skrebnev mie 20:30 2.251.57

BANDY: Rusia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1232 Stroitel S.·Sibselmash mie 11:00 1.506.303.501.252.401.08
1327 Dinamo M.·Kuzbass K. mie 11:15 1.179.806.501.084.451.02
1341 Volga U.·Bajkal E.I. mie 16:30 3.156.301.572.251.301.08
1362 Murman·Uralsky mie 17:30 2.405.202.001.751.501.13
1367 Vodnik ·SKA Neftyanik mie 18:00 3.006.301.622.151.351.08
1368 Kazan·Yenisei K. mie 18:00 4.707.801.303.201.151.05

BANDY: Suedia - Elitserien

Final DATA1X21XX212
1181 Hammarby·Vasteras mie 20:00 2.205.502.101.651.601.10
1197 Bollnas·Vanersborg mie 20:00 1.376.754.301.182.851.07
1231 Lidkoping·Broberg/Soderhamn mie 20:00 1.1011.09.001.035.80-
1234 Tjureda ·Sirius mie 20:00 6.009.001.204.051.101.03
1238 Motala ·Vetlanda mie 20:00 1.955.202.451.501.751.13

FLOORBALL: Suedia - SuperLiga

Final DATA1X2X2
1801 Falun·Linkoping mie 19:30 1.1211.58.004.58
1821 Pixbo W.·Vaxjo mie 19:30 1.258.505.203.21
1831 Storvreta·Mullsjo mie 20:00 1.288.504.703.03
1832 Hollvikens·Kalmarsund mie 20:00 3.007.001.571.29

BADMINTON: World Tour Finals 2019 - Mixt dublu - Gr.A

Final DATA12
1626 Puavaran./Taeratt.·Seo/Chae mie 05:00 1.702.00
2118 Wang/Huang·Chan/Goh mie 06:00 1.174.40

BADMINTON: World Tour Finals 2019 - Mixt dublu - Gr.B

Final DATA12
2231 Jordan/Oktavianti·Faizal/Widjaja mie 12:00 1.273.40
2243 Zheng/Huang·Watanabe/Higashino mie 13:30 1.253.55

BADMINTON: World Tour Finals 2019 (F) - Dublu - Gr.A

Final DATA12
2233 Chen/Jia·Du/Y.Li mie 12:30 1.352.95
2242 Fukushima/Hirota·Polii/Rahayu mie 13:00 1.303.20

BADMINTON: World Tour Finals 2019 (F) - Dublu - Gr.B

Final DATA12
2033 Kim/Kong·Lee/Shin mie 05:00 1.722.00
2152 Matsumoto/Nagahara·Kitithar./Prajon. mie 06:00 1.105.80

BADMINTON: World Tour Finals 2019 (F) - Gr.A

Final DATA12
2247 Y.F.Chen·B.J.He mie 13:30 1.452.55
2250 A.Yamaguchi·S.Pusarla V. mie 14:00 1.851.85

BADMINTON: World Tour Finals 2019 (F) - Gr.B

Final DATA12
2229 R.Intanon·B.Ongbamrun. mie 07:00 1.154.75
2235 N.Okuhara·T.Tai mie 12:30 2.501.47

BADMINTON: World Tour Finals 2019 (M) - Dublu - Gr.A

Final DATA12
2088 Kamura/Sonoda·Endo/Watanabe mie 05:30 1.702.05
2230 Gideon/Sukamuljo·Li/Liu mie 12:00 1.352.95

BADMINTON: World Tour Finals 2019 (M) - Dublu - Gr.B

Final DATA12
2079 Lee/Wang·Lu/Yang mie 05:30 1.303.20
2165 Ahsan/Setiawan·Chia/Soh mie 06:30 1.402.75

BADMINTON: World Tour Finals 2019 (M) - Gr.A

Final DATA12
2240 K.Momota·T.Wang mie 13:00 1.048.35
2249 J.Christie·An.Antonsen mie 14:00 1.951.75

BADMINTON: World Tour Finals 2019 (M) - Gr.B

Final DATA12
2207 L.Chen·V.Axelsen mie 06:30 1.801.90
2226 T.Chou·A.Ginting mie 07:00 1.801.90