Sari peste



PARIURI SPECIALE - SUPER COTA

Super Cota DATASC-1SC-XSC-2SC-1XSC-X2SC-12
2926 FOTBAL: Valencia·Barcelona sâm 17:00 5.004.401.752.321.251.28
1415 HANDBAL: FTC (F)·CSM Bucuresti (F) sâm 17:00 3.259.501.702.401.43-
2121 TENIS: M.Raonic·M.Cilic dum 04:00 1.65-2.55---
Se pot combina cu orice alt meci. Se pot juca pe bilet mai multe Super Cote.

PARIURI SPECIALE - SUPER EXTRA

Super Extra DATASE-1SE-XSE-2SE-1XSE-X2SE-12
1214 TENIS: Z.Diyas·K.Bertens sâm 12:00 2.80-1.57---
3118 FOTBAL: Brentford·Leicester sâm 14:45 5.004.001.822.221.251.33
1427 HANDBAL: Rm. Valcea (F)·Krim (F) sâm 15:00 1.3312.06.101.204.03-
1140 SNOOKER: A.Carter·N.Robertson sâm 15:00 3.10-1.50---
2367 FOTBAL: Ferencvaros ·Paksi sâm 15:55 1.375.7010.51.113.701.21
2574 FOTBAL: Eintracht F.·RB Leipzig sâm 16:30 4.554.601.802.251.281.28
2620 FOTBAL: M'gladbach·Mainz sâm 16:30 1.604.806.151.182.671.25
5106 FOTBAL: Celtic ·Ross County sâm 17:00 1.1212.537.01.029.331.09
2190 FOTBAL: Huesca·Lugo sâm 17:00 1.554.308.201.152.821.30
3138 FOTBAL: Newcastle·Oxford Utd sâm 17:00 1.584.407.201.152.721.28
4199 BASCHET: BC Timisoara·CSM Oradea sâm 17:00 4.4018.01.403.501.29-
4757 FOTBAL: Marseille·Angers sâm 18:30 1.923.804.651.272.091.35
2349 FOTBAL: Fiorentina·Genoa sâm 19:00 1.833.905.151.232.201.34
2644 FOTBAL: Bayern M.·Schalke sâm 19:30 1.287.7513.51.074.851.14
3141 FOTBAL: Heerenveen·AZ Alkmaar sâm 19:30 4.404.201.872.151.291.31
3156 FOTBAL: Hull ·Chelsea sâm 19:30 7.004.751.552.821.171.27
1647 HANDBAL: Slovenia·Norvegia sâm 19:30 4.1010.01.552.821.32-
4302 BASCHET: Dinamo Buc.·BT Cluj sâm 20:30 4.4018.01.403.501.29-
4760 FOTBAL: Montpellier·Dijon sâm 21:00 1.803.855.451.222.251.35
4761 FOTBAL: Monaco·Strasbourg sâm 21:00 1.704.305.701.202.431.30
2311 FOTBAL: Torino·Atalanta sâm 21:45 4.554.101.872.151.281.32
2935 FOTBAL: Sevilla·Granada sâm 22:00 1.454.909.501.123.221.25
2042 TENIS: Bryan/Bryan·Cabal/Munar dum 02:00 1.40-3.60---
3314 FOTBAL: Godoy Cruz·River Plate dum 02:45 11.45.501.373.701.101.22
3377 TENIS: M.Sakkari·P.Kvitova dum 03:00 3.20-1.47---
1155 TENIS: A.Barty·A.Riske dum 10:00 1.30-4.50---
1058 TENIS: M.Fucsovics·R.Federer dum 11:15 5.35-1.23---
Pe bilet vor fi jucate MINIM 6 meciuri (Super Extra+alte 5 meciuri MINIM), si poate fi combinata cu meciuri de la Super Cota.

CELE MAI PARIATE EVENIMENTE

Final DATA1X21XX212
2926 Valencia·Barcelona sâm 17:00 4.854.251.672.271.201.24
2935 Sevilla·Granada sâm 22:00 1.384.759.351.073.151.20
2620 M'gladbach·Mainz sâm 16:30 1.524.656.001.152.621.21
2574 Eintracht F.·RB Leipzig sâm 16:30 4.404.451.702.211.231.23
4757 Marseille·Angers sâm 18:30 1.833.654.501.222.021.30
2349 Fiorentina·Genoa sâm 19:00 1.753.755.001.192.141.30
2311 Torino·Atalanta sâm 21:45 4.403.951.782.081.231.27
4761 Monaco·Strasbourg sâm 21:00 1.624.155.501.172.371.25
2569 Freiburg·Paderborn sâm 16:30 1.754.154.401.232.141.25
2644 Bayern M.·Schalke sâm 19:30 1.207.6013.01.044.801.10

FOTBAL: Anglia - Cupa FA

Final DATA1X21XX212
3118 Brentford·Leicester sâm 14:45 4.803.801.722.121.181.27
3120 Reading·Cardiff sâm 17:00 2.503.302.851.421.531.33
3124 Portsmouth·Barnsley sâm 17:00 2.253.303.301.341.651.34
3129 West Ham·WBA sâm 17:00 1.853.604.051.221.911.27
3135 Millwall·Sheffield Utd sâm 17:00 3.453.152.251.651.311.36
3137 Burnley·Norwich sâm 17:00 1.953.454.001.251.851.31
3138 Newcastle·Oxford Utd sâm 17:00 1.504.157.001.102.611.24
3139 Coventry ·Birmingham sâm 17:00 2.903.252.501.531.411.34
3140 Southampton·Tottenham sâm 17:00 2.753.402.551.521.461.32
3156 Hull ·Chelsea sâm 19:30 6.704.501.472.691.111.21
1/16 finala. In caz de egalitate se rejoaca.

FOTBAL: Spania - LaLiga SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2925 Espanyol ·Ath.Bilbao   sâm 14:00 2.503.003.251.361.561.41
2926 Valencia·Barcelona   sâm 17:00 4.854.251.672.271.201.24
2934 Alaves·Villarreal   sâm 19:30 2.853.202.651.511.451.37
2935 Sevilla·Granada   sâm 22:00 1.384.759.351.073.151.20

FOTBAL: Italia - Serie A SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2291 Spal·Bologna   sâm 16:00 2.903.352.551.551.451.36
2349 Fiorentina·Genoa   sâm 19:00 1.753.755.001.192.141.30
2311 Torino·Atalanta   sâm 21:45 4.403.951.782.081.231.27

FOTBAL: Germania - Bundesliga SPECIALE

Final DATA1X21XX212
2028 Union Berlin·Augsburg   sâm 16:30 2.153.553.401.341.741.32
2569 Freiburg·Paderborn   sâm 16:30 1.754.154.401.232.141.25
2574 Eintracht F.·RB Leipzig   sâm 16:30 4.404.451.702.211.231.23
2575 Wolfsburg·Hertha   sâm 16:30 1.803.754.601.222.071.29
2620 M'gladbach·Mainz   sâm 16:30 1.524.656.001.152.621.21
2644 Bayern M.·Schalke   sâm 19:30 1.207.6013.01.044.801.10

FOTBAL: Franta - Ligue 1 SPECIALE

Final DATA1X21XX212
4757 Marseille·Angers   sâm 18:30 1.833.654.501.222.021.30
4758 St.Etienne·Nimes   sâm 21:00 1.783.654.851.202.081.30
4759 Reims·Metz   sâm 21:00 2.003.054.701.211.851.40
4760 Montpellier·Dijon   sâm 21:00 1.703.755.351.172.201.29
4761 Monaco·Strasbourg   sâm 21:00 1.624.155.501.172.371.25
4764 Brest·Amiens   sâm 21:00 2.153.353.601.311.741.35

FOTBAL: Anglia - Championship

Final DATA1X21XX212
2045 Stoke·Swansea sâm 17:00 2.053.403.701.281.771.32

FOTBAL: Anglia - League 1

Final DATA1X21XX212
4998 Rochdale·Gillingham sâm 17:00 3.603.202.101.691.271.33
4999 Peterborough ·Rotherham sâm 17:00 2.853.402.401.551.411.30
5000 Ipswich ·Lincoln City sâm 17:00 2.053.203.751.251.731.33
5011 Burton A.·Accrington sâm 17:00 2.003.353.751.251.771.30
5013 Bristol R.·Fleetwood sâm 17:00 3.653.452.001.771.271.29

FOTBAL: Anglia - League 2

Final DATA1X21XX212
5015 Swindon·Port Vale sâm 17:00 1.873.404.251.211.891.30
5016 Stevenage ·Plymouth sâm 17:00 4.103.401.901.861.221.30
5017 Scunthorpe Utd·Crewe sâm 17:00 2.853.502.351.571.411.29
5018 Salford C.·Oldham sâm 17:00 2.003.453.651.271.771.29
5019 Morecambe·Cambridge Utd sâm 17:00 2.653.202.651.451.451.33
5020 Mansfield·Bradford C. sâm 17:00 2.453.202.901.391.521.33
5022 Macclesfield·Forest Green sâm 17:00 3.553.252.101.701.281.32
5023 Leyton O.·Newport sâm 17:00 2.803.202.551.491.421.33
5024 Exeter ·Colchester sâm 17:00 2.103.253.551.281.701.32
5025 Crawley·Grimsby sâm 17:00 2.103.203.601.271.691.33
5026 Carlisle·Walsall sâm 17:00 2.653.252.651.461.461.33

FOTBAL: Anglia - Conferinta Nationala

Final DATA1X21XX212
1216 Chesterfield·AFC Fylde sâm 17:00 3.003.302.251.571.341.29
3454 Torquay·Ebbsfleet sâm 17:00 1.783.654.101.201.931.24
4982 Hartlepool·Stockport sâm 17:00 2.053.353.401.271.691.28
4984 Dag & Red·Notts County sâm 17:00 2.853.202.401.511.371.30
4985 Bromley·Barnet sâm 17:00 2.103.353.301.291.661.28
4986 Sutton Utd·Solihull Moors sâm 17:00 2.503.152.751.391.471.31
4987 Harrogate·Wrexham sâm 17:00 1.903.453.801.231.811.27
4989 Chorley·Halifax sâm 17:00 2.403.102.951.351.511.32
4990 Woking·Yeovil sâm 17:00 3.053.352.201.601.331.28
4991 Maidenhead Utd·Eastleigh sâm 17:00 3.103.302.201.601.321.29
4992 Boreham W.·Barrow sâm 17:00 3.003.202.301.551.341.30
4993 Dover·Aldershot sâm 17:00 2.103.203.451.271.661.31

FOTBAL: Africa de Sud - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
3719 Stellenbosch·Polokwane C. sâm 15:30 1.953.253.701.221.731.28
3728 Golden Arrows·Kaizer Chiefs sâm 15:30 4.253.501.751.921.171.24
3729 Orlando P.·Amazulu sâm 18:00 1.384.257.551.042.721.17

FOTBAL: Anglia - Conferinta Nord

Final DATA1X21XX212
2871 Blyth S.·Kings Lynn sâm 17:00 5.454.401.482.431.111.16
4892 York·Kettering T. sâm 17:00 1.583.855.151.122.201.21
4894 Chester ·Darlington sâm 17:00 1.853.553.801.221.841.24
4895 Gloucester ·Southport sâm 17:00 2.353.402.701.391.501.26
4896 Brackley ·Guiseley sâm 17:00 1.504.005.901.092.381.20
4897 Spennymoor T.·Leamington sâm 17:00 1.903.503.651.231.781.25
4898 Altrincham·Bradford PA sâm 17:00 1.335.107.201.052.991.12
4899 Farsley C.·AFC Telford sâm 17:00 2.153.453.051.321.621.26
4900 Boston Utd·Kidderminster sâm 17:00 1.853.503.851.211.831.25
4901 Hereford·Curzon A. sâm 17:00 2.203.403.001.341.591.27
4902 Alfreton T.·Gateshead sâm 17:00 2.703.352.401.501.401.27

FOTBAL: Anglia - Conferinta Sud

Final DATA1X21XX212
4866 Weymouth·Dorking W. sâm 17:00 2.053.553.151.301.671.24
4872 Chippenham T.·Havant&Water sâm 17:00 4.554.001.622.131.151.19
4875 Hungerford T.·Chelmsford sâm 17:00 3.853.701.801.891.211.23
4878 Eastbourne B.·Concord R. sâm 17:00 2.553.402.501.461.441.26
4888 Wealdstone·Bath City sâm 17:00 2.303.302.901.361.541.28
4889 Braintree T.·Slough T. sâm 17:00 4.854.101.572.221.141.19
4891 Hemel H.·Welling Utd sâm 17:00 1.923.553.551.251.781.25
4903 Dartford·Dulwich Hamlet sâm 17:00 1.953.553.451.261.751.25
4904 Maidstone Utd·Oxford City sâm 17:00 1.823.753.701.231.861.22
4905 Billericay T.·Tonbridge sâm 17:00 2.053.503.201.291.671.25
4906 Hampton&Rich.·St Albans sâm 17:00 2.003.553.301.281.711.25

FOTBAL: Anglia - Isthmian League - PD

Final DATA1X21XX212
2900 Margate·Haringey Bor. sâm 17:00 2.153.552.851.341.581.23
2906 Kingstonian·Carshalton Ath. sâm 17:00 2.453.502.451.441.441.23
2907 Wingate&Finchley·Brightlingsea sâm 17:00 2.303.502.651.391.511.23
2910 Enfield T.·Cray W. sâm 17:00 2.053.702.951.321.641.21
2911 Lewes·East Thurrock Utd sâm 17:00 2.753.502.251.541.371.24
2912 Horsham·Bishop's S. sâm 17:00 1.504.005.501.092.321.18
2915 Potters Bar T.·Bognor Regis sâm 17:00 2.303.502.651.391.511.23
2916 Bowers&Pitsea·Hornchurch sâm 17:00 2.853.552.151.581.341.23
2917 Leatherhead·Merstham sâm 17:00 1.634.004.251.162.061.18
2919 Worthing·Cheshunt sâm 17:00 1.474.205.601.092.401.16
2929 Folkestone Inv.·Corinthian C. sâm 17:00 1.404.506.151.072.601.14

FOTBAL: Anglia - Northern Premier L. - PD

Final DATA1X21XX212
2878 Warrington T.·Whitby T. sâm 17:00 1.853.603.551.221.791.22
2879 Stafford R.·Scarborough Ath. sâm 17:00 2.453.552.451.451.451.23
2880 South Shields·Witton Albion sâm 17:00 1.504.305.001.112.311.15
2881 Hyde Utd·Grantham T. sâm 17:00 1.803.853.551.231.851.19
2882 Buxton·Utd of Man. sâm 17:00 2.903.652.101.621.331.22
2885 Basford Utd·Morpeth T. sâm 17:00 1.903.603.401.241.751.22
2888 Ath.Collieries·Gainsborough Tr. sâm 17:00 2.303.602.601.401.511.22
2889 Ashton Utd·Lancaster C. sâm 17:00 3.053.702.001.671.301.21
2890 Stalybridge C.·Nantwich T. sâm 17:00 2.253.602.651.381.531.22
2893 Mickleover·Matlock T. sâm 17:00 1.903.703.301.261.741.21
2897 Bamber Bridge·Radcliffe sâm 17:00 2.453.552.451.451.451.23

FOTBAL: Anglia - Southern League - PD Central

Final DATA1X21XX212
2995 Peterborough Sp.·Tamworth sâm 17:00 2.053.802.901.331.641.20
2996 Hitchin T.·Alvechurch sâm 17:00 1.703.854.001.181.961.19
2997 Royston T.·Banbury Utd sâm 17:00 1.753.903.701.211.901.19
2999 Barwell·Lowestoft T. sâm 17:00 1.754.003.601.221.891.18
3002 Nuneaton Bor.·Rushden&Diam. sâm 17:00 1.853.603.551.221.791.22
3003 Hednesford T.·Stourbridge sâm 17:00 2.153.602.801.351.581.22
3004 Redditch Utd·Needham M. sâm 17:00 4.254.401.572.161.161.15
3005 Leiston·Rushall Ol. sâm 17:00 3.804.251.672.011.201.16
3007 St Ives T.·Biggleswade T. sâm 17:00 3.504.001.781.871.231.18
3011 Bromsgrove Sp.·Coalville Town sâm 17:00 2.003.503.201.271.671.23

FOTBAL: Anglia - Southern League - PD Sud

Final DATA1X21XX212
2931 Swindon S.·Truro C. sâm 17:00 2.303.802.501.431.511.20
2941 Gosport Bor.·Merthyr T. sâm 17:00 2.303.652.551.411.501.21
2967 Weston S.Mare·Hayes&Yeading sâm 17:00 2.053.902.851.341.651.19
2974 Chesham Utd·Taunton T. sâm 17:00 1.923.803.201.281.741.20
2976 Metropolitan P.·Blackfield & Lang. sâm 17:00 2.203.802.601.391.541.19
2983 Yate T.·Poole T. sâm 17:00 3.253.901.871.771.261.19
2986 Farnborough·Beaconsfield T. sâm 17:00 1.574.154.501.142.161.16
2988 Tiverton T.·Walton C. sâm 17:00 1.355.006.301.062.791.11
2991 Harrow Bor.·Hartley Wintney sâm 17:00 2.053.802.901.331.641.20
2993 Wimborne T.·Hendon sâm 17:00 2.053.852.851.341.641.19
2994 Dorchester T.·Salisbury sâm 17:00 3.754.001.721.941.201.18

FOTBAL: Arabia Saudita - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
1334 Abha·Al Faisaly sâm 14:55 2.953.302.201.551.321.26
3336 Al Shabab Ksa·Al Hilal R. sâm 17:10 4.203.801.681.991.161.20
1854 Al Ittihad·Al Adalh sâm 19:10 1.534.005.101.112.251.18

FOTBAL: Argentina - Primera B - Clausura

Final DATA1X21XX212
3337 Comunicaciones·J.J. de Urquiza sâm 22:00 2.152.953.551.241.611.34
3338 CA Acassuso·CSD Flandria sâm 22:00 2.452.952.951.341.471.34
3339 CA San Miguel·CA Colegiales sâm 22:00 2.052.953.851.211.671.34
3340 Villa S.Carlos·Atl.Los Andes sâm 22:00 2.052.903.951.201.671.35
3344 UAI Urquiza·Sacachispas sâm 22:00 1.853.154.401.171.831.30
3346 Arg.de Quilmes·San Telmo sâm 22:05 2.552.952.801.371.441.34

FOTBAL: Argentina - Primera C - Clausura

Final DATA1X21XX212
3348 Dep.Merlo·Dep.Espanol sâm 22:00 2.402.853.001.301.471.34
3349 S.M. de Burzaco·Vict.Arenas sâm 22:00 2.003.053.701.211.671.30
3352 Dep.Laferrere·Canuelas FC sâm 22:00 2.103.053.401.241.611.30
3378 Lujan·Ituzaingo sâm 22:00 2.202.953.251.261.551.32
3407 Central Cordoba·Sport.Italiano sâm 22:00 2.152.953.401.241.581.32

FOTBAL: Argentina - Superliga

Final DATA1X21XX212
3281 Arsenal S.·Newell's OB sâm 22:35 2.603.152.751.421.471.34
3303 San Lorenzo·Estudiantes LP dum 00:40 2.553.002.951.381.491.37
3312 Central Cordoba·Colon SF dum 00:40 2.203.103.451.291.631.34
3314 Godoy Cruz·River Plate dum 02:45 10.85.201.283.511.031.14

FOTBAL: Australia - A League

Final DATA1X21XX212
4707 Western Utd·Adelaide Utd dum 09:00 2.903.502.301.591.391.28

FOTBAL: Belgia - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
5032 Charleroi·KV Mechelen sâm 19:00 1.783.754.451.212.041.27
5034 Waasland·Eupen sâm 21:00 2.453.203.001.391.551.35
5038 Mouscron·St.Truiden sâm 21:00 2.053.553.501.301.761.29
5033 Gent·Genk sâm 21:30 1.853.903.901.251.951.25

FOTBAL: Belgia - Proximus league

Final DATA1X21XX212
5217 RE Virton·Beerschot sâm 18:00 1.823.404.201.191.881.27
5218 KVC Westerlo·Roeselare sâm 21:30 1.633.904.751.152.141.21
Al doilea tur!

FOTBAL: Bolivia - LFPB - Apertura

Final DATA1X21XX212
3409 Always Ready·Cl.Aurora sâm 21:00 1.236.009.001.023.571.08
3419 Atl.Palmaflor V.·Royal Pari Sion sâm 23:15 2.303.452.751.381.521.25
3417 San Jose O.·Bolivar dum 01:30 3.504.251.751.921.241.17

FOTBAL: Brazilia - Baiano - Prima divizie

Final DATA1X21XX212
3437 Jacobina BA·Juazeirense BA sâm 21:00 3.303.252.051.641.261.26

FOTBAL: Brazilia - Carioca - Serie A

Final DATA1X21XX212
3441 Cabofriense RJ·Madureira RJ sâm 21:00 2.703.202.501.471.401.30
3452 Flamengo RJ·Volta Redonda RJ sâm 23:00 2.403.252.801.381.501.29
3445 Boavista RJ·Vasco Da Gama dum 00:00 4.053.351.871.831.201.28

FOTBAL: Brazilia - Carioca - Serie A - Turul retrog.

Final DATA1X21XX212
3460 America RJ·Americano RJ sâm 20:00 2.403.052.951.341.501.33
3465 Nova Iguacu RJ·Friburguense RJ sâm 20:00 2.053.253.501.261.691.29

FOTBAL: Brazilia - Catarinense - Serie A

Final DATA1X21XX212
3466 Concordia ·Chapecoense SC sâm 22:00 3.753.501.851.811.211.24

FOTBAL: Brazilia - Cearense - Serie A

Final DATA1X21XX212
3467 Atletico CE·Caucaia sâm 21:00 2.103.153.301.261.611.28
3468 Pacajus·Horizonte sâm 21:00 1.235.609.501.013.501.09

FOTBAL: Brazilia - Goiano - Prima divizie

Final DATA1X21XX212
3486 Vila Nova GO·Jaragua EC GO sâm 21:00 1.603.755.251.122.191.23

FOTBAL: Brazilia - Mineiro - Modulo I

Final DATA1X21XX212
3490 Caldense MG·Uberlandia MG dum 00:00 2.003.253.651.241.721.29
3518 Tombense MG·Cruzeiro MG dum 00:30 3.253.352.101.651.291.28

FOTBAL: Brazilia - Paranaense - Prima divizie

Final DATA1X21XX212
3524 Ath.Paranaense·Londrina PR sâm 22:00 2.103.503.001.311.621.24

FOTBAL: Brazilia - Paulista - Serie A1

Final DATA1X21XX212
3594 Agua Santa SP·Novorizontino SP sâm 20:00 2.953.052.401.491.341.32
3554 Oeste SP·Ituano SP sâm 22:00 2.253.352.901.351.561.27

FOTBAL: Brazilia - Pernambucano - Serie A1

Final DATA1X21XX212
3596 Salgueiro PE·Central PE dum 01:00 1.803.703.901.211.901.23

FOTBAL: Cehia - Liga de iarna

Final DATA1X21XX212
3613 Brno·Banik O. sâm 12:00 3.003.902.051.701.341.22
3616 Ml.Boleslav·Dun.Streda sâm 14:30 1.953.853.251.291.761.22
Un singur meci. Se joaca pe teren neutru. Semifinale.

FOTBAL: Chile - Primera Division

Final DATA1X21XX212
3671 Antofagasta·Coquimbo U. sâm 17:00 2.103.253.351.281.651.29
3666 Audax It.·Cobresal dum 01:30 2.153.253.251.291.621.29

FOTBAL: Cipru - Divizia I

Final DATA1X21XX212
2870 Pafos·Olympiakos N. sâm 15:00 2.253.302.851.341.531.26
2874 AEK Larnaca·AEL Limassol sâm 17:00 2.003.203.501.231.671.27
3014 Doxa K.·Apoel N. sâm 19:00 10.75.801.203.76-1.08

FOTBAL: Columbia - Primera A - Apertura

Final DATA1X21XX212
2381 Envigado·Boyaca Chico sâm 21:00 1.853.104.501.161.841.31
2382 Bucaramanga·Dep.Cali sâm 23:05 2.952.952.451.481.341.34
2388 Atl.Junior·Dep.La Equidad dum 01:10 1.573.506.101.082.221.25
2391 America de Cali·Ali.Petrolera dum 03:15 1.753.304.751.141.951.28

FOTBAL: Elvetia - Challenge League

Final DATA1X21XX212
3012 Lausanne Ouchy·Aarau sâm 18:00 2.103.503.101.311.641.25
3013 SC Kriens·Winterthur sâm 18:30 2.203.502.901.351.591.25

FOTBAL: Elvetia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1602 Zurich·Luzern sâm 20:00 2.153.453.201.321.661.29
1603 Xamax·Servette sâm 20:00 3.103.502.201.641.351.29

FOTBAL: Finlanda - Suomen Cup Ykkonen-Gr. A

Final DATA1X21XX212
3682 EIF·Gnistan sâm 14:00 2.003.603.201.291.691.23
3685 Mikkelin P.·Mypa M. sâm 15:00 1.903.803.301.271.771.21

FOTBAL: Finlanda - Suomen Cup Ykkonen-Gr. B

Final DATA1X21XX212
3690 KPV Kokkola·AC Oulu sâm 15:00 1.524.155.151.112.301.17
3692 FF Jaro·AC Kajaani sâm 15:15 1.624.154.301.172.101.17
3686 Vaasa PS·SJK Akatemia sâm 18:00 1.434.705.601.102.541.14

FOTBAL: Finlanda - Suomen Cup - Gr.A

Final DATA1X21XX212
4855 Honka·HIFK sâm 13:00 2.003.253.551.241.701.28
4858 HJK Helsinki·TPS Turku sâm 13:30 1.255.0011.0-3.441.12
4865 Inter Turku·IFK Mariehamn sâm 15:15 1.753.604.101.181.921.23

FOTBAL: Finlanda - Suomen Cup - Gr.B

Final DATA1X21XX212
4859 Lahti·Ilves sâm 14:00 2.953.252.251.551.331.28
4860 Rovaniemi ·Seinajoen JK sâm 14:00 4.003.501.801.871.191.24
4863 Haka V.·KuPS sâm 14:30 3.253.402.051.661.281.26

FOTBAL: Finlanda - Suomen Cup Kakkonen - Gr.2

Final DATA1X21XX212
3698 Tamp.Ilves 2·HJS Akatemia sâm 14:30 1.624.204.101.172.071.16

FOTBAL: Finlanda - Suomen Cup Kakkonen - Gr.5

Final DATA1X21XX212
3707 NJS·Klubi 04 sâm 15:30 4.004.301.622.081.181.15
3706 Viikingit·Honka/Akatemia sâm 18:00 3.404.001.801.841.241.18

FOTBAL: Finlanda - Suomen Cup Kakkonen-Gr.4

Final DATA1X21XX212
3708 Pepo Lapp.·JAPS sâm 19:30 2.103.852.751.361.601.19

FOTBAL: Franta - Ligue 2

Final DATA1X21XX212
3119 Lens·Clermont sâm 16:00 1.933.154.351.201.831.34

FOTBAL: Germania - Liga 3

Final DATA1X21XX212
1965 Chemnitzer·Viktoria Koln sâm 15:00 1.873.653.701.241.841.24
1996 CZ Jena·P.Munster sâm 15:00 2.253.353.001.351.581.29
2013 Wurz.Kickers·Unterhaching sâm 15:00 1.823.653.901.211.891.24
2015 Magdeburg·FSV Zwickau sâm 15:00 1.753.504.501.171.971.26
2016 SV Meppen·W.Mannheim 07 sâm 15:00 2.053.603.201.311.691.25
2018 Duisburg·Ingolstadt sâm 15:00 2.303.502.801.391.561.26

FOTBAL: Germania - Liga Reg.Vest

Final DATA1X21XX212
3713 Oberhausen·M'gladbach II sâm 15:00 1.554.155.151.132.291.19
3714 Rodinghausen·Bergisch G. sâm 15:00 1.137.7015.1-5.101.05
3715 TUS Haltern·Alem.Aachen sâm 15:00 5.054.201.552.291.131.19
3733 VfB Homberg·Lotte sâm 15:00 3.403.352.051.691.271.28
3738 Lippstadt ·Schalke 04 II sâm 15:00 2.553.402.551.461.461.27
3739 Dortmund II·Wuppertaler SV sâm 15:00 1.673.854.501.162.071.22

FOTBAL: Grecia - Superliga

Final DATA1X21XX212
3017 AEL Larissa·Panathinaikos sâm 19:30 3.403.102.251.621.301.35

FOTBAL: Guatemala - Liga Nationala - Clausura

Final DATA1X21XX212
3742 CSD Municipal·Comunicaciones sâm 23:00 1.753.354.151.151.851.23

FOTBAL: Honduras - Liga Nationala - Clausura

Final DATA1X21XX212
3748 Motagua·Marathon sâm 23:00 2.003.203.501.231.671.27
3743 Real Espana·Vida dum 03:00 1.753.504.151.171.901.23
3746 Lobos Upnfm·Olimpia dum 03:00 5.003.401.652.031.111.24

FOTBAL: India - Liga I

Final DATA1X21XX212
3751 Chennai City·East Bengal sâm 15:30 2.153.253.101.291.581.26

FOTBAL: India - Superliga

Final DATA1X21XX212
2368 FC Goa·Kerala B. sâm 16:00 1.484.105.601.092.371.17

FOTBAL: INT. - CONMEBOL Pre-Olimpic Tour. - Gr.B

Final DATA1X21XX212
3863 Bolivia U23·Uruguay U23 dum 01:00 7.755.301.303.151.041.11

FOTBAL: INT.- AFC Liga Campionilor - Calificari

Final DATA1X21XX212
3752 Shahr Khodro·Al Riffa sâm 16:20 2.303.352.901.361.551.28
Un singur meci.

FOTBAL: INT.- Amicale intercluburi

Final DATA1X21XX212
3810 Rekord B.B.·Garbarnia K. sâm 11:30 9.304.501.303.031.011.14
3811 Fastav Zlin·SK Lisen sâm 11:30 1.355.106.151.072.791.11
3792 BATE Borisov·Vitebsk sâm 12:00 1.177.259.40-4.091.04
3795 Bron Radom·Wisla Pulawy sâm 12:00 2.253.752.551.411.531.20
3796 Gyor·STK 1914 Samorin sâm 12:00 2.104.152.601.391.611.17
3797 Dziugas·Siauliai sâm 12:00 1.634.104.151.172.061.17
3798 Liberec·Pardubice sâm 12:00 1.504.504.751.132.311.14
3800 Cukaricki ·Rakow Cz. sâm 12:00 2.253.602.651.381.531.22
3801 Senica·Komarno sâm 12:00 1.684.103.851.191.991.17
3802 GKS Jastrzebie·Slask Wroclaw II sâm 12:00 1.454.305.651.082.441.15
3803 SC Freiburg II·FV Ravensburg sâm 12:00 1.704.103.751.201.961.17
3813 Podbeskidzie·Katowice sâm 12:00 1.683.804.201.161.991.20
3814 Widzew L.·Ol.Grudziadz sâm 12:00 4.104.201.622.081.171.16
3815 Sparta P.·U.Nad Labem sâm 12:00 1.176.9010.0-4.081.05
3816 Samgurali Tsk.·Merani Martvili sâm 12:00 2.403.452.551.421.471.24
3817 CFR Cluj·CS Emelec sâm 12:00 1.604.404.051.172.111.15
3755 Odra Opole·G.Polkowice sâm 13:00 1.684.103.851.191.991.17
3812 MFK Vitkovice·Frydek Mistek sâm 13:00 1.604.104.351.152.111.17
3818 Ruch Radzionkow·Spojnia Landek sâm 13:00 1.704.103.751.201.961.17
3824 FC Copenhagen·Halmstad sâm 13:00 1.354.607.101.042.791.13
3832 CSKA M.·LASK sâm 13:00 2.303.402.701.371.501.24
3844 Opava·GKS Tychy sâm 13:00 1.554.004.901.122.201.18
4064 Pelister·Macva S. sâm 13:00 3.103.602.001.671.291.22
4065 MFK Chrudim·Slovan Velvary sâm 13:00 1.255.708.101.033.351.08
4066 Olimpia Elblag·Elana T. sâm 13:00 2.603.452.351.491.401.24
4105 Siedlce·KS Hetman Zamosc sâm 13:00 1.424.605.651.092.531.13
3757 Viljandi Tulevik·Kuressaare sâm 13:10 3.303.551.951.711.261.23
3758 NK Dubrava·Sesvete sâm 13:30 2.603.602.301.511.401.22
1008 Hacken·Norrby IF sâm 14:00 1.354.806.701.052.791.12
3765 Fastav Zlin B·Vsetin sâm 14:00 1.823.603.701.211.821.22
3773 Szombierki Bytom·Row Rybnik sâm 14:00 4.154.101.632.061.171.17
3826 Puszcza N.·Radomiak R. sâm 14:00 3.653.551.851.791.221.22
4114 Brondby·Hvidovre sâm 14:00 1.305.606.601.063.031.09
4116 Loko Vltavin·1.FK Pribram sâm 14:00 4.654.601.502.311.131.13
4120 Hannover II·VfV Hildesheim sâm 14:00 1.823.553.751.201.821.22
4370 Lichtenberg 47·Int.Leipzig sâm 14:00 1.653.804.351.152.031.20
4371 SV Ried II·A.Salzburg sâm 14:00 2.553.752.301.521.431.21
4375 Vejle ·Kolding IF sâm 14:00 1.604.204.251.162.111.16
3808 Strumska S.·Kariana Erden sâm 14:30 2.803.952.051.641.351.18
3829 Slavia P.·C.Budejovice sâm 14:30 1.285.357.651.033.151.10
1148 Neman G.·FC Gorodeya sâm 15:00 2.603.552.301.501.401.22
1256 SK Rapid Viena·Floridsdorfer sâm 15:00 1.236.108.201.023.501.07
2392 Rudar Velenje·NK Smartno sâm 15:00 1.177.509.00-4.101.04
3787 Paide Linnam.·Nomme Kalju sâm 15:00 2.553.802.251.531.411.20
3789 Wiener Viktoria·SC Ortmann sâm 15:00 1.187.608.351.023.981.03
3791 Tj Sokol Zivanice·Sell&Bell Vlasim sâm 15:00 2.303.702.551.421.511.21
3831 Oldenburg·Atlas Delmenhorst sâm 15:00 2.404.202.251.531.471.16
3833 AIK·Vasteras SK sâm 15:00 1.304.907.901.033.031.12
3835 Ufa·Slask W. sâm 15:00 1.953.753.101.281.701.20
4397 Brommapojkarna·Sollentuna FF sâm 15:30 1.454.705.091.112.441.13
4400 Gornik Z.·Teplice sâm 15:45 3.003.752.001.671.301.20
3753 Lech P.·Shakhtar D. sâm 16:00 4.354.101.602.111.151.17
3836 Fremad Amager·HB Koge sâm 16:00 2.353.602.551.421.491.22
4416 Rijeka·Olimpija Lj. sâm 16:00 1.753.803.801.201.891.20
4479 Sarpsborg·IFK Norrkoping sâm 16:00 2.803.602.151.581.351.22
3845 KS Samara·Bohemians P.1905 sâm 17:00 2.453.552.451.451.451.23
4480 GIF Sundsvall·Ostersunds sâm 17:00 2.453.552.451.451.451.23
4481 Mjondalen·Valerenga IF sâm 17:00 2.453.552.451.451.451.23
3842 Allerheiligen·SV Rottenmann sâm 17:30 1.256.007.501.033.351.07
3843 Dugo Selo·Zagorec K. sâm 18:30 3.153.552.001.671.281.22
3825 Est.de Merida ·Dep.Tachira sâm 22:00 2.253.302.851.341.531.26
Meciurile se pot juca pe teren neutru! Oricare echipa poate fi gazda! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de doua reprize a cate 40 sau 45 min., se va omologa cu cota 1

FOTBAL: INT.- Campionatul AFC U23 - Etapa Eliminatorie

Final DATA1X21XX212
3866
Australia U23·Uzbekistan U23
sâm 14:30 3.653.052.101.661.241.33
Un singur meci. În Thailanda.

FOTBAL: INT.- Liga Campionilor CAF - Gr. A

Final DATA1X21XX212
3846 ZESCO Utd·Primeiro de Ag. sâm 18:00 2.003.004.001.201.721.34

FOTBAL: INT.- Liga Campionilor CAF - Gr. B

Final DATA1X21XX212
3849 Platinum·AL Hilal Omd. sâm 15:00 2.852.952.551.451.371.35

FOTBAL: INT.- Liga Campionilor CAF - Gr. C

Final DATA1X21XX212
3851 Petro Luanda·Mamelodi Sun. sâm 15:00 2.453.102.851.371.481.32

FOTBAL: INT.- Liga Campionilor CAF - Gr. D

Final DATA1X21XX212
3852 AS Vita Club·JS Kabylie sâm 18:00 2.252.953.351.281.571.35
3856 Esperance ST·Raja Casablanca sâm 21:00 1.903.104.301.181.801.32

FOTBAL: Iran - Liga Pro

Final DATA1X21XX212
3869 Machine S.Tabriz·Sepahan sâm 13:30 4.803.201.751.921.131.28
3870 Peykan·Nas.Mazandaran sâm 14:00 2.452.952.901.341.461.33
3871 Gol Gohar·Saipa sâm 14:00 2.552.952.801.371.431.33
3874 Zob Ahan·Pars Jonoubi Jam sâm 14:15 1.853.104.351.161.811.30

FOTBAL: Irlanda de Nord - Premiership

Final DATA1X21XX212
3559 Dungannon·Institute sâm 17:00 2.003.603.251.291.711.24
3564 Carrick R.·Warrenpoint sâm 17:00 1.384.606.901.062.761.15
3573 Linfield·Glenavon sâm 17:00 1.176.8011.7-4.301.06
3629 Crusaders·Ballymena sâm 17:00 1.354.807.251.052.891.14
3631 Larne· Glentoran sâm 19:30 2.803.502.251.561.371.25

FOTBAL: Israel - Prima Liga

Final DATA1X21XX212
3423 Hap.Kfar Saba·Hap.Tel Aviv sâm 15:00 3.753.202.001.731.231.30
4956 Hap.Ironi KS·Hap.Beer Sheva sâm 17:30 6.353.901.502.421.081.21
3425 Hap.Haifa·Hap.Raanana sâm 18:30 2.153.053.501.261.631.33
3442 Mac.Tel Aviv·Ashdod sâm 19:50 1.235.3012.6-3.731.12

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. A

Final DATA1X21XX212
3877 Pro Patria·Juventus Tin. sâm 16:00 2.402.953.001.321.491.34
3889 Pistoiese·Carrarese sâm 21:45 2.753.002.551.441.381.33

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. B

Final DATA1X21XX212
3905 Carpi·Padova sâm 21:45 2.203.053.301.281.581.32

FOTBAL: Italia - Lega Pro - Gr. C

Final DATA1X21XX212
3934 Rende·Vibonese sâm 21:45 3.103.152.251.561.311.30

FOTBAL: Italia - Serie B

Final DATA1X21XX212
5058 Pisa·Juve Stabia sâm 16:00 2.253.003.501.291.621.37
5059 Pordenone·Pescara sâm 16:00 1.903.354.151.211.851.30
5060 Cittadella·Benevento sâm 16:00 2.903.102.501.501.381.34
5061 V.Entella·Cremonese sâm 16:00 2.353.003.251.321.561.36
5067 Salernitana·Cosenza sâm 19:00 2.303.003.401.301.591.37

FOTBAL: Kuweit - Premier League

Final DATA1X21XX212
3938 Yarmouk·Kazma SC sâm 15:30 3.703.751.751.851.191.18

FOTBAL: Maroc - Botola

Final DATA1X21XX212
3939 Y.Berrechid·Raja Beni Mel. sâm 20:00 1.653.305.301.102.031.26

FOTBAL: Mexic - Liga Ascenso - Clausura

Final DATA1X21XX212
3941 Celaya·Atlante dum 01:00 2.603.002.751.391.431.34

FOTBAL: Mexic - Primera Division - Clausura

Final DATA1X21XX212
2385 Cruz Azul·Santos Laguna dum 01:00 2.203.303.101.321.601.29
2389 UANL Tigres·Atlas dum 03:00 1.573.755.651.112.251.23
2393 Leon·Pachuca dum 05:00 1.953.653.401.271.761.24
2394 Guad.Chivas·Dep. Toluca dum 05:05 1.803.504.201.191.911.26

FOTBAL: Noua Zeelandă - Premiership

Final DATA1X21XX212
3942 Hawkes Bay ·Wellington P. (R) dum 03:00 1.654.303.851.192.031.15
3943 T.Wellington·Auckland C. dum 05:00 3.003.802.001.671.311.20
3944 East.Suburbs ·Hamilton W. dum 05:00 1.654.153.971.182.031.17

FOTBAL: Olanda - Eredivisie

Final DATA1X21XX212
3141 Heerenveen·AZ Alkmaar sâm 19:30 4.254.001.772.061.231.25
3167 Heracles·Feyenoord sâm 20:45 3.603.851.951.861.291.26
3232 Waalwijk·Venlo sâm 20:45 2.053.553.551.301.781.30
3257 Sparta R.·Fortuna S. sâm 21:45 1.554.355.651.142.461.22

FOTBAL: Oman - Liga 1

Final DATA1X21XX212
3951 Bahla·Sohar Cl. sâm 15:10 2.003.303.401.251.671.26
3945 Mirbat SC·Dhofar sâm 17:30 11.16.201.183.98-1.07
3946 Al Suwaiq·Al Rustaq sâm 17:30 2.653.152.501.431.391.28

FOTBAL: Panama - LPF

Final DATA1X21XX212
3953 Tauro·Arabe Unido dum 01:00 2.152.853.401.231.551.32

FOTBAL: Paraguay - Primera Division Apertura

Final DATA1X21XX212
3957 Guairena·River Plate A. sâm 23:00 4.003.451.801.861.181.25
3956 Libertad·Olimpia A. dum 01:15 3.053.452.101.621.311.25

FOTBAL: Portugalia - Cupa Ligii

Final DATA1X21XX212
3688 Braga·Porto sâm 21:45 2.903.202.451.521.391.33
Finala. la Braga. Un singur meci.

FOTBAL: Qatar - Stars League

Final DATA1X21XX212
3961 Umm Salal ·Al Khoor sâm 15:30 2.453.402.551.421.461.25
3960 Al Sadd·Al Shahaniya sâm 17:40 1.206.509.001.013.771.06

FOTBAL: Scotia - Championship

Final DATA1X21XX212
5077 Arbroath·Partick T. sâm 17:00 2.853.302.351.531.371.29
5078 Dundee Utd·Morton sâm 17:00 1.374.557.601.052.851.16
5079 Queen of South·Alloa sâm 17:00 1.603.955.001.142.211.21
5080 Ayr Utd·Inverness CT sâm 17:00 2.753.252.451.491.401.30

FOTBAL: Scotia - League 1

Final DATA1X21XX212
5081 Raith Rovers·Montrose sâm 17:00 2.003.553.351.281.721.25
5085 Clyde·East Fife sâm 17:00 2.703.302.451.491.411.28
5086 Peterhead·Dumbarton sâm 17:00 1.903.603.651.241.811.25
5087 Airdrie·Stranraer sâm 17:00 1.504.305.501.112.411.18
5088 Falkirk·Forfar sâm 17:00 1.304.909.301.033.211.14

FOTBAL: Scotia - League 2

Final DATA1X21XX212
5089 Queens Park·Albion R. sâm 17:00 1.723.804.051.181.961.21
5090 Stirling A.·Elgin City sâm 17:00 2.353.302.751.371.501.27
5091 Cowdenbeath·Brechin sâm 17:00 1.623.854.651.142.111.20
5092 Stenhousemuir·Edinburgh C. sâm 17:00 3.553.551.901.781.241.24
5093 Cove Rangers·Annan sâm 17:00 1.206.3010.0-3.871.07

FOTBAL: Scotia - Premiership

Final DATA1X21XX212
5095 St.Johnstone·Kilmarnock sâm 17:00 2.403.053.101.341.541.35
5100 Motherwell·Hibernian sâm 17:00 2.303.303.051.361.591.31
5102 Hamilton ·Livingston sâm 17:00 3.753.352.001.771.251.30
5106 Celtic ·Ross County sâm 17:00 1.0710.032.0-7.621.04

FOTBAL: Spania - LaLiga 2

Final DATA1X21XX212
2185 Gijon·Fuenlabrada sâm 17:00 2.202.853.851.241.641.40
2190 Huesca·Lugo sâm 17:00 1.454.107.551.072.661.22
2214 Las Palmas ·Tenerife sâm 19:15 2.053.103.901.231.731.34
2223 Zaragoza·Numancia sâm 22:00 1.703.555.101.152.091.27

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.1

Final DATA1X21XX212
3971 Celta B·LAS Rozas CF sâm 17:00 2.053.203.501.251.671.29

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.2

Final DATA1X21XX212
3984 Arenas C.Getxo·Osasuna B sâm 17:00 2.453.202.751.391.471.29
3978 Amorebieta·Tudelano sâm 17:30 1.903.353.851.211.781.28
3976 Leioa·Valladolid B sâm 18:30 2.603.002.701.391.421.32

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.3

Final DATA1X21XX212
3999 Llagostera·Prat sâm 17:30 1.953.054.051.191.741.32
4000 Lleida·Olot sâm 19:00 2.002.954.051.191.711.34
3991 Barcelona B·SD Ejea sâm 20:00 1.803.204.601.151.891.29

FOTBAL: Spania - Segunda B - Gr.4

Final DATA1X21XX212
4023 Villarrubia CF·San Fernando sâm 19:00 2.602.852.851.361.431.36

FOTBAL: Tara Galilor - Cupa FAW

Final DATA1X21XX212
4025 Cefn Druids ·Pontardawe sâm 16:30 1.089.6015.9-5.991.01
4032 TNS·Aberystwyth T. sâm 16:30 1.109.0013.8-5.451.02
4034 Swansea University·Prestatyn T. sâm 16:30 2.453.652.451.461.461.23
4040 Connah's Q.·Afan Lido sâm 16:30 1.157.0012.4-4.471.05
Optimi. Un singur meci.

FOTBAL: Turcia - 1.Liga

Final DATA1X21XX212
2363 Giresunspor·Umraniyespor sâm 13:00 2.253.203.001.321.551.29
2364 Osmanlispor·Kecioerenguecue sâm 15:30 2.853.002.451.461.351.32
2376 Altay Izmir·Istanbulspor sâm 18:00 2.253.252.951.331.551.28

FOTBAL: Turcia - Superliga

Final DATA1X21XX212
1919 Kayserispor·Ankaragucu sâm 13:00 2.553.552.651.481.521.30
5123 Kasimpasa·Alanyaspor sâm 16:00 3.754.001.871.941.271.25
5120 Fenerbahce·Basaksehir sâm 19:00 2.103.453.501.311.741.31

FOTBAL: Ungaria - NB I

Final DATA1X21XX212
2367 Ferencvaros ·Paksi sâm 15:55 1.285.209.301.033.341.13
2370 Zalaegerszeg ·Diosgyori sâm 18:00 1.723.704.401.172.011.24
2371 MOL Fehervar·Honved sâm 18:00 1.803.604.051.201.911.25
2373 Kaposvari R.·Puskas A. sâm 18:00 4.303.701.731.991.181.23
2374 Mezokovesd ·Kisvarda sâm 18:00 1.753.504.501.171.971.26
2379 Debrecen·Ujpest sâm 20:00 2.503.252.701.411.471.30

TENIS: ATP - Australian Open SPECIALE

Final DATA12
2494 D.Medvedev·A.Popyrin   sâm 11:30 1.126.30
2121 M.Raonic·M.Cilic   dum 04:00 1.572.40
5224 D.Schwartzman·N.Djokovic dum 05:00 12.51.03
1683 T.Sandgren·F.Fognini dum 07:00 2.251.65
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ATP - Australian Open - Dublu

Final DATA12
1385 Peers/Venus·Arevalo/O'Mara dum 02:00 1.552.40
2042 Bryan/Bryan·Cabal/Munar dum 02:00 1.323.30
2529 Purcell/Saville·Molteni/H.Nys dum 02:00 2.001.78
4109 M.Pavic/Soares·Duckworth/Polmans dum 02:00 1.472.60
4112 Krajicek/Skugor·S.Gonzal./K.Skupski dum 02:00 1.782.00
Suprafata de joc: Hard

TENIS: WTA - Australian Open

Final DATA12
1214 Z.Diyas·K.Bertens sâm 12:00 2.601.50
3377 M.Sakkari·P.Kvitova dum 03:00 2.951.40
1722 C.Gauff·S.Kenin dum 05:30 2.301.62
1085 O.Jabeur·Q.Wang dum 06:00 2.601.50
1155 A.Barty·A.Riske dum 10:00 1.234.15
Suprafata de joc: Hard

TENIS: WTA - Australian Open - Dublu

Final DATA12
2361 Kuzmova/Sasnovich·Diyas/Rybakina dum 02:00 1.402.85
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Australian Open - Dublu Mixt

Final DATA12
2192 Sanders/Polmans·L.Paes/Ostapenko dum 02:00 1.901.85
2470 Ebden/J.Moore·Jurak/F.Martin dum 02:00 2.201.65
2471 M.Melo/Strycova·Mattek-S./J.Murray dum 02:00 2.101.72
2477 F.Polasek/V.Kuzmova·J-J.Rojer/Stosur dum 02:00 2.351.57
2479 Mektic/Krejcikova·Peschke/Koolhof dum 02:00 1.622.25
Suprafata de joc: Hard

TENIS: Challenger - Rennes (FRA)

Final DATA12
1690 D.Petrovic·J.Ward sâm 14:00 1.572.25
1772 T.Kamke·A.Rinderknech sâm 15:30 1.652.10
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: Challenger - Rennes (FRA) - Dublu

Final DATA12
4797 Sancic/Weissborn·Petrovic/Serdar. sâm 17:35 1.452.55
4798 Guinard/Rinderkn.·Gabashvili/Lacko sâm 18:55 2.301.55
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Antalya (TUR) - Dublu

Final DATA12
2923 Colmegna/Njiric·Craciun/Prisacariu sâm 13:00 1.652.10
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Cairo (EGI)

Final DATA12
2884 T.Curovic·L.Wargnier sâm 12:00 2.501.47
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Cairo (EGI) - Dublu

Final DATA12
4380 Scholsen/Skamlova·Kerimbayeva/Stamat sâm 13:30 1.173.90
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (F) - Kazan (RUS)

Final DATA12
2270 D.Radanovic·V.Grammatikop. sâm 11:30 1.572.25
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Kazan (RUS) - Dublu

Final DATA12
1074 Dzalamidze/Sizikova·Yashina/Zakharova sâm 13:00 1.352.95
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Liepaja (LAT)

Final DATA12
4379 E.Tomase·V.Morvayova sâm 12:00 4.091.20
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Liepaja (LAT) - Dublu

Final DATA12
4382 Falkowska/Kubka·Paulenka/Shalimova sâm 14:00 1.652.00
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Manacor (SPA)

Final DATA12
4405 R.Vicens M.·A.Lim sâm 12:00 1.961.75
4406 M.Yerolymos·A.Carrillo M. sâm 12:00 1.472.50
4408 A.Robbe·I.L.Rosca sâm 12:00 4.051.20
4412 M.Antonitsch·J.Bouzas M. sâm 12:00 2.411.50
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Manacor (SPA) - Dublu

Final DATA12
4413 Gancev/V.Martinez·Marfutina/Rosatello sâm 13:30 5.651.07
4414 Y.Cavalle R./C.Cervino R.·Zanotti/Moreno sâm 13:30 1.302.95
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Monastir (TUN)

Final DATA12
2278 G.Ainitdinova·O.Orpana sâm 11:30 1.652.10
2279 Y.Hatouka·J.Maleckova sâm 11:30 2.851.37
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Petit-Bourg (FRA)

Final DATA12
4477 L.Kung·N.Podoroska sâm 20:00 2.731.40
4478 Ha.Tan·E.Molinaro sâm 21:30 1.522.35
Suprafata de joc: Hard

TENIS: ITF (F) - Stuttgart-St. (GER)

Final DATA12
2288 D.Herdzelas·J.Terziyska sâm 13:30 1.801.90
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Stuttgart-St. (GER) - Dublu

Final DATA12
2918 Fomina/Moratelli·Berankova/Jorge sâm 12:00 1.552.30
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (F) - Vero Beach (SUA)

Final DATA12
2073 D.Galfi·P.Ormaechea sâm 17:00 1.722.00
4415 F.Abanda·R.Zarazua sâm 17:00 1.672.10
4467 T.Mrdeza·G.Maristany Z. sâm 17:00 1.801.90
4476 I.Burillo E.·D.Seguel sâm 17:30 1.901.80
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Antalya (TUR) - Dublu

Final DATA12
2898 Eleveld/N.K.Sinha·Borza/Madaras sâm 13:00 1.851.85
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Cairo (EGY)

Final DATA12
2833 M.Perchicot·F.Ornago sâm 12:00 1.851.85
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Cairo (EGY) - Dublu

Final DATA12
2901 Paz/Tenti·Shevchenko/Vanshe. sâm 13:30 1.602.05
Suprafata de joc: Zgură

TENIS: ITF (M) - Kazan (RUS)

Final DATA12
1866 K.Kravchuk·S.Fomin sâm 11:30 1.273.40
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (M) - Kazan (RUS) - Dublu

Final DATA12
2902 Fomin/Karimov·Igoshin/Tiurnev sâm 13:00 2.251.50
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (M) - Monastir (TUN)

Final DATA12
2840 N.Borges·S.Baez sâm 12:00 1.472.50
2848 P.Chrysochos·Z.Bergs sâm 12:00 1.522.35
Suprafata de joc: Hard (sală)

TENIS: ITF (M) - Nussloch (GER)

Final DATA12
2849 E.Ejupovic·J.Forejtek sâm 16:30 2.251.57
2859 J.Ocleppo·R.Bemelmans sâm 18:00 3.201.30
Suprafata de joc: Carpetă (sală)

BASCHET: SUA - NBA

Final DATA1X2X2
4340 Utah ·Dallas dum 00:00 1.6715.02.502.14
4364 Detroit·Brooklyn dum 02:00 2.2515.01.801.61
4365 Minnesota ·Oklahoma dum 03:00 2.0515.01.951.73
4366 Cleveland ·Chicago dum 03:00 1.9515.02.051.80
4367 Philadelphia ·LA Lakers dum 03:30 2.6516.01.601.45

BASCHET: Romania - LNB - Gr. Rosie

Final DATA1X2X2
4199 BC Timisoara·CSM Oradea sâm 17:00 3.9517.01.301.21
4302 Dinamo Buc.·BT Cluj sâm 20:30 3.9517.01.301.21

BASCHET: Romania - LNB - Gr. Galbena

Final DATA1X2X2
4200 CSM Focsani·SCM Craiova sâm 17:00 13.823.01.03-
4236 CSO Voluntari·CSM Medias sâm 18:30 1.1020.07.805.61

BASCHET: Franta - LNB Pro A

Final DATA1X2X2
1029 Le Mans ·Nanterre sâm 21:00 1.5516.02.802.38
1068 Bourg·Le Portel sâm 21:00 1.1220.08.105.77
1219 Pau Orthez·Reims sâm 21:00 1.4016.03.452.84
1373 Gravelines ·Dijon sâm 21:00 2.3015.01.771.58
1567 Strasbourg ·Orleans sâm 21:00 1.4016.03.452.84
1938 Limoges ·Boulazac sâm 21:00 1.3717.03.602.97
1943 Levallois·Monaco sâm 21:30 2.5016.01.651.50

BASCHET: Turcia - TBSL

Final DATA1X2X2
4180 Bahcesehir·Galatasaray sâm 12:00 4.2017.01.301.21
4185 Sigortam.net Itu ·Tofas sâm 14:15 11.622.01.071.02
4198 Bursaspor·Darussafaka sâm 16:30 2.5016.01.651.50
4271 Banvit ·Ormanspor sâm 19:00 1.1719.06.304.73

BASCHET: Spania - ACB

Final DATA1X2X2
4343 Murcia·Fuenlabrada sâm 19:00 1.4016.03.452.84
4344 Burgos·Tenerife sâm 19:00 1.7015.02.452.11
4322 Barcelona·R.Betis sâm 21:30 1.0423.016.49.57
4346 Joventut·Zaragoza sâm 21:30 2.2515.01.801.61

BASCHET: Germania - BBL

Final DATA1X2X2
2120 Giessen ·Ludwigsburg sâm 19:00 4.7518.01.251.17
2129 Hamburg ·Wurzburg sâm 21:30 3.7517.01.351.25
2130 Gottingen·Ulm sâm 21:30 2.3515.01.751.57

BASCHET: Italia- Serie A

Final DATA1X2X2
1923 Sassari·Trento sâm 21:30 1.1720.06.204.73
4354 Venezia·Virtus Bologna sâm 21:30 1.8015.02.251.96
4355 R.Emilia·Cantu sâm 21:45 1.5016.02.952.49

BASCHET: Grecia - A1

Final DATA1X2X2
4563 Ifaistos L.·Lavriou sâm 15:30 1.2718.04.203.41
4564 Rethymno·Panionios sâm 15:30 1.3217.03.803.11
4565 Iraklis·Ermis Agias sâm 15:30 1.3217.03.803.11
4566 Kolossos·Prometheus sâm 15:30 2.5516.01.601.45
4567 Peristeri·AEK sâm 17:45 1.8515.02.101.84

BASCHET: Australia - NBL

Final DATA1X2X2
2188 Melbourne P.·Cairns dum 06:00 2.1515.01.801.61
2189 Sydney ·Melbourne Utd dum 08:00 1.5016.02.802.38

BASCHET: Australia - WNBL (F)

Final DATA1X2X2
3087 Canberra (F)·Sydney (F) dum 08:00 1.0820.09.006.21

BASCHET: Austria - ABL

Final DATA1X2X2
4233 Wels·Kapfenberg sâm 18:30 2.5016.01.601.45
4283 Klosterneuburg·Oberwart sâm 20:00 1.5016.02.802.38

BASCHET: Brazilia - NBB

Final DATA1X2X2
4231 Paulistano·Franca SP sâm 17:50 1.7515.02.251.96
4338 Pinheiros ·Mogi sâm 23:00 1.5016.02.802.38

BASCHET: Cehia - NBL

Final DATA1X2X2
4238 Svitavy·Opava sâm 18:30 1.7515.02.231.94
4263 Olomoucko·Brno sâm 19:00 1.2518.04.303.47
4265 USK Praha·Decin sâm 19:00 1.5516.02.652.27
4267 Kralovsti Sokoli·Ostrava sâm 19:00 1.8515.02.101.84
4268 Pardubice·Kolin sâm 19:00 1.0821.08.806.20
4269 U.N.Labem·Nymburk sâm 19:00 17.625.01.01-

BASCHET: Chile - Liga Nacional

Final DATA1X2X2
4341 Las Animas·Puerto Varas dum 01:00 1.4516.03.002.52
4361 Temuco·Ancud dum 01:00 1.1519.06.054.59
4362 U.De Concepcion·CD Castro dum 01:00 2.4016.01.651.50
4363 Quilicura·Los Leones dum 01:00 2.5016.01.601.45

BASCHET: Cipru - Liga A1

Final DATA1X2X2
4192 AEL Limassol·E.N.Paralimni sâm 16:00 2.8016.01.451.33

BASCHET: Croaţia - Liga A1

Final DATA1X2X2
4262 Sonik-P.·Zabok sâm 19:00 2.2516.01.651.50
4298 Split ·Dubrava Z. sâm 20:00 1.0125.012.38.24

BASCHET: Danemarca - Basketligaen

Final DATA1X2X2
4187 Svendborg ·Horsens sâm 15:00 4.5018.01.201.13
4188 Copenhagen·BK Amager sâm 15:00 1.2518.03.903.21
4195 Randers ·Bakken Bears sâm 16:00 3.2017.01.351.25
4196 Herlev W.·Naestved sâm 16:30 4.5018.01.201.13

BASCHET: Elveţia - LNA

Final DATA1X2X2
4237 Boncourt·Lausanne sâm 18:30 1.1020.07.805.61
4244 Swiss C.B.·Fribourg sâm 19:00 17.625.0--

BASCHET: Franţa - LFB (F)

Final DATA1X2X2
4278 Montpellier (F)·Nantes (F) sâm 19:30 -25.012.38.24
4307 Lille (F)·Lyon (F) sâm 21:00 6.6020.01.101.04
4309 Union H. (F)·Charnay (F) sâm 21:00 1.3517.03.202.69
4311 La Roche (F)·Bourges (F) sâm 21:00 3.5517.01.301.21

BASCHET: Franta - LNB Pro B

Final DATA1X2X2
4305 Nantes ·Gries Oberhoffen sâm 21:00 1.4016.03.202.67
4318 Poitiers ·Fos Provence sâm 21:00 1.9015.02.001.76
4319 Nancy ·Vichy sâm 21:00 1.6516.02.402.09
4320 Souffelwey.·Quimper sâm 21:00 1.6016.02.502.16

BASCHET: Germania - Pro A

Final DATA1X2X2
4285 Eisbaren ·Jena sâm 20:00 1.2818.04.003.27
4303 Schalke 04·Tubingen sâm 20:30 1.9015.02.001.76

BASCHET: INT. - Liga ABA

Final DATA1X2X2
3766 Cibona·Buducnost sâm 19:00 3.3517.01.381.28
3926 Partizan ·Zadar sâm 21:00 1.0523.011.77.76

BASCHET: INT. - Liga Estonia/Letonia

Final DATA1X2X2
4211 Ogre ·Tallinna Kalev sâm 17:00 1.0722.07.635.67
4221 Ventspils·Latvijas U. sâm 17:00 -25.012.38.24
4222 Rapla·Tartu U. sâm 17:00 1.2518.03.903.21
4227 Jurmala·VEF Riga sâm 17:00 4.2518.01.221.14

BASCHET: INT. - Liga VTB

Final DATA1X2X2
3988 Lok.Kuban·Enisey K. sâm 15:00 1.3017.03.953.21

BASCHET: Israel - Super Liga

Final DATA1X2X2
4289 Ironi Ness ·Hap. Holon sâm 20:00 1.9515.02.001.76

BASCHET: Italia - Serie A1 (F)

Final DATA1X2X2
4337 Ragusa (F)·F.Schio (F) sâm 21:30 2.2015.01.701.53

BASCHET: Italia - Serie A2 - Est

Final DATA1X2X2
4335 Ur. Milano·Orzinuovi sâm 21:30 1.3817.03.302.76

BASCHET: Italia - Serie A2 - Vest

Final DATA1X2X2
4272 Euro.Roma·Rieti sâm 19:00 2.0015.01.901.69

BASCHET: Japonia - B.League

Final DATA1X2X2
4181 Okinawa·Yokohama sâm 12:05 1.1519.06.054.59

BASCHET: Japonia - B2.League

Final DATA1X2X2
4178 Shinshu ·Tokyo Exc. sâm 12:00 1.0523.08.706.31

BASCHET: Lituania - LKL

Final DATA1X2X2
4197 Pieno·Siauliai sâm 16:30 1.5516.02.652.27
4210 Nevezis·Juventus sâm 17:00 3.1216.01.421.30
4229 Lietkabelis·Prienai sâm 17:20 1.1819.05.354.17

BASCHET: Polonia - EBL

Final DATA1X2X2
2521 Anwil W.·Stargard sâm 18:30 1.0821.09.306.45

BASCHET: Polonia - EBL (F)

Final DATA1X2X2
2989 Krakow (F)·Torun (F) sâm 18:00 1.0423.012.27.97
2990 AZS Poznan (F)·Lodz (F) sâm 18:10 2.0015.01.951.73
2992 Poli.Gdansk (F)·Gorzow (F) sâm 19:00 15.823.01.02-

BASCHET: Portugalia - LPB

Final DATA1X2X2
4204 Madeira·Vitoria sâm 17:00 2.0515.01.801.61
4205 Maia Basket·Sporting CP sâm 17:00 11.523.01.02-
4207 Benfica ·Porto sâm 17:00 1.4516.02.802.38
4232 Ovarense·Illiabum sâm 18:00 1.6016.02.352.05
4281 Lusitania ·Oliveirense sâm 19:30 6.6020.01.101.04
4284 Galitos T.·Terceira sâm 20:00 -25.012.38.24
4339 Esgueira·Barreirense sâm 23:30 1.5516.02.502.16

BASCHET: Rusia - Premier League (F)

Final DATA1X2X2
4184 Nadezhda O.(F)·Dinamo Nov. (F) sâm 14:00 1.0821.07.255.39
4189 Dynamo Kursk (F)·Spartak Nog. (F) sâm 15:00 -25.012.38.24

BASCHET: Slovacia - Extraliga

Final DATA1X2X2
4240 Handlova·Komarno sâm 19:00 1.4016.03.002.53
4241 Zilina·Inter Bratislava sâm 19:00 4.2518.01.221.14
4288 Spisska N.V.·Prievidza sâm 20:00 2.1515.01.721.54

BASCHET: Slovenia - Liga Nova

Final DATA1X2X2
4299 Podcetrtek·Rogaska sâm 20:30 8.2518.01.071.01

BASCHET: Spania - LEB Oro

Final DATA1X2X2
4279 Oviedo·Breogan sâm 19:30 3.2016.01.401.29
4280 Granada·Huesca sâm 19:30 1.4016.03.202.67
4286 Almansa·Lleida sâm 20:00 1.3817.03.302.76

BASCHET: Spania - Liga (F)

Final DATA1X2X2
4239 Porta X.E. (F)·Gipuzkoa (F) sâm 19:00 1.3717.03.102.62
4275 Embutidos (F)·Extremadura (F) sâm 19:15 1.6016.02.352.05
4304 Zamarat (F)·Camp.Promete (F) sâm 20:30 1.8515.02.001.76
4308 CDB Clarinos (F)·Zaragoza (F) sâm 21:00 1.7015.02.201.92
4314 Cadi (F)·Bizkaia (F) sâm 21:00 2.8016.01.451.33
4315 Uni Girona (F)·Araski L. (F) sâm 21:00 1.0523.08.706.31

BASCHET: Turcia - TKBSL (F)

Final DATA1X2X2
4179 Elazig (F)·Cankaya Univ. (F) sâm 12:00 2.0015.01.851.65
4183 Adana (F)·Izmit B.(F) sâm 13:00 2.2015.01.701.53
4186 A.Botas (F)·Cukurova B. (F) sâm 15:00 3.4017.01.321.22

BASCHET: Ungaria - NB I

Final DATA1X2X2
4246 Szombathely·KTE-Duna sâm 19:00 -25.012.38.24
4297 Kaposvari ·OSE Lions sâm 20:00 1.5516.02.502.16

HANDBAL: EURO 2020 (M) - Playoff SPECIALE

Final DATA1X21XX2
1647
Slovenia·Norvegia  
sâm 19:30 3.858.501.452.651.24
In Stockholm.

HANDBAL: EURO 2020 (M) - Locurile 5-6 SPECIALE

Final DATA1X21XX2
2059 Germania·Portugalia   sâm 17:00 1.578.503.201.332.32
In Stockholm.

HANDBAL: Liga Campionilor (F) - Grupa 1 SPECIALE

Final DATA1X21XX2
1378 Kristiansand (F)·Esbjerg (F) sâm 15:15 1.479.003.651.262.60
1398 Metz (F)·Rostov-Don (F) sâm 16:00 1.858.002.501.501.90
1415 FTC (F)·CSM Bucuresti (F)   sâm 17:00 3.008.501.622.221.36

HANDBAL: Liga Campionilor (F) - Grupa 2

Final DATA1X21XX2
1427 Rm. Valcea (F)·Krim (F) sâm 15:00 1.2511.05.701.123.75
1434 Buducnost (F)·Savehof (F) sâm 20:00 1.0519.016.5-8.83

HANDBAL: Cupa EHF (F) - Gr. D

Final DATA1X21XX2
1890 Herning-Ikast (F)·Bietigheim (F) sâm 15:00 1.538.502.951.302.19
1891 Lada T. (F)·Storhamar (F) sâm 15:00 1.1312.07.001.034.42

HANDBAL: Danemarca - Divizia 1 (F)

Final DATA1X21XX2
2448 Gudme (F)·Vendsyssel (F) sâm 16:00 4.5511.01.253.221.12

HANDBAL: Danemarca - Divizia 1 (M)

Final DATA1X21XX2
1108 Ajax C.·Odder sâm 15:00 1.509.003.001.292.25
1797 Sydhavsoerne·Midtjylland sâm 16:00 1.758.002.401.441.85

HANDBAL: Finlanda - Liga SM

Final DATA1X21XX2
1811 Grifk·SIF sâm 16:00 5.5713.01.173.901.07
1847 BK 46·PIF sâm 16:00 -18.015.5-8.33

HANDBAL: Germania - Bundesliga (F)

Final DATA1X21XX2
2914 Kurpfalz B. (F)·Blomberg (F) sâm 19:00 9.7018.01.056.30-
3053 Goppingen (F)·Neckarsulmer (F) sâm 20:00 1.479.503.071.272.32
3054 Metzingen (F)·Buxtehuder (F) sâm 20:30 1.1014.07.651.024.95

HANDBAL: Grecia - A1 (M)

Final DATA1X21XX2
1468 Aris·Aeropos E. sâm 18:00 4.339.001.302.921.14
1644 Faiakas·AEK Atena sâm 20:00 15.518.01.018.33-
1813 Olympiacos·Doukas sâm 20:00 1.0315.013.5-7.11

HANDBAL: INT. - Asian Championship (M)

Final DATA1X21XX2
1692
Arabia S.·Kuweit
sâm 13:00 1.758.002.401.441.85
1825
UAE·Iran
sâm 15:00 5.5512.01.183.791.07
1868
Japonia·Coreea de S.
sâm 17:00 1.609.002.671.362.06
1947
Qatar·Bahrain
sâm 19:00 1.2011.05.351.083.60
În Kuweit.

HANDBAL: INT. - Liga Baltica - Grupa A

Final DATA1X21XX2
1848 Polva Serviti·Cocks sâm 16:00 3.308.501.452.381.24

HANDBAL: INT. - WHIL (F)

Final DATA1X21XX2
1952 Sokol Pisek (F)·Sporta Hlohovec (F) sâm 16:00 1.0317.012.3-7.14
1960 Dun. Streda (F)·Zlin (F) sâm 17:00 2.107.502.001.641.58
2014 Presov (F)·HK Hodonin (F) sâm 18:30 1.309.004.301.142.91
2025 Sokol Poruba (F)·Slovan DS (F) sâm 19:00 1.2010.05.621.073.60

HANDBAL: Norvegia - Divizia 1 (M)

Final DATA1X21XX2
2072 Charlottenlund·Kristiansand IF sâm 17:00 2.829.001.552.151.32

HANDBAL: Polonia - Superliga (F)

Final DATA1X21XX2
1829 Gm.Kobierzyce (F)·JKS Jaroslaw (F) sâm 18:00 1.409.003.501.212.52
2467 Piotrkow Tryb (F)·Ruch Chorzow (F) sâm 18:00 1.459.003.221.252.37
2468 Koszalin (F)·Start Elblag (F) sâm 18:00 1.508.503.051.272.24

HANDBAL: Spania - Superliga ABF (F)

Final DATA1X21XX2
3230 Alcobendas (F)·Feve Gijon (F) sâm 19:00 4.4710.01.273.091.13
3233 Zuazo (F)·Porrino (F) sâm 20:00 1.758.002.401.441.85
3234 Malaga (F)·Elche (F) sâm 20:00 2.408.001.751.851.44
3251 Gran Canaria (F)·Granollers (F) sâm 22:00 1.2710.54.401.133.10

HANDBAL: Suedia - Elitserien (F)

Final DATA1X21XX2
2299 Skara (F)·Boden (F) sâm 15:00 1.2510.04.751.113.22
2334 H65 Hoor (F)·Skovde (F) sâm 16:00 -20.014.0-8.24

HANDBAL: Ungaria - NB 1 (F)

Final DATA1X21XX2
3214 MTK B. (F)·Vaci (F) sâm 19:00 2.328.001.801.801.47

HOCHEI: Rusia - KHL SPECIALE

Final DATA1X21XX212
1934 Salavat Ufa·Barys   sâm 13:30 2.403.802.651.471.561.26
2035 Avtomobilist·AK Bars   sâm 14:00 2.803.902.301.631.451.26
2065 Jokerit·Kunlun   sâm 16:00 1.754.403.951.252.081.21
2101 Spartak M.·Traktor Ch.   sâm 16:00 1.654.404.501.202.221.21
2104 Dinamo Minsk·Severstal C.   sâm 16:10 2.754.002.301.631.461.25
2107 Vityaz P. ·Lokomotiv Y.   sâm 16:30 2.903.852.201.651.401.25
2109 Dinamo Riga·Admiral V.   sâm 17:00 2.753.802.351.601.451.27

HOCHEI: Suedia - SHL

Final DATA1X21XX212
2034 Rogle ·HV 71 sâm 16:15 1.854.103.751.271.961.24
5167 Linkopings ·Farjestads sâm 16:15 2.854.302.151.711.431.23
5168 Frolunda ·Malmo sâm 16:15 1.674.504.301.222.201.20
5169 Vaxjo ·Leksands sâm 19:00 1.604.704.651.192.341.19
5170 Djurgardens ·Orebro sâm 19:00 2.004.103.251.341.811.24
5171 Skelleftea·Oskarshamn sâm 19:00 1.455.006.101.122.751.17
5172 Brynas ·Lulea sâm 19:00 2.953.902.201.681.411.26

HOCHEI: Finlanda - Liiga

Final DATA1X21XX212
1227 SaiPa ·Ilves T. sâm 15:30 6.906.001.353.211.101.13
1229 Tappara T.·Kalpa sâm 17:00 1.574.804.851.182.411.19
1252 Kookoo ·Hameenlinna sâm 17:00 1.704.504.151.232.151.21
1270 HIFK Helsinki·Jukurit sâm 17:00 1.306.507.751.083.351.11
1286 Assat P.·Jyvaskyla sâm 17:00 2.404.002.601.501.581.25
1751 Karpat Oulu·TPS Turku sâm 18:30 1.375.507.101.103.101.15
1968 Lahti·Lukko R. sâm 20:00 4.104.401.722.121.241.21

HOCHEI: Belarus - Extraliga - Turul castigatorilor

Final DATA1X21XX212
1933 Neman G.·Yunost M. sâm 12:00 2.803.502.151.561.331.22

HOCHEI: Cehia - Liga 1 - Turul castigatorilor

Final DATA1X21XX212
2530 Chomutov·Slavia Praga sâm 17:00 1.604.604.201.192.101.16
3531 Litomerice·Vsetin sâm 18:00 2.154.302.601.431.621.18
3828 Prerov·Poruba sâm 18:00 1.704.703.571.252.031.15
4458 C.Budejovice·Havirov sâm 18:00 1.335.706.501.083.041.10

HOCHEI: Cehia - Liga 1 - Turul invinsilor

Final DATA1X21XX212
3165 Prostejov· Sokolov sâm 18:00 1.207.007.451.023.451.03
2124 Trebic·Benatky NJ sâm 18:30 1.425.204.701.122.471.09
5030 Dukla J.· Kadan sâm 18:30 1.158.258.301.014.141.01

HOCHEI: Elveţia - NLA

Final DATA1X21XX212
2150 Biel·EV Zug sâm 20:45 2.504.002.401.541.501.22
2152 Zurich·Davos sâm 20:45 2.054.202.951.381.731.21
2178 Bern·Servette sâm 20:45 2.054.302.901.391.731.20
2179 Lausanne ·Fribourg sâm 20:45 1.724.253.701.221.981.17
2248 Ambri· Tigers L. sâm 20:45 2.353.802.501.451.511.21

HOCHEI: Elveţia - NLB

Final DATA1X21XX212
2480 GCK Lions·H.A.Zug sâm 18:00 1.575.003.651.192.111.10
2507 Winterthur·Ajoie sâm 18:30 10.08.501.154.591.011.03
2612 Thurgau·Olten sâm 18:30 3.354.401.701.901.231.13
2642 Sierre·Langenthal sâm 19:00 2.754.501.901.711.341.12
2671 La Chaux-de-F.·Visp sâm 20:45 2.354.502.151.541.451.12
2672 Kloten·Biasca sâm 20:45 1.158.008.581.014.141.01

HOCHEI: Int. Erste Liga - Turul învinșilor

Final DATA1X21XX212
2678 Fehervari T.·Vasas sâm 17:30 1.335.805.351.082.781.07
2699 Ujpest Budapest·Gyergyoi sâm 19:30 1.954.002.901.311.681.17

HOCHEI: Kazakhstan - Liga Vysshaya

Final DATA1X21XX212
2732 Kulager · Temirtau sâm 13:00 1.704.303.451.221.911.14
2766 Arlan K.·Almaty sâm 13:00 2.004.002.771.331.641.16
2770 HC Aktobe·Humo T. II sâm 14:00 1.554.554.051.162.141.12
2774 Beibarys A.·Gornyak R. sâm 14:00 1.384.905.501.082.591.10

HOCHEI: Norvegia - Eliteserien

Final DATA1X21XX212
2775 Stjernen ·Storhamar sâm 16:30 4.405.301.502.401.171.12
2802 Sarpsborg·Stavanger sâm 19:00 4.375.201.552.371.191.14

HOCHEI: Rusia - MHL

Final DATA1X21XX212
2088 Altay·Omskie Y. sâm 13:00 5.105.901.402.651.131.10

HOCHEI: Rusia - VHL

Final DATA1X21XX212
1340 Met.Novokuznetsk·Toros N. sâm 12:00 2.104.002.821.381.651.20
1350 Torpedo G.·KRS Peking sâm 12:00 1.903.953.301.281.801.21
1726 SKA-Neva·CSK VVS sâm 16:00 1.256.308.171.043.561.08
2805 Bars Kazan·Tsen Tou sâm 16:00 1.158.0011.51.014.721.05
2807 Din.St.Petersburg·Lada T. sâm 16:00 1.853.903.521.251.851.21
2808 Tambov·Khimik V. sâm 16:00 2.453.502.601.441.491.26
2809 B.Voronezh·Humo T. sâm 16:00 2.754.002.151.631.401.21

HOCHEI: SUA - AHL

Final DATA1X21XX212
1244 Charlotte C.·Wilkes-Barre dum 01:00 2.004.202.921.351.721.19

HOCHEI: Suedia - AllEttan Norra

Final DATA1X21XX212
4482 Hudiksvalls ·Kiruna sâm 17:00 1.256.307.201.043.361.07
4483 Lindlovens ·Tegs sâm 17:00 2.154.502.501.451.611.16
4515 Ostersunds ·Bodens sâm 17:00 1.904.502.801.341.731.13
4577 Borlange ·Piteaa sâm 17:00 1.574.903.801.192.141.11

HOCHEI: Suedia - Allsvenskan

Final DATA1X21XX212
1976 Timra· Vita Hasten sâm 16:15 1.903.803.451.271.811.23
1989 Vasterviks ·Modo sâm 19:00 4.204.601.602.201.191.16
1992 Bjorkloven·Karlskrona sâm 19:00 1.256.408.001.053.561.08

VOLEI: Italia - Seria A1 (F)

Final DATA12
2408 Casalmagg. (F)·Conegliano (F) sâm 21:30 7.601.07

VOLEI: Italia - SuperLega (M)

Final DATA12
2307 V.Valentia·Piacenza sâm 16:00 2.001.80
2312 Monza·Latina sâm 21:30 1.224.30

VOLEI: Rusia - Superliga (M)

Final DATA12
4418 Zenit-Kazan·Yugra S. sâm 16:00 -13.0
4419 Fakel·Kemerovo sâm 16:00 1.353.10
4421 Din.Moscova·Dinamo-Lo sâm 17:00 1.135.50
4422 N.Novgorod·Zenit St.Peter. sâm 17:00 8.801.05

VOLEI: Argentina - Liga Argentina A1 (M)

Final DATA12
4102 Gigantes Del Sur·Obras S.J. dum 01:30 2.101.65
4103 Ateneo·Ciudad V. dum 02:00 3.201.30

VOLEI: Austria - AVL - Turul invinsilor

Final DATA12
4079 Weiz·Klagenfurt sâm 18:00 1.901.80
4081 Sokol Wien·Amstetten sâm 18:00 6.451.08
Locurile 5-8.

VOLEI: Austria - AVL - Turul castigatorilor

Final DATA12
4092 Aich/Dob·UVC Graz sâm 20:00 1.125.30

VOLEI: Belgia - EuroMillions Liga (M)

Final DATA12
1100 L.Aalst·Roeselare sâm 21:30 1.801.90
2053 Gent·H.Leuven sâm 21:30 2.201.60
2067 Menen·Waremme sâm 21:30 1.223.85

VOLEI: Brazilia - Superliga (F)

Final DATA12
2515 Sao Caetano (F)·Praia Clube (F) dum 00:00 9.101.03

VOLEI: Brazilia - Superliga (M)

Final DATA12
4094 Minas·Volei Renata sâm 21:00 1.702.05

VOLEI: Bulgaria - Superliga (M)

Final DATA12
4083 Hebar P.·Cherno More sâm 18:30 -11.0

VOLEI: Cehia - Extraliga (F)

Final DATA12
1784 Olymp Praga (F)·Prerov P. (F) sâm 18:00 1.057.75
1785 Sternberk (F)·Prostejov (F) sâm 18:00 3.851.22
1788 Frydek Mistek (F)·Ostrava (F) sâm 18:00 5.801.10
1796 Kralovo P. (F)·Liberec (F) sâm 19:00 2.101.65

VOLEI: Cehia - Extraliga (M)

Final DATA12
1460 Usti Nad L.·Ostrava sâm 16:00 3.381.27
1538 Zlin·C.Budejovice sâm 18:00 6.351.10
1630 Kladno ·Karlovarsko sâm 18:00 2.501.50
1668 Brno·Liberec sâm 19:00 2.151.65
1685 CZU Praga·Pribram sâm 19:00 1.184.60
1755 Beskydy·Odolena Voda sâm 20:30 2.101.70

VOLEI: Elveția - NLA

Final DATA12
1778 Lausanne ·Amriswil sâm 18:30 2.201.60
1790 Chenois G.·Schonenwerd sâm 19:00 2.951.35
1971 VBC Lutry-Lavaux·Naefels sâm 19:00 4.051.20

VOLEI: Elveția - NLA (F)

Final DATA12
2044 Pfeffingen (F)·Geneve (F) sâm 18:00 1.0210.0

VOLEI: Finlanda - Mestaruusliiga (F)

Final DATA12
4067 WoVo (F)·Hameenlinna (F) sâm 17:00 6.851.07
4068 Kangasala (F)·Puijo (F) sâm 17:00 1.029.95
4070 Liigaploki (F)·Vampula (F) sâm 17:00 1.452.55

VOLEI: Finlanda - Mestaruusliiga (M)

Final DATA12
2533 ETTA·Valepa sâm 15:30 5.101.15
2552 Tiikerit·Akaa sâm 17:00 2.751.42
2559 Loimu·Vantaa D. sâm 17:00 1.452.65
2560 Savo·Hurrikaani sâm 17:00 1.672.15

VOLEI: Franta - Liga A (F)

Final DATA12
4077 France Avenir (F)·Venelles (F) sâm 18:00 9.101.03
4091 St.Raphael (F)·Terville Flor. (F) sâm 20:00 1.402.75
4095 Le Cannet (F)· Paris (F) sâm 21:00 1.0111.0
4096 Chamalieres (F)·Mougins (F) sâm 21:00 1.253.55
4098 Mulhouse (F)·Vandoeuvre (F) sâm 21:00 1.223.85
4099 Beziers (F)·Marcq Baroeul (F) sâm 21:30 1.174.45
4100 RC Cannes (F)·Nantes (F) sâm 21:45 1.502.40

VOLEI: Franta - Liga A (M)

Final DATA12
1843 Toulouse·Ajaccio sâm 17:30 1.602.25
1851 Tours ·Chaumont sâm 20:30 1.204.30
1852 Poitiers·Rennes sâm 20:30 2.351.57

VOLEI: Germania - Bundesliga (F)

Final DATA12
2512 Erfurt (F)·Schwerin (F) sâm 18:00 11.0-
2524 Aachen (F)·Dresdner (F) sâm 19:00 2.051.70
2526 Suhl (F)·Munster (F) sâm 20:00 2.851.37

VOLEI: Germania - Bundesliga (M)

Final DATA12
1892 Herrsching·Rottenburg sâm 20:00 1.323.25
1902 Duren·TSV Giesen sâm 20:30 1.106.40
1914 Friedrichshafen·Luneburg sâm 20:30 1.184.55
1937 Buhl·U.Volleys sâm 21:00 3.601.27

VOLEI: Grecia - A1 (F)

Final DATA12
4082 Markopoulou (F)·Aris (F) sâm 18:00 4.051.20
4085 Euosmou (F)·Porfyras (F) sâm 19:00 2.551.45
4088 ASP Thetis (F)·AO Thiras (F) sâm 19:00 4.751.15
4090 Panathinaikos (F)·Ilisiakos (F) sâm 20:00 -11.0

VOLEI: Grecia - A1 (M)

Final DATA12
4075 Panathinaikos·Ofi sâm 17:00 1.039.10
4076 Elpida A.·Pamvohaikos sâm 17:30 3.201.30
4089 Iraklis·Alexandroupoli sâm 19:30 1.029.95

VOLEI: Olanda - Eredivisie (F)

Final DATA12
4093 Sliedrecht (F)·Zwolle V. (F) sâm 21:00 1.125.30
4465 Eurosped (F)·Sneek (F) sâm 21:00 1.174.45

VOLEI: Olanda - Eredivisie (M)

Final DATA12
4457 Advisie/Sss·Voc.Nijmegen sâm 20:30 2.201.60
4461 ZVH Volleybal·Zaanstad sâm 20:30 1.223.85
4464 Groningen·Orion Doet. sâm 21:00 1.502.40
4466 Draisma D.·Taurus sâm 21:00 1.076.85

VOLEI: Polonia - Liga Siatkowki (F)

Final DATA12
3703 Radom (F)·B.Lodz (F) sâm 18:00 8.801.05
3704 Kalisz (F)·Pila (F) sâm 19:30 1.482.55

VOLEI: Polonia - PlusLiga (M)

Final DATA12
2540 Zawiercie·Kedzierzyn K. sâm 15:45 4.551.20
2542 Belchatow·Bydgoszcz sâm 18:30 1.0510.0
2547 Katowice·Olsztyn sâm 21:30 1.452.75

VOLEI: Portugalia - Liga A1

Final DATA12
4420 Sporting CP·Clube Kairos sâm 17:00 -11.0
4423 Caldas·Famalicense AC sâm 18:00 1.372.85
4429 Leixoes SC·Fonte Bastardo sâm 19:00 11.01.01
4444 Esmoriz GC·SC Espinho sâm 19:00 3.201.30
4445 Benfica·Vitoria SC sâm 19:00 -11.0
4450 Sao Mamede·Castelo Maia sâm 20:00 1.204.05
4462 CN Ginastica·VC Viana sâm 21:00 6.851.07

VOLEI: Rusia - Vysshaya Liga A (F)

Final DATA12
4417 Primorochka (F)·Dinamo-Uor Kazan (F) sâm 13:00 1.332.80

VOLEI: Slovacia - Extraliga (F) - Turul Castigatorilor

Final DATA12
4426 Slavia B. (F)·Nove Mesto N.V. (F) sâm 18:00 -11.0
Locurile 1-4.

VOLEI: Slovacia - Extraliga (M) - Turul castigatorilor

Final DATA12
4448 Svidnik·Komarno sâm 19:00 1.722.00

VOLEI: Spania - Superliga (F)

Final DATA12
4425 Las Palmas (F)·MAY Deco L. (F) sâm 18:00 6.851.07
4751 H.Rioja Voley (F)·CV Haris (F) sâm 19:00 3.351.28
4752 CV Kiele S. (F)·A.D.Menorca (F) sâm 19:00 5.301.12
4753 CV Madrid C. (F)·Sant Cugat (F) sâm 20:30 1.253.55

VOLEI: Spania - Superliga (M)

Final DATA12
4427 CV Almoradi·Unicaja Almeria sâm 18:30 9.101.03
4428 Emeve·Grau sâm 18:30 1.502.40
4446 Melilla·V.Palma sâm 19:00 9.101.03
4449 Vecindario ·V.Teruel sâm 20:00 4.751.15
4453 Ibiza ·Santanderina sâm 20:00 1.105.85
4454 CV Manacor·Rio Duero sâm 20:00 1.722.00

VOLEI: Turcia - Efeler Liga (M)

Final DATA12
2551 Fenerbahce·Arkas Spor sâm 12:00 1.402.75
2660 Arhavi Bld·M.Piyango sâm 13:00 9.951.02
2664 Istanbul BB·Sorgun Genclik sâm 13:00 1.851.85
2674 Tokat Bld.·Galatasaray sâm 14:30 10.01.02
2675 Inegol B.·Ziraat Bankasi sâm 15:00 4.051.20

VOLEI: Turcia - V.V.Sultanlar Liga (F)

Final DATA12
4750 Fenerbahce (F)·Besiktas (F) sâm 15:00 -15.0

FUTSAL: Spania - Primera Division

Final DATA1X21XX212
4618 Cartagena·Osasuna sâm 14:00 2.653.702.301.541.421.23
4631 Jaen·Barcelona sâm 19:30 4.954.701.502.411.141.15
4632 R.Navarra·Peniscola sâm 19:30 2.753.802.201.601.391.22
4633 Burela ·Inter M. sâm 19:30 10.58.501.154.701.011.04
4638 Palma F.·Elpozo M. sâm 20:00 2.453.702.451.471.471.23
4639 O Parrulo F.·Zaragoza E. sâm 21:00 1.405.006.001.092.731.14

SNOOKER: European Masters

Final DATA12
1140 A.Carter·N.Robertson sâm 15:00 2.851.42
2978 Z.Yuelong·G.Wilson sâm 21:00 2.351.60
Cel mai bun din 11 frame-uri. În Austria.

BASEBALL: Australia - ABL

Final DATA12
3027 Perth H.·Melbourne A. sâm 13:00 1.801.90

POLO: INT. - CE (F) - Playoff

Final DATA1X21XX2
2010
Ungaria (F)·Olanda (F)
sâm 18:30 2.857.001.702.031.37
2144
Spania (F)·Rusia (F)
sâm 20:00 1.75